00:00:00 / 00:00:00
Persoonlijkheden / Alle persoonlijkheden / Sergey Rachmaninov
Sergey Rachmaninov
°1873 - †1943
Video's
Halve finale 2013: Boris Giltburg - recital
Woensdag 15 mei 2013 Flagey/Studio 4 Frederic Rzewski : Dream Sergey Rachmaninov : Etude - tableau in c op. 39/7 (Etudes-tableaux op. 39) Franz Liszt : Sonate in b Solist : Boris Giltburg
De detailpagina bekijken
Halve finale 2013: David Fung - recital
Vrijdag 17 mei 2013 Flagey/Studio 4 Frederic Rzewski : Dream Ludwig van Beethoven : Sonate n. 31 in As op. 110 (Sonates voor piano) Moderato cantabile molto espressivo | Allegro molto | Adagio ma non troppo - Allegro ma non troppo (Fuga) Sergey Rachmaninov : Preludium in b op. 32/10 (Preludia op. 32) Domenico Scarlatti : Sonate in d K 1 (Sonates voor piano) Domenico Scarlatti : Sonate in d K 32 (Sonates voor piano) Domenico Scarlatti : Sonate in d K 34 (Sonates voor piano) Solist : David Fung
De detailpagina bekijken
Finale 1987 : Akira Wakabayashi
Donderdag 28 mei 1987 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30 Allegro non tanto | Intermezzo | Alla breve Solist : Akira Wakabayashi Dirigent : Georges Octors Orkest : Nationaal Orkest van België
De detailpagina bekijken
Finale 1987 : Andrei Nikolsky
Donderdag 28 mei 1987 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30 Allegro non tanto | Intermezzo | Alla breve Solist : Andrei Nikolsky Dirigent : Georges Octors Orkest : Nationaal Orkest van België
De detailpagina bekijken
Finale 1987 : Rolf Plagge
Zaterdag 30 mei 1987 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30 Allegro non tanto | Intermezzo | Alla breve Solist : Rolf Plagge Dirigent : Georges Octors Orkest : Nationaal Orkest van België
De detailpagina bekijken
Finale 2013 : Rémi Geniet
Dinsdag 28 mei 2013 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Ludwig van Beethoven : Sonate n. 9 in E op. 14/1 (Sonates voor piano) Allegro | Allegretto | Rondo: Allegro commodo Michel Petrossian : In the Wake of Ea Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30 Allegro non tanto | Intermezzo | Alla breve Solist : Rémi Geniet Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2013 : Boris Giltburg
Woensdag 29 mei 2013 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Ludwig van Beethoven : Sonate n. 27 in e op. 90 (Sonates voor piano) Mit Lebhaftigkeit und durchaus mit Empfindung und Ausdruck | Nicht zu geschwind und sehr singbar vorzutragen Michel Petrossian : In the Wake of Ea Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30 Allegro non tanto | Intermezzo | Alla breve Solist : Boris Giltburg Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2013 : Andrew Tyson
Donderdag 30 mei 2013 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Wolfgang Amadeus Mozart : Sonate n. 15 in F KV 533 (Sonates voor piano) Allegro | Andante | Rondo Michel Petrossian : In the Wake of Ea Sergey Rachmaninov : Concerto n. 2 in c op. 18 Moderato | Adagio sostenuto | Allegro scherzando Solist : Andrew Tyson Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2013 : Mateusz Borowiak
Zaterdag 1 juni 2013 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Ludwig van Beethoven : Sonate n. 31 in As op. 110 (Sonates voor piano) Moderato cantabile molto espressivo | Allegro molto | Adagio ma non troppo - Allegro ma non troppo (Fuga) Michel Petrossian : In the Wake of Ea Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30 Allegro non tanto | Intermezzo | Alla breve Solist : Mateusz Borowiak Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Halve finale 2014 : Hyesang Park
