00:00:00 / 00:00:00
Maurice Ravel
°1875 - †1937
Video's
Halve finale 2012: Josef Spacek - recital
Maandag 7 mei 2012 Flagey/Studio 4 Bedrich Smetana : Z domoviny (Aus der Heimat) Victor Kissine : Caprice Eugène Ysaÿe : Sonate in d op. 27/3 Ballade Maurice Ravel : Tzigane Solist : Josef Spacek Pianobegeleider : Jonas Vitaud
De detailpagina bekijken
Halve finale 2012: Tatsuki Narita - recital
Woensdag 9 mei 2012 Flagey/Studio 4 Victor Kissine : Caprice Eugène Ysaÿe : Sonate in d op. 27/3 Ballade Ernest Bloch : Nigun (Baal Shem) Maurice Ravel : Sonate in G Allegretto | Blues | Perpetuum mobile Solist : Tatsuki Narita Pianobegeleider : Märta Gödëny
De detailpagina bekijken
Finale 2012: Nikki Chooi
Woensdag 23 mei 2012 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Maurice Ravel : Sonate in G Allegretto | Blues | Perpetuum mobile Sakai Kenji : Concerto pour violon et orchestre Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35 Allegro moderato | Canzonetta | Allegro vivacissimo Solist : Nikki Chooi Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Gilbert Varga
De detailpagina bekijken
Finale 2012: Tseng Yu-Chien
Zaterdag 26 mei 2012 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Maurice Ravel : Sonate in G Allegretto | Blues | Perpetuum mobile Sakai Kenji : Concerto pour violon et orchestre Johannes Brahms : Concerto in D op. 77 Allegro non troppo | Adagio | Allegro giocoso, non troppo vivace Solist : Yu-Chien Tseng Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Gilbert Varga
De detailpagina bekijken
Halve finale 2013: Zhang Zuo - recital
Dinsdag 14 mei 2013 Flagey/Studio 4 Frederic Rzewski : Dream Maurice Ravel : Ondine (Gaspard de la nuit) Robert Schumann : 12 Etudes symphoniques op. 13 Solist : Zhang Zuo
De detailpagina bekijken
Halve finale 2013: Yedam Kim - recital
Donderdag 16 mei 2013 Flagey/Studio 4 Frederic Rzewski : Dream Johannes Brahms : Variaties en Fuga op een thema van Haendel op. 24 Maurice Ravel : La valse Solist : Yedam Kim
De detailpagina bekijken
Halve finale 2013: Mateusz Borowiak - recital
Zaterdag 18 mei 2013 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Partita n. 2 in c BWV 826 (Partitas) Frederic Rzewski : Dream Maurice Ravel : Gaspard de la nuit Ondine | Le gibet | Scarbo Solist : Mateusz Borowiak
De detailpagina bekijken
Finale 2014 : Hansung Yoo
Vrijdag 30 mei 2014 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Johann Sebastian Bach : Grosser Herr und starker König (Weihnachts Oratorium BWV 248) Pyotr Tchaikovsky : Vy tak pechalny - Ya vas lioubliou (Pikovaya dama (The Dame of Spades)) Gustav Mahler : Ich hab'ein glühend Messer (d) (Lieder eines fahrenden Gesellen) Charles Gounod : Oh sainte médaille - Avant de quitter ces lieux (Faust) Maurice Ravel : Chanson à boire in C (Don Quichotte à Dulcinée) Gioachino Rossini : Largo al factotum della città (Il Barbiere di Siviglia) Solist : Hansung Yoo Orkest : Symfonieorkest van de Munt Dirigent : Roland Böer
