00:00:00 / 00:00:00
Persoonlijkheden / Alle persoonlijkheden / Robert Schumann
Robert Schumann
°1810 - †1856
Video's
Halve finale 2013: Joo Hyeon Park - recital
Maandag 13 mei 2013 Flagey/Studio 4 Frederic Rzewski : Dream Domenico Scarlatti : Sonate in c K 84 (Sonates voor piano) Domenico Scarlatti : Sonate in C K 513 (Sonates voor piano) Robert Schumann : Kreisleriana op. 16 Solist : Joo Hyeon Park
De detailpagina bekijken
Halve finale 2013: Zhang Zuo - recital
Dinsdag 14 mei 2013 Flagey/Studio 4 Frederic Rzewski : Dream Maurice Ravel : Ondine (Gaspard de la nuit) Robert Schumann : 12 Etudes symphoniques op. 13 Solist : Zhang Zuo
De detailpagina bekijken
Halve finale 2013: Sasha Grynyuk - recital
Woensdag 15 mei 2013 Flagey/Studio 4 Frederic Rzewski : Dream Robert Schumann : Kinderszenen op. 15 Ludwig van Beethoven : Sonate n. 16 in G op. 31/1 (Sonates voor piano) Allegro vivace | Adagio grazioso | Rondo: Allegretto Solist : Sasha Grynyuk
De detailpagina bekijken
Halve finale 2013: Stephanie Proot - recital
Vrijdag 17 mei 2013 Flagey/Studio 4 Frederic Rzewski : Dream Domenico Scarlatti : Sonate in d K 213 (Sonates voor piano) Domenico Scarlatti : Sonate in d K 1 (Sonates voor piano) Robert Schumann : Sonate n. 2 in g op. 22 (Sonates voor piano) Vivacissimo | Andantino | Scherzo | Rondo Sergey Prokofiev : Sonate n. 3 in a op. 28 (Sonates voor piano) Solist : Stephanie Proot
De detailpagina bekijken
Halve finale 2013: Kana Okada - recital
Zaterdag 18 mei 2013 Flagey/Studio 4 Frederic Rzewski : Dream Robert Schumann : Kinderszenen op. 15 Franz Liszt : Après une lecture du Dante (Années de Pèlerinage, 2e année, Italie) Solist : Kana Okada
De detailpagina bekijken
Halve finale 2014: Yuan Zhang
Maandag 19 mei 2014 Flagey/Studio 4 Giovanni Battista Pergolesi : Quae moerebat et dolebat (allegro moderato) (Stabat Mater ) Robert Schumann : In der Fremde (Liederkreis op. 39) Robert Schumann : Schöne Fremde (Liederkreis op. 39) Johannes Brahms : Sonntag (5 Lieder op. 47) Franz Schubert : Erlkönig op. 1 D 328 Gustav Mahler : Das irdische Leben (Des Knaben Wunderhorn) Gustav Mahler : Hans und Grete Georges Bizet : Près des remparts de Séville (Carmen) Francesco Cilea : Acerba volutta, dolce tortura (Adriana Lecouvreur) Solist : Yuan Zhang Pianobegeleider : Yorika Kimura
De detailpagina bekijken
Halve finale 2014: Hansung Yoo
Maandag 19 mei 2014 Flagey/Studio 4 Johannes Brahms : Die Mainacht (Vier Gesänge op. 43) Robert Schumann : Schöne Wiege meiner Leiden (Liederkreis op. 24) Wolfgang Amadeus Mozart : Hai già vinta la causa - Vedrò mentr'io sospiro (Le Nozze di Figaro) Henri Duparc : Chanson triste (C) Sergey Rachmaninov : Son (A Dream) (6 Songs op. 38) Umberto Giordano : Nemico della patria (Andrea Chenier) Solist : Hansung Yoo Pianobegeleider : Philippe Riga
De detailpagina bekijken
Halve finale 2014: Yu Shao
Dinsdag 20 mei 2014 Flagey/Studio 4 Hector Berlioz : Au cimetière in D op. 7/5 (Les nuits d'été op. 7) Hector Berlioz : L'île inconnue (F) (Les nuits d'été op. 7) Robert Schumann : Sehnsucht nach der Waldgegend (Zwölf Gedichte von Justinus Kerner op. 35) Wolfgang Amadeus Mozart : Wenn der Freude Tränen fliessen (Die Entführung aus dem Serail) Georg Friedrich Haendel : Confort ye my people - Ev'ry valley shall be exalted (Messiah) Solist : Yu Shao Pianobegeleider : Daniel Blumenthal
