00:00:00 / 00:00:00
Gustav Mahler
°1860 - †1811
Video's
Halve finale 2014: Aude Extrémo
Zondag 18 mei 2014 Flagey/Studio 4 Georg Friedrich Haendel : Naufragando via per l'onde (La Resurrezione ) Wolfgang Amadeus Mozart : Parto, parto, ma tu ben mio (La Clemenza di Tito) Pyotr Tchaikovsky : Da, vspomnila ... Podrougui milye (Pikovaya dama (The Dame of Spades)) Nikolay Rimsky-Korsakov : Redejet oblakov op. 42/3 Camille Saint-Saëns : Printemps qui commence (Samson et Dalila) Gustav Mahler : Wenn dein Mütterlein (c) (Kindertotenlieder) Solist : Aude Extrémo Pianobegeleider : Jonas Vitaud
De detailpagina bekijken
Halve finale 2014: Yuan Zhang
Maandag 19 mei 2014 Flagey/Studio 4 Giovanni Battista Pergolesi : Quae moerebat et dolebat (allegro moderato) (Stabat Mater ) Robert Schumann : In der Fremde (Liederkreis op. 39) Robert Schumann : Schöne Fremde (Liederkreis op. 39) Johannes Brahms : Sonntag (5 Lieder op. 47) Franz Schubert : Erlkönig op. 1 D 328 Gustav Mahler : Das irdische Leben (Des Knaben Wunderhorn) Gustav Mahler : Hans und Grete Georges Bizet : Près des remparts de Séville (Carmen) Francesco Cilea : Acerba volutta, dolce tortura (Adriana Lecouvreur) Solist : Yuan Zhang Pianobegeleider : Yorika Kimura
De detailpagina bekijken
Finale 2014 : Sarah Laulan
Donderdag 29 mei 2014 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Gustav Mahler : Ich hab'ein glühend Messer (d) (Lieder eines fahrenden Gesellen) Richard Wagner : Höre mit Sinn (Götterdämmerung) Benjamin Britten : Give him this orchid - Flowers bring to ev'ry year (The Rape of Lucretia) Modest Musorgsky : Lullaby (Kolobel'naya Pesnya ostrovky) (a) (Songs and Dances of Death) Gioachino Rossini : Cruda sorte - Qua ci vuol disinvoltura (L'Italiana in Algeri) Georges Bizet : Quand je vous aimerai - L'amour est un oiseau rebelle (Carmen) Solist : Sarah Laulan Orkest : Symfonieorkest van de Munt Dirigent : Roland Böer
De detailpagina bekijken
Finale 2014 : Hansung Yoo
Vrijdag 30 mei 2014 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Johann Sebastian Bach : Grosser Herr und starker König (Weihnachts Oratorium BWV 248) Pyotr Tchaikovsky : Vy tak pechalny - Ya vas lioubliou (Pikovaya dama (The Dame of Spades)) Gustav Mahler : Ich hab'ein glühend Messer (d) (Lieder eines fahrenden Gesellen) Charles Gounod : Oh sainte médaille - Avant de quitter ces lieux (Faust) Maurice Ravel : Chanson à boire in C (Don Quichotte à Dulcinée) Gioachino Rossini : Largo al factotum della città (Il Barbiere di Siviglia) Solist : Hansung Yoo Orkest : Symfonieorkest van de Munt Dirigent : Roland Böer
De detailpagina bekijken
Halve finale 2018: Iain MacNeil
Vrijdag 4 mei 2018 Flagey/Studio 4 Wolfgang Amadeus Mozart : Tutto è disposto - Aprite un po' quegl'occhi (Le Nozze di Figaro) Gustav Mahler : Urlicht (Des Knaben Wunderhorn) Franz Schubert : Erlkönig D 328 Stanislaus Gastaldon : Musica proibita Ralph Vaughan Williams : Whither must I wander (Songs of travel) Solist : Iain MacNeil Pianobegeleider : Joseph Middleton
De detailpagina bekijken
Halve finale 2018: Sooyeon Lee
