00:00:00 / 00:00:00
Franz Liszt
°1811 - †1886
Video's
Finale 2007 : Plamena Mangova Franz Schubert : Sonate in a op. 164 D 537 (Sonates voor piano) Miguel...
Donderdag 31 mei 2007 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Franz Schubert : Sonate in a op. 164 D 537 (Sonates voor piano) Allegro ma non troppo | Allegretto quasi andantino | Allegro vivace Miguel Gálvez-Taroncher : La Luna y la Muerte Franz Liszt : Concerto n. 2 in A Solist : Plamena Mangova Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Gilbert Varga
De detailpagina bekijken
Finale 1983 : Pierre Volondat Franz Liszt : Concerto n. 2 in A...
Vrijdag 27 mei 1983 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Franz Liszt : Concerto n. 2 in A Solist : Pierre-Alain Volondat Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Georges Octors
De detailpagina bekijken
Finale 1995 : Markus Groh Franz Liszt : Concerto n. 2 in A...
Zaterdag 27 mei 1995 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Franz Liszt : Concerto n. 2 in A Solist : Markus Groh Orkest : Orchestre Philharmonique de Liège Dirigent : Pierre Bartholomée
De detailpagina bekijken
Halve finale 2013: Yannick Van de Velde - recital
Maandag 13 mei 2013 Flagey/Studio 4 Frederic Rzewski : Dream Franz Liszt : Ouverture van Tannhäuser van Wagner Claude Debussy : Les sons et les parfums tournent dans l'air du soir (Préludes I) Béla Bartók : Szabadban (Out of Doors) BB 89 Síppal, dobbal | Barcarolla | Musettes | Az éjszaka zenéje | Hajsza Solist : Yannick Van de Velde
De detailpagina bekijken
Halve finale 2013: Tatiana Chernichka - recital
Dinsdag 14 mei 2013 Flagey/Studio 4 Sergey Prokofiev : Sarcasmes op. 17 Sarcasme op. 17/1 | Sarcasme op. 17/2 | Sarcasme op. 17/3 | Sarcasme op. 17/4 | Sarcasme op. 17/5 Claude Debussy : Voiles (Préludes I) Claude Debussy : Ce qu'a vu le vent d'ouest (Préludes I) Frederic Rzewski : Dream Franz Liszt : Après une lecture du Dante (Années de Pèlerinage, 2e année, Italie) Solist : Tatiana Chernichka
De detailpagina bekijken
Halve finale 2013: Joon Kim - recital
Dinsdag 14 mei 2013 Flagey/Studio 4 Fryderyk Chopin : Polonaise in fis op. 44 Frederic Rzewski : Dream Franz Liszt : Erlkönig (naar F. Schubert) Sergey Prokofiev : Sonate n. 7 in Bes op. 83 (Sonates voor piano) Allegro inquieto | Andante caloroso | Precipitato Solist : Joon Kim
De detailpagina bekijken
Halve finale 2013: Stanislav Khristenko - recital
Woensdag 15 mei 2013 Flagey/Studio 4 Sergey Prokofiev : Sonate n. 2 in d op. 14 (Sonates voor piano) Allegro non troppo | Allegro marcato | Andante | Vivace Frederic Rzewski : Dream Franz Liszt : Spaanse rapsodie Solist : Stanislav Khristenko
De detailpagina bekijken
Halve finale 2013: Boris Giltburg - recital
Woensdag 15 mei 2013 Flagey/Studio 4 Frederic Rzewski : Dream Sergey Rachmaninov : Etude - tableau in c op. 39/7 (Etudes-tableaux op. 39) Franz Liszt : Sonate in b Solist : Boris Giltburg
De detailpagina bekijken
Halve finale 2013: Yuntian Liu - recital
Donderdag 16 mei 2013 Flagey/Studio 4 Franz Liszt : Sonetto 123 del Petrarca (Années de Pèlerinage, 2e année, Italie) Frederic Rzewski : Dream Sergey Prokofiev : Sonate n. 6 in A op. 82 (Sonates voor piano) Allegro moderato | Allegretto | Tempo di valzer lentissimo | Vivace Solist : Yuntian Liu
