00:00:00 / 00:00:00
Georges Bizet
°1838 - †1875
Video's
Halve finale 2014: Yuan Zhang
Maandag 19 mei 2014 Flagey/Studio 4 Giovanni Battista Pergolesi : Quae moerebat et dolebat (allegro moderato) (Stabat Mater ) Robert Schumann : In der Fremde (Liederkreis op. 39) Robert Schumann : Schöne Fremde (Liederkreis op. 39) Johannes Brahms : Sonntag (5 Lieder op. 47) Franz Schubert : Erlkönig op. 1 D 328 Gustav Mahler : Das irdische Leben (Des Knaben Wunderhorn) Gustav Mahler : Hans und Grete Georges Bizet : Près des remparts de Séville (Carmen) Francesco Cilea : Acerba volutta, dolce tortura (Adriana Lecouvreur) Solist : Yuan Zhang Pianobegeleider : Yorika Kimura
De detailpagina bekijken
Halve finale 2014: Seung Jick Kim
Dinsdag 20 mei 2014 Flagey/Studio 4 Henri Duparc : Chanson triste (Es) Wolfgang Amadeus Mozart : Amici miei dopo eccessi - Il mio tesoro intanto (Don Giovanni) Giacomo Meyerbeer : Pays merveilleux - O, paradis sorti de l'onde (L'Africaine) Richard Strauss : Heimliche Aufforderung (Vier Lieder op. 27) Georges Bizet : La fleur que tu m'avais jetée (Carmen) Ottorino Respighi : Nebbie Landon Ronald : Prelude (A cycle of life ) Solist : Seung Jick Kim Pianobegeleider : Hyoungjin Park
De detailpagina bekijken
Halve finale 2014: Daniela Gerstenmeyer
Dinsdag 20 mei 2014 Flagey/Studio 4 Wolfgang Amadeus Mozart : Ah, lo previdi KV 272 (Concert Aria's) Richard Strauss : Hat gesagt - bleibt's nicht dabei (Vier Lieder op. 36) Franz Schubert : Nacht und Träume op. 43/2 D 827 Georges Bizet : C'est des contrebandiers - Je dis que rien ne m'épouvante (Carmen) Solist : Daniela Gerstenmeyer Pianobegeleider : Nino Pavlenichvili
De detailpagina bekijken
Finale 2014 : Sarah Laulan
Donderdag 29 mei 2014 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Gustav Mahler : Ich hab'ein glühend Messer (d) (Lieder eines fahrenden Gesellen) Richard Wagner : Höre mit Sinn (Götterdämmerung) Benjamin Britten : Give him this orchid - Flowers bring to ev'ry year (The Rape of Lucretia) Modest Musorgsky : Lullaby (Kolobel'naya Pesnya ostrovky) (a) (Songs and Dances of Death) Gioachino Rossini : Cruda sorte - Qua ci vuol disinvoltura (L'Italiana in Algeri) Georges Bizet : Quand je vous aimerai - L'amour est un oiseau rebelle (Carmen) Solist : Sarah Laulan Orkest : Symfonieorkest van de Munt Dirigent : Roland Böer
De detailpagina bekijken
Halve finale 2018: Héloïse Mas
Zaterdag 5 mei 2018 Flagey/Studio 4 Georges Bizet : Près des remparts de Séville (Carmen) Gioachino Rossini : Cruda sorte - Qua ci vuol disinvoltura (L'Italiana in Algeri) Gustav Mahler : Ich bin der Welt abhanden gekommen (Es) Jules Massenet : Va ! Laisse couler mes larmes (Werther) Georg Friedrich Haendel : Moriro, ma vendicata (Teseo) Solist : Héloïse Mas Pianobegeleider : David Zobel
De detailpagina bekijken
Halve finale 2018: Anton Kuzenok
Zaterdag 5 mei 2018 Flagey/Studio 4 Giuseppe Verdi : Ingemisco (Requiem) Georges Bizet : À cette voix - Je crois entendre encore (Les pêcheurs de perles) Jacques Offenbach : Aria van Kleinzach (Les Contes d'Hoffmann) Dmitry Shostakovich : U menya bila kuma (Ledi Makbet Mtsenskogo uyezda (Lady Macbeth of the Mtsensk District)) Solist : Anton Kuzenok Pianobegeleider : Ekaterina Stepanidina
De detailpagina bekijken
Finale 2018: Ao Li
Donderdag 10 mei 2018 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Georges Bizet : Quand la flamme de l'amour (La jolie fille de Perth) Giacomo Puccini : Vecchia zimarra senti (La Bohème) Gioachino Rossini : A un dottor della mia sorte (Il Barbiere di Siviglia) Sergey Rachmaninov : Vies' tabor spit - Kak niezhno preklonias ko mnie (Aleko) Solist : Ao Li Orkest : Orchestre Symphonique de la Monnaie Dirigent : Alain Altinoglu
