00:00:00 / 00:00:00
Franz Schubert
°1797 - †1828
Video's
Finale 2007 : Plamena Mangova Franz Schubert : Sonate in a op. 164 D 537 (Sonates voor piano) Miguel...
Donderdag 31 mei 2007 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Franz Schubert : Sonate in a op. 164 D 537 (Sonates voor piano) Allegro ma non troppo | Allegretto quasi andantino | Allegro vivace Miguel Gálvez-Taroncher : La Luna y la Muerte Franz Liszt : Concerto n. 2 in A Solist : Plamena Mangova Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Gilbert Varga
De detailpagina bekijken
Finale 1999 : Alexander Ghindin Franz Schubert : Sonate in a op. 143 D 784 ...
Donderdag 27 mei 1999 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Franz Schubert : Sonate in a op. 143 D 784 (Sonates voor piano) Allegro giusto | Andante | Allegro vivace Solist : Alexander Ghindin
De detailpagina bekijken
Finale 1999 : Vitaly Samoshko Franz Schubert : Sonate in a op. 164 D 537 ...
Zaterdag 29 mei 1999 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Franz Schubert : Sonate in a op. 164 D 537 (Sonates voor piano) Allegro ma non troppo | Allegretto quasi andantino | Allegro vivace Solist : Vitaly Samoshko
De detailpagina bekijken
Halve finale 2013: Samson Tsoy - recital
Donderdag 16 mei 2013 Flagey/Studio 4 Frederic Rzewski : Dream Aleksandr Skryabin : 3 stukken op. 45 Feuillet d'album | Poème fantasque | Prélude Béla Bartók : Suite op. 14 Franz Schubert : Impromptu in Es D 899/2 (4 Impromptus op. 90 D 899) Franz Schubert : Impromptu in Ges D 899/3 (4 Impromptus op. 90 D 899) Franz Liszt : Tarantella (Venezia e Napoli) Solist : Samson Tsoy
De detailpagina bekijken
Halve finale 2013: Sean Kennard - recital
Zaterdag 18 mei 2013 Flagey/Studio 4 Franz Schubert : Impromptu in Ges D 899/3 (4 Impromptus op. 90 D 899) Franz Schubert : Impromptu in As D 899/4 (4 Impromptus op. 90 D 899) Fryderyk Chopin : Ballade n. 1 in g op. 23 (4 Ballades) Frederic Rzewski : Dream Igor Stravinsky : 3 Bewegingen uit Petroesjka Danse russe | Chez Petrouchka | La Semaine Grasse Solist : Sean Kennard
De detailpagina bekijken
Finale 2013 : Sangyoung Kim
Vrijdag 31 mei 2013 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Franz Schubert : Sonate in A op. 120 D 664 (Sonates voor piano) Allegro moderato | Andante | Allegro Michel Petrossian : In the Wake of Ea Sergey Prokofiev : Concerto n. 2 in g op. 16 Andantino | Scherzo vivace | Intermezzo (allegro moderato) | Final (allegro tempestoso) Solist : Sangyoung Kim Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Halve finale 2014: Emoke Baráth
Zondag 18 mei 2014 Flagey/Studio 4 Franz Schubert : Im Frühling Wolfgang Amadeus Mozart : Fulget, amica dies - Tu virginum coronam (andante) (Exsultate, Jubilate KV 165) Wolfgang Amadeus Mozart : Alleluia (allegro) (Exsultate, Jubilate KV 165) Claude Debussy : Le jet d'eau (Cinq Poèmes de Baudelaire) Vincenzo Bellini : Eccomi in lieta vesta - Oh ! Quante volte (I Capuleti e i Montecchi) Béla Bartók : Székely lassú (Slow dance) (20 Hungarian folksongs) Solist : Emoke Baráth Pianobegeleider : Thomas Hoppe
