00:00:00 / 00:00:00
Persoonlijkheden / Alle persoonlijkheden / Symfonieorkest van de Munt
Symfonieorkest van de Munt
Internet
Biografie
In 1772 richtte de Oostenrijkse componist en dirigent Ignace Vitzthumb officieel het Symfonieorkest van de Munt op. Dit ensemble, nauw verbonden met de producties van de Muntschouwburg, kon in de loop van de tijd groeien dankzij de samenwerking met grote componisten als Wagner, Rimski-Korsakov, Leoncavallo, d’Indy, Messager en Berg. Het bracht de creatie van vele opera’s: Hérodiade van Massenet, Gwendolyne van Chabrier, Le Roi Arthus van Chausson en Le Joueur van Prokofiev.

In de twintigste eeuw speelde het orkest regelmatig onder de leiding van internationaal gerenommeerde dirigenten: Pierre Monteux, André Cluytens, Josef Krips, Richard Kraus, Giuseppe Patane, Hermann Scherchen, Wolfgang Sawallisch en, meer recent, met Sir John Pritchard, Christoph von Dohnányi, Kent Nagano en Marcello Viotti.

Na een grondige vernieuwing in 1981 onder het mandaat van Gerard Mortier, kwam het Symfonieorkest van de Munt onder de muzikale leiding van Sylvain Cambreling (1981-1991). Zijn opvolgers zijn Sir Antonio Pappano (1992-2002) en Kazushi Ono (2002-2008).

Het orkest treedt op met opera- en symfonisch repertoire, voornamelijk in Brussel (de Muntschouwburg, de Henry Le Bœuf-zaal van het Paleis voor Schone Kunsten, en Flagey) en op tournee in Europa, de Verenigde Staten en Japan.

Een bijzondere plaats in het repertoire heeft de hedendaagse muziek. Het orkest werkte samen met componisten als Frank Martin, Bruno Maderna, Philippe Boesmans, Pascal Dusapin, Salvatore Sciarrino, Wolfgang Rhim en Benoît Mernier.

Dit dynamisme en eclecticisme dragen sterk bij tot de artistieke identiteit van de Munt. Deze aspecten zijn des te belangrijker omdat de vele televisie- en radio-uitzendingen en de streaming op internet van de operaproducties de aanwezigheid van het orkest voor muziekliefhebbers over de hele wereld sterk vergroten. Getuige van deze uitstraling: een ruime discografie die door de jaren heen is blijven groeien.

Sinds januari 2016 is Alain Altinoglu chef-dirigent van het Symfonieorkest van de Munt.
Copyright De Munt
Activiteiten
ActiviteitFunctie
Finale 2018: Marianne CrouxOrkest
Finale 2018: Samuel HasselhornOrkest
Finale 2018: Charlotte WajnbergOrkest
Finale 2018: Yuriy HadzetskyyOrkest
Finale 2018: Alex DeSocioOrkest
Finale 2018: Héloïse MasOrkest
Finale 2018: Eva ZaïcikOrkest
Finale 2018: Rocío PérezOrkest
Finale 2018: Danylo MatviienkoOrkest
Finale 2018: Sooyeon LeeOrkest
Finale 2018: Germán Enrique AlcántaraOrkest
Finale 2018: Ao LiOrkest
Finale zang 2018
ZANG 2018
Finale 2014 : Yu ShaoOrkest
Finale 2014 : Sheva TehovalOrkest
Finale 2014 : Seung Jick KimOrkest
Finale 2014 : Sumi HwangOrkest
Finale 2014 : Hansung YooOrkest
Finale 2014 : Chiara SkerathOrkest
Finale 2014 : Daniela GerstenmeyerOrkest
Finale 2014 : Hyesang ParkOrkest
Finale 2014 : Sarah LaulanOrkest
Finale 2014 : Levente PállOrkest
Finale 2014 : Emoke BaráthOrkest
Finale 2014 : Jodie DevosOrkest
Finale zang 2014
ZANG 2014
Finale 2011 : Elizabeth ZharoffOrkest
Finale 2011 : Stanislas de BarbeyracOrkest
Finale 2011 : Nikola DiskicOrkest
Finale 2011 : Elena GalitskayaOrkest
Finale 2011 : Sébastien ParotteOrkest
Finale 2011 : Konstantin ShushakovOrkest
Finale 2011 : Hong HaeranOrkest
Finale 2011 : Hwang InsuOrkest
Finale 2011 : Thomas BlondelleOrkest
Finale 2011: Anaïk MorelOrkest
Finale 2011 : Lee EungKwangOrkest
Finale 2011 : Clémentine MargaineOrkest
Finale zang 2011
Finale 2008 : Bernadetta GrabiasOrkest
Finale 2008 : Gabrielle PhiliponetOrkest
Finale 2008 : Tatiana TrenoginaOrkest
Finale 2008 : Yoon Jung NanOrkest
Finale 2008 : Layla ClaireOrkest
Finale 2008 : Isabelle DruetOrkest
Finale 2008 : Anna KasyanOrkest
Finale 2008 : Michèle LosierOrkest
Finale 2008 : Yury HaradzetskiOrkest
Finale 2008 : Szabolcs BricknerOrkest
Finale 2008 : Elizabeth BaileyOrkest
Finale 2008 : Changhan LimOrkest
Finale zang 2008
Finale 2004 : Mary Elizabeth WilliamsOrkest
Finale 2004 : Iwona SobotkaOrkest
Finale 2004 : Hélène GuilmetteOrkest
Finale 2004 : Shadi TorbeyOrkest
Finale 2004 : Sonn Hye-SooOrkest
Finale 2004 : Teodora GheorghiuOrkest
Finale 2004 : Vladimir BaykovOrkest
Finale 2004 : Diana AxentiiOrkest
Finale 2004 : Johannes SchendelOrkest
Finale 2004 : Lionel LhoteOrkest
Finale 2004 : Aile AsszonyiOrkest
Finale zang 2004
Finale 2000 : Olga PasichnykOrkest
Finale 2000 : Lubana Al QuntarOrkest
Finale 2000 : Pierre-Yves PruvotOrkest
Finale 2000 : Marie-Nicole LemieuxOrkest
Finale 2000 : Margriet van ReisenOrkest
Finale 2000 : Robert PomakovOrkest
Finale 2000 : Véronique SolhosseOrkest
Finale 2000 : David Dong Qyu LeeOrkest
Finale 2000 : Sunhae ImOrkest
Finale 2000 : Marius BrenciuOrkest
Finale 2000 : Marina PoplavskayaOrkest
Finale 2000 : Karen WierzbaOrkest
Finale zang 2000
Halve finale 2000 : Olga Pasichnyk - operaOrkest
Halve finale 2000 : Lubana Al Quntar - operaOrkest
Halve finale 2000 : Pierre-Yves Pruvot - operaOrkest
Halve finale 2000 : Steven Paul Spears - operaOrkest
Halve finale 2000 : Marie-Nicole Lemieux - operaOrkest
Halve finale 2000 : Margriet van Reisen - operaOrkest
Halve finale 2000 : Mi-Soon Jang - operaOrkest
Halve finale 2000 : Veronica Reznikovskaya - operaOrkest
Halve finale 2000 : Akiko Hayashida - operaOrkest
Halve finale 2000 : Robert Pomakov - operaOrkest
Halve finale 2000 : Véronique Solhosse - operaOrkest
Halve finale 2000 : Eriko Ono - operaOrkest
Halve finale 2000 : Frédérique Friess - operaOrkest
Halve finale 2000 : Jeaques-Greg Belobo - operaOrkest
Halve finale 2000 : Kate Healey - operaOrkest
Halve finale 2000 : David Dong Kyu Lee - operaOrkest
Halve finale 2000 : Sunhae Im - operaOrkest
Halve finale 2000 : Marius Brenciu - operaOrkest
Halve finale 2000 : Marina Poplavskaya- operaOrkest
Halve finale 2000 : Karen Wierzba - operaOrkest
Halve finale 2000 : Steven Voschezang - operaOrkest
Halve finale 2000 : Akiko Koga - operaOrkest
Halve finale 2000 : Byung-Soon Lee - operaOrkest
Halve finale 2000 : Hoo-Ryoung Hwang - operaOrkest
Halve finale zang 2000
Finale 1996 : Paul GayOrkest
Finale 1996 : Eleni MatosOrkest
Finale 1996 : Ana Camelia StefanescuOrkest
Finale 1996 : Michail NikiforovOrkest
Finale 1996 : Anja VinckenOrkest
Finale 1996 : Stephanie Houtzeel Orkest
Finale 1996 : Mariana ZvetkovaOrkest
Finale 1996 : Milagros PobladorOrkest
Finale 1996 : Souren ChanidjanianOrkest
Finale 1996 : Stephen SaltersOrkest
Finale 1996 : Robert GierlachOrkest
Finale 1996 : Ray WadeOrkest
Finale zang 1996
Halve finale 1996 : Machteld Willems - operaOrkest
Halve finale 1996 : Jan Van Der Crabben - opera Orkest
