00:00:00 / 00:00:00
Claude Debussy
°1862 - †1918
Activiteiten
ActiviteitFunctie
Finale 1938 : Colette GaveauSolist
Video's
Finale 1997 : Nikolaj Znaider Claude Debussy : Sonate in g...
Dinsdag 3 juni 1997 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Claude Debussy : Sonate in g Allegro vivo | Intermède | Finale Solist : Nikolaj Znaider Pianobegeleider : Sophie Rachlin
De detailpagina bekijken
Halve finale 2012: Petteri Iivonen - recital
Donderdag 10 mei 2012 Flagey/Studio 4 Eugène Ysaÿe : Sonate in d op. 27/3 Ballade Victor Kissine : Caprice Claude Debussy : Sonate in g Allegro vivo | Intermède | Finale Jean Sibelius : Largamente assai - Vivace (Cinq danses champêtres) Jean Sibelius : Alla polacca (Cinq danses champêtres) Antonio Bazzini : La ronde des lutins op. 25 Solist : Petteri Iivonen Pianobegeleider : Jonas Vitaud
De detailpagina bekijken
Halve finale 2012: Nancy Zhou - recital
Zaterdag 12 mei 2012 Flagey/Studio 4 Claude Debussy : Sonate in g Allegro vivo | Intermède | Finale Eugène Ysaÿe : Sonate in d op. 27/3 Ballade Victor Kissine : Caprice Henryk Wieniawski : Variations sur un thème original in a op. 15 Solist : Nancy Zhou Pianobegeleider : Jonas Vitaud
De detailpagina bekijken
Finale 1983 : Daniel Blumenthal Claude Debussy : Estampes...
Maandag 23 mei 1983 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Claude Debussy : Estampes Pagodes | La soirée dans Grenade | Jardins sous la pluie Solist : Daniel Blumenthal
De detailpagina bekijken
Halve finale 2013: Yannick Van de Velde - recital
Maandag 13 mei 2013 Flagey/Studio 4 Frederic Rzewski : Dream Franz Liszt : Ouverture van Tannhäuser van Wagner Claude Debussy : Les sons et les parfums tournent dans l'air du soir (Préludes I) Béla Bartók : Szabadban (Out of Doors) BB 89 Síppal, dobbal | Barcarolla | Musettes | Az éjszaka zenéje | Hajsza Solist : Yannick Van de Velde
De detailpagina bekijken
Halve finale 2013: Tatiana Chernichka - recital
Dinsdag 14 mei 2013 Flagey/Studio 4 Sergey Prokofiev : Sarcasmes op. 17 Sarcasme op. 17/1 | Sarcasme op. 17/2 | Sarcasme op. 17/3 | Sarcasme op. 17/4 | Sarcasme op. 17/5 Claude Debussy : Voiles (Préludes I) Claude Debussy : Ce qu'a vu le vent d'ouest (Préludes I) Frederic Rzewski : Dream Franz Liszt : Après une lecture du Dante (Années de Pèlerinage, 2e année, Italie) Solist : Tatiana Chernichka
De detailpagina bekijken
Halve finale 2014: Jodie Devos
Zondag 18 mei 2014 Flagey/Studio 4 Ludwig van Beethoven : Erzittre, Erde - Preist des Erlösers Güte (Christus am Ölberge op. 85 ) Wolfgang Amadeus Mozart : Da schlägt die Abschiedstunde (Der Schauspieldirektor) Richard Strauss : Ich schwebe (Fünf Lieder op. 48) Richard Strauss : Kling! (Fünf Lieder op. 48) Claude Debussy : Apparition Giuseppe Verdi : Gualtier Maldè - Caro nome (Rigoletto) Jacques Offenbach : Les oiseaux dans la charmille (Les Contes d'Hoffmann) Solist : Jodie Devos Pianobegeleider : Daniel Thonnard
De detailpagina bekijken
Halve finale 2014: Emoke Baráth
Zondag 18 mei 2014 Flagey/Studio 4 Franz Schubert : Im Frühling Wolfgang Amadeus Mozart : Fulget, amica dies - Tu virginum coronam (andante) (Exsultate, Jubilate KV 165) Wolfgang Amadeus Mozart : Alleluia (allegro) (Exsultate, Jubilate KV 165) Claude Debussy : Le jet d'eau (Cinq Poèmes de Baudelaire) Vincenzo Bellini : Eccomi in lieta vesta - Oh ! Quante volte (I Capuleti e i Montecchi) Béla Bartók : Székely lassú (Slow dance) (20 Hungarian folksongs) Solist : Emoke Baráth Pianobegeleider : Thomas Hoppe