De detailpagina bekijken
Halve finale 2014 : Charles Dekeyser
Zondag 18 mei 2014 Flagey/Studio 4 Ludwig van Beethoven : In questa tomba oscura Conradin Kreutzer : Nacht. Straße vor Gretchens Tür (Gesänge aus Goethe's Faust) Franz Schubert : Du bist die Ruh (Es) Wolfgang Amadeus Mozart : Io ti lascio, o cara, addio KV 621a Jules Massenet : Air de Don Quichotte (Don Quichotte) Wolfgang Amadeus Mozart : In diesen heil'gen Hallen (Die Zauberflöte) Giuseppe Verdi : A te l'estremo addio - Il lacerato spirito (Simon Boccanegra) Solist : Charles Dekeyser Pianobegeleider : Polina Bogdanova
De detailpagina bekijken
Halve finale 2014: Yuan Zhang
Maandag 19 mei 2014 Flagey/Studio 4 Giovanni Battista Pergolesi : Quae moerebat et dolebat (allegro moderato) (Stabat Mater ) Robert Schumann : In der Fremde (Liederkreis op. 39) Robert Schumann : Schöne Fremde (Liederkreis op. 39) Johannes Brahms : Sonntag (5 Lieder op. 47) Franz Schubert : Erlkönig op. 1 D 328 Gustav Mahler : Das irdische Leben (Des Knaben Wunderhorn) Gustav Mahler : Hans und Grete Georges Bizet : Près des remparts de Séville (Carmen) Francesco Cilea : Acerba volutta, dolce tortura (Adriana Lecouvreur) Solist : Yuan Zhang Pianobegeleider : Yorika Kimura
De detailpagina bekijken
Halve finale 2014: Sheva Tehoval
Dinsdag 20 mei 2014 Flagey/Studio 4 Georg Friedrich Haendel : Tornami a vagheggiar (Alcina) Franz Schubert : Auf dem Wasser zu singen Franz Schubert : Die junge Nonne op. 43/1 D 828 Francis Poulenc : "C" Francis Poulenc : Fêtes galantes Wolfgang Amadeus Mozart : Solitudini amiche - Zeffiretti lusinghieri (Idomeneo) Charles Gounod : Les grands seigneurs - O Dieu! Que de bijoux! - Ah ! Je ris de me voir si belle (Faust) Solist : Sheva Tehoval Pianobegeleider : Daniel Blumenthal
De detailpagina bekijken
Halve finale 2014: Daniela Gerstenmeyer
Dinsdag 20 mei 2014 Flagey/Studio 4 Wolfgang Amadeus Mozart : Ah, lo previdi KV 272 (Concert Aria's) Richard Strauss : Hat gesagt - bleibt's nicht dabei (Vier Lieder op. 36) Franz Schubert : Nacht und Träume op. 43/2 D 827 Georges Bizet : C'est des contrebandiers - Je dis que rien ne m'épouvante (Carmen) Solist : Daniela Gerstenmeyer Pianobegeleider : Nino Pavlenichvili
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Christoph Heesch - recital
Dinsdag 16 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 5 in c BWV 1011) Johann Sebastian Bach : Allemande (Suite n. 5 in c BWV 1011) Johann Sebastian Bach : Courante (Suite n. 5 in c BWV 1011) Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Franz Schubert : Fantasie in C op. 159 D 934 Andante molto - Allegretto - Andantino | Allegro - Allegretto - Presto Solist : Christoph Heesch Pianobegeleider : Naoko Sonoda
De detailpagina bekijken
Halve finale 2018: Iain MacNeil