De detailpagina bekijken
Halve finale 2014: Levente Pall
Dinsdag 20 mei 2014 Flagey/Studio 4 Ludwig van Beethoven : Aus Goethe's Faust op. 75/3 Robert Schumann : Die beiden Grenadiere (Romanzen und Balladen op. 49) Carl Loewe : Odins Meeresritt Georg Friedrich Haendel : Why do the nations so furiously rage together (Messiah) Ludwig van Beethoven : Hat man nicht auch Gold beineben (Fidelio) Gioachino Rossini : La calunnia è un venticello (D) (Il Barbiere di Siviglia) Giacomo Puccini : Vecchia zimarra senti (La Bohème) Giuseppe Verdi : Studia il passo - Come dal Ciel precipita (Macbeth) Solist : Levente Pall Pianobegeleider : Nino Pavlenichvili
De detailpagina bekijken
Finale 2014 : Emoke Baráth
Woensdag 28 mei 2014 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Georg Friedrich Haendel : Blest be the pow'r - Oh ! Had I Jubal's lyre (Joshua ) Wolfgang Amadeus Mozart : Quando avran fine omai - Padre, germani, addio ! (Idomeneo) Robert Schumann : Verstossen ! Verschlossen aufs neu das Goldportal (Das Paradies und die Peri ) Antonín Dvorák : Mesícku na nebi hlubokém (Rusalka) Igor Stravinsky : No word from Tom - Quietly night - I go, I go to him (The Rake's Progress) Solist : Emoke Baráth Orkest : Symfonieorkest van de Munt Dirigent : Roland Böer
De detailpagina bekijken
Halve finale 2015: Wang Xiao - recital
Zaterdag 16 mei 2015 Flagey/Studio 4 Eugène Ysaÿe : Sonate in e op. 27/4 Allemande | Sarabande | Finale Vykintas Baltakas : Recitativo Robert Schumann : Sonate n. 1 in a op. 105 (Sonates voor viool en piano) Mit leidenschaftlichem Ausdruck | Allegretto | Lebhaft Béla Bartók : Rhapsodie n. 1 Moderato | Allegro moderato Solist : Xiao Wang Pianobegeleider : Liebrecht Vanbeckevoort
De detailpagina bekijken
Halve finale 2016: Chi Ho Han - recital
Maandag 9 mei 2016 Flagey/Studio 4 Fabian Fiorini : Tears of Lights Fryderyk Chopin : Nocturne n. 17 in B op. 62/1 (Nocturnes op. 62) Robert Schumann : Kreisleriana op. 16 Solist : Chi Ho Han
De detailpagina bekijken
Halve finale 2016: San Jittakarn - recital
Maandag 9 mei 2016 Flagey/Studio 4 Fabian Fiorini : Tears of Lights Robert Schumann : Fantasiestücke op. 12 Sergey Prokofiev : Toccata op. 11 Solist : San Jittakarn
De detailpagina bekijken
Halve finale 2016 : Su Yeon Kim - recital
Maandag 9 mei 2016 Flagey/Studio 4 Fabian Fiorini : Tears of Lights Robert Schumann : Kreisleriana op. 16 Solist : Su Yeon Kim
De detailpagina bekijken
Halve finale 2016 : Aljosa Jurinic - recital
Maandag 9 mei 2016 Flagey/Studio 4 Fabian Fiorini : Tears of Lights Claude Debussy : Rêverie Robert Schumann : Sonate n. 1 in fis op. 11 (Sonates voor piano) Introduzione | Aria | Scherzo e intermezzo | Finale Solist : Aljosa Jurinic
De detailpagina bekijken
Halve finale 2016 : Nadezda Pisareva - recital
Donderdag 12 mei 2016 Flagey/Studio 4 Fabian Fiorini : Tears of Lights Maurice Ravel : Ondine (Gaspard de la nuit) Robert Schumann : Carnaval op. 9 Solist : Nadezda Pisareva