De detailpagina bekijken
Halve finale 2014: Chiara Skerath
Maandag 19 mei 2014 Flagey/Studio 4 Wolfgang Amadeus Mozart : Ah, lo previdi KV 272 (Concert Aria's) Claude Debussy : Recueillement (Cinq Poèmes de Baudelaire) Ottorino Respighi : Nebbie Samuel Barber : Nocturne (Four songs op. 13) Johann Strauss : Klänge der Heimat (Die Fledermaus) Solist : Chiara Skerath Pianobegeleider : Michaël Guido
De detailpagina bekijken
Halve finale 2015: Thomas Reif - recital
Donderdag 14 mei 2015 Flagey/Studio 4 Eugène Ysaÿe : Sonate in e op. 27/4 Allemande | Sarabande | Finale Lachen verlernt Vykintas Baltakas : Recitativo Claude Debussy : Sonate in g Allegro vivo | Intermède | Finale Solist : Thomas Reif Pianobegeleider : Daniel Blumenthal
De detailpagina bekijken
Halve finale 2015: Tobias Feldmann - recital
Donderdag 14 mei 2015 Flagey/Studio 4 Eugène Ysaÿe : Sonate in e op. 27/4 Allemande | Sarabande | Finale Claude Debussy : Sonate in g Allegro vivo | Intermède | Finale Vykintas Baltakas : Recitativo Franz Waxman : Fantaisie sur des thèmes de Carmen Solist : Tobias Feldmann Pianobegeleider : Daniel Blumenthal
De detailpagina bekijken
Halve finale 2015: Kenneth Renshaw - recital
Vrijdag 15 mei 2015 Flagey/Studio 4 Claude Debussy : Sonate in g Allegro vivo | Intermède | Finale Eugène Ysaÿe : Sonate in e op. 27/4 Allemande | Sarabande | Finale Vykintas Baltakas : Recitativo Maurice Ravel : Tzigane Solist : Kenneth Renshaw Pianobegeleider : Jonas Vitaud
De detailpagina bekijken
Halve finale 2015: William Hagen - recital
Zaterdag 16 mei 2015 Flagey/Studio 4 Eugène Ysaÿe : Sonate in e op. 27/4 Allemande | Sarabande | Finale Vykintas Baltakas : Recitativo Claude Debussy : Sonate in g Allegro vivo | Intermède | Finale Camille Saint-Saëns : Introduction et rondo capriccioso op. 28 Solist : William Hagen Pianobegeleider : Liebrecht Vanbeckevoort
De detailpagina bekijken
Halve finale 2016 : Aljosa Jurinic - recital
Maandag 9 mei 2016 Flagey/Studio 4 Fabian Fiorini : Tears of Lights Claude Debussy : Rêverie Robert Schumann : Sonate n. 1 in fis op. 11 (Sonates voor piano) Introduzione | Aria | Scherzo e intermezzo | Finale Solist : Aljosa Jurinic
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Irena Josifoska - recital
Dinsdag 16 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 4 in Es BWV 1010) Johann Sebastian Bach : Sarabande (Suite n. 4 in Es BWV 1010) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 4 in Es BWV 1010) Ludwig van Beethoven : Variaties op Bei Männern, welche Liebe fühlen WoO 46 Robert Schumann : Adagio en Allegro op. 70 Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Claude Debussy : Sonate in d Prologue | Sérénade | Finale Solist : Irena Josifoska Pianobegeleider : Jonas Vitaud
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Maciej Kulakowski - recital
Zaterdag 20 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Allemande (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 6 in D BWV 1012) Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Claude Debussy : Sonate in d Prologue | Sérénade | Finale Krzysztof Penderecki : Capriccio per Siegfried Palm Pablo de Sarasate : Zigeunerweisen op. 20 Solist : Maciej Kulakowski Pianobegeleider : Keiko Tamura
