00:00:00 / 00:00:00
Persoonlijkheden / Alle persoonlijkheden / Igor Stravinsky
Igor Stravinsky
°1882 - †1971
Video's
Halve finale 2013: Sean Kennard - recital
Zaterdag 18 mei 2013 Flagey/Studio 4 Franz Schubert : Impromptu in Ges D 899/3 (4 Impromptus op. 90 D 899) Franz Schubert : Impromptu in As D 899/4 (4 Impromptus op. 90 D 899) Fryderyk Chopin : Ballade n. 1 in g op. 23 (4 Ballades) Frederic Rzewski : Dream Igor Stravinsky : 3 Bewegingen uit Petroesjka Danse russe | Chez Petrouchka | La Semaine Grasse Solist : Sean Kennard
De detailpagina bekijken
Finale 2014 : Emoke Baráth
Woensdag 28 mei 2014 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Georg Friedrich Haendel : Blest be the pow'r - Oh ! Had I Jubal's lyre (Joshua ) Wolfgang Amadeus Mozart : Quando avran fine omai - Padre, germani, addio ! (Idomeneo) Robert Schumann : Verstossen ! Verschlossen aufs neu das Goldportal (Das Paradies und die Peri ) Antonín Dvorák : Mesícku na nebi hlubokém (Rusalka) Igor Stravinsky : No word from Tom - Quietly night - I go, I go to him (The Rake's Progress) Solist : Emoke Baráth Orkest : Symfonieorkest van de Munt Dirigent : Roland Böer
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Yuya Okamoto - recital
Maandag 15 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Allemande (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Courante (Suite n. 6 in D BWV 1012) Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Igor Stravinsky : Italiaanse suite Introduzione | Serenata | Aria | Tarantella | Minuetto e Finale Henri Dutilleux : Trois Strophes sur le nom de Sacher, pour violoncelle solo Un poco indeciso | Un poco indeciso | Vivace Solist : Yuya Okamoto Pianobegeleider : Thomas Hoppe
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: JeongHyoun (Christine) Lee - recital
Maandag 15 mei 2017 Flagey/Studio 4 Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 3 in C BWV 1009) Johann Sebastian Bach : Sarabande (Suite n. 3 in C BWV 1009) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 3 in C BWV 1009) Pyotr Tchaikovsky : Pezzo capriccioso in b op. 62 Igor Stravinsky : Italiaanse suite Introduzione | Serenata | Aria | Tarantella | Minuetto e Finale Gaspar Cassadó : Dans van de groene duivel Solist : JeongHyoun (Christine) Lee Pianobegeleider : Dana Protopopescu
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Sihao He - recital
Donderdag 18 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 5 in c BWV 1011) Johann Sebastian Bach : Sarabande (Suite n. 5 in c BWV 1011) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 5 in c BWV 1011) Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Max Bruch : Kol Nidrei op. 47 Igor Stravinsky : Italiaanse suite Introduzione | Serenata | Aria | Tarantella | Minuetto e Finale Solist : Sihao He Pianobegeleider : Victor Santiago Asuncion
De detailpagina bekijken
Finale 2018: Marianne Croux
Zaterdag 12 mei 2018 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Wolfgang Amadeus Mozart : Solitudini amiche - Zeffiretti lusinghieri (Idomeneo) Alban Berg : Die Nachtigall (7 frühe Lieder) Giacomo Puccini : Quando m'en vo (La Bohème) Igor Stravinsky : No word from Tom - Quietly night - I go, I go to him (The Rake's Progress) Solist : Marianne Croux Orkest : Symfonieorkest van de Munt Dirigent : Alain Altinoglu
De detailpagina bekijken
Audio
Halve finale 2009 : Jung Yoon Yang
Igor Stravinsky : Divertimento (Pianobegeleider : Thomas Hoppe)
Halve finale 2009: Vineta Sareika
Igor Stravinsky: Divertimento
Halve finale 2010 : Sean Kennard - récital
Igor Stravinsky : 3 Bewegingen uit Petroesjka
Halve finale 2010 : Yekwon Sunwoo - récital
Igor Stravinsky : 3 Bewegingen uit Petroesjka
Finale 1975 : Larry Graham
Igor Stravinsky : 3 Bewegingen uit Petroesjka
Finale 1975 : Daniel Rivera
Igor Stravinsky : 3 Bewegingen uit Petroesjka
Finale 1978 : Natasha Tadson
Finale 2011 : Elizabeth Zharoff
Igor Stravinsky : No word from Tom - Quietly night - I go, I go to him (The Rake's Progress)
Recital 1ste laureaat piano 1956
Igor Stravinsky : Etude in D op. 7/2 (Etudes op. 7)
Finale 1987 : Johann Schmidt
Igor Stravinsky : 3 Bewegingen uit Petroesjka
Halve finale 2013: Sean Kennard - recital
Finale 2014 : Emoke Baráth
Igor Stravinsky : No word from Tom - Quietly night - I go, I go to him (The Rake's Progress)
Halve finale 2005 : Celeste Golden - recital
Igor Stravinsky : Suite italienne
Halve finale 2005 : Liza Ferschtman - recital
Igor Stravinsky : Divertimento
Halve finale 2003 : Wen-Yu Shen - recital
Igor Stravinsky : Drie bewegingen uit Petroesjka
Eerste ronde 2016 : Brian Lin
Eerste ronde 2016 : Henry Kramer
Halve finale 2017: JeongHyoun (Christine) Lee - recital
Halve finale 2017: Yuya Okamoto - recital
Halve finale 2017: Sihao He - recital
Eerste ronde 2018 : Julie Gebhart
Finale 2018: Marianne Croux
Werken
ComponistWerk
Stravinsky Igor3 Bewegingen uit Petroesjka (4 handen, originele bewerking van I. Stravinsky)
Stravinsky IgorCarnaval
Stravinsky IgorChez Petrouchka
Stravinsky IgorDie Novize n. 1 op. 6
Stravinsky IgorDivertimento
Stravinsky IgorDrie bewegingen uit Petroesjka
Stravinsky IgorDuo concertant
Stravinsky IgorEtude in Fis op. 7/4
Stravinsky IgorHere I stand - Since it is not by merit
Stravinsky IgorI burn ! I burn ! I freeze
Stravinsky IgorItaliaanse suite
Stravinsky IgorLa Semaine Grasse
Stravinsky IgorNo word from Tom - Quietly night - I go, I go to him
Stravinsky IgorRespondit Deus
Stravinsky IgorSuite italienne
Stravinsky IgorThe Owl ans the Pussy-cat
Shop
Français - Nederlands - English
In de website zoeken
Newsletter
Inloggen
Audio & video Viool 2019
Herbeluister of herbekijk de optredens van de kandidaten !
De cd's van de Wedstrijd
Online mediatheek
Audio, video's en foto's van 1951 tot 2019