De detailpagina bekijken
Finale 2018: Eva Zaïcik
Vrijdag 11 mei 2018 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Georges Bizet : Près des remparts de Séville (Carmen) Henry Purcell : Thy hand, Belinda - When I am laid (Dido and Aeneas) Modest Musorgsky : Lullaby (Kolobel'naya Pesnya ostrovky) (Pesni i plyaski smerti (Songs and Dances of Death)) Johann Sebastian Bach : Erbarme dich mein Gott (Matthäus Passion BWV 244) Gioachino Rossini : Cruda sorte - Qua ci vuol disinvoltura (L'Italiana in Algeri) Solist : Eva Zaïcik Orkest : Symfonieorkest van de Munt Dirigent : Alain Altinoglu
De detailpagina bekijken
Finale 2018: Héloïse Mas
Vrijdag 11 mei 2018 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Richard Wagner : Brangäne's Lied (Tristan und Isolde) Georges Bizet : Voyons que j'essaie - En vain pour éviter (Carmen) Gaetano Donizetti : Fia dunque vero - Oh mio Fernando ! (La favorita) Charles Gounod : Où suis-je ? - O ma lyre immortelle (Sapho) Solist : Héloïse Mas Orkest : Symfonieorkest van de Munt Dirigent : Alain Altinoglu
De detailpagina bekijken
Audio
Halve finale 2008 : Bernadetta Grabias
Georges Bizet : Près des remparts de Séville
Finale 2008 : Isabelle Druet
Georges Bizet : Près des remparts de Séville (Carmen)
Finale 2011: Anaïk Morel
Georges Bizet : Près des remparts de Séville
Finale 2011 : Clémentine Margaine
Georges Bizet : Près des remparts de Séville (Carmen)
Slotconcert zang 1988
Georges Bizet : Me voilà seule dans la nuit - Comme autrefois
Finale 1988 : Marie-Noëlle Callataÿ
Georges Bizet : Les pêcheurs de perles
Finale 1988 : Werner van Mechelen
Georges Bizet : Quand la flamme de l'amour
Finale 1992 : Isabelle Kabatu
Georges Bizet : Carmen
Slotconcert zang 1992
Georges Bizet : La jolie fille de Perth
Slotconcert zang 1992
Georges Bizet : Carmen
Halve finale 2014: Daniela Gerstenmeyer
Georges Bizet : C'est des contrebandiers - Je dis que rien ne m'épouvante (Carmen)
Finale 2014 : Sarah Laulan
Georges Bizet : Quand je vous aimerai - L'amour est un oiseau rebelle (Carmen)
Halve finale 2014: Seung Jick Kim
Georges Bizet : La fleur que tu m'avais jetée (Carmen)
Halve finale 2014: Yuan Zhang
Georges Bizet : Près des remparts de Séville (Carmen)
Eerste ronde 2018 : Ao Li
Eerste ronde 2018 : Felicitas Frische
Eerste ronde 2018 : Carina Schmieger
Eerste ronde 2018 : Daria Salnikova
Eerste ronde 2018 : Marianne Croux
Halve finale 2018: Héloïse Mas
Halve finale 2018: Anton Kuzenok
Finale 2018: Ao Li
Finale 2018: Eva Zaïcik
Finale 2018: Héloïse Mas
Werken
ComponistWerk
Bizet GeorgesÀ cette voix - Je crois entendre encore
Bizet GeorgesAh, cette fois quel trouble - Je crois entendre encore
Bizet GeorgesAir des cartes
Bizet GeorgesC'est des contrebandiers - Je dis que rien ne m'épouvante
Bizet GeorgesL'orage s'est calmé - O Nadir, tendre ami
Bizet GeorgesLa fleur que tu m'avais jetée
Bizet GeorgesLes tringles de sistres tintaient
Bizet GeorgesMe voilà seule dans la nuit - Comme autrefois
Bizet GeorgesOuvre ton cœur
Bizet GeorgesPrès des remparts de Séville
Bizet GeorgesQuand je vous aimerai - L'amour est un oiseau rebelle
Bizet GeorgesQuand la flamme de l'amour
Bizet GeorgesVive l'hiver
Bizet GeorgesVotre toast, je peux vous le rendre
Bizet GeorgesVoyons que j'essaie - En vain pour éviter
Shop
Français - Nederlands - English
In de website zoeken
Newsletter
Inloggen
Audio & video Viool 2019
Herbeluister of herbekijk de optredens van de kandidaten !
De cd's van de Wedstrijd
Online mediatheek
Audio, video's en foto's van 1951 tot 2019