00:00:00 / 00:00:00
Tobias Koch
Activiteiten
ActiviteitFunctie
Finale 2009 : Ji-Yoon ParkPianobegeleider
Halve finale 2009 : Solenne Païdassi - récital Pianobegeleider
Halve finale 2009 : Petteri Iivonen - récital Pianobegeleider
Halve finale 2009 : Soojin Han - récitalPianobegeleider
Halve finale 2009 : Jaroslaw Nadrzycki - récital Pianobegeleider
Eerste ronde 2009 : Petteri IinonenPianobegeleider
Eerste ronde 2009 : Han SoojinPianobegeleider
Eerste ronde 2009 : Jaroslaw NadrzyckiPianobegeleider
VIOOL 2009Pianist
Finale 2005 : Hyuk Joo KwunPianobegeleider
Finale 2005 : Keisuke OkazakiPianobegeleider
Finale 2005 : Kyoko YonemotoPianobegeleider
Halve finale 2005 : Keisuke Okazaki - recitalPianobegeleider
Halve finale 2005 : Kana Sugimura - recitalPianobegeleider
Halve finale 2005 : Kyoko Yonemoto - recitalPianobegeleider
Halve finale 2005 : Antal Szalai - recitalPianobegeleider
Halve finale 2005 : Oleg Kaskiv - recitalPianobegeleider
Eerste ronde 2005 : Keisuke OkazakiPianobegeleider
Eerste ronde 2005 : Oleg KaskivPianobegeleider
Eerste ronde 2005 : Kana SugimuraPianobegeleider
Eerste ronde 2005 : Antal SzalaiPianobegeleider
VIOOL 2005Pianist
Halve finale 2004 : Yun Jung ChoiPianobegeleider
Halve finale 2004 : Wotjek GierlachPianobegeleider
Halve finale 2004 : Xiaoduo ChenPianobegeleider
ZANG 2004Pianist
Halve finale 2001 : Akiko Ono - recitalPianobegeleider
Halve finale 2001 : Machiko Shimada - recitalPianobegeleider
Halve finale 2001 : Naaman Sluchin - recitalPianobegeleider
VIOOL 2001Pianist
Audio
Finale 2009 : Ji-Yoon Park
Maurice Ravel : Sonate in G (Pianobegeleider : Tobias Koch)
Halve finale 2009 : Jaroslaw Nadrzycki
Claude Ledoux : V... (Pianobegeleider : Tobias Koch)
Halve finale 2009 : Jaroslaw Nadrzycki
Felix Mendelssohn : Sonate in F (Pianobegeleider : Tobias Koch)
Halve finale 2009 : Jaroslaw Nadrzycki
Franz Waxman : Fantaisie sur des thèmes de Carmen (Pianiste accompagnateur : Tobias Koch)
Halve finale 2009 : Petteri Iivonen
Claude Debussy : Sonate in g (Piano: Tobias Koch)
Halve finale 2009 : Petteri Iivonen
Claude Ledoux : V... (Pianobegeleider : Tobias Koch)
Halve finale 2009 : Petteri Iivonen
Pablo de Sarasate : Habanera (Pianobegeleider : Tobias Koch)
Halve finale 2009 : Petteri Iivonen
Wolfgang Amadeus Mozart : Sonate n. 18 in G KV 301 (Pianobegeleider : Tobias Koch)
Halve finale 2009 : Solenne Païdassi
Claude Ledoux : V... (Pianobegeleider : Tobias Koch)
Halve finale 2009 : Solenne Païdassi
Henryk Wieniawski : Briljante fantasie op thema's uit Faust op. 20 (Pianiste accompagnateur : Tobias Koch)
Halve finale 2009 : Solenne Païdassi
Karol Szymanowski : 3 Caprices de Paganini op. 40 (Pianobegeleider : Tobias Koch)
Halve finale 2009 : Solenne Païdassi
Luciano Berio : Due pezzi per violino e pianoforte (Pianobegeleider : Tobias Koch)
Halve finale 2009 : Soojin Han
Claude Ledoux : V... (Pianobegeleider : Tobias Koch)
Halve finale 2009 : Soojin Han
Franz Schubert : Grand duo in A D 574 (Pianobegeleider : Tobias Koch)
Halve finale 2009 : Soojin Han
Henryk Wieniawski : Polonaise n. 1 in D op. 4 (Pianobegeleider : Tobias Koch)
Finale 2001 : Akiko Ono
Claude Debussy : Sonate in g (Piano: Tobias Koch)
Finale 2005 : Kyoko Yonemoto
Maurice Ravel : Sonate in G
Finale 2005 : Hyuk Joo Kwun
Maurice Ravel : Sonate in G
Finale 2005 : Keisuke Okazaki
Franz Schubert : Grand duo in A D 574 (Sonates voor viool en piano)
Halve finale 2005 : Kana Sugimura - recital
Hans Sluijs : I Quattro Elementi
Halve finale 2005 : Kana Sugimura - recital
Ludwig van Beethoven : Sonate n. 3 in Es op. 12/3 (Sonates voor viool en piano)
Halve finale 2005 : Kana Sugimura - recital
Toru Takemitsu : From far beyond Chrysanthemums and November Fog (1983)
Halve finale 2005 : Kana Sugimura - recital
Jeno Hubay : Carmen, fantaisie brillante op. 3/3
Halve finale 2005 : Oleg Kaskiv - recital
Hans Sluijs : I Quattro Elementi
Halve finale 2005 : Oleg Kaskiv - recital
Ernest Chausson : Poème op. 25
Halve finale 2005 : Oleg Kaskiv - recital
Karol Szymanowski : Nocturne en Tarantella op. 28
Halve finale 2005 : Antal Szalai - recital
Henryk Wieniawski : Polonaise brillante n. 2 in A op. 21
Halve finale 2005 : Antal Szalai - recital
Hans Sluijs : I Quattro Elementi
Halve finale 2005 : Keisuke Okazaki - recital
Hans Sluijs : I Quattro Elementi
Halve finale 2005 : Kyoko Yonemoto - recital
Hans Sluijs : I Quattro Elementi
Halve finale 2005 : Antal Szalai - recital
Claude Debussy : Sonate in g
Halve finale 2005 : Kyoko Yonemoto - recital
Claude Debussy : Sonate in g
Halve finale 2005 : Kyoko Yonemoto - recital
Toru Takemitsu : Hika (Elégie)
Halve finale 2005 : Kyoko Yonemoto - recital
Henryk Wieniawski : Polonaise n. 1 in D op. 4
Halve finale 2005 : Keisuke Okazaki - recital
Ernest Chausson : Poème op. 25
Halve finale 2005 : Keisuke Okazaki - recital
Béla Bartók : Rhapsodie n. 1
Shop
Français - Nederlands - English
In de website zoeken
Newsletter
Inloggen
Audio & video Viool 2019
Herbeluister of herbekijk de optredens van de kandidaten !
De cd's van de Wedstrijd
Online mediatheek
Audio, video's en foto's van 1951 tot 2019