Zondag 18 mei 2014 Flagey/Studio 4 Henry Purcell : Music for a while Richard Strauss : Ich trage meine Minne (Fünf Lieder op. 32) Sergey Rachmaninov : Ne poy, krasavitsa, pri mne (Oh, never sing to me again) (Six songs op. 4) Fernando Obradors : Chiquitita la novia Giacomo Puccini : Quando m'en vo (La Bohème) Isang Yun : Gopunguisang Gaetano Donizetti : Quel guardo il cavaliere - So anch'io la virtù magica (Don Pasquale) Solist : Hyesang Park Pianobegeleider : Hyoungjin Park
De detailpagina bekijken
Halve finale 2014: Hansung Yoo
Maandag 19 mei 2014 Flagey/Studio 4 Johannes Brahms : Die Mainacht (Vier Gesänge op. 43) Robert Schumann : Schöne Wiege meiner Leiden (Liederkreis op. 24) Wolfgang Amadeus Mozart : Hai già vinta la causa - Vedrò mentr'io sospiro (Le Nozze di Figaro) Henri Duparc : Chanson triste (C) Sergey Rachmaninov : Son (A Dream) (6 Songs op. 38) Umberto Giordano : Nemico della patria (Andrea Chenier) Solist : Hansung Yoo Pianobegeleider : Philippe Riga
De detailpagina bekijken
Halve finale 2014: Sumi Hwang
Maandag 19 mei 2014 Flagey/Studio 4 Henri Duparc : Chanson triste (Es) Wolfgang Amadeus Mozart : Giunse alfin il momento - Deh vieni, non tardar (Le Nozze di Figaro) Alban Berg : Nacht (7 frühe Lieder) Charles Gounod : O Dieu! Que de bijoux! - Ah ! Je ris de me voir si belle (Faust) Giacomo Puccini : Sì, mi chiamano Mimì (La Bohème) Sergey Rachmaninov : Vesenniye Vodï (Spring waters) Solist : Sumi Hwang Pianobegeleider : Jonas Vitaud
De detailpagina bekijken
Finale 2014 : Seung Jick Kim
Zaterdag 31 mei 2014 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Richard Strauss : Allerseelen (Es) (Acht Lieder aus letzte Blätter op. 10) Giacomo Puccini : Che gelida manina (La Bohème) Sergey Rachmaninov : Ne poy, krasavitsa, pri mne (Oh, never sing to me again) (Six songs op. 4) Charles Gounod : Quel trouble - Salut, demeure chaste et pure (Faust) Giuseppe Verdi : Ingemisco (Requiem) Solist : Seung Jick Kim Orkest : Symfonieorkest van de Munt Dirigent : Roland Böer
De detailpagina bekijken
Halve finale 2016 : Ruoyu Huang - recital
Dinsdag 10 mei 2016 Flagey/Studio 4 Fabian Fiorini : Tears of Lights Sergey Rachmaninov : Sonate n. 2 in bes op. 36 (Sonates voor piano) Allegro agitato | Non allegro | Allegro molto Fryderyk Chopin : Barcarolle in Fis op. 60 Maurice Ravel : Ondine (Gaspard de la nuit) Solist : Ruoyu Huang
De detailpagina bekijken
Halve finale 2016 : Alberto Ferro - recital
Woensdag 11 mei 2016 Flagey/Studio 4 Fabian Fiorini : Tears of Lights Sergey Rachmaninov : Variaties op een thema van Corelli op. 42 Franz Liszt : Hongaarse Rapsodie n. 12 in cis (Rhapsodies hongroises) Solist : Alberto Ferro
De detailpagina bekijken
Finale 2016 : Alexander Beyer
Dinsdag 24 mei 2016 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Claude Ledoux : A Butterfly's Dream Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30 Allegro non tanto | Intermezzo | Alla breve Solist : Alexander Beyer Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2016 : Chi Ho Han
Woensdag 25 mei 2016 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Claude Ledoux : A Butterfly's Dream Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30 Allegro non tanto | Intermezzo | Alla breve Solist : Chi Ho Han Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2016 : Lukas Vondracek
Donderdag 26 mei 2016 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Claude Ledoux : A Butterfly's Dream Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30 Allegro non tanto | Intermezzo | Alla breve Solist : Lukas Vondracek Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2016 : Alberto Ferro
Vrijdag 27 mei 2016 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Claude Ledoux : A Butterfly's Dream Sergey Rachmaninov : Concerto n. 1 in fis op. 1 Vivace | Andante | Allegro vivace Solist : Alberto Ferro Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2016 : Kana Okada