Vrijdag 4 mei 2018 Flagey/Studio 4 Georg Friedrich Haendel : Tornami a vagheggiar (Alcina) Gustav Mahler : Frühlingsmorgen (Lieder und Gesänge) Richard Strauss : Ich schwebe (Fünf Lieder op. 48) Wolfgang Amadeus Mozart : Ruhe sanft, mein holdes Leben (Zaïde) Richard Strauss : Die Wiener Herrn (Arabella) Solist : Sooyeon Lee Pianobegeleider : Daniel Blumenthal
De detailpagina bekijken
Halve finale 2018: Eva Zaïcik
Vrijdag 4 mei 2018 Flagey/Studio 4 Claude Debussy : La chevelure (Trois chansons de Bilitis) Pyotr Tchaikovsky : Da, vspomnila ... Podrougui milye (Pikovaya dama (The Dame of Spades)) Antonio Vivaldi : Se lento ancora il fulmine (Argippo) Gustav Mahler : Oft denk'ich, sie sind nur ausgegangen (Kindertotenlieder) Charles Gounod : Versez vos chagrins dans mon âme (Faust) Luciano Berio : Azerbaïjan love song (Folk songs) Solist : Eva Zaïcik Pianobegeleider : Frédéric Rubay
De detailpagina bekijken
Halve finale 2018: Héloïse Mas
Zaterdag 5 mei 2018 Flagey/Studio 4 Georges Bizet : Près des remparts de Séville (Carmen) Gioachino Rossini : Cruda sorte - Qua ci vuol disinvoltura (L'Italiana in Algeri) Gustav Mahler : Ich bin der Welt abhanden gekommen (Es) Jules Massenet : Va ! Laisse couler mes larmes (Werther) Georg Friedrich Haendel : Moriro, ma vendicata (Teseo) Solist : Héloïse Mas Pianobegeleider : David Zobel
De detailpagina bekijken
Finale 2018: Danylo Matviienko
Donderdag 10 mei 2018 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Hector Berlioz : Voici des roses (La Damnation de Faust op. 24) Benjamin Britten : Look through the port (Billy Budd) Gustav Mahler : Wenn mein Schatz Hochzeit macht (d) (Lieder eines fahrenden Gesellen) Sergey Rachmaninov : Vies' tabor spit - Kak niezhno preklonias ko mnie (Aleko) Solist : Danylo Matviienko Orkest : Orchestre Symphonique de la Monnaie Dirigent : Alain Altinoglu
De detailpagina bekijken
Finale 2018: Charlotte Wajnberg
Zaterdag 12 mei 2018 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Georg Friedrich Haendel : Endless love (Semele) Gustav Mahler : Rheinlegendchen (A) (Des Knaben Wunderhorn) Vincenzo Bellini : Eccomi in lieta vesta - Oh quante volte ti chiedo (I Capuleti e i Montecchi) Francis Poulenc : Non, Monsieur mon mari (Les Mamelles de Tirésias) Solist : Charlotte Wajnberg Orkest : Symfonieorkest van de Munt Dirigent : Alain Altinoglu
De detailpagina bekijken
Finale 2018: Samuel Hasselhorn
Zaterdag 12 mei 2018 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Gustav Mahler : Wer hat dies Liedlein erdacht ? (Es) (Des Knaben Wunderhorn) Gustav Mahler : Wo die schönen Trompeten blasen (c) (Des Knaben Wunderhorn) Felix Mendelssohn : Es ist genug (Elias op. 70 ) Giuseppe Verdi : Carlos écoute - Ah, je meurs (Don Carlos) Solist : Samuel Hasselhorn Orkest : Symfonieorkest van de Munt Dirigent : Alain Altinoglu
De detailpagina bekijken
Audio
Finale 2008 : Isabelle Druet
Gustav Mahler : Wer hat dies Leidlein erdacht ? in F (Des Knaben Wunderhorn)
Finale 2008 : Szabolcs Brickner
Gustav Mahler : Revelge in c (7 Lieder aus letzter Zeit)
