00:00:00 / 00:00:00
Persoonlijkheden / Alle persoonlijkheden / Johannes Brahms
Johannes Brahms
°1833 - †1897
Video's
Finale 1983 : Pierre Volondat Johannes Brahms : 4 Ballades op. 10...
Vrijdag 27 mei 1983 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Johannes Brahms : 4 Ballades op. 10 Solist : Pierre-Alain Volondat
De detailpagina bekijken
Halve finale 2012: Kristi Gjezi - recital
Woensdag 9 mei 2012 Flagey/Studio 4 Eugène Ysaÿe : Sonate in d op. 27/3 Ballade Victor Kissine : Caprice Johannes Brahms : Sonate n. 3 in d op. 108 (Sonates voor viool en piano) Allegro alla breve | Adagio | Un poco presto e con sentimento | Presto agitato Henryk Wieniawski : Polonaise n. 1 in D op. 4 Solist : Kristi Gjezi Pianobegeleider : Thomas Hoppe
De detailpagina bekijken
Finale 2012: Hyun Su Shin
Dinsdag 22 mei 2012 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Johannes Brahms : Sonate n. 3 in d op. 108 (Sonates voor viool en piano) Allegro alla breve | Adagio | Un poco presto e con sentimento | Presto agitato Sakai Kenji : Concerto pour violon et orchestre Jean Sibelius : Concerto in d op. 47 Allegro moderato | Adagio di molto | Finale Solist : Hyun Su Shin Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Gilbert Varga
De detailpagina bekijken
Finale 2012: Tatsuki Narita
Dinsdag 22 mei 2012 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Johannes Brahms : Sonate n. 3 in d op. 108 (Sonates voor viool en piano) Allegro alla breve | Adagio | Un poco presto e con sentimento | Presto agitato Sakai Kenji : Concerto pour violon et orchestre Nicolò Paganini : Concerto n. 1 in D op. 6 Allegro maestoso | Adagio espressivo | Rondo, allegro spirituoso Solist : Tatsuki Narita Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Gilbert Varga
De detailpagina bekijken
Finale 2012: Artiom Shishkov
Vrijdag 25 mei 2012 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Johannes Brahms : Sonate n. 3 in d op. 108 (Sonates voor viool en piano) Allegro alla breve | Adagio | Un poco presto e con sentimento | Presto agitato Sakai Kenji : Concerto pour violon et orchestre Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35 Allegro moderato | Canzonetta | Allegro vivacissimo Solist : Artiom Shishkov Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Gilbert Varga
De detailpagina bekijken
Finale 2012: Tseng Yu-Chien
Zaterdag 26 mei 2012 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Maurice Ravel : Sonate in G Allegretto | Blues | Perpetuum mobile Sakai Kenji : Concerto pour violon et orchestre Johannes Brahms : Concerto in D op. 77 Allegro non troppo | Adagio | Allegro giocoso, non troppo vivace Solist : Yu-Chien Tseng Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Gilbert Varga
De detailpagina bekijken
Halve finale 2013: Mikhail Berestnev - recital
Maandag 13 mei 2013 Flagey/Studio 4 Frederic Rzewski : Dream Johannes Brahms : Variaties en Fuga op een thema van Haendel op. 24 Olivier Messiaen : Le rouge-gorge (Petites esquisses d'oiseaux) Olivier Messiaen : La grive musicienne (Petites esquisses d'oiseaux) Olivier Messiaen : L'alouette des champs (Petites esquisses d'oiseaux) Solist : Mikhail Berestnev
De detailpagina bekijken
Halve finale 2013: Roope Gröndahl - recital
Woensdag 15 mei 2013 Flagey/Studio 4 Frederic Rzewski : Dream Johannes Brahms : 8 Klavierstücke op. 76 Capriccio in fis op. 76/1 | Capriccio in b op. 76/2 | Intermezzo in As op. 76/3 | Intermezzo in Bes op. 76/4 | Capriccio in cis op. 76/5 | Intermezzo in A op. 76/6 | Intermezzo in a op. 76/7 | Capriccio in C op. 76/8 Aleksandr Skryabin : Sonate n. 10 op. 70 (Sonates voor piano) Solist : Roope Gröndahl
De detailpagina bekijken
Halve finale 2013: Yedam Kim - recital