De detailpagina bekijken
Halve finale 2018: Eva Zaïcik
Vrijdag 4 mei 2018 Flagey/Studio 4 Claude Debussy : La chevelure (Trois chansons de Bilitis) Pyotr Tchaikovsky : Da, vspomnila ... Podrougui milye (Pikovaya dama (The Dame of Spades)) Antonio Vivaldi : Se lento ancora il fulmine (Argippo) Gustav Mahler : Oft denk'ich, sie sind nur ausgegangen (Kindertotenlieder) Charles Gounod : Versez vos chagrins dans mon âme (Faust) Luciano Berio : Azerbaïjan love song (Folk songs) Solist : Eva Zaïcik Pianobegeleider : Frédéric Rubay
De detailpagina bekijken
Halve finale 2018: Sunghoon Choi
Vrijdag 4 mei 2018 Flagey/Studio 4 Claude Debussy : Fêtes galantes II Les ingénus | Le faune | Colloque sentimental Franz Schubert : Am Bach im Frühling D 361 Georg Friedrich Haendel : Va tacito e nascosto (Giulio Cesare) Solist : Sunghoon Choi Pianobegeleider : Philippe Riga
De detailpagina bekijken
Halve finale 2018: Fabien Hyon
Zaterdag 5 mei 2018 Flagey/Studio 4 Hugo Wolf : Gebet (Mörike-Lieder) Hugo Wolf : Wo find' ich Trost (Mörike-Lieder) Albert Roussel : Light (Deux mélodies op. 19) Albert Roussel : Le jardin mouillé (Quatre poèmes op. 3) Claude Debussy : Ces airs joyeux - O temps à jamais effacés (L'enfant prodigue ) Solist : Fabien Hyon Pianobegeleider : Michalis Boliakis
De detailpagina bekijken
Halve finale 2018: Charlotte Wajnberg
Zaterdag 5 mei 2018 Flagey/Studio 4 Joseph Jongen : Bal de fleurs (6 Mélodies op. 25) Giacomo Puccini : Quando m'en vo (La Bohème) Franz Schubert : Suleika I D 720 Claude Debussy : L'année en vain chasse l'année - Azaël, Azaël pourquoi m'as-tu quittée (L'enfant prodigue ) Gian Carlo Menotti : Hello Margaret, it's you ? (The Telephone) Solist : Charlotte Wajnberg Pianobegeleider : Aaron Wajnberg
De detailpagina bekijken
Halve finale 2019: Eva Rabchevska - recital
Woensdag 8 mei 2019 Flagey/Studio 4 Bram Van Camp : Scherzo - Bagatelle Eugène Ysaÿe : Allegretto poco scherzoso | Finale con brio (Sonate in g op. 27/1) Claude Debussy : Sonate in g Allegro vivo | Intermède | Finale Eugène Ysaÿe : Caprice d'après l'étude en forme de valse op. 52 de C. Saint-Saëns Solist : Eva Rabchevska Pianobegeleider : José Gallardo
De detailpagina bekijken
Halve finale 2019: Siwoo Kim - récital
Woensdag 8 mei 2019 Flagey/Studio 4 Claude Debussy : Sonate in g Allegro vivo | Intermède | Finale Eugène Ysaÿe : Allegretto poco scherzoso | Finale con brio (Sonate in g op. 27/1) Bram Van Camp : Scherzo - Bagatelle Maurice Ravel : Tzigane Solist : Siwoo Kim Pianobegeleider : Thomas Hoppe
De detailpagina bekijken
Halve finale 2019: Christine Lim - recital
Vrijdag 10 mei 2019 Flagey/Studio 4 Bram Van Camp : Scherzo - Bagatelle Claude Debussy : Sonate in g Allegro vivo | Intermède | Finale Eugène Ysaÿe : Allegretto poco scherzoso | Finale con brio (Sonate in g op. 27/1) Henryk Wieniawski : Variations sur un thème original in a op. 15 Solist : Christine Lim Pianobegeleider : Samuel Parent
De detailpagina bekijken
Halve finale 2019: Daniel Kogan - recital