Vrijdag 4 mei 2018 Flagey/Studio 4 Wolfgang Amadeus Mozart : Tutto è disposto - Aprite un po' quegl'occhi (Le Nozze di Figaro) Gustav Mahler : Urlicht (Des Knaben Wunderhorn) Franz Schubert : Erlkönig D 328 Stanislaus Gastaldon : Musica proibita Ralph Vaughan Williams : Whither must I wander (Songs of travel) Solist : Iain MacNeil Pianobegeleider : Joseph Middleton
De detailpagina bekijken
Halve finale 2018: Ao Li
Vrijdag 4 mei 2018 Flagey/Studio 4 Wolfgang Amadeus Mozart : La vendetta, oh ! la vendetta (Le Nozze di Figaro) Franz Schubert : Auf dem Flusse (Winterreise op. 89 D 911) Giuseppe Verdi : Ella giammai m'amò (Don Carlo) Pyotr Tchaikovsky : Primiren'ye [Reconciliation] (Shest' romansov op. 25) Solist : Ao Li Pianobegeleider : Thomas Hoppe
De detailpagina bekijken
Halve finale 2018: Felicitas Frische
Vrijdag 4 mei 2018 Flagey/Studio 4 Franz Liszt : Oh ! quand je dors S 282 Franz Schubert : Die junge Nonne op. 43/1 D 828 Richard Strauss : September (Vier letzte Lieder) Wolfgang Amadeus Mozart : Porgi amor (Le Nozze di Figaro) Giacomo Puccini : Chi il bel sogno di Doretta (La Rondine) Solist : Felicitas Frische Pianobegeleider : Philippe Riga
De detailpagina bekijken
Halve finale 2018: Sunghoon Choi
Vrijdag 4 mei 2018 Flagey/Studio 4 Claude Debussy : Fêtes galantes II Les ingénus | Le faune | Colloque sentimental Franz Schubert : Am Bach im Frühling D 361 Georg Friedrich Haendel : Va tacito e nascosto (Giulio Cesare) Solist : Sunghoon Choi Pianobegeleider : Philippe Riga
De detailpagina bekijken
Halve finale 2018: Alex DeSocio
Zaterdag 5 mei 2018 Flagey/Studio 4 Maurice Ravel : Don Quichotte à Dulcinée Chanson romanesque (bes) | Chanson épique (F) | Chanson à boire (C) Franz Schubert : Des Kriegers Ahnung (Schwanengesang D 957) Georgy Sviridov : Bogomater' v gorode (Peterburg) Charles Gounod : Oh sainte médaille - Avant de quitter ces lieux (Faust) Solist : Alex DeSocio Pianobegeleider : David Zobel
De detailpagina bekijken
Halve finale 2018: Axelle Fanyo
Zaterdag 5 mei 2018 Flagey/Studio 4 Franz Schubert : Erlkönig D 328 Wolfgang Amadeus Mozart : Deh se piacer mi vuoi (La Clemenza di Tito) Arnold Schoenberg : Verlassen (Acht Lieder op. 6) Francis Poulenc : La dame de Monte Carlo FP 180 Solist : Axelle Fanyo Pianobegeleider : Adriano Spampanato
De detailpagina bekijken
Halve finale 2018: Charlotte Wajnberg
Zaterdag 5 mei 2018 Flagey/Studio 4 Joseph Jongen : Bal de fleurs (6 Mélodies op. 25) Giacomo Puccini : Quando m'en vo (La Bohème) Franz Schubert : Suleika I D 720 Claude Debussy : L'année en vain chasse l'année - Azaël, Azaël pourquoi m'as-tu quittée (L'enfant prodigue ) Gian Carlo Menotti : Hello Margaret, it's you ? (The Telephone) Solist : Charlotte Wajnberg Pianobegeleider : Aaron Wajnberg
De detailpagina bekijken
Halve finale 2018: Dania El Zein
Zaterdag 5 mei 2018 Flagey/Studio 4 Jean-Philippe Rameau : Formons les plus brillants concerts - Aux langueurs d'Apollon (Platée) Wolfgang Amadeus Mozart : S'altro che lagrime (La Clemenza di Tito) Franz Schubert : Nachtstück D 672 Ambroise Thomas : A vos jeux mes amis (Hamlet) Solist : Dania El Zein Pianobegeleider : Thomas Lavoine