De detailpagina bekijken
Halve finale 2013: Samson Tsoy - recital
Donderdag 16 mei 2013 Flagey/Studio 4 Frederic Rzewski : Dream Aleksandr Skryabin : 3 stukken op. 45 Feuillet d'album | Poème fantasque | Prélude Béla Bartók : Suite op. 14 Franz Schubert : Impromptu in Es D 899/2 (4 Impromptus op. 90 D 899) Franz Schubert : Impromptu in Ges D 899/3 (4 Impromptus op. 90 D 899) Franz Liszt : Tarantella (Venezia e Napoli) Solist : Samson Tsoy
De detailpagina bekijken
Halve finale 2013: Yejin Noh - recital
Zaterdag 18 mei 2013 Flagey/Studio 4 Frederic Rzewski : Dream Enrique Granados : Quejas, o la maja y el ruiseñor (Goyescas) Aleksandr Skryabin : Sonate n. 4 in Fis op. 30 (Sonates voor piano) Andante | Prestissimo volando Franz Liszt : Réminiscences de Norma Solist : Yejin Noh
De detailpagina bekijken
Halve finale 2013: Kana Okada - recital
Zaterdag 18 mei 2013 Flagey/Studio 4 Frederic Rzewski : Dream Robert Schumann : Kinderszenen op. 15 Franz Liszt : Après une lecture du Dante (Années de Pèlerinage, 2e année, Italie) Solist : Kana Okada
De detailpagina bekijken
Halve finale 2014: Camille Schnoor
Maandag 19 mei 2014 Flagey/Studio 4 Antonín Dvorák : Necitelná vodní moci (Rusalka) Franz Liszt : O lieb, so lang du lieben kannst Gioachino Rossini : Crucifixus (Petite messe solennelle) Giuseppe Verdi : Mi parea - Piangea cantando - Ave Maria (Otello) Solist : Camille Schnoor Pianobegeleider : Thomas Hoppe
De detailpagina bekijken
Halve finale 2016 : Alberto Ferro - recital
Woensdag 11 mei 2016 Flagey/Studio 4 Fabian Fiorini : Tears of Lights Sergey Rachmaninov : Variaties op een thema van Corelli op. 42 Franz Liszt : Hongaarse Rapsodie n. 12 in cis (Rhapsodies hongroises) Solist : Alberto Ferro
De detailpagina bekijken
Halve finale 2016 : Jun Hwi Cho - recital
Donderdag 12 mei 2016 Flagey/Studio 4 Fabian Fiorini : Tears of Lights Johann Sebastian Bach : Franse suite n. 2 in c BWV 813 (Franse suite) Olivier Messiaen : Première communion de la Vierge (Vingt regards sur l'Enfant-Jésus) Franz Liszt : Après une lecture du Dante (Années de Pèlerinage, 2e année, Italie) Solist : Jun Hwi Cho
De detailpagina bekijken
Halve finale 2016 : EunAe Lee - recital
Vrijdag 13 mei 2016 Flagey/Studio 4 Fabian Fiorini : Tears of Lights Domenico Scarlatti : Sonate in G K 455 (Sonates voor piano) Domenico Scarlatti : Sonate in g K 426 (Sonates voor piano) Ludwig van Beethoven : Sonate n. 31 in As op. 110 (Sonates voor piano) Moderato cantabile molto espressivo | Allegro molto | Adagio ma non troppo - Allegro ma non troppo (Fuga) Franz Liszt : Hongaarse Rapsodie n. 12 in cis (Rhapsodies hongroises) Solist : EunAe Lee
De detailpagina bekijken
Halve finale 2016 : Dongkyu Kim - recital
Vrijdag 13 mei 2016 Flagey/Studio 4 Fabian Fiorini : Tears of Lights Franz Liszt : Sonate in b Solist : DongKyu Kim
De detailpagina bekijken
Halve finale 2016 : Ning Zhou - recital
Zaterdag 14 mei 2016 Flagey/Studio 4 Fabian Fiorini : Tears of Lights Maurice Ravel : Oiseaux tristes (Miroirs) Maurice Ravel : Alborada del gracioso (Miroirs) Maurice Ravel : Une barque sur l'océan (Miroirs) Franz Liszt : Après une lecture du Dante (Années de Pèlerinage, 2e année, Italie) Solist : Ning Zhou
