00:00:00 / 00:00:00
Marc Soustrot
°1949
Frankrijk
Biografie
Marc Soustrot (Lyon) studeerde piano en trombone aan het Conservatorium van Parijs en won de wedstrijden voor dirigenten in Londen en Besançon. Als chef-dirigent en artistiek directeur van het Orchestre national des Pays de la Loire (1976-1994), het Beethoven Orchester Bonn (1995-2003) en het Brabants Orkest (1996-2006) wist hij een gevarieerd repertoire op te bouwen en vond hij een goed evenwicht tussen eerder traditionele klassieke muziek en meer hedendaagse werken. Zijn operarepertoire bestaat uit Don Giovanni, Carmen, Werther, de werken van Verdi en Puccini, de Ring van Wagner, Wozzeck van Berg en Karl V van Krenek. Marc Soustrot wordt als gastdirigent jaarlijks ook uitgenodigd om de orkesten van Oslo, Kopenhagen, Göteborg en Rotterdam te leiden en nieuwe producties te brengen in de opera’s van Sevilla, Madrid, Genève en Brussel. Met artiesten als Mirella Freni, José Van Dam, Shlomo Mintz en Mstislav Rostropovich bracht hij talrijke cd’s uit, waarvan enkele met internationale prijzen bekroond werden. In 2008 werd hem in Frankrijk de titel van Chevalier de la Légion d’Honneur toegekend.
Activiteiten
ActiviteitFunctie
Finale zang 2008Jurylid
ZANG 2008Jurylid
Finale 2004 : Mary Elizabeth WilliamsDirigent
Finale 2004 : Iwona SobotkaDirigent
Finale 2004 : Hélène GuilmetteDirigent
Finale 2004 : Shadi TorbeyDirigent
Finale 2004 : Sonn Hye-SooDirigent
Finale 2004 : Teodora GheorghiuDirigent
Finale 2004 : Vladimir BaykovDirigent
Finale 2004 : Diana AxentiiDirigent
Finale 2004 : Johannes SchendelDirigent
Finale 2004 : Lionel LhoteDirigent
Finale 2004 : Aile AsszonyiDirigent
Finale zang 2004Dirigent
Finale 2000 : Olga PasichnykDirigent
Finale 2000 : Lubana Al QuntarDirigent
Finale 2000 : Pierre-Yves PruvotDirigent
Finale 2000 : Marie-Nicole LemieuxDirigent
Finale 2000 : Margriet van ReisenDirigent
Finale 2000 : Robert PomakovDirigent
Finale 2000 : Véronique SolhosseDirigent
Finale 2000 : David Dong Qyu LeeDirigent
Finale 2000 : Sunhae ImDirigent
Finale 2000 : Marius BrenciuDirigent
Finale 2000 : Marina PoplavskayaDirigent
Finale 2000 : Karen WierzbaDirigent
Finale zang 2000Dirigent
Halve finale 2000 : Olga Pasichnyk - operaDirigent
Halve finale 2000 : Lubana Al Quntar - operaDirigent
Halve finale 2000 : Pierre-Yves Pruvot - operaDirigent
Halve finale 2000 : Steven Paul Spears - operaDirigent
Halve finale 2000 : Marie-Nicole Lemieux - operaDirigent
Halve finale 2000 : Margriet van Reisen - operaDirigent
Halve finale 2000 : Mi-Soon Jang - operaDirigent
Halve finale 2000 : Veronica Reznikovskaya - operaDirigent
Halve finale 2000 : Akiko Hayashida - operaDirigent
Halve finale 2000 : Robert Pomakov - operaDirigent
Halve finale 2000 : Véronique Solhosse - operaDirigent
Halve finale 2000 : Eriko Ono - operaDirigent
Halve finale 2000 : Frédérique Friess - operaDirigent
Halve finale 2000 : Jeaques-Greg Belobo - operaDirigent
Halve finale 2000 : Kate Healey - operaDirigent
Halve finale 2000 : David Dong Kyu Lee - operaDirigent
Halve finale 2000 : Sunhae Im - operaDirigent
Halve finale 2000 : Marius Brenciu - operaDirigent
Halve finale 2000 : Marina Poplavskaya- operaDirigent
Halve finale 2000 : Karen Wierzba - operaDirigent
Halve finale 2000 : Steven Voschezang - operaDirigent
