00:00:00 / 00:00:00
Persoonlijkheden / Alle persoonlijkheden / Giacomo Puccini
Giacomo Puccini
°1858 - †1924
Video's
Halve finale 2014 : Hyesang Park
Zondag 18 mei 2014 Flagey/Studio 4 Henry Purcell : Music for a while Richard Strauss : Ich trage meine Minne (Fünf Lieder op. 32) Sergey Rachmaninov : Ne poy, krasavitsa, pri mne (Oh, never sing to me again) (Six songs op. 4) Fernando Obradors : Chiquitita la novia Giacomo Puccini : Quando m'en vo (La Bohème) Isang Yun : Gopunguisang Gaetano Donizetti : Quel guardo il cavaliere - So anch'io la virtù magica (Don Pasquale) Solist : Hyesang Park Pianobegeleider : Hyoungjin Park
De detailpagina bekijken
Halve finale 2014: Bomi Lee
Maandag 19 mei 2014 Flagey/Studio 4 Felix Mendelssohn : Höre, Israël (Elias op. 70 ) Léo Delibes : Les filles de Cadix Richard Strauss : Morgen (G) (Vier Lieder op. 27) Giacomo Puccini : Sì, mi chiamano Mimì (La Bohème) Ruggiero Leoncavallo : Qual fiamma avea nel guardo - Stridono lassù (I Pagliacci) Solist : Bomi Lee Pianobegeleider : Jonas Vitaud
De detailpagina bekijken
Halve finale 2014: Sumi Hwang
Maandag 19 mei 2014 Flagey/Studio 4 Henri Duparc : Chanson triste (Es) Wolfgang Amadeus Mozart : Giunse alfin il momento - Deh vieni, non tardar (Le Nozze di Figaro) Alban Berg : Nacht (7 frühe Lieder) Charles Gounod : O Dieu! Que de bijoux! - Ah ! Je ris de me voir si belle (Faust) Giacomo Puccini : Sì, mi chiamano Mimì (La Bohème) Sergey Rachmaninov : Vesenniye Vodï (Spring waters) Solist : Sumi Hwang Pianobegeleider : Jonas Vitaud
De detailpagina bekijken
Halve finale 2014: Kang Wang
Dinsdag 20 mei 2014 Flagey/Studio 4 Ludwig van Beethoven : An die ferne Geliebte op. 98 Auf dem Hügel sitz ich spähend | Wo die Berge so blau | Leichte Segler in den Höhen | Diese Wolken in den Höhen | Es kehret der Maien, es blühet die Au | Nimm sie hin denn, diese Lieder Giacomo Puccini : Recondita armonia (Tosca) Charles Gounod : L'amour, l'amour - Ah, lève-toi soleil (Roméo et Juliette) Solist : Kang Wang Pianobegeleider : Philippe Riga
De detailpagina bekijken
Halve finale 2014: Levente Pall
Dinsdag 20 mei 2014 Flagey/Studio 4 Ludwig van Beethoven : Aus Goethe's Faust op. 75/3 Robert Schumann : Die beiden Grenadiere (Romanzen und Balladen op. 49) Carl Loewe : Odins Meeresritt Georg Friedrich Haendel : Why do the nations so furiously rage together (Messiah) Ludwig van Beethoven : Hat man nicht auch Gold beineben (Fidelio) Gioachino Rossini : La calunnia è un venticello (D) (Il Barbiere di Siviglia) Giacomo Puccini : Vecchia zimarra senti (La Bohème) Giuseppe Verdi : Studia il passo - Come dal Ciel precipita (Macbeth) Solist : Levente Pall Pianobegeleider : Nino Pavlenichvili
De detailpagina bekijken
Halve finale 2014: Susanna Hurrell
Dinsdag 20 mei 2014 Flagey/Studio 4 Giacomo Puccini : Sì, mi chiamano Mimì (La Bohème) Johannes Brahms : Meine Liebe ist grün Wolfgang Amadeus Mozart : Quando avran fine omai - Padre, germani, addio ! (Idomeneo) Ivor Gurney : Most holy night Erich Korngold : Was Du mir bist? (Drei Lieder op. 22) Georg Friedrich Haendel : Mio caro bene (Rodelinda) Solist : Susanna Hurrell Pianobegeleider : Thomas Hoppe
