00:00:00 / 00:00:00
Persoonlijkheden / Alle persoonlijkheden / Nicolò Paganini
Nicolò Paganini
°1782 - †1840
Video's
Halve finale 2012: recital
Maandag 7 mei 2012 Flagey/Studio 4 Ernest Chausson : Poème op. 25 Victor Kissine : Caprice Eugène Ysaÿe : Sonate in d op. 27/3 Ballade Nicolò Paganini : I Palpiti op. 13 Solist : Ermir Abeshi Pianobegeleider : Thomas Hoppe
De detailpagina bekijken
Halve finale 2012: Stefan Tarara - recital
Dinsdag 8 mei 2012 Flagey/Studio 4 Béla Bartók : Tempo di ciaccona (Sonate voor viool solo in g op. 115 Sz. 117) Victor Kissine : Caprice Eugène Ysaÿe : Sonate in d op. 27/3 Ballade Massimo Lauricella : Kairòs voor viool solo Nicolò Paganini : Introductie et variaties op "Nel cor più non mi sento" uit "La molinara" van Paisiello Solist : Stefan Tarara Pianobegeleider : Daniel Blumenthal
De detailpagina bekijken
Finale 2012: Tatsuki Narita
Dinsdag 22 mei 2012 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Johannes Brahms : Sonate n. 3 in d op. 108 (Sonates voor viool en piano) Allegro alla breve | Adagio | Un poco presto e con sentimento | Presto agitato Sakai Kenji : Concerto pour violon et orchestre Nicolò Paganini : Concerto n. 1 in D op. 6 Allegro maestoso | Adagio espressivo | Rondo, allegro spirituoso Solist : Tatsuki Narita Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Gilbert Varga
De detailpagina bekijken
Finale 2012: Dami Kim
Donderdag 24 mei 2012 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Béla Bartók : Sonate n. 2 Sz. 76 (Sonates voor viool en piano) Molto moderato | Allegretto Sakai Kenji : Concerto pour violon et orchestre Nicolò Paganini : Concerto n. 1 in D op. 6 Allegro maestoso | Adagio espressivo | Rondo, allegro spirituoso Solist : Dami Kim Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Gilbert Varga
De detailpagina bekijken
Halve finale 2015: Oleksii Semenenko - recital
Dinsdag 12 mei 2015 Flagey/Studio 4 Eugène Ysaÿe : Sonate in e op. 27/4 Allemande | Sarabande | Finale Vykintas Baltakas : Recitativo Nicolò Paganini : I Palpiti op. 13 Pyotr Tchaikovsky : Valse Sentimentale op. 51/6 Franz Waxman : Fantaisie sur des thèmes de Carmen Solist : Oleksii Semenenko Pianobegeleider : Inna Firsova
De detailpagina bekijken
Halve finale 2019: Elly Suh - recital
Dinsdag 7 mei 2019 Flagey/Studio 4 Bram Van Camp : Scherzo - Bagatelle Wolfgang Amadeus Mozart : Sonate n. 20 in C KV 303 (Sonates voor viool en piano) Adagio - Molto allegro | Tempo di minuetto Jörg Widmann : Étude III Eugène Ysaÿe : Allegretto poco scherzoso | Finale con brio (Sonate in g op. 27/1) Nicolò Paganini : La Campanella op. 7 Solist : Elly Suh Pianobegeleider : Thomas Hoppe
De detailpagina bekijken
Audio
Finale 2009 : Lorenzo Gatto
Nicolò Paganini : Concerto n. 1 in D op. 6 (ONB, Gilbert Varga)
Halve finale 2009 : Jiafeng Chen
Nicolò Paganini : La Campanella op. 7
Halve finale 2009 : Yuki Manuela Janke
Nicolò Paganini : I Palpiti op. 13 (Pianobegeleider : Ayumi Janke)
Finale 1951 : Leonid Kogan
Nicolò Paganini : Concerto n. 1 in D op. 6
Finale 1967 : Nicolas Chumachenco
Nicolò Paganini : I Palpiti op. 13
Finale 1967 : Marjeta Korosec
Nicolò Paganini : Perpetuum mobile op. 13