Halve finale 1996 : Stefania Donzelli - operaOrkest
Halve finale 1996 : Sarahlouise Owens - operaOrkest
Halve finale 1996 : Paul Gay - operaOrkest
Halve finale 1996 : Eleni Matos - operaOrkest
Halve finale 1996 : Ana Camelia Stefanescu - operaOrkest
Halve finale 1996 : France Emond - operaOrkest
Halve finale 1996 : Michail Nikiforov - operaOrkest
Halve finale 1996 : Jessica Sarapoff - operaOrkest
Halve finale 1996 : Laure Delcampe - operaOrkest
Halve finale 1996 : Anne Cambier - operaOrkest
Halve finale 1996 : Anja Vincken- operaOrkest
Halve finale 1996 : Stefanie Houtzeel - operaOrkest
Halve finale 1996 : Mariana Zvetkova - operaOrkest
Halve finale 1996 : Inesa Linaburgyte - operaOrkest
Halve finale 1996 : Milagros Poblador - operaOrkest
Halve finale 1996 : Klaudia Kidon - operaOrkest
Halve finale 1996 : Anna Lubanska - operaOrkest
Halve finale 1996 : Souren Chahidjanyan - opera Orkest
Halve finale 1996 : Stephen Salters - operaOrkest
Halve finale 1996 : Robert Gierlach - operaOrkest
Halve finale 1996: Bradley Garvin - operaOrkest
Halve finale 1996 : Ray Wade - operaOrkest
Halve finale zang 1996
Finale 1992 : Isabelle KabatuOrkest
Finale 1992 : Wendy HoffmanOrkest
Finale 1992 : Thierry Felix Orkest
Finale 1992 : Sonja Borowski-TudorOrkest
Finale 1992 : Catherine VandeveldeOrkest
Finale 1992 : Dorota RadomskaOrkest
Finale 1992 : Young-Zoo OhOrkest
Finale 1992 : Vera DobrolubowaOrkest
Finale 1992 : Reginaldo PinheiroOrkest
Finale 1992 : Regina NathanOrkest
Finale 1992 : Marisca MulderOrkest
Finale 1992 : Cristina Gallardo-Domas Orkest
Finale zang 1992
Halve finale 1992 : Thierry Felix - operaOrkest
Halve finale 1992 : Piet Vansichen - operaOrkest
Halve finale 1992 : Wendy Hofffman - operaOrkest
Halve finale 1992 : Isabelle Kabatu - operaOrkest
Halve finale 1992 : Dorota Radomska - operaOrkest
Halve finale 1992 : Craig Morphis - operaOrkest
Halve finale 1992 : Catherine Vandevelde - operaOrkest
Halve finale 1992 : Thierry Felix - oratorioOrkest
Halve finale 1992 : Piet Vansichen - oratorioOrkest
Halve finale 1992 : Gavin Carr - oratorioOrkest
Halve finale 1992 : Wendy Hofffman - oratorioOrkest
Halve finale 1992 : Isabelle Kabatu - oratorioOrkest
Halve finale 1992 : Dorota Radomska - oratorioOrkest
Halve finale 1992 : Craig Morphis - oratorioOrkest
Halve finale 1992 : Catherine Vandevelde - oratorioOrkest
Halve finale 1992 : Amaryllis Grégoire - operaOrkest
Halve finale 1992 : Sonja Borowski-Tudor - operaOrkest
Halve finale 1992 : Satoshi Mizuguchi - operaOrkest
Halve finale 1992 : Vera Dobrolubowa- operaOrkest
Halve finale 1992 : Beata Morawska - operaOrkest
Halve finale 1992 : Lorenzo Carola - operaOrkest
Halve finale 1992 : France Emond - operaOrkest
Halve finale 1992 : Isabelle Sabrie - operaOrkest
Halve finale 1992 : Amaryllis Grégoire - oratorioOrkest
Halve finale 1992 : Sonja Borowski-Tudor - oratorioOrkest
Halve finale 1992 : Satoshi Mizuguchi - oratorioOrkest
Halve finale 1992 : Vera Dobrolubowa- oratorioOrkest
Halve finale 1992 : Beata Morawska - oratorioOrkest
Halve finale 1992 : Lorenzo Carola - oratorioOrkest
Halve finale 1992 : France Emond - oratorioOrkest
Halve finale 1992 : Isabelle Sabrie - oratorioOrkest
Halve finale 1992 : Anastassios Christoyannopoulos - oratorioOrkest
Halve finale 1992 : Anastassios Christoyannopoulos - operaOrkest
Halve finale 1992 : Young-Zoo Oh - operaOrkest
Halve finale 1992 : Young-Zoo Oh - oratorioOrkest
Halve finale 1992 : Svetlana Sidorova - operaOrkest
Halve finale 1992 : Svetlana Sidorova - oratorioOrkest
Halve finale 1992 : Luisa Islam-Ali-Zade - operaOrkest
Halve finale 1992 : Luisa Islam-Ali-Zade - oratorioOrkest
Halve finale 1992 : Cristina Gallardo-Domas - operaOrkest
Halve finale 1992 : Cristina Gallardo-Domas - oratorioOrkest
Halve finale 1992 : Regina Nathan - operaOrkest
Halve finale 1992 : Regina Nathan - oratorioOrkest
Halve finale 1992 : Marisca Mulder - operaOrkest
Halve finale 1992 : Marisca Mulder - oratorioOrkest
Halve finale 1992 : Reginaldo Pinheiro - operaOrkest
Halve finale 1992 : Reginaldo Pinheiro - oratorioOrkest
Halve finale zang 1992
Finale 1988 : Marie-Noëlle de CallataÿOrkest
Finale 1988 : Huub ClaessensOrkest
Finale 1988 : Jeanette ThompsonOrkest
Finale 1988 : Yiang YongOrkest
Finale 1988 : Jacob WillOrkest
Finale 1988 : Aga WinskaOrkest
Finale 1988 : Werner Van MechelenOrkest
Finale 1988 : Zoë HwangOrkest
Finale 1988 : Ruxandra VodaOrkest
Finale 1988 : Yvonne SchiffelersOrkest
Finale 1988 : Martina MusacchioOrkest
Finale 1988 : Qilian ChenOrkest
Finale zang 1988
Halve finale 1988 : Marie-Noëlle de Callatay - operaOrkest
Halve finale 1988 : Huub Claessens - operaOrkest
Halve finale 1988 : Tiemin Wang - operaOrkest
Halve finale 1988 : Jeanette Thompson - operaOrkest
Halve finale 1988 : Jiang Yong - operaOrkest
Halve finale 1988 : Jacob Will - operaOrkest
Halve finale 1988 : Ibolya Palatinus - operaOrkest
Halve finale 1988 : Vincent Le Texier - operaOrkest
Halve finale 1988 : Werner Van Mechelen - operaOrkest
Halve finale 1988 : Alexander Naumenko - operaOrkest
Halve finale 1988 : Eva Hess-Thaysen - operaOrkest
Halve finale 1988 : Zoë Hwang - operaDirigent
Halve finale 1988 : Xenia Konsek - operaOrkest
Halve finale 1988 : Elena Roubine - operaOrkest
Halve finale 1988 : Yvonne Schiffelers - operaOrkest
Halve finale 1988 : Martina Musacchio - operaOrkest
Halve finale 1988 : Qilian Chen - operaOrkest
Halve finale 1988 : Ruxandra Voda - operaOrkest
Halve finale 1988 : Lisa Clarke - operaOrkest
Halve finale zang 1988
Video's
Finale 2000 : Marie-Nicole Lemieux
Zaterdag 27 mei 2000 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal : Marie-Nicole Lemieux : Symfonieorkest van de Munt : Marc Soustrot
De detailpagina bekijken
Finale 2014 : Jodie Devos
Woensdag 28 mei 2014 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Joseph Haydn : Es bringe die Erde Gras hervor - Nun beut die Flur (Die Schöpfung Hob. XXI:2) Wolfgang Amadeus Mozart : Vorrei spiergarvi, oh Dio KV 418 (Concert Aria's) Gaetano Donizetti : Ah tardai troppo - O luce di quest'anima (Linda di Chamounix) Richard Strauss : Amor (G) (Sechs Lieder op. 68) Leonard Bernstein : Glitter and be gay (Candide) Solist : Jodie Devos Orkest : Symfonieorkest van de Munt Dirigent : Roland Böer
De detailpagina bekijken
Finale 2014 : Emoke Baráth
Woensdag 28 mei 2014 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Georg Friedrich Haendel : Blest be the pow'r - Oh ! Had I Jubal's lyre (Joshua ) Wolfgang Amadeus Mozart : Quando avran fine omai - Padre, germani, addio ! (Idomeneo) Robert Schumann : Verstossen ! Verschlossen aufs neu das Goldportal (Das Paradies und die Peri ) Antonín Dvorák : Mesícku na nebi hlubokém (Rusalka) Igor Stravinsky : No word from Tom - Quietly night - I go, I go to him (The Rake's Progress) Solist : Emoke Baráth Orkest : Symfonieorkest van de Munt Dirigent : Roland Böer
