00:00:00 / 00:00:00
Contact
Contact
Adres
SecretariaatIMKEB vzw
Internationale Muziekwedstrijd Koningin Elisabeth van België
Wolstraat 20
B-1000 Brussel
België


Telecoms
Telefoon+32 2 213 40 50
E-mailinfo@imkeb.be
Internetwww.imkeb.be
Contactgegevens
Naam Functie E-mail
Breeus Patricia Production manager pbreeus@imkeb.be
Ciccarello Valeria Nieuwe media en archieven vciccarello@imkeb.be
Crollen Benjamin Boekhouder bcrollen@imkeb.be
Dernoncourt Nicolas Secretaris-generaal ndernoncourt@imkeb.be
Fassin Marie-Hélène Productie-assistente mhfassin@imkeb.be
Knop Guillaume Publicaties gknop@cmireb.be
Stael Barbara Communicatie bstael@imkeb.be
Vander Elst Marie Fundraising & Protocol mvanderelst@cmireb.be
Contactformulier
Titel
Voornaam
Naam
E-mail
Onderwerp
Uw vraag
Français - Nederlands - English
In de website zoeken
Newsletter
Inloggen
Audio & video Viool 2019
Herbeluister of herbekijk de optredens van de kandidaten !
De cd's van de Wedstrijd
Online mediatheek
Audio, video's en foto's van 1951 tot 2019