Halve finale 2000 : Akiko Koga - operaDirigent
Halve finale 2000 : Byung-Soon Lee - operaDirigent
Halve finale 2000 : Hoo-Ryoung Hwang - operaDirigent
Halve finale zang 2000Dirigent
Finale 1999 : Vitaly SamoshkoDirigent
Finale 1999 : Gottlieb WallischDirigent
Finale 1999 : Vladimir SverdlovDirigent
Finale 1999 : Norie TakahashiDirigent
Finale 1999 : Alexander GhindinDirigent
Finale 1999 : Shai WosnerDirigent
Finale 1999 : Hidéki NaganoDirigent
Finale 1999 : Ning AnDirigent
Finale 1999 : Roberto CominatiDirigent
Finale 1999 : Roland KrügerDirigent
Finale 1999 : Esther BudiardjoDirigent
Finale 1999 : Jakob KatznelsonDirigent
Finale piano 1999Dirigent
Finale viool 1997Dirigent
Finale 1996 : Paul GayDirigent
Finale 1996 : Eleni MatosDirigent
Finale 1996 : Ana Camelia StefanescuDirigent
Finale 1996 : Michail NikiforovDirigent
Finale 1996 : Anja VinckenDirigent
Finale 1996 : Stephanie Houtzeel Dirigent
Finale 1996 : Mariana ZvetkovaDirigent
Finale 1996 : Milagros PobladorDirigent
Finale 1996 : Souren ChanidjanianDirigent
Finale 1996 : Stephen SaltersDirigent
Finale 1996 : Robert GierlachDirigent
Finale 1996 : Ray WadeDirigent
Finale zang 1996Dirigent
Halve finale 1996 : Machteld Willems - operaDirigent
Halve finale 1996 : Jan Van Der Crabben - opera Dirigent
Halve finale 1996 : Stefania Donzelli - operaDirigent
Halve finale 1996 : Sarahlouise Owens - operaDirigent
Halve finale 1996 : Paul Gay - operaDirigent
Halve finale 1996 : Eleni Matos - operaDirigent
Halve finale 1996 : Ana Camelia Stefanescu - operaDirigent
Halve finale 1996 : France Emond - operaDirigent
Halve finale 1996 : Michail Nikiforov - operaDirigent
Halve finale 1996 : Jessica Sarapoff - operaDirigent
Halve finale 1996 : Laure Delcampe - operaDirigent
Halve finale 1996 : Anne Cambier - operaDirigent
Halve finale 1996 : Anja Vincken- operaDirigent
Halve finale 1996 : Stefanie Houtzeel - operaDirigent
Halve finale 1996 : Mariana Zvetkova - operaDirigent
Halve finale 1996 : Inesa Linaburgyte - operaDirigent
Halve finale 1996 : Milagros Poblador - operaDirigent
Halve finale 1996 : Klaudia Kidon - operaDirigent
Halve finale 1996 : Anna Lubanska - operaDirigent
Halve finale 1996 : Souren Chahidjanyan - opera Dirigent
Halve finale 1996 : Stephen Salters - operaDirigent
Halve finale 1996 : Robert Gierlach - operaDirigent
Halve finale 1996: Bradley Garvin - operaDirigent
Halve finale 1996 : Ray Wade - operaDirigent
Halve finale zang 1996Dirigent
Finale 1992 : Isabelle KabatuDirigent
Finale 1992 : Wendy HoffmanDirigent
Finale 1992 : Thierry Felix Dirigent
Finale 1992 : Sonja Borowski-TudorDirigent
Finale 1992 : Catherine VandeveldeDirigent
Finale 1992 : Dorota RadomskaDirigent
Finale 1992 : Young-Zoo OhDirigent
Finale 1992 : Vera DobrolubowaDirigent
Finale 1992 : Reginaldo PinheiroDirigent
Finale 1992 : Regina NathanDirigent
Finale 1992 : Marisca MulderDirigent
Finale 1992 : Cristina Gallardo-Domas Dirigent
Finale zang 1992Dirigent
Halve finale 1992 : Thierry Felix - operaDirigent
Halve finale 1992 : Piet Vansichen - operaDirigent
Halve finale 1992 : Wendy Hofffman - operaDirigent
Halve finale 1992 : Isabelle Kabatu - operaDirigent
Halve finale 1992 : Dorota Radomska - operaDirigent
Halve finale 1992 : Craig Morphis - operaDirigent