Zaterdag 28 mei 2016 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Claude Ledoux : A Butterfly's Dream Sergey Rachmaninov : Concerto n. 2 in c op. 18 Moderato | Adagio sostenuto | Allegro scherzando Solist : Kana Okada Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2018: Ao Li
Donderdag 10 mei 2018 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Georges Bizet : Quand la flamme de l'amour (La jolie fille de Perth) Giacomo Puccini : Vecchia zimarra senti (La Bohème) Gioachino Rossini : A un dottor della mia sorte (Il Barbiere di Siviglia) Sergey Rachmaninov : Vies' tabor spit - Kak niezhno preklonias ko mnie (Aleko) Solist : Ao Li Orkest : Orchestre Symphonique de la Monnaie Dirigent : Alain Altinoglu
De detailpagina bekijken
Finale 2018: Danylo Matviienko
Donderdag 10 mei 2018 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Hector Berlioz : Voici des roses (La Damnation de Faust op. 24) Benjamin Britten : Look through the port (Billy Budd) Gustav Mahler : Wenn mein Schatz Hochzeit macht (d) (Lieder eines fahrenden Gesellen) Sergey Rachmaninov : Vies' tabor spit - Kak niezhno preklonias ko mnie (Aleko) Solist : Danylo Matviienko Orkest : Orchestre Symphonique de la Monnaie Dirigent : Alain Altinoglu
De detailpagina bekijken
Audio
Finale 1972 : Jo Alfidi
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30
Finale 2010 : Evgeni Bozhanov
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 2 in c op. 18
Halve finale 2010 : Hitomi Maeyama - récital
Sergey Rachmaninov : Moments musicaux op. 16/1, 2, 3 & 4 (Moments musicaux op. 16)
Halve finale 2010 : Yunqing Zhou - récital
Sergey Rachmaninov : Sonate n. 2 in bes op. 36 (Sonates voor piano)
Halve finale 2010 : Veronika Böhmova - récital
Sergey Rachmaninov : Etudes-tableaux op. 39
Finale 2010 : Yekwon Sunwoo
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30
Finale 1956 : György Banhalmi
Sergey Rachmaninov : Rapsodie op een thema van Paganini op. 43
Finale 1960 : Walter Kamper
Sergey Rachmaninov : Rapsodie op een thema van Paganini op. 43
Finale 1960 : Alice Mitchenko
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 2 in c op. 18
Finale 1960 : Jouri Airapetian
Sergey Rachmaninov : Rapsodie op een thema van Paganini op. 43
Laureatenconcert 1964 : Eugène Moguilevsky
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30
Concert laureaten 1964 : Richard Syracuse
Sergey Rachmaninov : Rapsodie op een thema van Paganini op. 43
Laureatenconcert 1968 : André de Groote
Sergey Rachmaninov : Rapsodie op een thema van Paganini op. 43
Finale 1975 : Dominique Cornil
Sergey Rachmaninov : Rapsodie op een thema van Paganini op. 43
Finale 1983 : Wolfgang Manz
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 2 in c op. 18 (ONB, Georges Octors)
Finale 1987 : Andrei Nikolsky
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30 (ONB, Georges Octors)
Finale 2011 : Sébastien Parotte
Sergey Rachmaninov : Vies' tabor spit - Kak niezhno preklonias ko mnie (Aleko)
Finale 1999 : Gottlieb Wallisch
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 2 in c op. 18 (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Vitaly Samoshko
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30 (ONB, Marc Soustrot)
Finale 2007 : Youn Hong-Chun
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Lim Hyo-Sun
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Ilya Rashkovskiy
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Stanislav Khegay
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30 (ONB, Gilbert Varga)
Concert ten voordele van Fonds Musical Reine Elisabeth piano 1956
Sergey Rachmaninov : Rapsodie op een thema van Paganini op. 43 (Part. 1)