De detailpagina bekijken
Finale 2014 : Levente Páll
Woensdag 28 mei 2014 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Georg Friedrich Haendel : For behold - The people that walked in darkness (Messiah) Wolfgang Amadeus Mozart : Madamina, il catalogo è questo (Don Giovanni) Giuseppe Verdi : Confutatis maledictis (Requiem) Pyotr Tchaikovsky : Liubvi vsie vozrasty pokorny (Evgeny Onegin) Charles Gounod : Le veau d'or (Faust) Solist : Levente Páll Dirigent : Roland Böer Orkest : Symfonieorkest van de Munt
De detailpagina bekijken
Finale 2014 : Sarah Laulan
Donderdag 29 mei 2014 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Gustav Mahler : Ich hab'ein glühend Messer (d) (Lieder eines fahrenden Gesellen) Richard Wagner : Höre mit Sinn (Götterdämmerung) Benjamin Britten : Give him this orchid - Flowers bring to ev'ry year (The Rape of Lucretia) Modest Musorgsky : Lullaby (Kolobel'naya Pesnya ostrovky) (a) (Songs and Dances of Death) Gioachino Rossini : Cruda sorte - Qua ci vuol disinvoltura (L'Italiana in Algeri) Georges Bizet : Quand je vous aimerai - L'amour est un oiseau rebelle (Carmen) Solist : Sarah Laulan Orkest : Symfonieorkest van de Munt Dirigent : Roland Böer
De detailpagina bekijken
Finale 2014 : Hyesang Park
Donderdag 29 mei 2014 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Richard Strauss : Ständchen (Sechs Lieder op. 17) Vincenzo Bellini : Care Compagne, teneri amici - Come per me sereno - Sovra il sen la man mi posa (La Sonnambula) Jules Massenet : Suis-je gentille ainsi ? - Je marche sur tous les chemins - Obéissons - Profitons bien de la jeunesse (Manon) Giuseppe Verdi : È strano – Ah, fors’è lui – Follie ! Follie ! – Sempre libera (La Traviata) Solist : Hyesang Park Orkest : Symfonieorkest van de Munt Dirigent : Roland Böer
De detailpagina bekijken
Finale 2014 : Daniela Gerstenmeyer
Donderdag 29 mei 2014 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Georg Friedrich Haendel : E pur così in un giorno - Piangerò la sorte mia (Giulio Cesare) Johannes Brahms : Ihr habt nun Traurigkeit (Ein deutsches Requiem op. 45 ) Johann Sebastian Bach : Zerfliesse mein Herze (Johannes Passion BWV 245) Wolfgang Amadeus Mozart : Ach, ich fühl's (Die Zauberflöte) Felix Mendelssohn : Höre, Israël (Elias op. 70 ) Solist : Daniela Gerstenmeyer Orkest : Symfonieorkest van de Munt Dirigent : Roland Böer
De detailpagina bekijken
Finale 2014 : Chiara Skerath
Vrijdag 30 mei 2014 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Benjamin Britten : Villes (Les Illuminations op. 18) Benjamin Britten : Phrases (Les Illuminations op. 18) Benjamin Britten : Antique (Les Illuminations op. 18) Johannes Brahms : Ihr habt nun Traurigkeit (Ein deutsches Requiem op. 45 ) Giacomo Puccini : Sì, mi chiamano Mimì (La Bohème) Antonín Dvorák : Mesícku na nebi hlubokém (Rusalka) Solist : Chiara Skerath Orkest : Symfonieorkest van de Munt Dirigent : Roland Böer
De detailpagina bekijken
Finale 2014 : Hansung Yoo
Vrijdag 30 mei 2014 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Johann Sebastian Bach : Grosser Herr und starker König (Weihnachts Oratorium BWV 248) Pyotr Tchaikovsky : Vy tak pechalny - Ya vas lioubliou (Pikovaya dama (The Dame of Spades)) Gustav Mahler : Ich hab'ein glühend Messer (d) (Lieder eines fahrenden Gesellen) Charles Gounod : Oh sainte médaille - Avant de quitter ces lieux (Faust) Maurice Ravel : Chanson à boire in C (Don Quichotte à Dulcinée) Gioachino Rossini : Largo al factotum della città (Il Barbiere di Siviglia) Solist : Hansung Yoo Orkest : Symfonieorkest van de Munt Dirigent : Roland Böer
De detailpagina bekijken
Finale 2014 : Sumi Hwang
Vrijdag 30 mei 2014 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Gaetano Donizetti : Quel guardo il cavaliere - So anch'io la virtù magica (Don Pasquale) Alban Berg : Die Nachtigall (7 frühe Lieder) Giacomo Puccini : Signore ascolta (Turandot) Gustave Charpentier : Depuis le jour (Louise) Richard Strauss : Im Abendrot (Vier letzte Lieder) Solist : Sumi Hwang Orkest : Symfonieorkest van de Munt Dirigent : Roland Böer
De detailpagina bekijken
Finale 2014 : Yu Shao
Zaterdag 31 mei 2014 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Joseph Haydn : Und Gott schuf den Menschen - Mit Würd und Hoheit angetan (Die Schöpfung Hob. XXI:2) Otto Nicolai : Horch, die Lerche singt im Hain (Die lustigen Weiber von Windsor) Edouard Lalo : Puisqu'on ne peut fléchir - Vainement, ma bien aimée (Le Roi d'Ys) Wolfgang Amadeus Mozart : Dies Bildnis ist bezaubernd schön (Die Zauberflöte) Pyotr Tchaikovsky : Kuda, kuda (Evgeny Onegin) Solist : Yu Shao Orkest : Symfonieorkest van de Munt Dirigent : Roland Böer
De detailpagina bekijken
Finale 2014 : Seung Jick Kim
Zaterdag 31 mei 2014 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Richard Strauss : Allerseelen (Es) (Acht Lieder aus letzte Blätter op. 10) Giacomo Puccini : Che gelida manina (La Bohème) Sergey Rachmaninov : Ne poy, krasavitsa, pri mne (Oh, never sing to me again) (Six songs op. 4) Charles Gounod : Quel trouble - Salut, demeure chaste et pure (Faust) Giuseppe Verdi : Ingemisco (Requiem) Solist : Seung Jick Kim Orkest : Symfonieorkest van de Munt Dirigent : Roland Böer
De detailpagina bekijken
Finale 2014 : Sheva Tehoval
Zaterdag 31 mei 2014 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Gaetano Donizetti : Quel guardo il cavaliere - So anch'io la virtù magica (Don Pasquale) Georg Friedrich Haendel : E pur così in un giorno - Piangerò la sorte mia (Giulio Cesare) Charles Gounod : Ah, je veux vivre (Roméo et Juliette) Antonín Dvorák : Mesícku na nebi hlubokém (Rusalka) Gioachino Rossini : Una voce poco fà (F) (Il Barbiere di Siviglia) Solist : Sheva Tehoval Orkest : Symfonieorkest van de Munt Dirigent : Roland Böer
De detailpagina bekijken
Finale 2018: Ao Li
Donderdag 10 mei 2018 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Georges Bizet : Quand la flamme de l'amour (La jolie fille de Perth) Giacomo Puccini : Vecchia zimarra senti (La Bohème) Gioachino Rossini : A un dottor della mia sorte (Il Barbiere di Siviglia) Sergey Rachmaninov : Vies' tabor spit - Kak niezhno preklonias ko mnie (Aleko) Solist : Ao Li Orkest : Orchestre Symphonique de la Monnaie Dirigent : Alain Altinoglu
De detailpagina bekijken
Finale 2018: Germán Enrique Alcántara