De detailpagina bekijken
Halve finale 2015: Kenneth Renshaw - recital
Vrijdag 15 mei 2015 Flagey/Studio 4 Claude Debussy : Sonate in g Allegro vivo | Intermède | Finale Eugène Ysaÿe : Sonate in e op. 27/4 Allemande | Sarabande | Finale Vykintas Baltakas : Recitativo Maurice Ravel : Tzigane Solist : Kenneth Renshaw Pianobegeleider : Jonas Vitaud
De detailpagina bekijken
Halve finale 2015: Elly Suh - recital
Zaterdag 16 mei 2015 Flagey/Studio 4 Maurice Ravel : Sonate in G Allegretto | Blues | Perpetuum mobile Vykintas Baltakas : Recitativo Eugène Ysaÿe : Sonate in e op. 27/4 Allemande | Sarabande | Finale Henryk Wieniawski : Polonaise n. 1 in D op. 4 Solist : Elly Suh Pianobegeleider : Takashi Sato
De detailpagina bekijken
Halve finale 2016 : Ruoyu Huang - recital
Dinsdag 10 mei 2016 Flagey/Studio 4 Fabian Fiorini : Tears of Lights Sergey Rachmaninov : Sonate n. 2 in bes op. 36 (Sonates voor piano) Allegro agitato | Non allegro | Allegro molto Fryderyk Chopin : Barcarolle in Fis op. 60 Maurice Ravel : Ondine (Gaspard de la nuit) Solist : Ruoyu Huang
De detailpagina bekijken
Halve finale 2016 : Larry Weng - recital
Dinsdag 10 mei 2016 Flagey/Studio 4 Fabian Fiorini : Tears of Lights Maurice Ravel : Miroirs Noctuelles | Oiseaux tristes | Une barque sur l'océan | Alborada del gracioso | La vallée des cloches Solist : Larry Weng
De detailpagina bekijken
Halve finale 2016 : Henry Kramer - recital
Woensdag 11 mei 2016 Flagey/Studio 4 Fabian Fiorini : Tears of Lights Joseph Haydn : Sonate in E Hob. XVI:31 Moderato | Allegretto | Presto Maurice Ravel : Gaspard de la nuit Ondine | Le gibet | Scarbo Solist : Henry Kramer
De detailpagina bekijken
Halve finale 2016 : Nadezda Pisareva - recital
Donderdag 12 mei 2016 Flagey/Studio 4 Fabian Fiorini : Tears of Lights Maurice Ravel : Ondine (Gaspard de la nuit) Robert Schumann : Carnaval op. 9 Solist : Nadezda Pisareva
De detailpagina bekijken
Halve finale 2016 : Alexander Beyer - recital
Vrijdag 13 mei 2016 Flagey/Studio 4 Fabian Fiorini : Tears of Lights Ludwig van Beethoven : Variaties Eroïca in Es op. 35 Maurice Ravel : La valse Solist : Alexander Beyer
De detailpagina bekijken
Halve finale 2016 : Ning Zhou - recital
Zaterdag 14 mei 2016 Flagey/Studio 4 Fabian Fiorini : Tears of Lights Maurice Ravel : Oiseaux tristes (Miroirs) Maurice Ravel : Alborada del gracioso (Miroirs) Maurice Ravel : Une barque sur l'océan (Miroirs) Franz Liszt : Après une lecture du Dante (Années de Pèlerinage, 2e année, Italie) Solist : Ning Zhou
De detailpagina bekijken
Halve finale 2016 : Hans H. Suh - recital
Zaterdag 14 mei 2016 Flagey/Studio 4 Fabian Fiorini : Tears of Lights Maurice Ravel : Toccata (Le tombeau de Couperin) Ludwig van Beethoven : 6 Bagatelles op. 126 Robert Schumann : Novellette n. 8 in fis op. 21 (8 Novelletten op. 21) Solist : Hans H. Suh
De detailpagina bekijken
Halve finale 2018: Alex DeSocio