Laureatenconcert 1971 : Hamao Fujiwara
Nicolò Paganini : Capriccio n. 24 in a
Finale 1976 : Gonçal Comellas Fabregas
Nicolò Paganini : I Palpiti op. 13
Finale 1976 : Grigory Jisline
Nicolò Paganini : Concerto n. 1 in D op. 6
Laureatenconcert 1976 : Grigory Jisline
Nicolò Paganini : Concerto n. 1 in D op. 6
Eerste ronde 2012: Josef Spacek
Eerste ronde 2012: Jinjoo Cho
Eerste ronde 2012: Igor Pikayzen
Eerste ronde 2012: Kim Soh Yon
Eerste ronde 2012: Myung-Eun Lee
Eerste ronde 2012: Stephen Tavani
Eerste ronde 2012: Yuuki Wong
Eerste ronde 2012: Aylen Pritchin
Eerste ronde 2012: GaHyun Cho
Eerste ronde 2012: Claire Dassesse
Eerste ronde 2012: Elena Graf
Eerste ronde 2012: Ermir Abeshi
Eerste ronde 2012: Erzhan Kulibaev
Eerste ronde 2012: Soojin Han
Eerste ronde 2012: Lev Solodovnikov
Eerste ronde 2012: Maria-Elisabeth Lott
Eerste ronde 2012: Simon Michal
Eerste ronde 2012: Stanislav Pronin
Eerste ronde 2012: Stefan Tarara
Eerste ronde 2012: Sulki Yu
Eerste ronde 2012:Emma Steele
Eerste ronde 2012: Mari Poll
Eerste ronde 2012: Tatsuki Narita
Eerste ronde 2012: Hyun Su Shin
Eerste ronde 2012: Xavier Alejandro Inchausti
Eerste ronde 2012: Yury Revich
Eerste ronde 2012 - Diana Tishchenko
Eerste ronde 2012 - Harriet Langley
Eerste ronde 2012 - Marc Bouchkov
Eerste ronde 2012 - Michelle Ross
Eerste ronde 2012 - Stefani Collins
Eerste ronde 2012 - Suliman Tekalli
Eerste ronde 2012 - Jung Yoon Yang
Eerste ronde 2012 - Jolente De Maeyer
Eerste ronde 2012 - Kristi Gjezi
Eerste ronde 2012 - Louise Chisson
Eerste ronde 2012 - Maria Milstein
Eerste ronde 2012 - Daichi Nakamura
Eerste ronde 2012 - Sergey Malov
Eerste ronde 2012 - Arsenis Selalmazidis
Eerste ronde 2012 - Birthe Blom
Eerste ronde 2012 - Cristian Andrei Fatu
Eerste ronde 2012 - Haik Kazazyan
Eerste ronde 2012 - Bomsori Kim
Eerste ronde 2012 - Matous Michal
Eerste ronde 2012 - Petteri Iivonen
Eerste ronde 2012 - Nikki Chooi
Eerste ronde 2012 - Elina Buksha
Eerste ronde 2012 - Fabiola Kim
Eerste ronde 2012 - Marisol Lee
Eerste ronde 2012 - Chi Li
Eerste ronde 2012 - Mai Suzuki
Eerste ronde 2012 - Christopher Tun Andersen
Eerste ronde 2012 - Julien Szulman
Eerste ronde 2012 - Aiko Kamishikiryo
Eerste ronde 2012 - Boson Mo
Eerste ronde 2012 - Yoojin Jang
Eerste ronde 2012 - Lea Birringer
Eerste ronde 2012 - Ami Oike
Eerste ronde 2012 - Andrey Baranov
Eerste ronde 2012 - Gabriel Tchalik
Eerste ronde 2012 - Laura Zarina
Eerste ronde 2012 - Richard Lin
Eerste ronde 2012 - Valentina Svyatlovskaya
Eerste ronde 2012 - Yuqing Zhang
Eerste ronde 2012: Artiom Shishkov
Eerste ronde 2012: Dami Kim
Eerste ronde 2012: Jee Won Kim
Eerste ronde 2012: Yu Kurokawa
Eerste ronde 2012: Hyun Woong Lee
Eerste ronde 2012: Liya Petrova
Eerste ronde 2012: Oleksii Semenenko
Eerste ronde 2012: Esther Yoo
Eerste ronde 2012: Eugenia Ryabinina
Eerste ronde 2012: Jaeyoung Kim
Eerste ronde 2012: Nancy Zhou
Eerste ronde 2012: Radu Bitica
Eerste ronde 2012: Yu-Chien Tseng
Finale 2012: Tatsuki Narita
Finale 2012: Kim Dami
Finale 1955 : Clemens Quatacker
Nicolò Paganini : I Palpiti op. 13 (Piano : Louis Pas)
Finale 1989 : Akiko Suwanai
Nicolò Paganini : Concerto n. 1 in D op. 6