Donderdag 10 mei 2018 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Wolfgang Amadeus Mozart : Hai già vinta la causa - Vedrò mentr'io sospiro (Le Nozze di Figaro) Erich Korngold : Mein Sehnen, Mein Wähnen (Die tote Stadt) Maurice Ravel : Chanson romanesque (bes) (Don Quichotte à Dulcinée) Vincenzo Bellini : Or dove fuggo - Ah! per sempre (I Puritani) Gioachino Rossini : Largo al factotum della città (Il Barbiere di Siviglia) Solist : Germán Enrique Alcántara Orkest : Orchestre Symphonique de la Monnaie Dirigent : Alain Altinoglu
De detailpagina bekijken
Finale 2018: Sooyeon Lee
Donderdag 10 mei 2018 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Wolfgang Amadeus Mozart : Vorrei spiegarvi, oh Dio KV 418 (Concert Aria's) Giuseppe Verdi : Gualtier Maldè - Caro nome (Rigoletto) Jacques Offenbach : Les oiseaux dans la charmille (Les Contes d'Hoffmann) Solist : Sooyeon Lee Orkest : Orchestre Symphonique de la Monnaie Dirigent : Alain Altinoglu
De detailpagina bekijken
Finale 2018: Danylo Matviienko
Donderdag 10 mei 2018 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Hector Berlioz : Voici des roses (La Damnation de Faust op. 24) Benjamin Britten : Look through the port (Billy Budd) Gustav Mahler : Wenn mein Schatz Hochzeit macht (d) (Lieder eines fahrenden Gesellen) Sergey Rachmaninov : Vies' tabor spit - Kak niezhno preklonias ko mnie (Aleko) Solist : Danylo Matviienko Orkest : Orchestre Symphonique de la Monnaie Dirigent : Alain Altinoglu
De detailpagina bekijken
Finale 2018: Rocío Pérez
Vrijdag 11 mei 2018 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Wolfgang Amadeus Mozart : Der Hölle Rache kocht in meinem Herzen (Die Zauberflöte) Vincenzo Bellini : Ah, non credea mirarti - Ah, non giunge uman pensiero (La Sonnambula) Léo Delibes : Où va la jeune hindoue (Lakmé) Solist : Rocío Pérez Orkest : Symfonieorkest van de Munt Dirigent : Alain Altinoglu
De detailpagina bekijken
Finale 2018: Eva Zaïcik
Vrijdag 11 mei 2018 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Georges Bizet : Près des remparts de Séville (Carmen) Henry Purcell : Thy hand, Belinda - When I am laid (Dido and Aeneas) Modest Musorgsky : Lullaby (Kolobel'naya Pesnya ostrovky) (Pesni i plyaski smerti (Songs and Dances of Death)) Johann Sebastian Bach : Erbarme dich mein Gott (Matthäus Passion BWV 244) Gioachino Rossini : Cruda sorte - Qua ci vuol disinvoltura (L'Italiana in Algeri) Solist : Eva Zaïcik Orkest : Symfonieorkest van de Munt Dirigent : Alain Altinoglu
De detailpagina bekijken
Finale 2018: Héloïse Mas
Vrijdag 11 mei 2018 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Richard Wagner : Brangäne's Lied (Tristan und Isolde) Georges Bizet : Voyons que j'essaie - En vain pour éviter (Carmen) Gaetano Donizetti : Fia dunque vero - Oh mio Fernando ! (La favorita) Charles Gounod : Où suis-je ? - O ma lyre immortelle (Sapho) Solist : Héloïse Mas Orkest : Symfonieorkest van de Munt Dirigent : Alain Altinoglu
De detailpagina bekijken
Finale 2018: Alex DeSocio
Vrijdag 11 mei 2018 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Gioachino Rossini : Largo al factotum della città (Il Barbiere di Siviglia) Pyotr Tchaikovsky : Vy tak pechalny - Ya vas lioubliou (Pikovaya dama (The Dame of Spades)) Gaetano Donizetti : Cruda, funesta smania (Lucia di Lammermoor) Wolfgang Amadeus Mozart : Papagena ! Weibchen, Täubchen (Die Zauberflöte) Solist : Alex DeSocio Orkest : Symfonieorkest van de Munt Dirigent : Alain Altinoglu
De detailpagina bekijken
Finale 2018: Yuriy Hadzetskyy
Zaterdag 12 mei 2018 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Wolfgang Amadeus Mozart : Hai già vinta la causa - Vedrò mentr'io sospiro (Le Nozze di Figaro) Maurice Ravel : Chanson romanesque (bes) (Don Quichotte à Dulcinée) Maurice Ravel : Chanson à boire (C) (Don Quichotte à Dulcinée) Erich Korngold : Mein Sehnen, Mein Wähnen (Die tote Stadt) Gioachino Rossini : Largo al factotum della città (Il Barbiere di Siviglia) Solist : Yuriy Hadzetskyy Orkest : Symfonieorkest van de Munt Dirigent : Alain Altinoglu
De detailpagina bekijken
Finale 2018: Charlotte Wajnberg
Zaterdag 12 mei 2018 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Georg Friedrich Haendel : Endless love (Semele) Gustav Mahler : Rheinlegendchen (A) (Des Knaben Wunderhorn) Vincenzo Bellini : Eccomi in lieta vesta - Oh quante volte ti chiedo (I Capuleti e i Montecchi) Francis Poulenc : Non, Monsieur mon mari (Les Mamelles de Tirésias) Solist : Charlotte Wajnberg Orkest : Symfonieorkest van de Munt Dirigent : Alain Altinoglu
De detailpagina bekijken
Finale 2018: Samuel Hasselhorn
Zaterdag 12 mei 2018 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Gustav Mahler : Wer hat dies Liedlein erdacht ? (Es) (Des Knaben Wunderhorn) Gustav Mahler : Wo die schönen Trompeten blasen (c) (Des Knaben Wunderhorn) Felix Mendelssohn : Es ist genug (Elias op. 70 ) Giuseppe Verdi : Carlos écoute - Ah, je meurs (Don Carlos) Solist : Samuel Hasselhorn Orkest : Symfonieorkest van de Munt Dirigent : Alain Altinoglu
De detailpagina bekijken
Finale 2018: Marianne Croux
Zaterdag 12 mei 2018 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Wolfgang Amadeus Mozart : Solitudini amiche - Zeffiretti lusinghieri (Idomeneo) Alban Berg : Die Nachtigall (7 frühe Lieder) Giacomo Puccini : Quando m'en vo (La Bohème) Igor Stravinsky : No word from Tom - Quietly night - I go, I go to him (The Rake's Progress) Solist : Marianne Croux Orkest : Symfonieorkest van de Munt Dirigent : Alain Altinoglu
De detailpagina bekijken
Audio
Finale 2008 : Anna Kasyan
Gaetano Donizetti : Tranquillo ei posa - Come è bello (Lucrezia Borgia)
Finale 2008 : Bernadetta Grabias
Francesco Cilea : Acerba volutta, dolce tortura (Adriana Lecouvreur)
Finale 2008 : Bernadetta Grabias
Gioachino Rossini : Cruda sorte - Qual chi vuol (L'Italiana in Algeri)
Finale 2008 : Bernadetta Grabias
Giuseppe Verdi : Liber scriptus (Requiem)
Finale 2008 : Bernadetta Grabias
Jules Massenet : Va ! Laisse couler mes larmes (Werther)
Finale 2008 : Bernadetta Grabias
Pyotr Tchaikovsky : Da, tchas nastal (Orleanskaïa dieva (The Maid of Orleans))
Finale 2008 : Bernadetta Grabias
Wolfgang Amadeus Mozart : Non so più cosa son, cosa faccio (Le Nozze di Figaro)
Finale 2008 : Changhan Lim
Charles Gounod : Oh sainte médaille - Avant de quitter ces lieux (Faust)
Finale 2008 : Isabelle Druet
Georges Bizet : Près des remparts de Séville (Carmen)
Finale 2008 : Isabelle Druet
Gioachino Rossini : Nacqui all'affanno, al pianto (La Cenerentola)
Finale 2008 : Isabelle Druet
Gustav Mahler : Wer hat dies Leidlein erdacht ? in F (Des Knaben Wunderhorn)
Finale 2008 : Isabelle Druet
Henri Duparc : Au pays où se fait la guerre in f
Finale 2008 : Isabelle Druet
Henry Purcell : Thy hand, Belinda - When I am laid (Dido and Aeneas)