Vrijdag 10 mei 2019 Flagey/Studio 4 Eugène Ysaÿe : Allegretto poco scherzoso | Finale con brio (Sonate in g op. 27/1) Bram Van Camp : Scherzo - Bagatelle Claude Debussy : Sonate in g Allegro vivo | Intermède | Finale Eugène Ysaÿe : Poème élégiaque op. 12 Solist : Daniel Kogan Pianobegeleider : Oleg Khudiakov
De detailpagina bekijken
Halve finale 2019: Kyumin Park - recital
Zaterdag 11 mei 2019 Flagey/Studio 4 Bram Van Camp : Scherzo - Bagatelle Eugène Ysaÿe : Allegretto poco scherzoso | Finale con brio (Sonate in g op. 27/1) Claude Debussy : Sonate in g Allegro vivo | Intermède | Finale Karol Szymanowski : Nocturne en Tarantella op. 28 Solist : Kyumin Park Pianobegeleider : José Gallardo
De detailpagina bekijken
Halve finale 2019: Mio Yoshie - recital
Zaterdag 11 mei 2019 Flagey/Studio 4 Bram Van Camp : Scherzo - Bagatelle Eugène Ysaÿe : Allegretto poco scherzoso | Finale con brio (Sonate in g op. 27/1) Claude Debussy : Sonate in g Allegro vivo | Intermède | Finale Jeno Hubay : Carmen, fantaisie brillante op. 3/3 Solist : Mio Yoshie Pianobegeleider : Victor Santiago Asuncion
De detailpagina bekijken
Audio
Finale 2009 : Suyoen Kim
Claude Debussy : Sonate in g (Pianobegeleider : Eliane Reyes)
Finale 2009 : Noah Bendix-Balgley
Claude Debussy : Sonate in g (Pianobegeleider : Reiko Hozu)
Halve finale 2009 : Petteri Iivonen
Claude Debussy : Sonate in g (Piano: Tobias Koch)
Halve finale 2008 : Gabrielle Philiponet
Claude Debussy : Chevaux de bois
Claude Debussy : C'est l'extase
Finale 1955 : Berl Senofsky
Claude Debussy : Sonate in g
Finale 1997 : Jennifer Frautschi
Claude Debussy : Sonate in g
Finale 1997 : Nikolaj Znaider
Claude Debussy : Sonate in g
Finale 1997 : Kazuhiro Takagi
Claude Debussy : Sonate in g
Eerste ronde 2013 : Gehui Xu
Finale 2000 : Olga Pasichnyk
Claude Debussy : L'année en vain chasse l'année - Azaël, Azaël pourquoi m'as-tu quittée (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2001 : Boris Brovtsyn
Claude Debussy : Sonate in g (Piano : Dina Parakhina)
Finale 2001 : Akiko Ono
Claude Debussy : Sonate in g (Piano: Tobias Koch)
Recital eerste prijs 1955 : Berl Senofsky
Claude Debussy : Allegro vivo (Sonate in g) (Piano : Claude Frank)
Recital 1ste laureaat piano 1956
Claude Debussy : Etude pour les arpèges composés (No. 5)
Recital 1ste laureaat 1959 : Jaime Laredo
Claude Debussy : Allegro vivo (Sonate in g)
Claude Debussy : Intermède (Sonate in g)
Recital 1ste laureaat 1959 : Jaime Laredo
Claude Debussy : Finale (Sonate in g)
Finale 1983 : Daniel Blumenthal
Claude Debussy : Estampes
Laureatenconcert met de 1ste, 3de en 5de laureaat piano 1987
Claude Debussy : Pagodes (Estampes)
Finale 1987 : Mi-Joo Lee
Claude Debussy : Feuilles mortes
Finale 1988 : Zoë Hwang
Claude Debussy : Clair de lune
Finale 1989 : Mieko Kanno
Claude Debussy : Sonate in g
Finale 1989 : Hiroko Suzuki
Claude Debussy : Sonate in g
Finale 1989 : Le Zhang
Claude Debussy : Sonate in g
Finale 1993 : kyung-Sun Lee
Claude Debussy : Sonate in g
Finale 1993 : Stefan Milenkovic
Claude Debussy : Sonate in g
Finale 1993 : Marco Rizzi
Claude Debussy : Sonate in g
Eerste ronde 2013 : Zhang Zuo
Eerste ronde 2013 : Evan Wong
Eerste ronde 2013 : Anton Smirnov
Eerste ronde 2013 : Anna Volovitch
Eerste ronde 2013 : Nima Sarkechik
Eerste ronde 2013 : Shoko Kawasaki
Eerste ronde 2013 : Lu Shen
Eerste ronde 2013 : Akihito Okuda