De detailpagina bekijken
Halve finale 2016 : Atsushi Imada - recital
Vrijdag 13 mei 2016 Flagey/Studio 4 Fabian Fiorini : Tears of Lights Robert Schumann : 12 Etudes symphoniques op. 13 Solist : Atsushi Imada
De detailpagina bekijken
Halve finale 2016 : Evan Wong - recital
Zaterdag 14 mei 2016 Flagey/Studio 4 Fabian Fiorini : Tears of Lights Robert Schumann : Kreisleriana op. 16 Solist : Evan Wong
De detailpagina bekijken
Halve finale 2016 : Hans H. Suh - recital
Zaterdag 14 mei 2016 Flagey/Studio 4 Fabian Fiorini : Tears of Lights Maurice Ravel : Toccata (Le tombeau de Couperin) Ludwig van Beethoven : 6 Bagatelles op. 126 Robert Schumann : Novellette n. 8 in fis op. 21 (8 Novelletten op. 21) Solist : Hans H. Suh
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017 : Astrig Siranossian - recital
Maandag 15 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 2 in d BWV 1008) Johann Sebastian Bach : Sarabande (Suite n. 2 in d BWV 1008) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 2 in d BWV 1008) Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Fantasiestücke op. 73 Fantasiestücke | Lebhaft, leicht | Rasch und mit Feuer Benjamin Britten : Sonate in C op. 65 Dialogo (Allegro) | Scherzo - Pizzicato | Elegia | Marcia | Moto perpetuo Solist : Astrig Siranossian Pianobegeleider : Julien Gernay
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Irena Josifoska - recital
Dinsdag 16 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 4 in Es BWV 1010) Johann Sebastian Bach : Sarabande (Suite n. 4 in Es BWV 1010) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 4 in Es BWV 1010) Ludwig van Beethoven : Variaties op Bei Männern, welche Liebe fühlen WoO 46 Robert Schumann : Adagio en Allegro op. 70 Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Claude Debussy : Sonate in d Prologue | Sérénade | Finale Solist : Irena Josifoska Pianobegeleider : Jonas Vitaud
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Valentino Worlitzsch - recital
Donderdag 18 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Courante (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Sarabande (Suite n. 6 in D BWV 1012) Robert Schumann : Adagio en Allegro op. 70 Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Benjamin Britten : Sonate in C op. 65 Dialogo (Allegro) | Scherzo - Pizzicato | Elegia | Marcia | Moto perpetuo Solist : Valentino Worlitzsch Pianobegeleider : Naoko Sonoda
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Thomas-Michael Auner - recital
Vrijdag 19 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Allemande (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 6 in D BWV 1012) Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Robert Schumann : Adagio en Allegro op. 70 Zoltan Kodály : Sonate op. 4 Fantasia : Adagio di molto | Allegro con spirito Humoresque op. 5 Solist : Thomas-Michael Auner Pianobegeleider : Jonas Vitaud
De detailpagina bekijken
Finale 2017: Sihao He