Finale 2008 : Isabelle Druet
Wolfgang Amadeus Mozart : Ah, scostati ! - Smanie implacabili (Così fan tutte)
Finale 2008 : Szabolcs Brickner
Benjamin Britten : Royauté (Les Illuminations op. 18)
Finale 2008 : Szabolcs Brickner
Giacomo Meyerbeer : Pays merveilleux - O, paradis sorti de l'ombre (L'Africaine)
Finale 2008 : Szabolcs Brickner
Giuseppe Verdi : O, figli - Ah, la paterna mano (Macbeth)
Finale 2008 : Szabolcs Brickner
Gustav Mahler : Revelge in c (7 Lieder aus letzter Zeit)
Finale 2008 : Szabolcs Brickner
Pyotr Tchaikovsky : Kuda, kuda (Evgeny Onegin)
Finale 1988 : Aga Winska
Maurice Ravel : Là-bas vers l'église in gis (Symfonieorkest van de Munt, Sylvain Cambreling)
Finale 1988 : Aga Winska
Bruno Kiefer : Canção de Garõa (Symfonieorkest van de Munt, Sylvain Cambreling)
Finale 1988 : Aga Winska
Richard Strauss : Zueignung in C (Acht Lieder aus letzte Blätter op. 10) (Symfonieorkest van de Munt, Sylvain Cambreling)
Finale 1988 : Aga Winska
Léo Delibes : Où va la jeune hindoue (Lakmé) (Symfonieorkest van de Munt, Sylvain Cambreling)
Finale 1988 : Aga Winska
Giuseppe Verdi : È strano - Ah, fors'è lui - Folie ! Folie ! - Sempre libera (La Traviata) (Symfonieorkest van de Munt, Sylvain Cambreling)
Finale 2011: Anaïk Morel
Jules Massenet : Va ! Laisse couler mes larmes (Werther)
Finale 2011: Anaïk Morel
Maurice Ravel : Asie in es (Shéhérazade)
Finale 2011: Anaïk Morel
Richard Wagner : Traüme in As (Wesendonk Lieder)
Finale 2011: Anaïk Morel
Wolfgang Amadeus Mozart : Laudamus te (Grosse Messe in c KV 427-417a)
Finale 2011 : Clémentine Margaine
Camille Saint-Saëns : Mon coeur s'ouvre à ta voix (Samson et Dalila)
Finale 2011 : Clémentine Margaine
Gaetano Donizetti : Fia dunque vero - Oh mio Fernando ! (La favorita)
Finale 2011 : Clémentine Margaine
Georges Bizet : Près des remparts de Séville (Carmen)
Finale 2011 : Clémentine Margaine
Gustav Mahler : Rheinlegendchen in A (Des Knaben Wunderhorn)
Finale 2011 : Clémentine Margaine
Modest Musorgsky : Serenade (Serenada) (Songs and Dances of Death)
Finale 2011 : Clémentine Margaine
Pyotr Tchaikovsky : Da, vspomnila ... Podrougui milye (Pikovaya dama (The Dame of Spades))
Finale 2011 : Elena Galitskaya
Charles Gounod : Ah, je veux vivre (Roméo et Juliette)
Finale 2011 : Elena Galitskaya
Georg Friedrich Haendel : E pur così in un giorno - Piangerò la sorte mia (Giulio Cesare)
Finale 2011 : Elena Galitskaya
Giacomo Puccini : O mio babbino caro (Gianni Schicchi)
Finale 2011 : Elena Galitskaya
Gioachino Rossini : Una voce poco fà in F (Il Barbiere di Siviglia)
Finale 2011 : Elena Galitskaya
Nikolay Rimsky-Korsakov : Vielikii Tsar (Sniegourotchka (The Snow Maiden))
Finale 2011 : Elena Galitskaya
Wolfgang Amadeus Mozart : Una donna a quindici anni (Così fan tutte)
Finale 2011 : Elizabeth Zharoff
Gaetano Donizetti : Quella fonte - Regnava nel silenzio - Quando rapito in estasi (Lucia di Lammermoor)
Finale 2011 : Elizabeth Zharoff
Igor Stravinsky : No word from Tom - Quietly night - I go, I go to him (The Rake's Progress)
Finale 2011 : Elizabeth Zharoff
Nikolay Rimsky-Korsakov : S podroezkjami (Sniegourotchka (The Snow Maiden))
Finale 2011 : Elizabeth Zharoff
Wolfgang Amadeus Mozart : Martern aller Arten (Die Entführung aus dem Serail)
Finale 2011 : Lee EungKwang
Charles Gounod : Oh sainte médaille - Avant de quitter ces lieux (Faust)
Finale 2011 : Lee EungKwang
Gioachino Rossini : Largo al factotum della città (Il Barbiere di Siviglia)
Finale 2011 : Lee EungKwang
Giuseppe Verdi : Morir ! Tremenda cosa - Urna fatale (La Forza del Destino)
Finale 2011 : Lee EungKwang
Gustav Mahler : Wenn mein Schatz Hochzeit macht in g (Lieder eines fahrenden Gesellen)
Finale 2011 : Hong Haeran
Jules Massenet : Je suis encore tout étourdie (Manon)
Finale 2011 : Hong Haeran
Maurice Ravel : L'enfant et les sortilèges
Finale 2011 : Hong Haeran
Vincenzo Bellini : Care Compagne, teneri amici - Come per me sereno - Sovra il sen la man mi posa (La Sonnambula)
Finale 2011 : Hong Haeran
Wolfgang Amadeus Mozart : Bester Jüngling (Der Schauspieldirektor)
Finale 2011 : Hong Haeran
Wolfgang Amadeus Mozart : Zaïde
Finale 2011 : Hwang Insu
Johann Sebastian Bach : Grosser Herr und starker König (Weihnachts Oratorium BWV 248)
Finale 2011 : Hwang Insu
Maurice Ravel : Chanson romanesque in Bes (Don Quichotte à Dulcinée)
Finale 2011 : Hwang Insu
Maurice Ravel : Chanson épique in F (Don Quichotte à Dulcinée)
Finale 2011 : Hwang Insu
Vincenzo Bellini : Or dove fuggo - Ah ! per sempre (Cavatina) (I Puritani)
Finale 2011 : Hwang Insu
Wolfgang Amadeus Mozart : Hai già vinta la causa - Vedrò mentr'io sospiro (Le Nozze di Figaro)
Finale 2011 : Hwang Insu
Wolfgang Amadeus Mozart : Un bacio di mano KV 541 (Concert Arias)
Finale 2011 : Konstantin Shushakov
Giacomo Puccini : Questo amor (Edgar)
Finale 2011 : Konstantin Shushakov
Gustav Mahler : Wenn mein Schatz Hochzeit macht in g (Lieder eines fahrenden Gesellen)
Finale 2011 : Konstantin Shushakov
Pyotr Tchaikovsky : Vy tak pechalny - Ya vas lioubliou (Pikovaya dama)
Finale 2011 : Konstantin Shushakov
Wolfgang Amadeus Mozart : Rivolgete a lui lo sguardo KV 584 (Concert Arias)
Finale 2011 : Nikola Diskic
Ambroise Thomas : O vin, dissipe (Hamlet)
Finale 2011 : Nikola Diskic
Felix Mendelssohn : Gott sei mir gnädig (Paulus op. 36 )
Finale 2011 : Nikola Diskic
Gaetano Donizetti : Bella siccome un angelo (Don Pasquale)
Finale 2011 : Nikola Diskic
George Frideric Handel : Revenge, Thimotheus cries (Alexander's Feast)
Finale 2011 : Nikola Diskic
Giuseppe Verdi : Per me giunto - O Carlo, ascolta (Don Carlo)
Finale 2011 : Stanislas de Barbeyrac
Benjamin Britten : Antique (Les Illuminations op. 18)
Finale 2011 : Stanislas de Barbeyrac
Giuseppe Verdi : Ingemisco (Requiem)
Finale 2011 : Stanislas de Barbeyrac
Gustav Mahler : Die zwei blauen Augen in e (Lieder eines fahrenden Gesellen)
Finale 2011 : Stanislas de Barbeyrac
Pyotr Tchaikovsky : Kuda, kuda (Evgeny Onegin)
Finale 2011 : Sébastien Parotte
George Frideric Handel : Why do the nations so furiously rage together (Messiah)
Finale 2011 : Sébastien Parotte
Giuseppe Verdi : Che mai vegg'io - Infelice ! E tuo credevi (Ernani)
Finale 2011 : Sébastien Parotte
Hector Berlioz : Une puce gentille (Chanson) (La Damnation de Faust op. 24)
Finale 2011 : Sébastien Parotte
Sergey Rachmaninov : Vies' tabor spit - Kak niezhno preklonias ko mnie (Aleko)
Finale 2011 : Sébastien Parotte
Wolfgang Amadeus Mozart : Finch'han dal vino calda la testa (Don Giovanni)
Finale 2011 : Thomas Blondelle
Carl Maria von Weber : Durch die Wälder (Der Freischütz)
Finale 2011 : Thomas Blondelle
George Frideric Handel : He that dwelleth in Heaven - Thou shalt break them with a rod of iron (Messiah)