Halve finale 1992 : Catherine Vandevelde - operaDirigent
Halve finale 1992 : Thierry Felix - oratorioDirigent
Halve finale 1992 : Piet Vansichen - oratorioDirigent
Halve finale 1992 : Gavin Carr - oratorioDirigent
Halve finale 1992 : Wendy Hofffman - oratorioDirigent
Halve finale 1992 : Isabelle Kabatu - oratorioDirigent
Halve finale 1992 : Dorota Radomska - oratorioDirigent
Halve finale 1992 : Craig Morphis - oratorioDirigent
Halve finale 1992 : Catherine Vandevelde - oratorioDirigent
Halve finale 1992 : Amaryllis Grégoire - operaDirigent
Halve finale 1992 : Sonja Borowski-Tudor - operaDirigent
Halve finale 1992 : Satoshi Mizuguchi - operaDirigent
Halve finale 1992 : Vera Dobrolubowa- operaDirigent
Halve finale 1992 : Beata Morawska - operaDirigent
Halve finale 1992 : Lorenzo Carola - operaDirigent
Halve finale 1992 : France Emond - operaDirigent
Halve finale 1992 : Isabelle Sabrie - operaDirigent
Halve finale 1992 : Amaryllis Grégoire - oratorioDirigent
Halve finale 1992 : Sonja Borowski-Tudor - oratorioDirigent
Halve finale 1992 : Satoshi Mizuguchi - oratorioDirigent
Halve finale 1992 : Vera Dobrolubowa- oratorioDirigent
Halve finale 1992 : Beata Morawska - oratorioDirigent
Halve finale 1992 : Lorenzo Carola - oratorioDirigent
Halve finale 1992 : France Emond - oratorioDirigent
Halve finale 1992 : Isabelle Sabrie - oratorioDirigent
Halve finale 1992 : Anastassios Christoyannopoulos - oratorioDirigent
Halve finale 1992 : Anastassios Christoyannopoulos - operaDirigent
Halve finale 1992 : Young-Zoo Oh - operaDirigent
Halve finale 1992 : Young-Zoo Oh - oratorioDirigent
Halve finale 1992 : Svetlana Sidorova - operaDirigent
Halve finale 1992 : Svetlana Sidorova - oratorioDirigent
Halve finale 1992 : Luisa Islam-Ali-Zade - operaDirigent
Halve finale 1992 : Luisa Islam-Ali-Zade - oratorioDirigent
Halve finale 1992 : Cristina Gallardo-Domas - operaDirigent
Halve finale 1992 : Cristina Gallardo-Domas - oratorioDirigent
Halve finale 1992 : Regina Nathan - operaDirigent
Halve finale 1992 : Regina Nathan - oratorioDirigent
Halve finale 1992 : Marisca Mulder - operaDirigent
Halve finale 1992 : Marisca Mulder - oratorioDirigent
Halve finale 1992 : Reginaldo Pinheiro - operaDirigent
Halve finale 1992 : Reginaldo Pinheiro - oratorioDirigent
Halve finale zang 1992Dirigent
Video's
Finale 2000 : Marie-Nicole Lemieux
Zaterdag 27 mei 2000 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal : Marie-Nicole Lemieux : Symfonieorkest van de Munt : Marc Soustrot
De detailpagina bekijken
Finale 1999 : Ning An Joseph Haydn : Sonate in C Hob. XVI:50...
Woensdag 26 mei 1999 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Joseph Haydn : Sonate in C Hob. XVI:50 Allegro | Adagio | Allegro molto Solist : Ning An Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marc Soustrot
De detailpagina bekijken
Finale 1999 : Ning An Fryderyk Chopin : Concerto n. 1 in e op. 11...
Woensdag 26 mei 1999 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Fryderyk Chopin : Concerto n. 1 in e op. 11 Allegro maestoso | Romance | Rondo Solist : Ning An Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marc Soustrot
De detailpagina bekijken
Finale 1999 : Alexander Ghindin Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23...