Maandag 29 mei 2017 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Toshio Hosokawa : Sublimation Robert Schumann : Concerto in a op. 129 Nicht zu schnell | Langsam | Sehr lebhaft Solist : Sihao He Orkest : Brussels Philharmonic Dirigent : Stéphane Denève
De detailpagina bekijken
Finale 2017: JeongHyoun (Christine) Lee
Donderdag 1 juni 2017 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Toshio Hosokawa : Sublimation Robert Schumann : Concerto in a op. 129 Nicht zu schnell | Langsam | Sehr lebhaft Solist : JeongHyoun (Christine) Lee Orkest : Brussels Philharmonic Dirigent : Stéphane Denève
De detailpagina bekijken
Halve finale 2018: Vero Miller
Vrijdag 4 mei 2018 Flagey/Studio 4 Georg Friedrich Haendel : Sta nell' Ircana (Alcina) Robert Schumann : Der Soldat (Fünf Lieder op. 40) Giuseppe Verdi : Perduta ho la pace (6 romanze) Ruggiero Leoncavallo : È destin! Debbo andarmene (La bohème) Gian Carlo Menotti : Ah, Michele, don't you know (The Saint of Bleecker Street) Solist : Vero Miller Pianobegeleider : Philippe Riga
De detailpagina bekijken
Halve finale 2018: Samuel Hasselhorn
Zaterdag 5 mei 2018 Flagey/Studio 4 Robert Schumann : Tragödie: Entflieh mit mir (Romanzen und Balladen IV op. 64) Entflieh mit mir Hugo Wolf : Benedeit die sel'ge Mutter (Italienisches Liederbuch ) Robert Schumann : Die beiden Grenadiere (Romanzen und Balladen op. 49) Franz Schubert : Gebet während der Schlacht D 171 Johannes Brahms : O Tod, wie bitter bist du (Vier ernste Gesänge op. 121) Hugo Wolf : Seemanns Abschied (Gedichte von Joseph v. Eichendorff) Solist : Samuel Hasselhorn Pianobegeleider : Joseph Middleton
De detailpagina bekijken
Halve finale 2019: Yoo Jin Lee - recital
Maandag 6 mei 2019 Flagey/Studio 4 Bram Van Camp : Scherzo - Bagatelle Eugène Ysaÿe : Allegretto poco scherzoso | Finale con brio (Sonate in g op. 27/1) Eugène Ysaÿe : Caprice d'après l'étude en forme de valse op. 52 de C. Saint-Saëns Robert Schumann : Sonate n. 1 in a op. 105 (Sonates voor viool en piano) Mit leidenschaftlichem Ausdruck | Allegretto | Lebhaft Solist : Yoo Jin Lee Pianobegeleider : Samuel Parent
De detailpagina bekijken
Halve finale 2019: Seina Matsuoka - recital
Donderdag 9 mei 2019 Flagey/Studio 4 Bram Van Camp : Scherzo - Bagatelle Eugène Ysaÿe : Allegretto poco scherzoso | Finale con brio (Sonate in g op. 27/1) Robert Schumann : Sonate n. 1 in a op. 105 (Sonates voor viool en piano) Mit leidenschaftlichem Ausdruck | Allegretto | Lebhaft Fritz Kreisler : Caprice viennois Solist : Seina Matsuoka Pianobegeleider : Victor Santiago Asuncion
De detailpagina bekijken
Audio
Finale 1972 : Svetlana Navassardian
Robert Schumann : Kreisleriana op. 16
Halve finale 2010 : Anna Volovitch - récital
Robert Schumann : Carnaval op. 9
Halve finale 2010 : Denis Kozhukhin - récital
Robert Schumann : 12 Etudes symphoniques op. 13
Halve finale 2010 : Kyu Yeon Kim - récital
Robert Schumann : Kreisleriana op. 16
Halve finale 2010 : Tae-Hyung Kim - récital
Robert Schumann : Fantasiestücke op. 12
Halve finale 2010 : Takashi Sato - récital
Franz Liszt : Widmung
Finale 1967 : Gidon Kremer
Robert Schumann : Fantasie
Finale 1975 : Yuri Egorov
Robert Schumann : Carnaval op. 9
Finale 1975 : Sergueï Iuchkevitch