Donderdag 16 mei 2013 Flagey/Studio 4 Frederic Rzewski : Dream Johannes Brahms : Variaties en Fuga op een thema van Haendel op. 24 Maurice Ravel : La valse Solist : Yedam Kim
De detailpagina bekijken
Finale 2013 : Roope Gröndahl
Dinsdag 28 mei 2013 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Ludwig van Beethoven : Sonate n. 24 in Fis op. 78 (Sonates voor piano) Adagio cantabile | Allegro ma non troppo | Allegro vivace Michel Petrossian : In the Wake of Ea Johannes Brahms : Concerto n. 1 in d op. 15 Maestoso - Poco piu moderato | Adagio | Rondo Solist : Roope Gröndahl Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2013 : Stanislav Khristenko
Woensdag 29 mei 2013 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Joseph Haydn : Sonate in D Hob. XVI:42 Andante con espressione | Vivace assai Michel Petrossian : In the Wake of Ea Johannes Brahms : Concerto n. 1 in d op. 15 Maestoso - Poco piu moderato | Adagio | Rondo Solist : Stanislav Khristenko Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2013 : David Fung
Vrijdag 31 mei 2013 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Wolfgang Amadeus Mozart : Sonate n. 4 in Es KV 282 (Sonates voor piano) Adagio | Menuetto I, Menuetto II | Allegro Michel Petrossian : In the Wake of Ea Johannes Brahms : Concerto n. 2 in Bes op. 83 Allegro non troppo | Allegro appassionato | Andante | Allegretto grazioso Solist : David Fung Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2013 : Sean Kennard
Zaterdag 1 juni 2013 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Joseph Haydn : Sonate in C Hob. XVI:48 Andante con espressione | Rondo. Presto Michel Petrossian : In the Wake of Ea Johannes Brahms : Concerto n. 1 in d op. 15 Maestoso - Poco piu moderato | Adagio | Rondo Solist : Sean Kennard Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Halve finale 2014: Sarah Laulan
Zondag 18 mei 2014 Flagey/Studio 4 Henri Duparc : Le galop Johannes Brahms : Wie rafft ich mich auf in der Nacht (Neun Lieder und Gesänge op. 32) Aleksandr Borodin : Merknet sviet dnievnoï - Notch, spuskaisa skoreï (Kniaz' Igor (Prince Igor)) Francis Poulenc : Je nommerai ton front (Miroirs brûlants FP 98) Georg Friedrich Haendel : Hence Iris, hence away (Semele) Dmitry Shostakovich : Kolybel'naja (Lullaby) (Iz Jevrejskoj Narodnoj Po`ezii (From Jewish Folk Poetry)) Gian Carlo Menotti : Afraid, afraid (The Medium) Solist : Sarah Laulan Pianobegeleider : Nathanael Gouin
De detailpagina bekijken
Halve finale 2014: Yuan Zhang
Maandag 19 mei 2014 Flagey/Studio 4 Giovanni Battista Pergolesi : Quae moerebat et dolebat (allegro moderato) (Stabat Mater ) Robert Schumann : In der Fremde (Liederkreis op. 39) Robert Schumann : Schöne Fremde (Liederkreis op. 39) Johannes Brahms : Sonntag (5 Lieder op. 47) Franz Schubert : Erlkönig op. 1 D 328 Gustav Mahler : Das irdische Leben (Des Knaben Wunderhorn) Gustav Mahler : Hans und Grete Georges Bizet : Près des remparts de Séville (Carmen) Francesco Cilea : Acerba volutta, dolce tortura (Adriana Lecouvreur) Solist : Yuan Zhang Pianobegeleider : Yorika Kimura
De detailpagina bekijken
Halve finale 2014: Ivan Thirion
Maandag 19 mei 2014 Flagey/Studio 4 Georg Friedrich Haendel : Revenge, Thimotheus cries (Alexander's Feast) Gaetano Donizetti : Bella siccome un angelo (Don Pasquale) Johannes Brahms : Denn es gehet dem Menschen (Vier ernste Gesänge op. 121) Charles Gounod : Sous les pieds d'une femme (La Reine de Saba) Richard Wagner : Wie Todesahnung - O, du mein holder Abendstern (Tannhäuser) Pyotr Tchaikovsky : Serenada Don-Zhuana (Shest' romansov (Six Romances) op. 38) Solist : Ivan Thirion Pianobegeleider : Marianne Pilette
De detailpagina bekijken