De detailpagina bekijken
Halve finale 2018: Samuel Hasselhorn
Zaterdag 5 mei 2018 Flagey/Studio 4 Robert Schumann : Tragödie: Entflieh mit mir (Romanzen und Balladen IV op. 64) Entflieh mit mir Hugo Wolf : Benedeit die sel'ge Mutter (Italienisches Liederbuch ) Robert Schumann : Die beiden Grenadiere (Romanzen und Balladen op. 49) Franz Schubert : Gebet während der Schlacht D 171 Johannes Brahms : O Tod, wie bitter bist du (Vier ernste Gesänge op. 121) Hugo Wolf : Seemanns Abschied (Gedichte von Joseph v. Eichendorff) Solist : Samuel Hasselhorn Pianobegeleider : Joseph Middleton
De detailpagina bekijken
Halve finale 2019: Stella Chen - recital
Dinsdag 7 mei 2019 Flagey/Studio 4 Bram Van Camp : Scherzo - Bagatelle Eugène Ysaÿe : Allegretto poco scherzoso | Finale con brio (Sonate in g op. 27/1) Franz Schubert : Fantasie voor viool en piano in C op. 159 D 934 Solist : Stella Chen Pianobegeleider : Victor Santiago Asuncion
De detailpagina bekijken
Audio
Halve finale 2009 : Noah Bendix-Balgley
Franz Schubert : Rondo brillant in b op. 70 D 895 (piano : Reiko Hozu)
Halve finale 2009 : Soojin Han
Franz Schubert : Grand duo in A D 574 (Pianobegeleider : Tobias Koch)
Recital 1ste laureaat 1972 : Valéry Afanassiev
Franz Schubert : Sonate in A op. 120 D 664
Finale 2010 : Jong-Hai Park
Franz Schubert : Sonate in a op. 143 D 784 (Sonates voor piano)
Halve finale 2010 : Marie Vermeulin - récital
Franz Schubert : Wandererfantasie D 760
Halve finale 2010 : Olga Kozlova - récital
Franz Schubert : Impromptu in Ges D 899/3 (4 Impromptus op. 90 D 899)
Halve finale 2010 : Olga Kozlova - récital
Franz Schubert : Impromptu in f D 935/4 (4 Impromptus op. 142 D 935)
Finale 2010 : Takashi Sato
Franz Schubert : Sonate in A D 959 (Sonates voor piano)
Halve finale 2010 : Yury Favorin - récital
Franz Schubert : Sonate in Es D 568 (Sonates voor piano)
Finale 1972 : Valéry Afanassiev
Franz Schubert : Sonate in A op. 120 D 664
Finale 1999 : Jakob Katznelson
Franz Schubert : Sonate in A op. 120 D 664
Finale 1999 : Alexander Ghindin
Franz Schubert : Sonate in a op. 143 D 784
Finale 1999 : Vladimir Sverdlov
Franz Schubert : Sonate in a op. 143 D 784
Finale 1999 : Vitaly Samoshko
Franz Schubert : Sonate in a op. 164 D 537
Finale 2007 : Ilya Rashkovskiy
Franz Schubert : Sonate in A op. 120 D 664
Finale 2007 : Lee Miyeon
Franz Schubert : Sonate in a op. 143 D 784
Finale 2007 : Plamena Mangova
Franz Schubert : Sonate in a op. 164 D 537
Finale 2007 : Stanislav Khegay
Franz Schubert : Sonate in a op. 143 D 784
Recital eerste prijs 1955 : Berl Senofsky
Franz Schubert : Allegro molto (Sonatine n. 1 in D D 384) (Piano : Claude Frank)
Finale 1983 : Sergei Edelmann
Franz Schubert : Wandererfantasie D 760
Finale 1983 : Alexander Kuzmin
Franz Schubert : Wandererfantasie D 760
Finale 1988 : Qilian Chen
Franz Schubert : Gretchen am Spinnrade op. 2 D 118
Finale 1988 : Werner van Mechelen
Franz Schubert : Erlkönig op. 1 D 328
Eerste ronde 2013 : Zhang Zuo
Eerste ronde 2013 : EunAe Lee