Robert Schumann : Kreisleriana op. 16
Finale 1975 : Mikhaïl Petoukhov
Robert Schumann : Sonate n. 1 in fis op. 11
Finale 1975 : Harumi Hanafusa
Robert Schumann : Abegg variaties op. 1
Finale 1978 : Attila Nemethy
Finale 1978 : Paulo Gori
Finale 1983 : Wolfgang Manz
Robert Schumann : Carnaval op. 9
Eerste ronde 2012: Josef Spacek
Eerste ronde 2012: Jinjoo Cho
Eerste ronde 2012: Igor Pikayzen
Eerste ronde 2012: Kim Soh Yon
Eerste ronde 2012: Myung-Eun Lee
Eerste ronde 2012: Stephen Tavani
Eerste ronde 2012: Yuuki Wong
Eerste ronde 2012: Aylen Pritchin
Eerste ronde 2012: GaHyun Cho
Eerste ronde 2012: Claire Dassesse
Eerste ronde 2012: Elena Graf
Eerste ronde 2012: Ermir Abeshi
Eerste ronde 2012: Erzhan Kulibaev
Eerste ronde 2012: Soojin Han
Eerste ronde 2012: Lev Solodovnikov
Eerste ronde 2012: Maria-Elisabeth Lott
Eerste ronde 2012: Simon Michal
Eerste ronde 2012: Stanislav Pronin
Eerste ronde 2012: Stefan Tarara
Eerste ronde 2012: Sulki Yu
Eerste ronde 2012:Emma Steele
Eerste ronde 2012: Mari Poll
Eerste ronde 2012: Tatsuki Narita
Eerste ronde 2012: Hyun Su Shin
Eerste ronde 2012: Xavier Alejandro Inchausti
Eerste ronde 2012: Yury Revich
Eerste ronde 2012 - Diana Tishchenko
Eerste ronde 2012 - Harriet Langley
Eerste ronde 2012 - Marc Bouchkov
Eerste ronde 2012 - Michelle Ross
Eerste ronde 2012 - Stefani Collins
Eerste ronde 2012 - Suliman Tekalli
Eerste ronde 2012 - Jung Yoon Yang
Eerste ronde 2012 - Jolente De Maeyer
Eerste ronde 2012 - Kristi Gjezi
Eerste ronde 2012 - Louise Chisson
Eerste ronde 2012 - Maria Milstein
Eerste ronde 2012 - Daichi Nakamura
Eerste ronde 2012 - Sergey Malov
Eerste ronde 2012 - Arsenis Selalmazidis
Eerste ronde 2012 - Birthe Blom
Eerste ronde 2012 - Cristian Andrei Fatu
Eerste ronde 2012 - Haik Kazazyan
Eerste ronde 2012 - Bomsori Kim
Eerste ronde 2012 - Matous Michal
Eerste ronde 2012 - Petteri Iivonen
Eerste ronde 2012 - Nikki Chooi
Eerste ronde 2012 - Elina Buksha
Eerste ronde 2012 - Fabiola Kim
Eerste ronde 2012 - Marisol Lee
Eerste ronde 2012 - Chi Li
Eerste ronde 2012 - Mai Suzuki
Eerste ronde 2012 - Christopher Tun Andersen
Eerste ronde 2012 - Julien Szulman
Eerste ronde 2012 - Aiko Kamishikiryo
Eerste ronde 2012 - Boson Mo
Eerste ronde 2012 - Yoojin Jang
Eerste ronde 2012 - Lea Birringer
Eerste ronde 2012 - Ami Oike
Eerste ronde 2012 - Andrey Baranov
Eerste ronde 2012 - Gabriel Tchalik
Eerste ronde 2012 - Laura Zarina
Eerste ronde 2012 - Richard Lin
Eerste ronde 2012 - Valentina Svyatlovskaya
Eerste ronde 2012 - Yuqing Zhang
Eerste ronde 2012: Artiom Shishkov
Eerste ronde 2012: Dami Kim
Eerste ronde 2012: Jee Won Kim
Eerste ronde 2012: Yu Kurokawa
Eerste ronde 2012: Hyun Woong Lee
Eerste ronde 2012: Liya Petrova
Eerste ronde 2012: Oleksii Semenenko
Eerste ronde 2012: Esther Yoo
Eerste ronde 2012: Eugenia Ryabinina
Eerste ronde 2012: Jaeyoung Kim
Eerste ronde 2012: Nancy Zhou
Eerste ronde 2012: Radu Bitica
Eerste ronde 2012: Yu-Chien Tseng
Finale 2000 : David Dong Qyu Lee
Robert Schumann : Vor Edens Tor (OSM, Marc Soustrot)
Finale 1960 : Ronald Turini
Robert Schumann : Sonate n. 2 in g op. 22 (1. - 2.)