De detailpagina bekijken
Finale 2016 : Yoonji Kim
Maandag 23 mei 2016 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Claude Ledoux : A Butterfly's Dream Franz Liszt : Concerto n. 1 in Es Allegro maestoso | Quasi Adagio - Allegro vivace - Allegro animato | Allegro marziale animato Solist : Yoonji Kim Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Halve finale 2018: Felicitas Frische
Vrijdag 4 mei 2018 Flagey/Studio 4 Franz Liszt : Oh ! quand je dors S 282 Franz Schubert : Die junge Nonne op. 43/1 D 828 Richard Strauss : September (Vier letzte Lieder) Wolfgang Amadeus Mozart : Porgi amor (Le Nozze di Figaro) Giacomo Puccini : Chi il bel sogno di Doretta (La Rondine) Solist : Felicitas Frische Pianobegeleider : Philippe Riga
De detailpagina bekijken
Audio
Halve finale 2010 : Andrejs Osokins - récital
Franz Liszt : Liebesträume (Liebesträume S 541)
Halve finale 2010 : Andrejs Osokins - récital
Franz Liszt : Seliger Tod (Liebesträume S 541)
Halve finale 2010 : Andrejs Osokins - récital
Franz Liszt : Ständchen (naar F. Schubert)
Halve finale 2010 : Denis Kozhukhin - récital
Franz Liszt : Venezia e Napoli
Halve finale 2010 : Jong-Hai Park - récital
Franz Liszt : Après une lecture du Dante (Années de Pèlerinage, 2e année, Italie)
Finale 2010 : Yuri Favorin
Franz Liszt : Concerto n. 1 in Es
Halve finale 2010 : Yury Favorin - récital
Franz Liszt : Ouverture van Tannhäuser van Wagner
Finale 1956 : Vladimir Ashkenazy
Franz Liszt : Concerto n. 1 in Es
Finale 1956 : Tamás Vásáry
Franz Liszt : Concerto n. 2 in A
Finale 1960 : Ronald Turini
Franz Liszt : Concerto n. 1 in Es (ONB, Franz André)
Finale 1960 : Shirley Seguin
Franz Liszt : Totentanz S 525
Finale 1960 : Gabor Gabos
Franz Liszt : Concerto n. 1 in Es
Laureatenconcert 1968 : Valery Kamychov
Franz Liszt : Concerto n. 1 in Es
Finale 1975 : Daniel Rivera
Franz Liszt : Concerto n. 1 in Es
Finale 1978 : Bernd Goetzke
Franz Liszt : Ballade n. 2 in b
Finale 1983 : Pierre Volondat
Franz Liszt : Concerto n. 2 in A (ONB, Georges Octors)
Finale 1999 : Roland Krüger
Franz Liszt : Concerto n. 1 in Es (ONB, Marc Soustrot)
Eerste ronde 2013 : Gehui Xu
Finale 2007 : Plamena Mangova
Franz Liszt : Concerto n. 2 in A (ONB, Gilbert Varga)
Finale 1956 : Lazar Berman
Franz Liszt : Concerto n. 1 in Es
Finale 1956 : Cécile Ousset
Franz Liszt : Etude d'exécution transcendante n. 5 "Feux follets"
Concert van de 2de, 4de en 6de laureaat piano 1956
Franz Liszt : Concerto n. 2 in A (Adagio sostenuto assai - Allegro agitato assai - Allegro moderato)
Concert van de 2de, 4de en 6de laureaat piano 1956
Franz Liszt : Concerto n. 2 in A (Allegro deciso - Marziale, un poco meno allegro - Allegro Animato)
Finale 1960 : Jouri Airapetian
Franz Liszt : Hongaarse Rapsodie n. 12 in cis (Rhapsodies hongroises)
Finale 1960 : Kenneth Amada
Franz Liszt : Mephisto-Waltz
Finale 1983 : Megumi Umene
Franz Liszt : Concerto n. 1 in Es
Finale 1987 : Konstanze Eickhorst
Franz Liszt : Concerto n. 2 in A
Recital 1ste laureaat piano 1987
Franz Liszt : Sonate in b
Eerste ronde 2013 : Zhang Zuo
Eerste ronde 2013 : Yannick Van de Velde