Eerste ronde 2013 : Roope Gröndahl
Eerste ronde 2013 : Yuntian Liu
Eerste ronde 2013 : David Fung
Eerste ronde 2013 : Thomas Beijer
Halve finale 2013: Samson Tsoy - recital
Halve finale 2013: Sean Kennard - recital
Finale 2013 : Sangyoung Kim
Halve finale 2014 : Charles Dekeyser
Franz Schubert : Du bist die Ruh (Es)
Halve finale 2014: Daniela Gerstenmeyer
Franz Schubert : Nacht und Träume op. 43/2 D 827
Halve finale 2014: Emoke Baráth
Franz Schubert : Im Frühling
Halve finale 2014: Sheva Tehoval
Franz Schubert : Auf dem Wasser zu singen
Halve finale 2014: Sheva Tehoval
Franz Schubert : Die junge Nonne op. 43/1 D 828
Halve finale 2014: Yuan Zhang
Franz Schubert : Erlkönig op. 1 D 328
Eerste ronde 2015: Benjamin Baker
Eerste ronde 2015: Woo Hyung Kim
Eerste ronde 2015: Lev Solodovnikovu
Eerste ronde 2015: Luke Hsu
Eerste ronde 2015: Markiyan Melnychenko
Eerste ronde 2015: Jian Ren
Eerste ronde 2015: Romuald Grimbert-Barré
Eerste ronde 2015: Ryosuke Suho
Eerste ronde 2015: Thomas Reif
Eerste ronde 2015: Tobias Feldmann
Eerste ronde 2015: William Ching-Yi- Wei
Eerste ronde 2015: Hrachya Avanesyan
Eerste ronde 2015: Suyeon Kang
Eerste ronde 2015: Kenneth Renshaw
Eerste ronde 2015: Aya Kiyonaga
Eerste ronde 2015: Ju-Ni Lee
Eerste ronde 2015: Marisol Lee
Eerste ronde 2015: Wonhee Bae
Eerste ronde 2015: Jae Jun Park
Eerste ronde 2015: Richard Lin
Eerste ronde 2015: Mai Suzuki
Eerste ronde 2015: Mai Tategami
Eerste ronde 2015: Anna Savkina
Eerste ronde 2015: Eunice Kim
Eerste ronde 2015: Fabiola Kim
Eerste ronde 2015: Guillaume Chilemme
Eerste ronde 2015: Kim Bomsori
Eerste ronde 2015: Mimi Jung
Eerste ronde 2015: Vladyslava Luchenko
Eerste ronde 2015: Xiao Wang
Eerste ronde 2015: Yoon Yang
Eerste ronde 2015: Hwa-pyung Yoo
Eerste ronde 2015: Elly Suh
Eerste ronde 2015: Galiya Zharova
Eerste ronde 2015: Fangyue He
Eerste ronde 2015: Karen Kido
Eerste ronde 2015: Myung-Eun Lee
Eerste ronde 2015: Michiru Matsuyama
Eerste ronde 2015: Sungmi Park
Eerste ronde 2015: William Hagen
Eerste ronde 2015: Lifan Zhu
Eerste ronde 2015: Brendan Shea
Eerste ronde 2015: Francisco Garcia-Fullana
Eerste ronde 2015: Xika Huang
Eerste ronde 2015: Yu Kurokawa
Eerste ronde 2015: Ji Yoon Lee
Eerste ronde 2015: Chi Li
Eerste ronde 2015: Oleksii Semenenko
Eerste ronde 2015: Sirena Huang
Eerste ronde 2015: Ji Won Song
Eerste ronde 2015: Danbi Um
Eerste ronde 2015: Fien Van den Fonteyne
Eerste ronde 2015: Yiliang Jiang
Eerste ronde 2015: Rosanne Philippens
Eerste ronde 2015: Solenne Païdassi
Eerste ronde 2015: Ji Young Lim
Eerste ronde 2015: George Tudorache
Eerste ronde 2015: Kristi Gjezi
Eerste ronde 2015: Michelle Ross
Eerste ronde 2015: Stephen Waarts
Eerste ronde 2015: Wong Momo
Finale 2005 : Keisuke Okazaki
Franz Schubert : Grand duo in A D 574 (Sonates voor viool en piano)
Finale 2005 : Alena Baeva
Franz Schubert : Grand duo in A D 574 (Sonates voor viool en piano)
Halve finale 2005 : Yuki Manuela Janke - recital
Franz Schubert : Fantasie voor viool en piano in C op. 159 D 934