Finale 1960 : Ronald Turini
Robert Schumann : Sonate n. 2 in g op. 22 (3. - 4.)
Laureatenconcert met de 1ste, 3de en 5de laureaat piano 1987
Robert Schumann : Arabeske in C op. 18
Finale 1988 : Yiang Yong
Robert Schumann : Der Nussbaum
Laureatenconcert piano 1991
Robert Schumann : Concerto in a op. 54
Eerste ronde 2013 : Hwanhee Yoo
Eerste ronde 2013 : Kana Ito
Halve finale 2013: Joo Hyeon Park - recital
Halve finale 2013: Zhang Zuo - recital
Halve finale 2013: Sasha Grynyuk - recital
Halve finale 2013: Stephanie Proot - recital
Halve finale 2013: Kana Okada - recital
Finale 2014 : Emoke Baráth
Robert Schumann : Verstossen ! Verschlossen aufs neu das Goldportal (Das Paradies und die Peri)
Halve finale 2014: Hansung Yoo
Robert Schumann : Schöne Wiege meiner Leiden (Liederkreis op. 24)
Halve finale 2014: Levente Pall
Robert Schumann : Die beiden Grenadiere (Romanzen und Balladen op. 49)
Halve finale 2014: Yu Shao
Robert Schumann : Sehnsucht nach der Waldgegend (Zwölf Gedichte von Justinus Kerner op. 35)
Halve finale 2014: Yuan Zhang
Robert Schumann : In der Fremde - Schöne Fremde (Liederkreis op. 39)
Halve finale 2015: Wang Xiao - recital
Halve finale 2005 : Dan Zhu - recital
Robert Schumann : Sonate n. 1 in a op. 105 (Sonates voor viool en piano)
Halve finale 2007 : Francesco Piemontesi - récital
Robert Schumann : Fantasiestücke op. 12
Halve finale 2007 : Hong-Chun Youn - récital
Robert Schumann : Davidsbündlertanze op. 6
Halve finale 2003 : Severin von Eckardstein - recital
Robert Schumann : Sonate n. 1 in fis op. 11 (Sonates voor piano)
Halve finale 2003 : Yung Wook Yoo - recital
Robert Schumann : Carnaval op. 9
Halve finale 2016: Chi Ho Han - recital
Halve finale 2016: San Jittakarn - recital
Halve finale 2016 : Su Yeon Kim - recital
Halve finale 2016 : Aljosa Jurinic - recital
Halve finale 2016 : Nadezda Pisareva - recital
Halve finale 2016 : Atsushi Imada - recital
Halve finale 2016 : Evan Wong - recital
Halve finale 2016 : Hans H. Suh - recital
Eerste ronde 2017 : Rainer Crosett
Eerste ronde 2017 : Valentino Worlitzsch
Eerste ronde 2017 : Jonas Palm
Eerste ronde 2017 : Mansur Kadirov
Eerste ronde 2017 : Brannon Cho
Eerste ronde 2017 : Victor Garcia Garcia
Eerste ronde 2017 : Un Lee
Eerste ronde 2017 : Friederike Luise Arnholdt
Eerste ronde 2017 : Ivan Karizna
Eerste ronde 2017 : Julia Hagen
Eerste ronde 2017 : Sujin Lee
Halve finale 2017 : Astrig Siranossian - recital
Halve finale 2017: Irena Josifoska - recital
Halve finale 2017: Valentino Worlitzsch - recital
Halve finale 2017: Thomas-Michael Auner - recital
Finale 2017: Sihao He
Finale 2017: JeongHyoun (Christine) Lee
Eerste ronde 2018 : Vero Miller
Halve finale 2018: Vero Miller
Halve finale 2018: Samuel Hasselhorn