Eerste ronde 2013 : Artem Yasynskyy
Eerste ronde 2013 : Giuseppe Guarrera
Eerste ronde 2013 : Sung-Jae Kim
Eerste ronde 2013 : Evgeny Sergeev
Eerste ronde 2013 : Anna Volovitch
Eerste ronde 2013 : Di Wu
Eerste ronde 2013 : Shih-Wei Huang
Eerste ronde 2013 : Nima Sarkechik
Eerste ronde 2013 : Mikhail Berestnev
Eerste ronde 2013 : Yuhi Ozaki
Eerste ronde 2013 : Joo Hyeon Park
Eerste ronde 2013 : Joon Kim
Eerste ronde 2013 : Anna Bulkina
Eerste ronde 2013 : Hye Jin Kim
Eerste ronde 2013 : Tatiana Chernichka
Eerste ronde 2013 : Akihito Okuda
Eerste ronde 2013 : EunAe Lee
Eerste ronde 2013 : Sasha Grynyuk
Eerste ronde 2013 : Kana Ito
Eerste ronde 2013 : Dinara Klinton
Eerste ronde 2013 : JongHo Won
Eerste ronde 2013 : Seomseung Lee
Eerste ronde 2013 : Ben Kim
Eerste ronde 2013 : Andrew Tyson
Eerste ronde 2013 : Ilya Maximov
Eerste ronde 2013 : Zhenni Li
Eerste ronde 2013 : Mao Ishida
Eerste ronde 2013 : David Fung
Eerste ronde 2013 : Fantee Jones
Eerste ronde 2013 : Daniele Rinaldo
Eerste ronde 2013 : Thomas Beijer
Eerste ronde 2013 : Christopher Falzone
Eerste ronde 2013 : Sean Kennard
Eerste ronde 2013 : Kana Okada
Halve finale 2013: Yannick Van de Velde - recital
Halve finale 2013: Tatiana Chernichka - recital
Halve finale 2013: Joon Kim - recital
Halve finale 2013: Stanislav Khristenko - recital
Halve finale 2013: Boris Giltburg - recital
Halve finale 2013: Yuntian Liu - recital
Halve finale 2013: Samson Tsoy - recital
Halve finale 2013: Yejin Noh - recital
Halve finale 2013: Kana Okada - recital
Halve finale 2014: Camille Schnoor
Franz Liszt : O lieb, so lang du lieben kannst
Halve finale 2007 : Miyeon Lee - récital
Franz Liszt : Années de Pèlerinage, 2e année, Italie (Années de Pèlerinage)
Halve finale 2007 : Liebrecht Vanbeckevoort - récital
Franz Liszt : Sonate in b
Finale 2003 : Roberto Giordano
Franz Liszt : Concerto n. 2 in A
Halve finale 2003 : Ayano Shimada - recital
Franz Liszt : Après une lecture du Dante (Années de Pèlerinage, 2e année, Italie)
Eerste ronde 2016 : Yoonji Kim
Eerste ronde 2016 : Dina Bensaïd
Eerste ronde 2016 : Joo Hyeon Park
Eerste ronde 2016 : Jun Hwi Cho
Eerste ronde 2016 : Youbin Kim
Eerste ronde 2016 : George Xiaoyuan Fu
Eerste ronde 2016 : Evelyne Berezovsky
Eerste ronde 2016 : Yannick Van de Velde
Eerste ronde 2016 : Ye Seul Kim
Eerste ronde 2016 : Saetbyeol Kim
Eerste ronde 2016 : Alexei Tartakovsky
Eerste ronde 2016 : Denis Zhdanov
Eerste ronde 2016 : Florian Noack
Eerste ronde 2016 : Myunghyun Kim
Eerste ronde 2016 : Sheng Cai
Eerste ronde 2016 : Aljosa Jurinic
Eerste ronde 2016 : Benedek Horvath
Eerste ronde 2016 : Enrique Lapaz
Eerste ronde 2016 : Andrey Dubov
Eerste ronde 2016 : Victoria Vassilenko
Eerste ronde 2016 : San Jittakarn
Eerste ronde 2016 : Anna Bulkina
Eerste ronde 2016 : Artem Yasynskyy
Eerste ronde 2016 : Aurèle Marthan
Eerste ronde 2016 : Dinara Klinton
Eerste ronde 2016 : Jong Ho Won
Eerste ronde 2016 : Kausikan Rajeshkumar
Eerste ronde 2016 : Ruoyu Huang
Eerste ronde 2016 : Lukas Vondracek
Eerste ronde 2016 : Kana Okada
Eerste ronde 2016 : Henry Kramer
Halve finale 2016 : Alberto Ferro - recital
Halve finale 2016 : Jun Hwi Cho - recital