Finale 2011 : Clémentine Margaine
Gustav Mahler : Rheinlegendchen in A (Des Knaben Wunderhorn)
Finale 2011 : Lee EungKwang
Gustav Mahler : Wenn mein Schatz Hochzeit macht in g (Lieder eines fahrenden Gesellen)
Finale 2011 : Konstantin Shushakov
Gustav Mahler : Wenn mein Schatz Hochzeit macht in g (Lieder eines fahrenden Gesellen)
Finale 2011 : Stanislas de Barbeyrac
Gustav Mahler : Die zwei blauen Augen in e (Lieder eines fahrenden Gesellen)
Finale 2011 : Thomas Blondelle
Gustav Mahler : Revelge in c (7 Lieder aus letzter Zeit)
Finale 2000 : Margriet van Reisen
Gustav Mahler : Ich bin der Welt abhanden gekommen (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Marie-Nicole Lemieux
Gustav Mahler : Liebst du um Schönheit in Bes (OSM, Marc Soustrot)
Finale 1988 : Jacob Will
Gustav Mahler : Um Mitternacht in g
Finale 1992 : Thierry Felix
Gustav Mahler : Nun will die Sonn' so hell aufgeh'n in d
Slotconcert zang 1992
Gustav Mahler : Nun will die Sonn' so hell aufgeh'n in d
Halve finale 2014: Aude Extrémo
Gustav Mahler : Wenn dein Mütterlein (Kindertotenlieder)
Finale 2014 : Hansung Yoo
Gustav Mahler : Ich hab'ein glühend Messer (Lieder eines fahrenden Gesellen)
Finale 2014 : Sarah Laulan
Gustav Mahler : Ich hab'ein glühend Messer (d) (Lieder eines fahrenden Gesellen)
Halve finale 2014: Yuan Zhang
Gustav Mahler : Das irdische Leben (Des Knaben Wunderhorn)
Halve finale 2014: Yuan Zhang
Gustav Mahler : Hans und Grete
Eerste ronde 2018 : Charlotte Wajnberg
Halve finale 2018: Eva Zaïcik
Halve finale 2018: Iain MacNeil
Halve finale 2018: Sooyeon Lee
Halve finale 2018: Héloïse Mas
Finale 2018: Danylo Matviienko
Finale 2018: Charlotte Wajnberg
Finale 2018: Samuel Hasselhorn
Werken
ComponistWerk
Mahler GustavAblösung im Sommer
Mahler GustavDas irdische Leben
Mahler GustavDer Tamboursg'sell in e
Mahler GustavDie zwei blauen Augen (f)
Mahler GustavFrühlingsmorgen
Mahler GustavGing heut' morgens übers Feld (D)
Mahler GustavGing heut' morgens übers Feld (Fis)
Mahler GustavHans und Grete
Mahler GustavIch bin der Welt abhanden gekommen (Des)
Mahler GustavIch bin der Welt abhanden gekommen (Es)
Mahler GustavIch bin der Welt abhanden gekommen (F)
Mahler GustavIch hab'ein glühend Messer (d)
Mahler GustavLiebst du um Schönheit (Bes)
Mahler GustavLob des hohen Verstands
Mahler GustavNun will die Sonn' so hell aufgeh'n
Mahler GustavOft denk'ich, sie sind nur ausgegangen
Mahler GustavRevelge (c)
Mahler GustavRevelge (d)
Mahler GustavRheinlegendchen (A)
Mahler GustavRheinlegendchen (G)
Mahler GustavUm Mitternacht (b)
Mahler GustavUm Mitternacht (g)
Mahler GustavUrlicht
Mahler GustavWenn dein Mütterlein
Mahler GustavWenn mein Schatz Hochzeit macht (d)
Mahler GustavWenn mein Schatz Hochzeit macht (g)
Mahler GustavWer hat dies Liedlein erdacht ? (Es)
Mahler GustavWo die schönen Trompeten blasen (c)
Shop
Français - Nederlands - English
In de website zoeken
Newsletter
Inloggen
Audio & video Viool 2019
Herbeluister of herbekijk de optredens van de kandidaten !
De cd's van de Wedstrijd
Online mediatheek
Audio, video's en foto's van 1951 tot 2019