Halve finale 2019: Yoo Jin Lee - recital
Halve finale 2019: Seina Matsuoka - recital
Werken
ComponistWerk
Schumann Robert12 Etudes symphoniques op. 13
Schumann Robert8 Novelletten op. 21
Schumann RobertAbegg variaties op. 1
Schumann RobertAch neige, du Schmerzensreiche
Schumann RobertAdagio en Allegro op. 70
Schumann RobertArabeske in C op. 18
Schumann RobertAus den hebraïschen Gesängen
Schumann RobertAus meinem Tränen spriessen
Schumann RobertBelsazar op. 57
Schumann RobertCarnaval op. 9
Schumann RobertConcerto in a op. 129
Schumann RobertConcerto in a op. 54
Schumann RobertDavidsbündlertanze op. 6
Schumann RobertDer arme Peter
Schumann RobertDer Contrabandiste
Schumann RobertDer Nussbaum
Schumann RobertDer Soldat
Schumann RobertDie beiden Grenadiere
Schumann RobertDie Rose, die Lilie, die Taube, die Sonne
Schumann RobertDu bist wie eine Blume
Schumann RobertEr ist's
Schumann RobertFantasie in C op. 131
Schumann RobertFantasie in C op. 17
Schumann RobertFantasiestücke op. 12
Schumann RobertFantasiestücke op. 73
Schumann RobertFaschingsschwank aus Wien op. 26
Schumann RobertFrage
Schumann RobertHeiß mich nicht reden, heiß mich schweigen
Schumann RobertHumoreske in Bes op. 20
Schumann RobertIch grolle nicht
Schumann RobertIm wunderschönen Monat Mai
Schumann RobertIn der Fremde
Schumann RobertIn kraftigem, nicht zu schnellem tempo
Schumann RobertKennst du das Land?
Schumann RobertKinderszenen op. 15
Schumann RobertKreisleriana op. 16
Schumann RobertLangsam
Schumann RobertMeine Rose
Schumann RobertMelancolie
Schumann RobertMit Humor
Schumann RobertMondnacht
Schumann RobertNachtlied
Schumann RobertNicht schnell, mit viel Ton zu spielen
Schumann RobertNovellette n. 8 in fis op. 21
Schumann RobertPapillons op. 1
Schumann RobertSchöne Fremde
Schumann RobertSchöne Wiege meiner Leiden
Schumann RobertSehnsucht nach der Waldgegend
Schumann RobertSeit ich ihn gesehen
Schumann RobertSinget nicht in Trauertönen
Schumann RobertSonate n. 1 in a op. 105
Schumann RobertSonate n. 1 in fis op. 11
Schumann RobertSonate n. 2 in g op. 22
Schumann RobertStille Liebe
Schumann RobertStille Tränen
Schumann RobertToccata in C op. 7
Schumann RobertTragödie: Entflieh mit mir
Schumann RobertVerlassener Jüngling, nur das Eine bleibt
Schumann RobertVerstossen ! Verschlossen aufs neu das Goldportal
Schumann RobertVor Edens Tor
Schumann RobertWaldesgespräch
Schumann RobertWanderung
Schumann RobertWenn ich in deine Augen sehe
Liszt FranzWidmung
Schumann RobertWidmung
Shop
Français - Nederlands - English
In de website zoeken
Newsletter
Inloggen
Audio & video Viool 2019
Herbeluister of herbekijk de optredens van de kandidaten !
De cd's van de Wedstrijd
Online mediatheek
Audio, video's en foto's van 1951 tot 2019