Halve finale 2016 : Dongkyu Kim - recital
Halve finale 2016 : EunAe Lee - recital
Halve finale 2016 : Ning Zhou - recital
Finale 2016 : Yoonji Kim
Eerste ronde 2018 : Anton Kuzenok
Halve finale 2018: Felicitas Frische
Werken
ComponistWerk
Liszt FranzAnnées de Pèlerinage, 2e année, Italie
Liszt FranzAprès une lecture du Dante
Liszt FranzBallade n. 2 in b
Liszt FranzConcerto n. 1 in Es
Liszt FranzConcerto n. 2 in A
Liszt FranzDanse macabre (naar C. Saint-Saëns)
Liszt FranzDer Fischerknabe
Liszt FranzDie Forelle (naar F. Schubert) S 563
Liszt FranzDie Loreley S 273
Liszt FranzErlkönig (naar F. Schubert)
Liszt FranzEtude d'exécution transcendante n. 10
Liszt FranzEtude d'exécution transcendante n. 11 "Harmonies du soir"
Liszt FranzEtude d'exécution transcendante n. 12 "Chasse-neige"
Liszt FranzEtude d'exécution transcendante n. 2
Liszt FranzEtude d'exécution transcendante n. 3 "Paysage"
Liszt FranzEtude d'exécution transcendante n. 4 "Mazeppa"
Liszt FranzEtude d'exécution transcendante n. 5 "Feux follets"
Liszt FranzEtude d'exécution transcendante n. 6 "Vision"
Liszt FranzEtude d'exécution transcendante n. 7 "Eroica"
Liszt FranzEtude d'exécution transcendante n. 8 "Wilde Jagd"
Liszt FranzEtude d'exécution transcendante n. 9 "Ricordanza"
Liszt FranzEtude de concert S 144/2 "La leggierezza"
Liszt FranzEtude de concert S 144/3 "Un sospiro"
Liszt FranzEtude de concert S 145/1 "Waldesrauschen"
Liszt FranzEtude de concert S 145/2 "Gnomenreigen"
Liszt FranzFantasie et fugue in g
Liszt FranzFantasie über Motive aus Figaro und Don Juan
Liszt FranzGondoliera
Liszt FranzGrand galop chromatique S 219
Liszt FranzGrande étude de Paganini n. 2
Liszt FranzGrande étude de Paganini n. 3
Liszt FranzGrande étude de Paganini n. 4
Liszt FranzGrande étude de Paganini n. 5
Liszt FranzGrande étude de Paganini n. 6
Liszt FranzHongaarse rapsodie n. 11 in a
Liszt FranzHongaarse Rapsodie n. 12 in cis
Liszt FranzHongaarse Rapsodie n. 13 in a
Liszt FranzHongaarse Rapsodie n. 6 in Des
Liszt FranzIsoldens Liebestod S 447
Liszt FranzLa vallée d'Obermann
Liszt FranzLégende
Liszt FranzLiebesträume
Liszt FranzMephisto-Waltz n. 1 S 514
Liszt FranzMiserere du Trovatore de Verdi S 433
Liszt FranzMy Joys
Liszt FranzO lieb, so lang du lieben kannst
Liszt FranzOh ! quand je dors S 282
Liszt FranzOuverture van Tannhäuser van Wagner
Liszt FranzPace non trovo
Liszt FranzParaphrase op een thema van Rigoletto van Verdi
Liszt FranzPolonaise n. 2 in E
Liszt FranzPrélude et fugue sur un thème B-A-C-H
Liszt FranzRéminiscences de "Norma" de Bellini
Liszt FranzRéminiscences de Don Juan
Liszt FranzRéminiscences de Norma
Liszt FranzSeliger Tod
Liszt FranzSonate in b
Liszt FranzSonetto 123 del Petrarca
Liszt FranzSpaanse rapsodie
Liszt FranzStändchen (naar F. Schubert)
Liszt FranzTarantella
Liszt FranzTotentanz S 126
Liszt FranzTre sonetti di Petrarca S 270a
Liszt FranzVenezia e Napoli
Liszt FranzWals van de opera Faust van Gounod
Liszt FranzWidmung
Shop
Français - Nederlands - English
In de website zoeken
Newsletter
Inloggen
Audio & video Viool 2019
Herbeluister of herbekijk de optredens van de kandidaten !
De cd's van de Wedstrijd
Online mediatheek
Audio, video's en foto's van 1951 tot 2019