Halve finale 2014: Hansung Yoo
Maandag 19 mei 2014 Flagey/Studio 4 Johannes Brahms : Die Mainacht (Vier Gesänge op. 43) Robert Schumann : Schöne Wiege meiner Leiden (Liederkreis op. 24) Wolfgang Amadeus Mozart : Hai già vinta la causa - Vedrò mentr'io sospiro (Le Nozze di Figaro) Henri Duparc : Chanson triste (C) Sergey Rachmaninov : Son (A Dream) (6 Songs op. 38) Umberto Giordano : Nemico della patria (Andrea Chenier) Solist : Hansung Yoo Pianobegeleider : Philippe Riga
De detailpagina bekijken
Halve finale 2014: Susanna Hurrell
Dinsdag 20 mei 2014 Flagey/Studio 4 Giacomo Puccini : Sì, mi chiamano Mimì (La Bohème) Johannes Brahms : Meine Liebe ist grün Wolfgang Amadeus Mozart : Quando avran fine omai - Padre, germani, addio ! (Idomeneo) Ivor Gurney : Most holy night Erich Korngold : Was Du mir bist? (Drei Lieder op. 22) Georg Friedrich Haendel : Mio caro bene (Rodelinda) Solist : Susanna Hurrell Pianobegeleider : Thomas Hoppe
De detailpagina bekijken
Finale 2014 : Daniela Gerstenmeyer
Donderdag 29 mei 2014 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Georg Friedrich Haendel : E pur così in un giorno - Piangerò la sorte mia (Giulio Cesare) Johannes Brahms : Ihr habt nun Traurigkeit (Ein deutsches Requiem op. 45 ) Johann Sebastian Bach : Zerfliesse mein Herze (Johannes Passion BWV 245) Wolfgang Amadeus Mozart : Ach, ich fühl's (Die Zauberflöte) Felix Mendelssohn : Höre, Israël (Elias op. 70 ) Solist : Daniela Gerstenmeyer Orkest : Symfonieorkest van de Munt Dirigent : Roland Böer
De detailpagina bekijken
Finale 2014 : Chiara Skerath
Vrijdag 30 mei 2014 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Benjamin Britten : Villes (Les Illuminations op. 18) Benjamin Britten : Phrases (Les Illuminations op. 18) Benjamin Britten : Antique (Les Illuminations op. 18) Johannes Brahms : Ihr habt nun Traurigkeit (Ein deutsches Requiem op. 45 ) Giacomo Puccini : Sì, mi chiamano Mimì (La Bohème) Antonín Dvorák : Mesícku na nebi hlubokém (Rusalka) Solist : Chiara Skerath Orkest : Symfonieorkest van de Munt Dirigent : Roland Böer
De detailpagina bekijken
Halve finale 2015: Michiru Matsuyama - recital
Maandag 11 mei 2015 Flagey/Studio 4 Eugène Ysaÿe : Sonate in e op. 27/4 Allemande | Sarabande | Finale Vykintas Baltakas : Recitativo Johannes Brahms : Sonate n. 3 in d op. 108 (Sonates voor viool en piano) Allegro alla breve | Adagio | Un poco presto e con sentimento | Presto agitato Solist : Michiru Matsuyama Pianobegeleider : Takashi Sato
De detailpagina bekijken
Halve finale 2015: Rosanne Philippens - recital
Dinsdag 12 mei 2015 Flagey/Studio 4 Vykintas Baltakas : Recitativo Johannes Brahms : Sonate n. 2 in A op. 100 (Sonates voor viool en piano) Allegro amabile | Andante tranquillo | Allegretto grazioso Eugène Ysaÿe : Sonate in e op. 27/4 Allemande | Sarabande | Finale Solist : Rosanne Philippens Pianobegeleider : Thomas Hoppe
De detailpagina bekijken
Halve finale 2015: Momo Wong - recital
Woensdag 13 mei 2015 Flagey/Studio 4 Johannes Brahms : Sonate n. 3 in d op. 108 (Sonates voor viool en piano) Allegro alla breve | Adagio | Un poco presto e con sentimento | Presto agitato Vykintas Baltakas : Recitativo Eugène Ysaÿe : Sonate in e op. 27/4 Allemande | Sarabande | Finale Solist : Momo Wong Pianobegeleider : Liebrecht Vanbeckevoort
De detailpagina bekijken
Halve finale 2015: Stephen Waarts - recital
Woensdag 13 mei 2015 Flagey/Studio 4 Johannes Brahms : Scherzo (F.A.E.) in c Karol Szymanowski : Dryads and Pan (Myths op. 30) Eugène Ysaÿe : Sonate in e op. 27/4 Allemande | Sarabande | Finale Vykintas Baltakas : Recitativo Franz Waxman : Fantaisie sur des thèmes de Carmen Solist : Stephen Waarts Pianobegeleider : Thomas Hoppe
De detailpagina bekijken