Zaterdag 5 mei 2018 Flagey/Studio 4 Maurice Ravel : Don Quichotte à Dulcinée Chanson romanesque (bes) | Chanson épique (F) | Chanson à boire (C) Franz Schubert : Des Kriegers Ahnung (Schwanengesang D 957) Georgy Sviridov : Bogomater' v gorode (Peterburg) Charles Gounod : Oh sainte médaille - Avant de quitter ces lieux (Faust) Solist : Alex DeSocio Pianobegeleider : David Zobel
De detailpagina bekijken
Finale 2018: Germán Enrique Alcántara
Donderdag 10 mei 2018 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Wolfgang Amadeus Mozart : Hai già vinta la causa - Vedrò mentr'io sospiro (Le Nozze di Figaro) Erich Korngold : Mein Sehnen, Mein Wähnen (Die tote Stadt) Maurice Ravel : Chanson romanesque (bes) (Don Quichotte à Dulcinée) Vincenzo Bellini : Or dove fuggo - Ah! per sempre (I Puritani) Gioachino Rossini : Largo al factotum della città (Il Barbiere di Siviglia) Solist : Germán Enrique Alcántara Orkest : Orchestre Symphonique de la Monnaie Dirigent : Alain Altinoglu
De detailpagina bekijken
Finale 2018: Yuriy Hadzetskyy
Zaterdag 12 mei 2018 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Wolfgang Amadeus Mozart : Hai già vinta la causa - Vedrò mentr'io sospiro (Le Nozze di Figaro) Maurice Ravel : Chanson romanesque (bes) (Don Quichotte à Dulcinée) Maurice Ravel : Chanson à boire (C) (Don Quichotte à Dulcinée) Erich Korngold : Mein Sehnen, Mein Wähnen (Die tote Stadt) Gioachino Rossini : Largo al factotum della città (Il Barbiere di Siviglia) Solist : Yuriy Hadzetskyy Orkest : Symfonieorkest van de Munt Dirigent : Alain Altinoglu
De detailpagina bekijken
Halve finale 2019: Siwoo Kim - récital
Woensdag 8 mei 2019 Flagey/Studio 4 Claude Debussy : Sonate in g Allegro vivo | Intermède | Finale Eugène Ysaÿe : Allegretto poco scherzoso | Finale con brio (Sonate in g op. 27/1) Bram Van Camp : Scherzo - Bagatelle Maurice Ravel : Tzigane Solist : Siwoo Kim Pianobegeleider : Thomas Hoppe
De detailpagina bekijken
Audio
Finale 2009 : Ji-Yoon Park
Maurice Ravel : Sonate in G (Pianobegeleider : Tobias Koch)
Finale 2009 : Jiafeng Chen
Maurice Ravel : Sonate in G (Pianobegeleider : Thomas Hoppe)
Halve finale 2009 : Hrachya Avanesyan
Maurice Ravel : Tzigane (Pianobegeleider : Dana Protopopescu)
Halve finale 2009 : Ilian Gârnetz
Maurice Ravel : Tzigane (Pianobegeleider : Margareta Cuciuc)
Halve finale 2009 : Ji-yoon Park
Maurice Ravel : Tzigane (Pianobegeleider : Scott Faigen)
Halve finale 2009 : Jolente De Maeyer
Maurice Ravel : Sonate in G (Pianobegeleider : Dana Protopopescu)
Halve finale 2010 : Andrejs Osokins - récital
Maurice Ravel : Scarbo (Gaspard de la nuit)
Halve finale 2010 : Christopher Falzone - récital
Maurice Ravel : La valse
Halve finale 2010 : Da Sol Kim - récital
Maurice Ravel : Gaspard de la nuit
Halve finale 2010 : Hannes Minnaar - récital
Maurice Ravel : Miroirs
Gala concert 1967 : Philippe Hirshhorn
Maurice Ravel : Tzigane (ONB, René Defossez)
Finale 1967 : Jean-Jacques Kantorow
Maurice Ravel : Tzigane
Finale 1972 : David Lively
Maurice Ravel : Concerto pour la main gauche in D