Halve finale 2005 : Mikhail Ovrutsky - recital
Franz Schubert : Fantasie voor viool en piano in C op. 159 D 934
Finale 2003 : Jong-Gyung Park
Franz Schubert : Sonate in A op. 120 D 664 (Sonates voor piano)
Finale 2003 : Kazumasa Matsumoto
Franz Schubert : Sonate in A op. 120 D 664 (Sonates voor piano)
Finale 2003 : Dong-Hyek Lim
Franz Schubert : Sonate in A op. 120 D 664 (Sonates voor piano)
Finale 2003 : Wen-Yu Shen
Franz Schubert : Sonate in a op. 143 D 784 (Sonates voor piano)
Halve finale 2003 : Dong Hyek Lim - récital
Franz Schubert : Impromptu in c D 899/1 (4 Impromptus op. 90 D 899)
Franz Schubert : Impromptu in Es D 899/2 (4 Impromptus op. 90 D 899)
Halve finale 2003 : Severin von Eckardstein - recital
Franz Schubert : Sonate in B op. 147 D 575 (Sonates voor piano)
Halve finale 2003 : Wen-Yu Shen - recital
Franz Schubert : Wandererfantasie D 760
Eerste ronde 2016 : Joo Hyeon Park
Eerste ronde 2016 : Dongkyu Kim
Eerste ronde 2016 : Sara Daneshpour
Eerste ronde 2016 : Sungpil Kim
Eerste ronde 2016 : Evan Wong
Eerste ronde 2016 : Florian Noack
Eerste ronde 2016 : Ning Zhou
Eerste ronde 2016 : Aljosa Jurinic
Eerste ronde 2016 : Ryoma Takagi
Eerste ronde 2016 : Larry Weng
Eerste ronde 2017 : Benedict Klöckner
Eerste ronde 2017 : John-Henry Crawford
Eerste ronde 2017 : Daeyoun Kim
Eerste ronde 2017 : Jakob Stepp
Eerste ronde 2017 : Anastasia Kobekina
Eerste ronde 2017 : Ariana Kashefi
Eerste ronde 2017 : James Jeonghwan Kim
Eerste ronde 2017 : Thomas-Michael Auner
Eerste ronde 2017 : Aurélien Pascal
Eerste ronde 2017 : Ayano Kamimura
Eerste ronde 2017 : Johannes Przygodda
Eerste ronde 2017 : Marcel Markowski
Eerste ronde 2017 : Shizuka Mitsui
Eerste ronde 2017 : Tomasz Daroch
Eerste ronde 2017 : JeongHyoun (Christine) Lee
Eerste ronde 2017 : Christoph Croisé
Eerste ronde 2017 : Christoph Heesch
Eerste ronde 2017 : Eun Cho
Eerste ronde 2017 : Eun-Sun Hong
Eerste ronde 2017 : Maciej Kulakowski
Eerste ronde 2017 : Seungmin Kang
Eerste ronde 2017 : Yu-Hsuan Feng
Eerste ronde 2017 : Benjamin Lai
Eerste ronde 2017 : Bruno Philippe
Eerste ronde 2017 : Bryan Cheng
Eerste ronde 2017 : Katarina Schmidt
Eerste ronde 2017 : Mo Mo
Eerste ronde 2017 : Mon-Puo Lee
Eerste ronde 2017 : Yuya Mizuno
Eerste ronde 2017 : Alexandre Castro-Balbi
Eerste ronde 2017 : Angela Park
Eerste ronde 2017 : Haran Meltzer
Eerste ronde 2017 : Ildikó Szabó
Eerste ronde 2017 : Irena Josifoska
Eerste ronde 2017 : Santiago Cañón-Valencia
Eerste ronde 2017 : Tony Rymer
Eerste ronde 2017 : Xin Shi
Eerste ronde 2017 : Alexey Zhilin
Eerste ronde 2017 : Beata Antikainen
Eerste ronde 2017 : Hayeon Kang
Eerste ronde 2017 : Tavi Ungerleider
Eerste ronde 2017 : Victor Julien-Laferrière
Eerste ronde 2017 : Yan Levionnois
Halve finale 2017: Christoph Heesch - recital
Eerste ronde 2018 : Taekyu Kim
Eerste ronde 2018 : Samuel Hasselhorn
Halve finale 2018: Sunghoon Choi
Halve finale 2018: Felicitas Frische
Halve finale 2018: Iain MacNeil
Halve finale 2018: Ao Li
Halve finale 2018: Axelle Fanyo