Donderdag 27 mei 1999 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23 Allegro non troppo e molto maestoso - Allegro con spirito | Andantino simplice - Prestissimo - Tempo I | Allegro con fuoco Solist : Alexander Ghindin Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marc Soustrot
De detailpagina bekijken
Audio
Finale 1997 : Bin Huang
Hendrik Hofmeyr : Raptus per violino e orchestra
Finale 1997 : Bin Huang
Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35
Finale 1997 : Natsumi Tamai
Hendrik Hofmeyr : Raptus per violino e orchestra
Finale 1997 : Natsumi Tamai
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47
Finale 1997 : Jennifer Frautschi
Hendrik Hofmeyr : Raptus per violino e orchestra
Finale 1997 : Jennifer Frautschi
Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35
Finale 1997 : Nikolaj Znaider
Hendrik Hofmeyr : Raptus per violino e orchestra
Finale 1997 : Nikolaj Znaider
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47
Finale 1997 : Reiko Otani
Hendrik Hofmeyr : Raptus per violino e orchestra
Finale 1997 : Reiko Otani
Camille Saint-Saëns : Concerto n. 3 in b op. 61
Finale 1997 : Irina Muresanu
Hendrik Hofmeyr : Raptus per violino e orchestra
Finale 1997 : Irina Muresanu
Sergey Prokofiev : Concerto n. 2 in g op. 63
Finale 1997 : Jaakko Kuusisto
Hendrik Hofmeyr : Raptus per violino e orchestra
Finale 1997 : Jaakko Kuusisto
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47
Finale 1997 : Andrew Haveron
Hendrik Hofmeyr : Raptus per violino e orchestra
Finale 1997 : Andrew Haveron
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47
Finale 1997 : Susana Henkel
Hendrik Hofmeyr : Raptus per violino e orchestra
Finale 1997 : Susana Henkel
Ludwig van Beethoven : Concerto in D op. 61
Finale 1997 : Kristof Barati
Hendrik Hofmeyr : Raptus per violino e orchestra
Finale 1997 : Kristof Barati
Ludwig van Beethoven : Concerto in D op. 61
Finale 1997 : Kazuhiro Takagi
Hendrik Hofmeyr : Raptus per violino e orchestra
Finale 1997 : Kazuhiro Takagi
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47
Finale 2000 : Jakob Katznelson
Uljas Voitto Pulkkis : Tears of Ludovico (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Jakob Katznelson
Fryderyk Chopin : Concerto n. 1 in e op. 11 (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Esther Budiardjo
Uljas Voitto Pulkkis : Tears of Ludovico
Finale 1999 : Esther Budiardjo
Fryderyk Chopin : Concerto n. 1 in e op. 11
Finale 1999 : Roland Krüger
Uljas Voitto Pulkkis : Tears of Ludovico (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Roland Krüger
Franz Liszt : Concerto n. 1 in Es (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Roberto Cominati
Uljas Voitto Pulkkis : Tears of Ludovico
Finale 1999 : Roberto Cominati
Maurice Ravel : Concerto in G
Finale 1999 : Ning An
Uljas Voitto Pulkkis : Tears of Ludovico (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Ning An
Fryderyk Chopin : Concerto n. 1 in e op. 11 (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Hidéki Nagano
Uljas Voitto Pulkkis : Tears of Ludovico (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Hidéki Nagano
Sergey Prokofiev : Concerto n. 3 in C op. 26 (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Shai Wosner
Uljas Voitto Pulkkis : Tears of Ludovico (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Shai Wosner
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 15 in Bes KV 450 (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Alexander Ghindin
Uljas Voitto Pulkkis : Tears of Ludovico (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Alexander Ghindin
Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23 (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Norie Takahashi
Uljas Voitto Pulkkis : Tears of Ludovico (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Norie Takahashi
Sergey Prokofiev : Concerto n. 3 in C op. 26 (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Vladimir Sverdlov
Uljas Voitto Pulkkis : Tears of Ludovico (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Vladimir Sverdlov
Fryderyk Chopin : Concerto n. 2 in f op. 21 (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Gottlieb Wallisch
Uljas Voitto Pulkkis : Tears of Ludovico (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Gottlieb Wallisch