Finale 1989 : Dmitri Berlinsky
Nicolò Paganini : Concerto n. 1 in D op. 6
Laureatenconcert viool 1993
Nicolò Paganini : Capriccio n. 11 in C
Eerste ronde 2015: Benjamin Baker
Eerste ronde 2015: Woo Hyung Kim
Eerste ronde 2015: Lev Solodovnikovu
Eerste ronde 2015: Luke Hsu
Eerste ronde 2015: Markiyan Melnychenko
Eerste ronde 2015: Jian Ren
Eerste ronde 2015: Romuald Grimbert-Barré
Eerste ronde 2015: Ryosuke Suho
Eerste ronde 2015: Thomas Reif
Eerste ronde 2015: Tobias Feldmann
Eerste ronde 2015: William Ching-Yi- Wei
Eerste ronde 2015: Hrachya Avanesyan
Eerste ronde 2015: Suyeon Kang
Eerste ronde 2015: Kenneth Renshaw
Eerste ronde 2015: Aya Kiyonaga
Eerste ronde 2015: Ju-Ni Lee
Eerste ronde 2015: Marisol Lee
Eerste ronde 2015: Wonhee Bae
Eerste ronde 2015: Jae Jun Park
Eerste ronde 2015: Richard Lin
Eerste ronde 2015: Mai Suzuki
Eerste ronde 2015: Mai Tategami
Eerste ronde 2015: Anna Savkina
Eerste ronde 2015: Eunice Kim
Eerste ronde 2015: Fabiola Kim
Eerste ronde 2015: Guillaume Chilemme
Eerste ronde 2015: Kim Bomsori
Eerste ronde 2015: Mimi Jung
Eerste ronde 2015: Vladyslava Luchenko
Eerste ronde 2015: Xiao Wang
Eerste ronde 2015: Yoon Yang
Eerste ronde 2015: Hwa-pyung Yoo
Eerste ronde 2015: Elly Suh
Eerste ronde 2015: Galiya Zharova
Eerste ronde 2015: Fangyue He
Eerste ronde 2015: Karen Kido
Eerste ronde 2015: Myung-Eun Lee
Eerste ronde 2015: Michiru Matsuyama
Eerste ronde 2015: Sungmi Park
Eerste ronde 2015: William Hagen
Eerste ronde 2015: Lifan Zhu
Eerste ronde 2015: Brendan Shea
Eerste ronde 2015: Francisco Garcia-Fullana
Eerste ronde 2015: Xika Huang
Eerste ronde 2015: Yu Kurokawa
Eerste ronde 2015: Ji Yoon Lee
Eerste ronde 2015: Chi Li
Eerste ronde 2015: Oleksii Semenenko
Eerste ronde 2015: Sirena Huang
Eerste ronde 2015: Ji Won Song
Eerste ronde 2015: Danbi Um
Eerste ronde 2015: Fien Van den Fonteyne
Eerste ronde 2015: Yiliang Jiang
Eerste ronde 2015: Rosanne Philippens
Eerste ronde 2015: Solenne Païdassi
Eerste ronde 2015: Ji Young Lim
Eerste ronde 2015: George Tudorache
Eerste ronde 2015: Kristi Gjezi
Eerste ronde 2015: Michelle Ross
Eerste ronde 2015: Stephen Waarts
Eerste ronde 2015: Wong Momo
Halve finale 2015: Oleksii Semenenko - recital
Finale 2005 : Kyoko Yonemoto
Nicolò Paganini : Concerto n. 1 in D op. 6
Eerste ronde 2019: Peter Lin
Eerste ronde 2019: Sumina Studer
Eerste ronde 2019: Yiying Jiang
Johann Sebastian Bach : Adagio - Fuga : Allegro (Sonate n. 1 in g BWV 1001)
Nicolò Paganini : Capriccio n. 1 in E (24 cappriccio's voor viool solo op. 1)
Nicolò Paganini : Capriccio n. 24 in a (24 cappriccio's voor viool solo op. 1)
Ludwig van Beethoven : Allegro assai (Sonate n. 8 in G op. 30/3)
Eerste ronde 2019: Anna Göckel
Eerste ronde 2019: Brieuc Vourch
Eerste ronde 2019: Emily Sun
Eerste ronde 2019: Hyun Jae Lim
Eerste ronde 2019: Luke Hsu
Eerste ronde 2019: Seina Matsuoka
Eerste ronde 2019: Sylvia Huang
Eerste ronde 2019: Yukari Ohno
Eerste ronde 2019: Christine Lim
Eerste ronde 2019: Daniel Kogan
Eerste ronde 2019: Hyunjoo Choo
Eerste ronde 2019: Irène Duval
Eerste ronde 2019: Ji Won Song
Eerste ronde 2019: Jueun Jeong
Eerste ronde 2019: Jung Min Choi