Eerste ronde 2013 : Vladimir Khomyakov
Eerste ronde 2013 : EunAe Lee
Eerste ronde 2013 : Rémi Geniet
Eerste ronde 2013 : Sasha Grynyuk
Eerste ronde 2013 : Stanislav Khristenko
Eerste ronde 2013 : Yuntian Liu
Eerste ronde 2013 : Yoonhee Yang
Eerste ronde 2013 : Vasyl Kotys
Eerste ronde 2013 : Yedam Kim
Eerste ronde 2013 : Arisa Sakai
Eerste ronde 2013 : Zhenni Li
Eerste ronde 2013 : Mao Ishida
Eerste ronde 2013 : Sangyoung Kim
Eerste ronde 2013 : Anna Fedorova
Eerste ronde 2013 : Fantee Jones
Eerste ronde 2013 : Yejin Noh
Eerste ronde 2013 : Mateusz Borowiak
Eerste ronde 2013 : Sang-il Han
Eerste ronde 2013 : Przemyslaw Witek
Eerste ronde 2013 : Samson Tsoy
Halve finale 2013: Yannick Van de Velde - recital
Halve finale 2013: Tatiana Chernichka - recital
Halve finale 2014: Chiara Skerath
Claude Debussy : Recueillement (Cinq Poèmes de Baudelaire)
Halve finale 2014: Emoke Baráth
Claude Debussy : Le jet d'eau (Cinq Poèmes de Baudelaire)
Halve finale 2014: Jodie Devos
Claude Debussy : Apparition
Halve finale 2015: Thomas Reif - recital
Halve finale 2015: Tobias Feldmann - recital
Halve finale 2015: Kenneth Renshaw - recital
Halve finale 2015: William Hagen - recital
Finale 2005 : Mikhail Ovrutsky
Claude Debussy : Sonate in g
Halve finale 2005 : Antal Szalai - recital
Claude Debussy : Sonate in g
Halve finale 2005 : Antal Szalai - recital
Claude Debussy : Sonate in g
Halve finale 2005 : Kyoko Yonemoto - recital
Claude Debussy : Sonate in g
Halve finale 2007 : Liebrecht Vanbeckevoort - récital
Claude Debussy : Préludes I (Préludes)
Finale 2001 : Christina Castelli
Claude Debussy : Sonate in g (Piano : Daniel Blumenthal)
Halve finale 2003 : Konrad Maria Engel - recital
Claude Debussy : Feuilles mortes (Préludes II)
Claude Debussy : La Puerta del Vino (Préludes II)
Claude Debussy : Bruyères (Préludes II)
Claude Debussy : Feux d'artifice (Préludes II)
Eerste ronde 2016 : Yoonji Kim
Eerste ronde 2016 : Jun Hwi Cho
Eerste ronde 2016 : Jun Sun
Eerste ronde 2016 : Juyoung Park
Eerste ronde 2016 : Olof Hansen
Eerste ronde 2016 : Yukyeong Ji
Eerste ronde 2016 : Dongkyu Kim
Eerste ronde 2016 : George Xiaoyuan Fu
Eerste ronde 2016 : Leonardo Pierdomenico
Eerste ronde 2016 : Annika Treutler
Eerste ronde 2016 : Atsushi Imada
Eerste ronde 2016 : EunAe Lee
Eerste ronde 2016 : François-Xavier Poizat
Eerste ronde 2016 : Natalia Sokolovskaya
Eerste ronde 2016 : Ye Seul Kim
Eerste ronde 2016 : Saetbyeol Kim
Eerste ronde 2016 : Sara Daneshpour
Eerste ronde 2016 : Sungpil Kim
Eerste ronde 2016 : Anna Dmytrenko
Eerste ronde 2016 : Brian Lin
Eerste ronde 2016 : Hee Jun Han
Eerste ronde 2016 : Aljosa Jurinic
Eerste ronde 2016 : Benedek Horvath
Eerste ronde 2016 : Enrique Lapaz
Eerste ronde 2016 : Franck Laurent-Grandpré
Eerste ronde 2016 : Jeung Eun Yoon
Eerste ronde 2016 : Nathanaël Gouin
Eerste ronde 2016 : Su Yeon Kim
Eerste ronde 2016 : Andrey Dubov
Eerste ronde 2016 : Chi Ho Han
Eerste ronde 2016 : San Jittakarn
Eerste ronde 2016 : Andrei Gologan
Eerste ronde 2016 : Arisa Sakai
Eerste ronde 2016 : Aurèle Marthan
Eerste ronde 2016 : Honggi Kim
Eerste ronde 2016 : Jaeyeon Won
Eerste ronde 2016 : Jeung Beum Sohn
Eerste ronde 2016 : Jong Yun Kim
Eerste ronde 2016 : Kana Okada
Eerste ronde 2016 : Konstantinos Destounis
Eerste ronde 2016 : Henry Kramer