De detailpagina bekijken
Finale 2014 : Chiara Skerath
Vrijdag 30 mei 2014 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Benjamin Britten : Villes (Les Illuminations op. 18) Benjamin Britten : Phrases (Les Illuminations op. 18) Benjamin Britten : Antique (Les Illuminations op. 18) Johannes Brahms : Ihr habt nun Traurigkeit (Ein deutsches Requiem op. 45 ) Giacomo Puccini : Sì, mi chiamano Mimì (La Bohème) Antonín Dvorák : Mesícku na nebi hlubokém (Rusalka) Solist : Chiara Skerath Orkest : Symfonieorkest van de Munt Dirigent : Roland Böer
De detailpagina bekijken
Finale 2014 : Sumi Hwang
Vrijdag 30 mei 2014 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Gaetano Donizetti : Quel guardo il cavaliere - So anch'io la virtù magica (Don Pasquale) Alban Berg : Die Nachtigall (7 frühe Lieder) Giacomo Puccini : Signore ascolta (Turandot) Gustave Charpentier : Depuis le jour (Louise) Richard Strauss : Im Abendrot (Vier letzte Lieder) Solist : Sumi Hwang Orkest : Symfonieorkest van de Munt Dirigent : Roland Böer
De detailpagina bekijken
Finale 2014 : Seung Jick Kim
Zaterdag 31 mei 2014 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Richard Strauss : Allerseelen (Es) (Acht Lieder aus letzte Blätter op. 10) Giacomo Puccini : Che gelida manina (La Bohème) Sergey Rachmaninov : Ne poy, krasavitsa, pri mne (Oh, never sing to me again) (Six songs op. 4) Charles Gounod : Quel trouble - Salut, demeure chaste et pure (Faust) Giuseppe Verdi : Ingemisco (Requiem) Solist : Seung Jick Kim Orkest : Symfonieorkest van de Munt Dirigent : Roland Böer
De detailpagina bekijken
Halve finale 2018: Irina Jae-Eun Park
Vrijdag 4 mei 2018 Flagey/Studio 4 Alfred Bachelet : Chère nuit Wolfgang Amadeus Mozart : Ach, ich fühl's (Die Zauberflöte) Fernando Obradors : Con amores, la mi madre (Canciones clásicas españolas ) Fernando Obradors : El vito (Canciones clásicas españolas ) Viktor Ullmann : Wenn je ein Schönes mir zu bilden glückte (5 Liebeslieder (R. Huch) op. 26a) Viktor Ullmann : O schöne Hand (5 Liebeslieder (R. Huch) op. 26a) Giacomo Puccini : Signore ascolta (Turandot) Solist : Irina Jae-Eun Park Pianobegeleider : Daniel Blumenthal
De detailpagina bekijken
Halve finale 2018: Felicitas Frische
Vrijdag 4 mei 2018 Flagey/Studio 4 Franz Liszt : Oh ! quand je dors S 282 Franz Schubert : Die junge Nonne op. 43/1 D 828 Richard Strauss : September (Vier letzte Lieder) Wolfgang Amadeus Mozart : Porgi amor (Le Nozze di Figaro) Giacomo Puccini : Chi il bel sogno di Doretta (La Rondine) Solist : Felicitas Frische Pianobegeleider : Philippe Riga
De detailpagina bekijken
Halve finale 2018: Charlotte Wajnberg
Zaterdag 5 mei 2018 Flagey/Studio 4 Joseph Jongen : Bal de fleurs (6 Mélodies op. 25) Giacomo Puccini : Quando m'en vo (La Bohème) Franz Schubert : Suleika I D 720 Claude Debussy : L'année en vain chasse l'année - Azaël, Azaël pourquoi m'as-tu quittée (L'enfant prodigue ) Gian Carlo Menotti : Hello Margaret, it's you ? (The Telephone) Solist : Charlotte Wajnberg Pianobegeleider : Aaron Wajnberg
De detailpagina bekijken
Finale 2018: Ao Li