Finale 1975 : Harumi Hanafusa
Maurice Ravel : Miroirs
Finale 1975 : Seta Tanyel
Maurice Ravel : Gaspard de la nuit
Finale 1976 : Dong-Suk Kang
Maurice Ravel : Tzigane
Finale 1978 : Abdel-Rahman El-Bacha
Maurice Ravel : Gaspard de la nuit
Finale 1978 : Paulo Gori
Finale 1978 : Sylvia Traey
Finale 1988 : Aga Winska
Maurice Ravel : Là-bas vers l'église in gis (Symfonieorkest van de Munt, Sylvain Cambreling)
Finale 2011: Anaïk Morel
Maurice Ravel : Asie in es (Shéhérazade)
Finale 2011 : Hong Haeran
Maurice Ravel : L'enfant et les sortilèges
Finale 2011 : Hwang Insu
Maurice Ravel : Chanson romanesque in Bes (Don Quichotte à Dulcinée)
Finale 2011 : Hwang Insu
Maurice Ravel : Chanson épique in F (Don Quichotte à Dulcinée)
Finale 1993 : Martin Beaver
Maurice Ravel : Sonate in G
Finale 2012: Nikki Chooi
Finale 2012: Tseng Yu-Chien
Finale 1997 : Irina Muresanu
Maurice Ravel : Sonate in G
Finale 1997 : Jaakko Kuusisto
Maurice Ravel : Sonate in G
Finale 1999 : Roberto Cominati
Maurice Ravel : Concerto in G
Finale 2000 : Pierre-Yves Pruvot
Maurice Ravel : Chanson romanesque in Bes (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2001 : Baiba Skride
Maurice Ravel : Sonate in G (Piano: Liga Skride)
Finale 2001 : Tatiana Samouil
Maurice Ravel : Sonate in G (Piano: Liuba Aroutunian)
Finale 2001 : Ning Kam
Maurice Ravel : Sonate in G (Piano: Luc Devos)
Finale 1956 : Hiroko Kashu
Maurice Ravel : Scarbo (Gaspard de la nuit)
Finale 1959 : Raphael Sobolevsky
Maurice Ravel : Tzigane
Finale 1960 : Lee Luvisi
Maurice Ravel : Scarbo (Gaspard de la nuit)
Finale 1960 : Shirley Seguin
Maurice Ravel : Ondine (Gaspard de la nuit)
Finale 1983 : Uriel Tsachor
Maurice Ravel : Scarbo (Gaspard de la nuit)
Finale 1983 : Eliane Rodriguez
Maurice Ravel : Valses nobles et sentimentales
Finale 1983 : Hüseyin Sermet
Maurice Ravel : Gaspard de la nuit
Finale 1983 : Megumi Umene
Maurice Ravel : Le tombeau de Couperin
Finale 1987 : Konstanze Eickhorst
Maurice Ravel : Le tombeau de Couperin
Laureatenconcert met de 2de, 4de en 6de laureaat piano 1987
Maurice Ravel : Pavane pour une infante défunte
Finale 1987 : Kayo Miki
Maurice Ravel : Gaspard de la nuit
Finale 1987 : Rolf Plagge
Maurice Ravel : Gaspard de la nuit
Finale 1987 : Balazs Szokolay
Maurice Ravel : Valses nobles et sentimentales
Finale 1988 : Marie-Noëlle Callataÿ
Maurice Ravel : Deux épigrammes de Clément Marot
Finale 1992 : Sonja Borowski-Tudor
Maurice Ravel : La flûte enchantée in b
Slotconcert viool 1993
Maurice Ravel : Tzigane
Finale 1993 : Chie Abiko
Maurice Ravel : Sonate in G
Finale 1993 : Bin Huang
Maurice Ravel : Sonate in G
Eerste ronde 2013 : Yannick Van de Velde
Eerste ronde 2013 : Evgeny Sergeev
Eerste ronde 2013 : Yoonhee Yang
Eerste ronde 2013 : Yejin Noh
Eerste ronde 2013 : Kana Okada
Halve finale 2013: Zhang Zuo - recital
Halve finale 2013: Yedam Kim - recital
Halve finale 2013: Mateusz Borowiak - recital
Finale 2014 : Hansung Yoo
Maurice Ravel : Chanson à boire (Don Quichotte à Dulcinée)