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 2 in c op. 18 (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Vitaly Samoshko
Uljas Voitto Pulkkis : Tears of Ludovico (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Vitaly Samoshko
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30 (ONB, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Karen Wierzba
Wolfgang Amadeus Mozart : Et incarnatus est (Grosse Messe in c KV 427-417a)
Finale 2000 : Karen Wierzba
Wolfgang Amadeus Mozart : Et incarnatus est (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Karen Wierzba
Richard Strauss : Amor (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Karen Wierzba
Giuseppe Verdi : Sul fil d'un soffio etesio (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Karen Wierzba
Francis Poulenc : Non, Monsieur mon mari (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Marina Poplavskaya
Mikhail Glinka : Groustno mnie (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Marina Poplavskaya
Joseph Haydn : Willkommen jetzt - Welche Labung für die Sinne (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Marina Poplavskaya
Vincenzo Bellini : Eccomi in lieta vesta - Oh ! Quante volte (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Marina Poplavskaya
Charles Gounod : Je voudrais bien savoir - Ah! Je ris de me voir si belle (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Marius Brenciu
Wolfgang Amadeus Mozart : Per pietà, non ricercate KV 420 (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Marius Brenciu
Giacomo Meyerbeer : Pays merveilleux - O, paradis sorti de l'ombre (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Marius Brenciu
Giuseppe Verdi : O, figli - Ah, la paterna mano (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Marius Brenciu
Pyotr Tchaikovsky : Kuda, kuda (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Sunhae Im
Johannes Brahms : Ihr habt nun Traurigkeit (OSM, Marc Soustrot )
Finale 2000 : Sunhae Im
Wolfgang Amadeus Mozart : Et incarnatus est (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Sunhae Im
Jacques Offenbach : Les oiseaux dans la charmille (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Sunhae Im
Ambroise Thomas : Partagez-vous mes fleurs (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : David Dong Qyu Lee
Robert Schumann : Vor Edens Tor (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : David Dong Qyu Lee
George Frideric Handel : Empio, diro tu sei (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : David Dong Qyu Lee
Hector Berlioz : Villanelle (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : David Dong Qyu Lee
Gioachino Rossini : Oh patria ! - Di tanti palpiti (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Véronique Solhosse
Henri Duparc : Phidylé in As (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Véronique Solhosse
Wolfgang Amadeus Mozart : Ch'io mi scordi te? (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Véronique Solhosse
Antonín Dvorák : Mesícku na nebi hlubokém (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Véronique Solhosse
Giuseppe Verdi : Pace, pace mio dio (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Robert Pomakov
Hector Berlioz : Voici les roses (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Robert Pomakov
Charles Gounod : Vous qui faites l'endormie (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Robert Pomakov
Arrigo Boito : Son lo Spirito che nega sempre tutto (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Robert Pomakov
Modest Musorgsky : Boris Godounov (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Margriet van Reisen
Wolfgang Amadeus Mozart : Laudamus te (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Margriet van Reisen
Gustav Mahler : Ich bin der Welt abhanden gekommen (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Margriet van Reisen
Modest Musorgsky : Serenade (Serenada) (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Margriet van Reisen
Gioachino Rossini : Cruda sorte - Qual chi vuol (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Marie-Nicole Lemieux
Wolfgang Amadeus Mozart : Ombra felice ! - Io ti lascio, e questo addio KV 255 (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Marie-Nicole Lemieux