Finale 2011 : Thomas Blondelle
Gustav Mahler : Revelge in c (7 Lieder aus letzter Zeit)
Finale 2011 : Thomas Blondelle
Henri Duparc : Phidylé in Fis
Finale 2011 : Thomas Blondelle
Wolfgang Amadeus Mozart : Dies Bildnis ist bezaubernd schön (Die Zauberflöte)
Finale 2000 : Karen Wierzba
Wolfgang Amadeus Mozart : Et incarnatus est (Grosse Messe in c KV 427-417a)
Finale 2000 : Karen Wierzba
Wolfgang Amadeus Mozart : Et incarnatus est (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Karen Wierzba
Richard Strauss : Amor (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Karen Wierzba
Giuseppe Verdi : Sul fil d'un soffio etesio (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Karen Wierzba
Francis Poulenc : Non, Monsieur mon mari (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Marina Poplavskaya
Mikhail Glinka : Groustno mnie (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Marina Poplavskaya
Joseph Haydn : Willkommen jetzt - Welche Labung für die Sinne (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Marina Poplavskaya
Vincenzo Bellini : Eccomi in lieta vesta - Oh ! Quante volte (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Marina Poplavskaya
Charles Gounod : Je voudrais bien savoir - Ah! Je ris de me voir si belle (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Marius Brenciu
Wolfgang Amadeus Mozart : Per pietà, non ricercate KV 420 (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Marius Brenciu
Giacomo Meyerbeer : Pays merveilleux - O, paradis sorti de l'ombre (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Marius Brenciu
Giuseppe Verdi : O, figli - Ah, la paterna mano (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Marius Brenciu
Pyotr Tchaikovsky : Kuda, kuda (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Sunhae Im
Johannes Brahms : Ihr habt nun Traurigkeit (OSM, Marc Soustrot )
Finale 2000 : Sunhae Im
Wolfgang Amadeus Mozart : Et incarnatus est (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Sunhae Im
Jacques Offenbach : Les oiseaux dans la charmille (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Sunhae Im
Ambroise Thomas : Partagez-vous mes fleurs (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : David Dong Qyu Lee
Robert Schumann : Vor Edens Tor (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : David Dong Qyu Lee
George Frideric Handel : Empio, diro tu sei (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : David Dong Qyu Lee
Hector Berlioz : Villanelle (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : David Dong Qyu Lee
Gioachino Rossini : Oh patria ! - Di tanti palpiti (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Véronique Solhosse
Henri Duparc : Phidylé in As (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Véronique Solhosse
Wolfgang Amadeus Mozart : Ch'io mi scordi te? (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Véronique Solhosse
Antonín Dvorák : Mesícku na nebi hlubokém (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Véronique Solhosse
Giuseppe Verdi : Pace, pace mio dio (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Robert Pomakov
Hector Berlioz : Voici les roses (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Robert Pomakov
Charles Gounod : Vous qui faites l'endormie (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Robert Pomakov
Arrigo Boito : Son lo Spirito che nega sempre tutto (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Robert Pomakov
Modest Musorgsky : Boris Godounov (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Margriet van Reisen
Wolfgang Amadeus Mozart : Laudamus te (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Margriet van Reisen
Gustav Mahler : Ich bin der Welt abhanden gekommen (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Margriet van Reisen
Modest Musorgsky : Serenade (Serenada) (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Margriet van Reisen
Gioachino Rossini : Cruda sorte - Qual chi vuol (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Marie-Nicole Lemieux
Wolfgang Amadeus Mozart : Ombra felice ! - Io ti lascio, e questo addio KV 255 (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Marie-Nicole Lemieux
Gustav Mahler : Liebst du um Schönheit in Bes (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Marie-Nicole Lemieux
Hector Berlioz : Au cimetière in Bes op. 7/5 (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Pierre-Yves Pruvot
Maurice Ravel : Chanson romanesque in Bes (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Pierre-Yves Pruvot
Frank Martin : Ist als zu End das Freudemahl (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Pierre-Yves Pruvot
Felix Mendelssohn : Es ist genug (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Pierre-Yves Pruvot
Gioachino Rossini : Largo al factotum della città (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Lubana Al Quntar
Hector Berlioz : Le spectre de la rose in D op. 7/2 (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Lubana Al Quntar
Giuseppe Verdi : Ritorna vincitor (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Lubana Al Quntar
Giacomo Puccini : Senza mamma, o bimbo tu sei morto (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Lubana Al Quntar
Leonard Bernstein : A Julia de Burgos (Ya las gentes murmuran) (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Olga Pasichnyk
Wolfgang Amadeus Mozart : Exsultate, Jubilate KV 165 (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Olga Pasichnyk
Giuseppe Verdi : Gualtier Maldè - Caro nome (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Olga Pasichnyk
Claude Debussy : L'année en vain chasse l'année - Azaël, Azaël pourquoi m'as-tu quittée (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Olga Pasichnyk
Benjamin Britten : Phrase - Antique - Marine (Les Illuminations op. 18)
Finale 2000 : Marie-Nicole Lemieux
Pyotr Tchaikovsky : Da, vspomnila ... Podrougui milye (OSM, Marc Soustrot)
Finale 1988 : Qilian Chen
Gustave Charpentier : Depuis le jour
Finale 1988 : Huub Claessens
Wolfgang Amadeus Mozart : Tutto è disposto - Aprite un po' quegl'occhi
Finale 1988 : Marie-Noëlle Callataÿ
Georges Bizet : Les pêcheurs de perles
Finale 1988 : Marie-Noëlle Callataÿ
Gian Carlo Menotti : Up in the sky
Finale 1988 : Zoë Hwang
Giuseppe Verdi : Sul fil d'un soffio etesio
Finale 1988 : Martina Musacchio
Gaetano Donizetti : Quel guardo il cavaliere - Son anch'io la virtù magica
Finale 1988 : Martina Musacchio
Wolfgang Amadeus Mozart : Giunse alfin il momento - Deh vieni, non tardar
Finale 1988 : Yvonne Schiffelers
Pietro Mascagni : Povero amico - O palida !