Concert ten voordele van Fonds Musical Reine Elisabeth piano 1956
Sergey Rachmaninov : Rapsodie op een thema van Paganini op. 43 (Part. 2)
Laureatenconcert met de 1ste, 3de en 5de laureaat piano 1987
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30
Finale 1987 : Hung-Kuan Chen
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30
Laureatenconcert met de 2de, 4de en 6de laureaat piano 1987
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 2 in c op. 18
Slotconcert piano 1987
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30
Laureatenconcert met de 2de, 4de en 6de laureaat piano 1987
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30
Finale 1987 : Mi-Joo Lee
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 2 in c op. 18
Finale 1987 : Rolf Plagge
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30
Finale 1987 : Akira Wakabayashi
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30
Finale 1991 : Sergei Babayan
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30
Finale 1991 : Vadim Roudenko
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30
Laureatenconcert piano 1991
Sergey Rachmaninov : Shest' romansov (Six romances) op. 8
Eerste ronde 2013 : Anton Smirnov
Eerste ronde 2013 : Boris Giltburg
Eerste ronde 2013 : Dinara Klinton
Eerste ronde 2013 : Arisa Sakai
Eerste ronde 2013 : David Fung
Halve finale 2013: Boris Giltburg - recital
Halve finale 2013: David Fung - recital
Finale 2013 : Rémi Geniet
Finale 2013 : Boris Giltburg
Finale 2013 : Andrew Tyson
Finale 2013 : Mateusz Borowiak
Halve finale 2014: Hansung Yoo
Sergey Rachmaninov : Son (A Dream) (6 Songs op. 38)
Halve finale 2014 : Hyesang Park
Sergey Rachmaninov : Ne poy, krasavitsa, pri mne (Oh, never sing to me again) (Six songs op. 4)
Finale 2014 : Seung Jick Kim
Sergey Rachmaninov : Ne poy, krasavitsa, pri mne (Oh, never sing to me again) (Six songs op. 4)
Halve finale 2014: Sumi Hwang
Sergey Rachmaninov : Vesenniye Vodï (Spring waters)
Finale 2003 : Jong-Gyung Park
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 2 in c op. 18
Finale 2003 : Amir Tebenikhin
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30
Finale 2003 : Kazumasa Matsumoto
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 2 in c op. 18
Finale 2003 : Sergey Sobolev
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 2 in c op. 18
Finale 2003 : MinSoo Sohn
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30
Finale 2003 : Valentina Igoshina
Sergey Rachmaninov : Rapsodie op een thema van Paganini op. 43
Finale 2003 : Wen-Yu Shen
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30
Eerste ronde 2016 : Youbin Kim
Eerste ronde 2016 : Alexander Beyer
Eerste ronde 2016 : Atsushi Imada
Eerste ronde 2016 : Rachel Cheung
Eerste ronde 2016 : Florian Noack
Eerste ronde 2016 : Hans H. Suh
Eerste ronde 2016 : Myunghyun Kim
Eerste ronde 2016 : Ronaldo Rolim
Eerste ronde 2016 : Ryoma Takagi
Eerste ronde 2016 : Su Yeon Kim
Eerste ronde 2016 : Andrey Dubov
Eerste ronde 2016 : Chi Ho Han
Eerste ronde 2016 : San Jittakarn
Eerste ronde 2016 : Arisa Sakai
Eerste ronde 2016 : Dinara Klinton
Eerste ronde 2016 : Honggi Kim
Eerste ronde 2016 : Kausikan Rajeshkumar
Eerste ronde 2016 : Ruoyu Huang
Eerste ronde 2016 : Airi Katada
Eerste ronde 2016 : Alberto Ferro
Eerste ronde 2016 : Jaeyeon Won
Eerste ronde 2016 : Jeung Beum Sohn
Eerste ronde 2016 : Kana Okada
Eerste ronde 2016 : Akihiro Sakiya
Halve finale 2016 : Ruoyu Huang - recital
Halve finale 2016 : Alberto Ferro - recital
Finale 2016 : Alexander Beyer
Finale 2016 : Chi Ho Han
Finale 2016 : Lukas Vondracek
Finale 2016 : Alberto Ferro
Finale 2016 : Kana Okada
Finale 2018: Ao Li
Finale 2018: Danylo Matviienko
Werken
ComponistWerk
Rachmaninov SergeyA-u!