Eerste ronde 2019: Kunwha Lee
Eerste ronde 2019: Mio Yoshie
Eerste ronde 2019: Misako Akama
Eerste ronde 2019: Stephen Kim
Eerste ronde 2019: Clémence de Forceville
Eerste ronde 2019: Dmitry Serebrennikov
Eerste ronde 2019: Eva Zavaro
Eerste ronde 2019: Hawijch Elders
Eerste ronde 2019: Kyumin Park
Eerste ronde 2019: Melody Yuan
Eerste ronde 2019: Meruert Karmenova
Eerste ronde 2019: Mizuki Chiba
Eerste ronde 2019: Seiji Okamoto
Eerste ronde 2019: Sergey Pospelov
Eerste ronde 2019: William Lee
Eerste ronde 2019: Akiyo Fujiwara
Eerste ronde 2019: Ashley Jeehyun Park
Eerste ronde 2019: Fanglei Liu
Eerste ronde 2019: Hannah Cho
Eerste ronde 2019: Ioana Cristina Goicea
Eerste ronde 2019: Júlia Pusker
Eerste ronde 2019: Liya Petrova
Eerste ronde 2019: Runyin Zhang
Eerste ronde 2019: Yoo Jin Lee
Eerste ronde 2019: Max Tan
Eerste ronde 2019: Arata Yumi
Eerste ronde 2019: Elly Suh
Eerste ronde 2019: Gyehee Kim
Eerste ronde 2019: Johanna Pichlmair
Eerste ronde 2019: Stella Chen
Eerste ronde 2019: Timothy Chooi
Eerste ronde 2019: Vasyl Zatsikha
Eerste ronde 2019: Yukiko Uno
Eerste ronde 2019: Yun Jae Choi
Eerste ronde 2019: Yuna Toki
Eerste ronde 2019: Dmitry Smirnov
Eerste ronde 2019: Eva Rabchevska
Eerste ronde 2019: Kyungah Oh
Eerste ronde 2019: Laurel Gagnon
Eerste ronde 2019: Michiru Matsuyama
Eerste ronde 2019: Olga Sroubková
Eerste ronde 2019: Shannon Lee
Eerste ronde 2019: Siwoo Kim
Eerste ronde 2019: Woo Hyung Kim
Eerste ronde 2019: Yoerae Kim
Halve finale 2019: Elly Suh - recital
Werken
ComponistWerk
Paganini NicolòCapriccio n. 1 in E
Paganini NicolòCapriccio n. 10 in g
Paganini NicolòCapriccio n. 11 in C
Paganini NicolòCapriccio n. 12 in As
Paganini NicolòCapriccio n. 13 in Bes
Paganini NicolòCapriccio n. 14 in Es
Paganini NicolòCapriccio n. 15 in e
Paganini NicolòCapriccio n. 16 in g
Paganini NicolòCapriccio n. 17 in Es
Paganini NicolòCapriccio n. 18 in C
Paganini NicolòCapriccio n. 19 in Es
Paganini NicolòCapriccio n. 2 in b
Paganini NicolòCapriccio n. 20 in D
Paganini NicolòCapriccio n. 21 in A
Paganini NicolòCapriccio n. 22 in F
Paganini NicolòCapriccio n. 23 in Es
Paganini NicolòCapriccio n. 24 in a
Paganini NicolòCapriccio n. 3 in e
Paganini NicolòCapriccio n. 4 in c
Paganini NicolòCapriccio n. 5 in a
Paganini NicolòCapriccio n. 6 in g
Paganini NicolòCapriccio n. 7 in a
Paganini NicolòCapriccio n. 8 in Es
Paganini NicolòCapriccio n. 9 in E
Paganini NicolòCaprice n. 24
Paganini NicolòConcerto n. 1 in D op. 6
Paganini NicolòI Palpiti op. 13
Paganini NicolòIntroductie en variaties op "Dal tuo stellato soglio" uit "Mosè in Egitto" van Rossini
Paganini NicolòIntroductie et variaties op "Nel cor più non mi sento" uit "La molinara" van Paisiello
Paganini NicolòIntroduction et variation sur un thème de l'opéra "La belle Meunière"
Paganini NicolòLa Campanella op. 7
Paganini NicolòLe Streghe op. 8
Paganini NicolòMoïse-Fantaisie
Paganini NicolòPerpetuum mobile op. 13
Shop
Français - Nederlands - English
In de website zoeken
Newsletter
Inloggen
Audio & video Viool 2019
Herbeluister of herbekijk de optredens van de kandidaten !
De cd's van de Wedstrijd
Online mediatheek
Audio, video's en foto's van 1951 tot 2019