Finale 1988 : Yvonne Schiffelers
Wolfgang Amadeus Mozart : Ah, scostati ! - Smanie implacabili
Finale 1988 : Jeanette Thompson
Alfredo Catalani : Ebben ? Ne andrò lontana
Finale 1988 : Jeanette Thompson
Gian Carlo Menotti : To this we've come
Finale 1988 : Werner van Mechelen
Georges Bizet : Quand la flamme de l'amour
Finale 1988 : Werner van Mechelen
Jacques Offenbach : Je me nomme Coppelius
Finale 1988 : Ruxandra Vodà
Ambroise Thomas : Oui pour ce soir - Je suis Titania la blonde
Finale 1988 : Ruxandra Vodà
Vincenzo Bellini : I Capuleti e i Montecchi
Finale 1988 : Jacob Will
Giuseppe Verdi : Che mai vegg'io - Infelice ! E tuo credevi
Finale 1988 : Jacob Will
Carl Maria von Weber : Schweig, schweig
Finale 1988 : Yiang Yong
Wolfgang Amadeus Mozart : Welche Wonne, welche Lust
Finale 1988 : Yiang Yong
Charles Gounod : Ah, je veux vivre
Finale 1992 : Sonja Borowski-Tudor
Joseph Haydn : Fac me vere
Finale 1992 : Sonja Borowski-Tudor
Gioachino Rossini : Una voce poco fà in E
Finale 1992 : Sonja Borowski-Tudor
Wolfgang Amadeus Mozart : Voi che sapete che cosa è amor
Finale 1992 : Vera Bobrolubowa
Felix Mendelssohn : Höre Israël
Finale 1992 : Vera Bobrolubowa
Giuseppe Verdi : È strano - Ah, fors'è lui - Folie ! Folie ! - Sempre libera
Finale 1992 : Vera Dobrolubowa
Richard Wagner : Dich, teure Halle
Finale 1992 : Thierry Felix
Léo Delibes : Lakmé, ton doux regard se voile
Finale 1992 : Thierry Felix
Gustav Mahler : Nun will die Sonn' so hell aufgeh'n in d
Finale 1992 : Thierry Felix
Felix Mendelssohn : Ist nicht des Herrn Wort wie ein Feuer
Finale 1992 : Thierry Felix
Wolfgang Amadeus Mozart : Le Nozze di Figaro
Finale 1992 : Cristina Gallardo-Domas
Richard Strauss : Zueignung
Finale 1992 : Cristina Gallardo-Domas
Gioachino Rossini : Inflammatus est
Finale 1992 : Cristina Gallardo-Domas
Giacomo Puccini : Donde lieta usci (La Bohème)
Finale 1992 : Cristina Gallardo-Domas
Giuseppe Verdi : È strano - Ah, fors'è lui - Folie ! Folie ! - Sempre libera
Finale 1992 : Wendy Hoffman
Richard Strauss : Zueignung
Finale 1992 : Wendy Hoffman
Wolfgang Amadeus Mozart : Ch'io mi scordi te?
Finale 1992 : Wendy Hoffman
Christoph Willibald von Gluck : Ahimè ! Dove trascorsi ? - Che farò senza Euridice ?
Finale 1992 : Wendy Hoffman
Wolfgang Amadeus Mozart : Ah, scostati ! - Smanie implacabili
Finale 1992 : Isabelle Kabatu
Richard Strauss : September
Finale 1992 : Isabelle Kabatu
Gabriel Fauré : Requiem op. 48
Finale 1992 : Isabelle Kabatu
Wolfgang Amadeus Mozart : In quali eccessi, o Numi - Mi tradì quell'alma ingrata
Finale 1992 : Isabelle Kabatu
Georges Bizet : Carmen
Finale 1992 : Marisca Mulder
Ernest Chausson : Le temps des lilas in d
Finale 1992 : Marisca Mulder
Joseph Haydn : Willkommen jetzt - Welche Labung für die Sinne
Finale 1992 : Marisca Mulder
Gioachino Rossini : Una voce poco fà in F
Finale 1992 : Marisca Mulder
Gian Carlo Menotti : Up in the sky
Finale 1992 : Regina Nathan
Richard Strauss : September
Finale 1992 : Regina Nathan
Felix Mendelssohn : Hear ye, Israël
Finale 1992 : Regina Nathan
Johann Strauss : Die Fledermaus
Finale 1992 : Regina Nathan
Jacques Offenbach : Les Contes d'Hoffmann
Finale 1992 : Young-Zoo Oh
Richard Strauss : Zueignung in C
Finale 1992 : Young-Zoo Oh
Johannes Brahms : Ihr habt nun Traurigkeit
Finale 1992 : Young-Zoo Oh
Giuseppe Verdi : Gualtier Maldè - Caro nome
Finale 1992 : Young-Zoo Oh
Wolfgang Amadeus Mozart : Martern aller Arten
Finale 1992 : Reginaldo Pinheiro
Benjamin Britten : Pastoral in Des op. 31
Finale 1992 : Reginaldo Pinheiro
Wolfgang Amadeus Mozart : Davidde penitente KV 469
Finale 1992 : Reginaldo Pinheiro
Georg Friedrich Haendel : Alcina
Finale 1992 : Reginaldo Pinheiro
Christoph Willibald von Gluck : Objet de mon amour
Finale 1992 : Dorota Radomska
Richard Strauss : Zueignung in C
Finale 1992 : Dorota Radomska
Felix Mendelssohn : Höre Israël
Finale 1992 : Dorota Radomska
Gaetano Donizetti : Regnava nel silenzio - Quando rapito in estasi
Finale 1992 : Dorota Radomska
Johann Strauss : Klange der Heimat
Finale 1992 : Catherine Vandevelde
Richard Strauss : September
Finale 1992 : Catherine Vandevelde
Wolfgang Amadeus Mozart : Et incarnatus est
Finale 1992 : Catherine Vandevelde
Jacques Offenbach : Les Contes d'Hoffmann
Finale 1992 : Catherine Vandevelde
Vincenzo Bellini : La Sonnambula
Finale 2014 : Chiara Skerath
Antonín Dvorák : Měsíčku na nebi hlubokém (Rusalka)
Finale 2014 : Chiara Skerath
Benjamin Britten : Villes - Phrases - Antique (Les Illuminations op. 18)
Finale 2014 : Chiara Skerath
Giacomo Puccini : Sì, mi chiamano Mimì (La Bohème)
Finale 2014 : Chiara Skerath
Johannes Brahms : Ihr habt nun Traurigkeit (Ein deutsches Requiem op. 45)
Finale 2014 : Daniela Gerstenmeyer
Felix Mendelssohn : Höre, Israël (Elias op. 70)
Finale 2014 : Daniela Gerstenmeyer
Georg Friedrich Haendel : E pur così in un giorno - Piangerò la sorte mia (Giulio Cesare)
Finale 2014 : Daniela Gerstenmeyer
Johann Sebastian Bach : Zerfliesse mein Herze (Johannes Passion BWV 245)
Finale 2014 : Daniela Gerstenmeyer
Johannes Brahms : Ihr habt nun Traurigkeit (Ein deutsches Requiem op. 45)
Finale 2014 : Daniela Gerstenmeyer
Wolfgang Amadeus Mozart : Ach, ich fühl's (Die Zauberflöte)
Finale 2014 : Emoke Baráth
Antonín Dvorák : Měsíčku na nebi hlubokém (Rusalka)
Finale 2014 : Emoke Baráth
Georg Friedrich Haendel : Blest be the pow'r - Oh ! Had I Jubal's lyre (Joshua)
Finale 2014 : Emoke Baráth