Donderdag 10 mei 2018 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Georges Bizet : Quand la flamme de l'amour (La jolie fille de Perth) Giacomo Puccini : Vecchia zimarra senti (La Bohème) Gioachino Rossini : A un dottor della mia sorte (Il Barbiere di Siviglia) Sergey Rachmaninov : Vies' tabor spit - Kak niezhno preklonias ko mnie (Aleko) Solist : Ao Li Orkest : Orchestre Symphonique de la Monnaie Dirigent : Alain Altinoglu
De detailpagina bekijken
Finale 2018: Marianne Croux
Zaterdag 12 mei 2018 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Wolfgang Amadeus Mozart : Solitudini amiche - Zeffiretti lusinghieri (Idomeneo) Alban Berg : Die Nachtigall (7 frühe Lieder) Giacomo Puccini : Quando m'en vo (La Bohème) Igor Stravinsky : No word from Tom - Quietly night - I go, I go to him (The Rake's Progress) Solist : Marianne Croux Orkest : Symfonieorkest van de Munt Dirigent : Alain Altinoglu
De detailpagina bekijken
Audio
Halve finale 2008 : Tatiana Trenogina
Giacomo Puccini : Tu che di gel sei cinta
Finale 2011 : Elena Galitskaya
Giacomo Puccini : O mio babbino caro (Gianni Schicchi)
Finale 2011 : Konstantin Shushakov
Giacomo Puccini : Questo amor (Edgar)
Finale 2000 : Lubana Al Quntar
Giacomo Puccini : Senza mamma, o bimbo tu sei morto (OSM, Marc Soustrot)
Finale 1992 : Cristina Gallardo-Domas
Giacomo Puccini : Donde lieta usci (La Bohème)
Slotconcert zang 1992
Giacomo Puccini : Donde lieta usci (La Bohème)
Halve finale 2014: Bomi Lee
Giacomo Puccini : Sì, mi chiamano Mimì (La Bohème)
Finale 2014 : Chiara Skerath
Giacomo Puccini : Sì, mi chiamano Mimì (La Bohème)
Halve finale 2014 : Hyesang Park
Giacomo Puccini : Quando m'en vo (La Bohème)
Halve finale 2014: Kang Wang
Giacomo Puccini : Recondita armonia (Tosca)
Halve finale 2014: Levente Pall
Giacomo Puccini : Vecchia zimarra senti (La Bohème)
Finale 2014 : Seung Jick Kim
Giacomo Puccini : Che gelida manina (La Bohème)
Halve finale 2014: Sumi Hwang
Giacomo Puccini : Sì, mi chiamano Mimì (La Bohème)
Finale 2014 : Sumi Hwang
Giacomo Puccini : Signore ascolta (Turandot)
Halve finale 2014: Susanna Hurrell
Giacomo Puccini : Sì, mi chiamano Mimì (La Bohème)
Eerste ronde 2018 : Enrique Alcántara Germán
Eerste ronde 2018 : Irina Jae-Eun Park
Eerste ronde 2018 : Julie Gebhart
Halve finale 2018: Irina Jae-Eun Park
Halve finale 2018: Felicitas Frische
Halve finale 2018: Charlotte Wajnberg
Finale 2018: Ao Li
Finale 2018: Marianne Croux
Werken
ComponistWerk
Puccini GiacomoAh Vittoria !
Puccini GiacomoChe gelida manina
Puccini GiacomoChi il bel sogno di Doretta
Puccini GiacomoDonde lieta usci
Puccini GiacomoO mio babbino caro
Puccini GiacomoQuando m'en vo
Puccini GiacomoQuesto amor
Puccini GiacomoRecondita armonia
Puccini GiacomoSenza mamma, o bimbo tu sei morto
Puccini GiacomoSì, mi chiamano Mimì
Puccini GiacomoSignore ascolta
Puccini GiacomoSola, perduta, abbandonata
Puccini GiacomoTu che di gel sei cinta
Puccini GiacomoUn bel dì vedremo
Puccini GiacomoVecchia zimarra senti
Shop
Français - Nederlands - English
In de website zoeken
Newsletter
Inloggen
Audio & video Viool 2019
Herbeluister of herbekijk de optredens van de kandidaten !
De cd's van de Wedstrijd
Online mediatheek
Audio, video's en foto's van 1951 tot 2019