Gustav Mahler : Liebst du um Schönheit in Bes (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Marie-Nicole Lemieux
Hector Berlioz : Au cimetière in Bes op. 7/5 (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Pierre-Yves Pruvot
Maurice Ravel : Chanson romanesque in Bes (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Pierre-Yves Pruvot
Frank Martin : Ist als zu End das Freudemahl (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Pierre-Yves Pruvot
Felix Mendelssohn : Es ist genug (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Pierre-Yves Pruvot
Gioachino Rossini : Largo al factotum della città (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Lubana Al Quntar
Hector Berlioz : Le spectre de la rose in D op. 7/2 (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Lubana Al Quntar
Giuseppe Verdi : Ritorna vincitor (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Lubana Al Quntar
Giacomo Puccini : Senza mamma, o bimbo tu sei morto (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Lubana Al Quntar
Leonard Bernstein : A Julia de Burgos (Ya las gentes murmuran) (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Olga Pasichnyk
Wolfgang Amadeus Mozart : Exsultate, Jubilate KV 165 (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Olga Pasichnyk
Giuseppe Verdi : Gualtier Maldè - Caro nome (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Olga Pasichnyk
Claude Debussy : L'année en vain chasse l'année - Azaël, Azaël pourquoi m'as-tu quittée (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Olga Pasichnyk
Benjamin Britten : Phrase - Antique - Marine (Les Illuminations op. 18)
Finale 2000 : Marie-Nicole Lemieux
Pyotr Tchaikovsky : Da, vspomnila ... Podrougui milye (OSM, Marc Soustrot)
Finale 1992 : Sonja Borowski-Tudor
Joseph Haydn : Fac me vere
Finale 1992 : Sonja Borowski-Tudor
Gioachino Rossini : Una voce poco fà in E
Finale 1992 : Sonja Borowski-Tudor
Wolfgang Amadeus Mozart : Voi che sapete che cosa è amor
Finale 1992 : Vera Bobrolubowa
Felix Mendelssohn : Höre Israël
Finale 1992 : Vera Bobrolubowa
Giuseppe Verdi : È strano - Ah, fors'è lui - Folie ! Folie ! - Sempre libera
Finale 1992 : Vera Dobrolubowa
Richard Wagner : Dich, teure Halle
Finale 1992 : Thierry Felix
Léo Delibes : Lakmé, ton doux regard se voile
Finale 1992 : Thierry Felix
Gustav Mahler : Nun will die Sonn' so hell aufgeh'n in d
Finale 1992 : Thierry Felix
Felix Mendelssohn : Ist nicht des Herrn Wort wie ein Feuer
Finale 1992 : Thierry Felix
Wolfgang Amadeus Mozart : Le Nozze di Figaro
Finale 1992 : Cristina Gallardo-Domas
Richard Strauss : Zueignung
Finale 1992 : Cristina Gallardo-Domas
Gioachino Rossini : Inflammatus est
Finale 1992 : Cristina Gallardo-Domas
Giacomo Puccini : Donde lieta usci (La Bohème)
Finale 1992 : Cristina Gallardo-Domas
Giuseppe Verdi : È strano - Ah, fors'è lui - Folie ! Folie ! - Sempre libera
Finale 1992 : Wendy Hoffman
Richard Strauss : Zueignung
Finale 1992 : Wendy Hoffman
Wolfgang Amadeus Mozart : Ch'io mi scordi te?
Finale 1992 : Wendy Hoffman
Christoph Willibald von Gluck : Ahimè ! Dove trascorsi ? - Che farò senza Euridice ?
Finale 1992 : Wendy Hoffman
Wolfgang Amadeus Mozart : Ah, scostati ! - Smanie implacabili
Finale 1992 : Isabelle Kabatu
Richard Strauss : September
Finale 1992 : Isabelle Kabatu
Gabriel Fauré : Requiem op. 48
Finale 1992 : Isabelle Kabatu
Wolfgang Amadeus Mozart : In quali eccessi, o Numi - Mi tradì quell'alma ingrata
Finale 1992 : Isabelle Kabatu
Georges Bizet : Carmen
Finale 1992 : Marisca Mulder
Ernest Chausson : Le temps des lilas in d
Finale 1992 : Marisca Mulder
Joseph Haydn : Willkommen jetzt - Welche Labung für die Sinne
Finale 1992 : Marisca Mulder
Gian Carlo Menotti : Up in the sky
Finale 1992 : Regina Nathan
Richard Strauss : September
Finale 1992 : Regina Nathan
Felix Mendelssohn : Hear ye, Israël
Finale 1992 : Regina Nathan
Johann Strauss : Die Fledermaus
Finale 1992 : Regina Nathan
Jacques Offenbach : Les Contes d'Hoffmann
Finale 1992 : Young-Zoo Oh
Richard Strauss : Zueignung in C
Finale 1992 : Young-Zoo Oh
Johannes Brahms : Ihr habt nun Traurigkeit
Finale 1992 : Young-Zoo Oh
Giuseppe Verdi : Gualtier Maldè - Caro nome
Finale 1992 : Young-Zoo Oh
Wolfgang Amadeus Mozart : Martern aller Arten
Finale 1992 : Reginaldo Pinheiro
Benjamin Britten : Pastoral in Des op. 31
Finale 1992 : Reginaldo Pinheiro