Rachmaninov SergeyConcerto n. 1 in fis op. 1
Rachmaninov SergeyConcerto n. 2 in c op. 18
Rachmaninov SergeyConcerto n. 3 in d op. 30
Rachmaninov SergeyElégie op. 3/1
Rachmaninov SergeyEtude - tableau in a op. 39/2
Rachmaninov SergeyEtude - tableau in a op. 39/6
Rachmaninov SergeyEtude - tableau in b op. 39/4
Rachmaninov SergeyEtude - tableau in c op. 33/3
Rachmaninov SergeyEtude - tableau in c op. 39/1
Rachmaninov SergeyEtude - tableau in c op. 39/7
Rachmaninov SergeyEtude - tableau in cis op. 33/6(9)
Rachmaninov SergeyEtude - tableau in d op. 33/5
Rachmaninov SergeyEtude - tableau in d op. 39/8
Rachmaninov SergeyEtude - tableau in D op. 39/9
Rachmaninov SergeyEtude - tableau in es op. 33/3(6)
Rachmaninov SergeyEtude - tableau in Es op. 33/4(7)
Rachmaninov SergeyEtude - tableau in es op. 33/6
Rachmaninov SergeyEtude - tableau in es op. 39/5
Rachmaninov SergeyEtude - tableau in fis op. 39/3
Rachmaninov SergeyKak mne bol'no op. 21
Rachmaninov SergeyLiebesfreud (naar F. Kreisler)
Rachmaninov SergeyLied (Romance) pour violoncelle et piano en fa majeur
Rachmaninov SergeyMargaritki
Rachmaninov SergeyMolitva
Rachmaninov SergeyMoments musicaux op. 16/1, 2, 3 & 4
Rachmaninov SergeyNe poy, krasavitsa, pri mne (Oh, never sing to me again)
Rachmaninov SergeyO, ne grusti!
Rachmaninov SergeyPreludium in b op. 32/10
Rachmaninov SergeyPreludium in bes op. 32/2
Rachmaninov SergeyPreludium in f op. 32/6
Rachmaninov SergeyPreludium in gis op. 32/12
Rachmaninov SergeyRapsodie op een thema van Paganini op. 43
Mendelssohn FelixScherzo (Midzomernachtsdroom)
Rachmaninov SergeySon (A Dream)
Rachmaninov SergeySonate n. 2 in bes op. 36
Rachmaninov SergeySymfonische dansen op. 45 (2 piano's, originele versie van S. Rachmaninov)
Rachmaninov SergeyU moyevo okna (Before my window)
Rachmaninov SergeyVariaties op een thema van Corelli op. 42
Rachmaninov SergeyVesenniye Vodï (Spring waters)
Rachmaninov SergeyVies' tabor spit - Kak niezhno preklonias ko mnie
Rachmaninov SergeyVocalise
Rachmaninov SergeyYa zhdu tebya ( I wat for thee ) n. 1 op. 14
Rachmaninov SergeyZdes' khorosho (How fair this Spot)
Shop
Français - Nederlands - English
In de website zoeken
Newsletter
Inloggen
Audio & video Viool 2019
Herbeluister of herbekijk de optredens van de kandidaten !
De cd's van de Wedstrijd
Online mediatheek
Audio, video's en foto's van 1951 tot 2019