Eerste ronde 2016 : Dmitry Shishkin
Halve finale 2016 : Aljosa Jurinic - recital
Halve finale 2017: Irena Josifoska - recital
Halve finale 2017: Maciej Kulakowski - recital
Eerste ronde 2018 : Hyejin Lee
Eerste ronde 2018 : Samuel Hasselhorn
Eerste ronde 2018 : Marjolaine Horreaux
Eerste ronde 2018 : Cécile Lastchenko
Halve finale 2018: Sunghoon Choi
Halve finale 2018: Eva Zaïcik
Halve finale 2018: Charlotte Wajnberg
Halve finale 2018: Fabien Hyon
Halve finale 2019: Eva Rabchevska - recital
Halve finale 2019: Siwoo Kim - récital
Halve finale 2019: Christine Lim - recital
Halve finale 2019: Daniel Kogan - recital
Halve finale 2019: Kyumin Park - recital
Halve finale 2019: Mio Yoshie - recital
Werken
ComponistWerk
Debussy ClaudeApparition
Debussy ClaudeBallade des femmes de Paris
Debussy ClaudeBeau soir
Debussy ClaudeBruyères
Debussy ClaudeC'est l'extase
Debussy ClaudeCanope
Debussy ClaudeCe qu'a vu le vent d'ouest
Debussy ClaudeCes airs joyeux - O temps à jamais effacés
Debussy ClaudeClair de lune
Debussy ClaudeColloque sentimental
Debussy ClaudeEstampes
Debussy ClaudeEtude pour les accords
Debussy ClaudeEtude pour les agréments
Debussy ClaudeEtude pour les arpèges composés
Debussy ClaudeEtude pour les cinq doigts
Debussy ClaudeEtude pour les degrés chromatiques
Debussy ClaudeEtude pour les huit doigts
Debussy ClaudeEtude pour les notes répétées
Debussy ClaudeEtude pour les octaves
Debussy ClaudeEtude pour les quartes
Debussy ClaudeEtude pour les sixtes
Debussy ClaudeEtude pour les sonorités opposées
Debussy ClaudeEtude pour les tierces
Debussy ClaudeFêtes galantes II
Debussy ClaudeFeuilles mortes
Debussy ClaudeFeux d'artifice
Debussy ClaudeGreen
Debussy ClaudeHommage à Rameau
Debussy ClaudeIl pleure dans mon cœur
Debussy ClaudeImages
Debussy ClaudeImages I
Debussy ClaudeImages II
Debussy ClaudeJardins sous la pluie
Debussy ClaudeL'année en vain chasse l'année - Azaël, Azaël pourquoi m'as-tu quittée
Debussy ClaudeL'Isle joyeuse
Debussy ClaudeLa chevelure
Debussy ClaudeLa danse de Puck
Debussy ClaudeLa flûte de Pan
Debussy ClaudeLa mer est plus belle
Debussy ClaudeLa Puerta del Vino
Debussy ClaudeLa romance d'Ariel
Debussy ClaudeLa soirée dans Grenade
Debussy ClaudeLe jet d'eau
Debussy ClaudeLe Tombeau des Naïades
Debussy ClaudeLes sons et les parfums tournent dans l'air du soir
Debussy ClaudeMaintenant que le père de Pelléas
Debussy ClaudeMouvement
Debussy ClaudeNoël des enfants qui n'ont plus de maison
Debussy ClaudeNuit d'étoiles
Debussy ClaudeOh, qu'est-ce que c'est?
Debussy ClaudeOndine
Debussy ClaudePagodes
Debussy ClaudePantomime
Debussy ClaudePaysage sentimental
Debussy ClaudePierrot
Debussy ClaudePoissons d'or
Debussy ClaudePour le piano
Debussy ClaudePréludes I
Debussy ClaudeRecueillement
Debussy ClaudeReflets dans l'eau
Debussy ClaudeRegret
Debussy ClaudeRêverie
Debussy ClaudeRondel chinois
Debussy ClaudeSonate in d
Debussy ClaudeSonate in g
Debussy ClaudeSpleen
Debussy ClaudeSuite bergamasque
Debussy ClaudeUne grande innocence
Debussy ClaudeVoiles
Shop
Français - Nederlands - English
In de website zoeken
Newsletter
Inloggen
Audio & video Viool 2019
Herbeluister of herbekijk de optredens van de kandidaten !
De cd's van de Wedstrijd
Online mediatheek
Audio, video's en foto's van 1951 tot 2019