Halve finale 2015: Kenneth Renshaw - recital
Halve finale 2015: Elly Suh - recital
Finale 2005 : Kyoko Yonemoto
Maurice Ravel : Sonate in G
Finale 2005 : Hyuk Joo Kwun
Maurice Ravel : Sonate in G
Finale 2005 : Dan Zhu
Maurice Ravel : Sonate in G
Halve finale 2005 : Celeste Golden - recital
Maurice Ravel : Tzigane
Halve finale 2007 : Plamena Mangova - récital
Maurice Ravel : Scarbo (Gaspard de la nuit)
Halve finale 2007 : Mariangela Vacatello - récital
Maurice Ravel : Ondine, Le gibet, Scarbo (Gaspard de la nuit)
Halve finale 2007 : Anna Vinnitskaya - récital
Maurice Ravel : Ondine, Le gibet, Scarbo (Gaspard de la nuit)
Halve finale 2007 : François Dumont - récital
Maurice Ravel : Ondine, Le gibet, Scarbo (Gaspard de la nuit)
Halve finale 2003 : Ekaterina Mechetina - recital
Maurice Ravel : Scarbo (Gaspard de la nuit)
Halve finale 2003: Joanna Jimin Lee - recital
Maurice Ravel : Gaspard de la nuit
Halve finale 2016 : Ruoyu Huang - recital
Halve finale 2016 : Larry Weng - recital
Halve finale 2016 : Henry Kramer - recital
Halve finale 2016 : Nadezda Pisareva - recital
Halve finale 2016 : Alexander Beyer - recital
Halve finale 2016 : Ning Zhou - recital
Halve finale 2016 : Hans H. Suh - recital
Eerste ronde 2018 : Soo Yeon Lim
Eerste ronde 2018 : Ada Elodie Tuca
Eerste ronde 2018 : Axelle Fanyo
Halve finale 2018: Alex DeSocio
Finale 2018: Germán Enrique Alcántara
Finale 2018: Yuriy Hadzetskyy
Halve finale 2019: Siwoo Kim - récital
Werken
ComponistWerk
Ravel MauriceAlborada del gracioso
Ravel MauriceAsie
Ravel MauriceChanson à boire (C)
Ravel MauriceChanson des cueilleuses de lentisques
Ravel MauriceChanson épique (F)
Ravel MauriceChanson romanesque (bes)
Ravel MauriceConcerto in G
Ravel MauriceConcerto pour la main gauche in D
Ravel MauriceDaphnis et Chloé, Suite n. 2
Ravel MauriceDeux épigrammes de Clément Marot
Ravel MauriceDon Quichotte à Dulcinée
Ravel MauriceEvidemment, elle me congédie
Ravel MauriceForlane
Ravel MauriceFugue
Ravel MauriceGaspard de la nuit
Ravel MauriceJe réchauffe les bons
Ravel MauriceJeux d'eau
Ravel MauriceLa flûte enchantée
Ravel MauriceLa vallée des cloches
Ravel MauriceLa valse
Ravel MauriceLà-bas vers l'église
Ravel MauriceLe gibet
Ravel MauriceLe paon
Ravel MauriceLe réveil de la mariée
Ravel MauriceLe tombeau de Couperin
Ravel MauriceMenuet
Ravel MauriceMiroirs
Ravel MauriceOh! La pitoyable aventure!
Ravel MauriceOiseaux tristes
Ravel MauriceOndine
Ravel MauricePrélude
Ravel MauriceRigaudon
Ravel MauriceScarbo
Ravel MauriceSonate in G
Ravel MauriceSonatine
Ravel MauriceToccata
Ravel MauriceTzigane
Ravel MauriceUne barque sur l'océan
Ravel MauriceValses nobles et sentimentales
Ravel MauriceVovalise-Etude en forme de Habanera
Shop
Français - Nederlands - English
In de website zoeken
Newsletter
Inloggen
Audio & video Viool 2019
Herbeluister of herbekijk de optredens van de kandidaten !
De cd's van de Wedstrijd
Online mediatheek
Audio, video's en foto's van 1951 tot 2019