Halve finale 2018: Charlotte Wajnberg
Halve finale 2018: Dania El Zein
Halve finale 2018: Samuel Hasselhorn
Halve finale 2018: Alex DeSocio
Halve finale 2019: Stella Chen - recital
Werken
ComponistWerk
Schubert Franz3 Klavierstücke D 946
Schubert FranzAllegro
Schubert FranzAllegro
Schubert FranzAllegro moderato
Schubert FranzAllegro moderato
Schubert FranzAllegro moderato
Schubert FranzAllegro vivace
Schubert FranzAm Bach im Frühling D 361
Schubert FranzAm Meer
Schubert FranzAn die Musik op. 88/4 D 547
Schubert FranzAn Schwager Kronos op. 19/1 D 369
Schubert FranzAuf dem Flüse
Schubert FranzAuf dem Flusse
Schubert FranzAuf dem Wasser zu singen
Schubert FranzAuf der Donau op. 21 D 553
Schubert FranzAve Maria D 839
Schubert FranzDas Fischermädchen
Schubert FranzDer Atlas
Schubert FranzDer Doppelgänger
Schubert FranzDer Jüngling und der Tod D 545
Schubert FranzDer Lindenbaum
Schubert FranzDer Wanderer D 489
Schubert FranzDer Wegweiser
Schubert FranzDes Kriegers Ahnung
Schubert FranzDie junge Nonne op. 43/1 D 828
Schubert FranzDie liebe "Klärchens lied" D 210
Schubert FranzDie liebe Farbe
Schubert FranzDie Stadt
Schubert FranzDu bist die Ruh D 776
Schubert FranzEifersucht und Stolz
Schubert FranzErlkönig D 328
Schubert FranzErstarrung
Schubert FranzFantasie in C op. 159 D 934
Schubert FranzFantasie voor viool en piano in C op. 159 D 934
Schubert FranzFrühlingsglaube n. 2 op. 20
Schubert FranzFrühlingstraum
Schubert FranzGanymed op. 19/3 D 544
Schubert FranzGebet während der Schlacht D 171
Schubert FranzGrand duo in A D 574
Schubert FranzGretchen am Spinnrade op. 2 D 118
Schubert FranzGruppe aus dem Tartarus D 583
Schubert FranzIhr Bild
Schubert FranzIm Frühling D 882
Schubert FranzImpromptu in As D 899/4
Schubert FranzImpromptu in Bes D 935/3
Schubert FranzImpromptu in c D 899/1
Schubert FranzImpromptu in Es D 899/2
Schubert FranzImpromptu in f D 935/4
Schubert FranzImpromptu in Ges D 899/3
Schubert FranzMignon Lieder
Schubert FranzMolto moderato
Schubert FranzMolto moderato e cantabile
Schubert FranzMoments musicaux op. 94 D 780
Schubert FranzNacht und Träume op. 43/2 D 827
Schubert FranzNachtstück D 672
Schubert FranzNur wer die Sehnsucht kennt
Schubert FranzPause
Schubert FranzPrometheus D 674
Schubert FranzRastlose Liebe
Schubert FranzRondo brillant in b op. 70 D 895
Schubert FranzRondo in D op. 53
Schubert FranzSeligkeit D 433
Schubert FranzSonate in a D 821
Schubert FranzSonate in A D 959
Schubert FranzSonate in A op. 120 D 664
Schubert FranzSonate in a op. 143 D 784
Schubert FranzSonate in a op. 164 D 537
Schubert FranzSonate in B op. 147 D 575
Schubert FranzSonate in Bes D 960
Schubert FranzSonate in c D 958
Schubert FranzSonate in Es D 568
Schubert FranzSuleika I D 720
Schubert FranzWandererfantasie D 760
Shop
Français - Nederlands - English
In de website zoeken
Newsletter
Inloggen
Audio & video Viool 2019
Herbeluister of herbekijk de optredens van de kandidaten !
De cd's van de Wedstrijd
Online mediatheek
Audio, video's en foto's van 1951 tot 2019