Finale 2015: Kenneth Renshaw
Woensdag 27 mei 2015 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Michael Jarrell : ...aussi peu que les nuages... Johannes Brahms : Concerto in D op. 77 Allegro non troppo | Adagio | Allegro giocoso, ma non troppo vivace Solist : Kenneth Renshaw Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2015: Bomsori Kim
Woensdag 27 mei 2015 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Michael Jarrell : ...aussi peu que les nuages... Johannes Brahms : Concerto in D op. 77 Allegro non troppo | Adagio | Allegro giocoso, ma non troppo vivace Solist : Bomsori Kim Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2015: Ji Yoon Lee
Vrijdag 29 mei 2015 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Michael Jarrell : ...aussi peu que les nuages... Johannes Brahms : Concerto in D op. 77 Allegro non troppo | Adagio | Allegro giocoso, ma non troppo vivace Solist : Ji Yoon Lee Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2015: Ji Young Lim
Zaterdag 30 mei 2015 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Michael Jarrell : ...aussi peu que les nuages... Johannes Brahms : Concerto in D op. 77 Allegro non troppo | Adagio | Allegro giocoso, ma non troppo vivace Solist : Ji Young Lim Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Halve finale 2016 : Lukas Vondracek - recital
Dinsdag 10 mei 2016 Flagey/Studio 4 Fabian Fiorini : Tears of Lights Johannes Brahms : Sonate in f op. 5 (Sonates voor piano) Allegro maestoso | Andante espressivo | Scherzo | Intermezzo | Finale Solist : Lukas Vondracek
De detailpagina bekijken
Halve finale 2016 : Denis Zhdanov - recital
Zaterdag 14 mei 2016 Flagey/Studio 4 Fabian Fiorini : Tears of Lights Guido Agosti : The Firebird Suite (naar I. Stravinsky) Danse infernale Johannes Brahms : 7 Fantasieën op. 116 Capriccio in d op. 116/1 | Intermezzo in a op. 116/2 | Capriccio in g op. 116/3 | Intermezzo in E op. 116/4 | Intermezzo in e op. 116/5 | Intermezzo in E op. 116/6 | Capriccio in d op. 116/7 Solist : Denis Zhdanov
De detailpagina bekijken
Finale 2016 : Larry Weng
Donderdag 26 mei 2016 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Claude Ledoux : A Butterfly's Dream Johannes Brahms : Concerto n. 2 in Bes op. 83 Allegro non troppo | Allegro appassionato | Andante | Allegretto grazioso Solist : Larry Weng Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Alexey Zhilin - recital
Woensdag 17 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 4 in Es BWV 1010) Johann Sebastian Bach : Sarabande (Suite n. 4 in Es BWV 1010) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 4 in Es BWV 1010) Johannes Brahms : Sonate n. 2 in F op. 99 Allegro vivace | Adagio affettuoso | Allegro passionato | Allegro Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Pyotr Tchaikovsky : Pezzo capriccioso in b op. 62 Solist : Alexey Zhilin Pianobegeleider : Daniel Blumenthal
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Victor Julien-Laferrière - recital
Woensdag 17 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 2 in d BWV 1008) Johann Sebastian Bach : Allemande (Suite n. 2 in d BWV 1008) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 2 in d BWV 1008) Johannes Brahms : Sonate n. 2 in F op. 99 Allegro vivace | Adagio affettuoso | Allegro passionato | Allegro Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Fritz Kreisler : La campanella (naar N. Paganini) Solist : Victor Julien-Laferrière Pianobegeleider : Théo Fouchenneret
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: James Jeonghwan Kim - recital