Igor Stravinsky : No word from Tom - Quietly night - I go, I go to him (The Rake's Progress)
Finale 2014 : Emoke Baráth
Robert Schumann : Verstossen ! Verschlossen aufs neu das Goldportal (Das Paradies und die Peri)
Finale 2014 : Emoke Baráth
Wolfgang Amadeus Mozart : Quando avran fine omai - Padre, germani, addio ! (Idomeneo)
Finale 2014 : Hansung Yoo
Charles Gounod : Oh sainte médaille - Avant de quitter ces lieux (Faust)
Finale 2014 : Hansung Yoo
Gioachino Rossini : Largo al factotum della città (Il Barbiere di Siviglia)
Finale 2014 : Hansung Yoo
Gustav Mahler : Ich hab'ein glühend Messer (Lieder eines fahrenden Gesellen)
Finale 2014 : Hansung Yoo
Johann Sebastian Bach : Grosser Herr und starker König (Weihnachts Oratorium BWV 248)
Finale 2014 : Hansung Yoo
Maurice Ravel : Chanson à boire (Don Quichotte à Dulcinée)
Finale 2014 : Hansung Yoo
Pyotr Tchaikovsky : Vy tak pechalny - Ya vas lioubliou (Pikovaya dama (The Dame of Spades))
Finale 2014 : Hyesang Park
Giuseppe Verdi : È strano – Ah, fors’è lui – Follie ! Follie ! – Sempre libera (La Traviata)
Finale 2014 : Hyesang Park
Jules Massenet : Suis-je gentille ainsi ? - Je marche sur tous les chemins - Obéissons - Profitons bien de la jeunesse (Manon)
Finale 2014 : Hyesang Park
Richard Strauss : Ständchen (Sechs Lieder op. 17)
Finale 2014 : Hyesang Park
Vincenzo Bellini : Care Compagne, teneri amici - Come per me sereno - Sovra il sen la man mi posa (La Sonnambula)
Finale 2014 : Jodie Devos
Gaetano Donizetti : Ah tardai troppo - O luce di quest'anima (Linda di Chamounix)
Finale 2014 : Jodie Devos
Joseph Haydn : Es bringe die Erde Gras hervor - Nun beut die Flur (Die Schöpfung Hob. XXI:2)
Finale 2014 : Jodie Devos
Leonard Bernstein : Glitter and be gay (Candide)
Finale 2014 : Jodie Devos
Richard Strauss : Amor (G) (Sechs Lieder op. 68)
Finale 2014 : Jodie Devos
Wolfgang Amadeus Mozart : Vorrei spiergarvi, oh Dio KV 418 (Concert Aria's)
Finale 2014 : Levente Páll
Charles Gounod : Le veau d'or (Faust)
Finale 2014 : Levente Páll
Georg Friedrich Haendel : For behold - The people that walked in darkness (Messiah)
Finale 2014 : Levente Páll
Giuseppe Verdi : Confutatis maledictis (Requiem)
Finale 2014 : Levente Páll
Pyotr Tchaikovsky : Liubvi vsie vozrasty pokorny (Evgeny Onegin)
Finale 2014 : Levente Páll
Wolfgang Amadeus Mozart : Madamina, il catalogo è questo (Don Giovanni)
Finale 2014 : Sarah Laulan
Benjamin Britten : Give him this orchid - Flowers bring to ev'ry year (The Rape of Lucretia)
Finale 2014 : Sarah Laulan
Georges Bizet : Quand je vous aimerai - L'amour est un oiseau rebelle (Carmen)
Finale 2014 : Sarah Laulan
Gioachino Rossini : Cruda sorte - Qua ci vuol disinvoltura (L'Italiana in Algeri)
Finale 2014 : Sarah Laulan
Gustav Mahler : Ich hab'ein glühend Messer (d) (Lieder eines fahrenden Gesellen)
Finale 2014 : Sarah Laulan
Modest Musorgsky : Lullaby (Kolobel'naya Pesnya ostrovky) (a) (Songs and Dances of Death)
Finale 2014 : Sarah Laulan
Richard Wagner : Höre mit Sinn (Götterdämmerung)
Finale 2014 : Seung Jick Kim
Charles Gounod : Quel trouble - Salut, demeure chaste et pure (Faust)
Finale 2014 : Seung Jick Kim
Giacomo Puccini : Che gelida manina (La Bohème)
Finale 2014 : Seung Jick Kim
Giuseppe Verdi : Ingemisco (Requiem)
Finale 2014 : Seung Jick Kim
Richard Strauss : Allerseelen (Acht Lieder aus letzte Blätter op. 10)
Finale 2014 : Seung Jick Kim
Sergey Rachmaninov : Ne poy, krasavitsa, pri mne (Oh, never sing to me again) (Six songs op. 4)
Finale 2014 : Yu Shao
Edouard Lalo : Puisqu'on ne peut fléchir - Vainement, ma bien aimée (Le Roi d'Ys)
Finale 2014 : Yu Shao
Joseph Haydn : Und Gott schuf den Menschen - Mit Würd und Hoheit angetan (Die Schöpfung Hob. XXI:2)
Finale 2014 : Yu Shao
Otto Nicolai : Horch, die Lerche singt im Hain (Die lustigen Weiber von Windsor)
Finale 2014 : Yu Shao
Pyotr Tchaikovsky : Kuda, kuda (Evgeny Onegin)
Finale 2014 : Yu Shao
Wolfgang Amadeus Mozart : Dies Bildnis ist bezaubernd schön (Die Zauberflöte)
Finale 2014 : Sheva Tehoval
Antonín Dvorák : Měsíčku na nebi hlubokém (Rusalka)
Finale 2014 : Sheva Tehoval
Charles Gounod : Ah, je veux vivre (Roméo et Juliette)
Finale 2014 : Sheva Tehoval
Gaetano Donizetti : Quel guardo il cavaliere - So anch'io la virtù magica (Don Pasquale)
Finale 2014 : Sheva Tehoval
Georg Friedrich Haendel : E pur così in un giorno - Piangerò la sorte mia (Giulio Cesare)
Finale 2014 : Sheva Tehoval
Gioachino Rossini : Una voce poco fà (Il Barbiere di Siviglia)
Finale 2014 : Sumi Hwang
Alban Berg : Die Nachtigall (7 frühe Lieder)
Finale 2014 : Sumi Hwang
Gaetano Donizetti : Quel guardo il cavaliere - So anch'io la virtù magica (Don Pasquale)
Finale 2014 : Sumi Hwang
Giacomo Puccini : Signore ascolta (Turandot)
Finale 2014 : Sumi Hwang
Gustave Charpentier : Depuis le jour (Louise)
Finale 2014 : Sumi Hwang
Richard Strauss : Im Abendrot (Vier letzte Lieder)
Finale 2018: Ao Li
Finale 2018: Danylo Matviienko
Finale 2018: Germán Enrique Alcántara
Finale 2018: Sooyeon Lee
Finale 2018: Alex DeSocio
Finale 2018: Eva Zaïcik
Finale 2018: Héloïse Mas
Finale 2018: Rocío Pérez
Finale 2018: Charlotte Wajnberg
Finale 2018: Marianne Croux
Finale 2018: Samuel Hasselhorn
Finale 2018: Yuriy Hadzetskyy
Shop
Français - Nederlands - English
In de website zoeken
Newsletter
Inloggen
Audio & video Viool 2019
Herbeluister of herbekijk de optredens van de kandidaten !
De cd's van de Wedstrijd
Online mediatheek
Audio, video's en foto's van 1951 tot 2019