Wolfgang Amadeus Mozart : Davidde penitente KV 469
Finale 1992 : Reginaldo Pinheiro
Georg Friedrich Haendel : Alcina
Finale 1992 : Reginaldo Pinheiro
Christoph Willibald von Gluck : Objet de mon amour
Finale 1992 : Dorota Radomska
Richard Strauss : Zueignung in C
Finale 1992 : Dorota Radomska
Felix Mendelssohn : Höre Israël
Finale 1992 : Dorota Radomska
Gaetano Donizetti : Regnava nel silenzio - Quando rapito in estasi
Finale 1992 : Dorota Radomska
Johann Strauss : Klange der Heimat
Finale 1992 : Catherine Vandevelde
Richard Strauss : September
Finale 1992 : Catherine Vandevelde
Wolfgang Amadeus Mozart : Et incarnatus est
Finale 1992 : Catherine Vandevelde
Jacques Offenbach : Les Contes d'Hoffmann
Finale 1992 : Catherine Vandevelde
Vincenzo Bellini : La Sonnambula
Shop
Finale 1999 : Alexander Ghindin Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23...
Donderdag 27 mei 1999 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23 Allegro non troppo e molto maestoso - Allegro con spirito | Andantino simplice - Prestissimo - Tempo I | Allegro con fuoco Solist : Alexander Ghindin Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marc Soustrot
Finale 1999 : Alexander Ghindin Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23...
Donderdag 27 mei 1999 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23 Allegro non troppo e molto maestoso - Allegro con spirito | Andantino simplice - Prestissimo - Tempo I | Allegro con fuoco Solist : Alexander Ghindin Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marc Soustrot
Finale 1999 : Alexander Ghindin Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23...
Donderdag 27 mei 1999 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23 Allegro non troppo e molto maestoso - Allegro con spirito | Andantino simplice - Prestissimo - Tempo I | Allegro con fuoco Solist : Alexander Ghindin Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marc Soustrot
Finale 1999 : Alexander Ghindin Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23...
Donderdag 27 mei 1999 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23 Allegro non troppo e molto maestoso - Allegro con spirito | Andantino simplice - Prestissimo - Tempo I | Allegro con fuoco Solist : Alexander Ghindin Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marc Soustrot
Finale 1999 : Alexander Ghindin Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23...
Donderdag 27 mei 1999 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23 Allegro non troppo e molto maestoso - Allegro con spirito | Andantino simplice - Prestissimo - Tempo I | Allegro con fuoco Solist : Alexander Ghindin Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marc Soustrot
Finale 1999 : Alexander Ghindin Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23...
Donderdag 27 mei 1999 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23 Allegro non troppo e molto maestoso - Allegro con spirito | Andantino simplice - Prestissimo - Tempo I | Allegro con fuoco Solist : Alexander Ghindin Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marc Soustrot
Finale 1999 : Alexander Ghindin Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23...
Donderdag 27 mei 1999 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23 Allegro non troppo e molto maestoso - Allegro con spirito | Andantino simplice - Prestissimo - Tempo I | Allegro con fuoco Solist : Alexander Ghindin Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marc Soustrot
Finale 1999 : Alexander Ghindin Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23...
Donderdag 27 mei 1999 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23 Allegro non troppo e molto maestoso - Allegro con spirito | Andantino simplice - Prestissimo - Tempo I | Allegro con fuoco Solist : Alexander Ghindin Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marc Soustrot
Finale 1999 : Alexander Ghindin Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23...
Donderdag 27 mei 1999 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23 Allegro non troppo e molto maestoso - Allegro con spirito | Andantino simplice - Prestissimo - Tempo I | Allegro con fuoco Solist : Alexander Ghindin Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marc Soustrot
Document texte not found (T:\Organon PROD\websites\Concours2\Textes\0)
ACCEPTEREN
Inloggen