Donderdag 18 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Sarabande (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 6 in D BWV 1012) Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Johannes Brahms : Sonate n. 2 in F op. 99 Allegro vivace | Adagio affettuoso | Allegro passionato | Allegro Solist : James Jeonghwan Kim Pianobegeleider : Anna Naretto
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Shizuka Mitsui - recital
Zaterdag 20 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 4 in Es BWV 1010) Johann Sebastian Bach : Courante (Suite n. 4 in Es BWV 1010) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 4 in Es BWV 1010) Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Johannes Brahms : Sonate n. 2 in F op. 99 Allegro vivace | Adagio affettuoso | Allegro passionato | Allegro David Popper : Elfendans Solist : Shizuka Mitsui Pianobegeleider : Takashi Sato
De detailpagina bekijken
Halve finale 2018: Heejin Park
Zaterdag 5 mei 2018 Flagey/Studio 4 Giovanni Battista Pergolesi : Stizzoso, mio stizzoso (La serva padrona) Gaetano Donizetti : Quel guardo il cavaliere - So anch'io la virtù magica (Don Pasquale) Johannes Brahms : Von ewiger Liebe (Vier Gesänge op. 43) Francis Poulenc : Air Champêtre (Airs chantés FP 46) Antonín Dvořák : Měsíčku na nebi hlubokém (Rusalka) Solist : Heejin Park Pianobegeleider : So-Jin Michaela Kim
De detailpagina bekijken
Halve finale 2018: Samuel Hasselhorn
Zaterdag 5 mei 2018 Flagey/Studio 4 Robert Schumann : Tragödie: Entflieh mit mir (Romanzen und Balladen IV op. 64) Entflieh mit mir Hugo Wolf : Benedeit die sel'ge Mutter (Italienisches Liederbuch ) Robert Schumann : Die beiden Grenadiere (Romanzen und Balladen op. 49) Franz Schubert : Gebet während der Schlacht D 171 Johannes Brahms : O Tod, wie bitter bist du (Vier ernste Gesänge op. 121) Hugo Wolf : Seemanns Abschied (Gedichte von Joseph v. Eichendorff) Solist : Samuel Hasselhorn Pianobegeleider : Joseph Middleton
De detailpagina bekijken
Halve finale 2019: Max Tan - recital
Maandag 6 mei 2019 Flagey/Studio 4 Bram Van Camp : Scherzo - Bagatelle Eugène Ysaÿe : Allegretto poco scherzoso | Finale con brio (Sonate in g op. 27/1) Johannes Brahms : Sonate n. 2 in A op. 100 (Sonates voor viool en piano) Allegro amabile | Andante tranquillo | Allegretto grazioso Solist : Max Tan Pianobegeleider : Boris Kusnezow
De detailpagina bekijken
Halve finale 2019: Shannon Lee - recital
Woensdag 8 mei 2019 Flagey/Studio 4 Bram Van Camp : Scherzo - Bagatelle Eugène Ysaÿe : Allegretto poco scherzoso | Finale con brio (Sonate in g op. 27/1) Johannes Brahms : Sonate n. 2 in A op. 100 (Sonates voor viool en piano) Allegro amabile | Andante tranquillo | Allegretto grazioso Heinrich Wilhelm Ernst : Erlkönig (naar F. Schubert) Solist : Shannon Lee Pianobegeleider : Victor Santiago Asuncion
De detailpagina bekijken
Halve finale 2019: Stephen Kim - recital
Vrijdag 10 mei 2019 Flagey/Studio 4 Eugène Ysaÿe : Allegretto poco scherzoso | Finale con brio (Sonate in g op. 27/1) Bram Van Camp : Scherzo - Bagatelle Johannes Brahms : Sonate n. 3 in d op. 108 (Sonates voor viool en piano) Allegro alla breve | Adagio | Un poco presto e con sentimento | Presto agitato Solist : Stephen Kim Pianobegeleider : Samuel Parent
De detailpagina bekijken
Finale 2019 : Stephen Kim
Dinsdag 21 mei 2019 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Kimmo Hakola : Fidl Op.99 Johannes Brahms : Concerto in D op. 77 Allegro non troppo | Adagio | Allegro giocoso, ma non troppo vivace Solist : Stephen Kim Orkest : Belgian National Orchestra Dirigent : Hugh Wolff
De detailpagina bekijken
Finale 2019 : Yukiko Uno
Donderdag 23 mei 2019 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Kimmo Hakola : Fidl Op.99 Johannes Brahms : Concerto in D op. 77 Allegro non troppo | Adagio | Allegro giocoso, ma non troppo vivace Solist : Yukiko Uno Orkest : Belgian National Orchestra Dirigent : Hugh Wolff
De detailpagina bekijken
Finale 2019 : Eva Rabchevska
Zaterdag 25 mei 2019 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Kimmo Hakola : Fidl Op.99 Johannes Brahms : Concerto in D op. 77 Allegro non troppo | Adagio | Allegro giocoso, ma non troppo vivace Solist : Eva Rabchevska Orkest : Belgian National Orchestra Dirigent : Hugh Wolff
De detailpagina bekijken
Audio
Finale 2009 : Soyoung Yoon
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 2009 : Ilian Gârnetz
Johannes Brahms : Sonate n. 3 in d op. 108 (Pianobegeleider : Margareta Cuciuc)
Finale 2009 : Mayu Kishima
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2009 : Noah Bendix-Balgley
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77 (ONB, Gilbert Varga)
Halve finale 2009 : Hrachya Avanesyan
Johannes Brahms : Sonate n. 3 in d op. 108 (Pianobegeleider : Dana Protopopescu)
Halve finale 2009 : Suyoen Kim
Johannes Brahms : Sonate n. 2 in A op. 100 (Piano: Eliane Reyes)
Finale 2010 : Da Sol Kim
Johannes Brahms : Concerto n. 1 in d op. 15
Slotconcert piano 2010
Johannes Brahms : Concerto n. 2 in Bes op. 83
Halve finale 2010 : Sofia Vasheruk - récital
Johannes Brahms : Variaties en Fuga op een thema van Haendel op. 24
Finale 2010 : Tae-Hyung Kim
Johannes Brahms : Concerto n. 1 in d op. 15
Halve finale 2010 : Varvara Nepomnyashchaya - récital
Johannes Brahms : Variaties op een thema van Paganini op. 35 II (Variaties op een thema van Paganini op. 35)
Finale 1951 : Pierre Louis d'Archambeau
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 1951 : Pierre Bernard Doukan
Johannes Brahms : Allegro non troppo (Concerto in D op. 77)
Finale 1951 : Olga Kaverzneva
Johannes Brahms : Allegro non troppo (Concerto in D op. 77)
Johannes Brahms : Adagio (Concerto in D op. 77)
Finale 1951 : Alexei Gorokhov
Johannes Brahms : Allegro non troppo (Concerto in D op. 77)
Johannes Brahms : Adagio (Concerto in D op. 77)
Finale 1955 : Berl Senofsky
Johannes Brahms : Allegro non troppo (Concerto in D op. 77) (ONB, Franz André)
Finale 1955 : Marine Iaschvili
Johannes Brahms : Allegro non troppo (Concerto in D op. 77)
Finale 1955 : Clemens Quatacker
Johannes Brahms : Allegro non troppo
Finale 1956 : Hans Graf
Johannes Brahms : Concerto n. 1 in d op. 15
Finale 1956 : John Browning
Johannes Brahms : Concerto n. 2 in Bes op. 83 (ONB, Franz André)
Finale 1959 : Koji Toyoda
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 1959 : Gerard Kantarjian
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 1959 : Joseph Silverstein
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 1959 : Desmond Bradley
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 1960 : Lee Luvisi
Johannes Brahms : Concerto n. 2 in Bes op. 83 (ONB, Franz André)
Laureatenconcert 1963 : Masuko Ushioda
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 1963 : Masuko Ushioda
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Laureatenconcert 1967 : Jean-Jacques Kantorow
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Laureatenconcert 1967 : Jean-Jacques Kantorow
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 1967 : Nicolas Chumachenco
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 1967 : Endre Granat
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 1967 : Uri Pianka
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 1971 : Zinovy Vinnikov
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Laureatenconcert 1971 : Andreï Korsakov
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 1971 : Zakhar Bron
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 1975 : Mikhail Faerman
Johannes Brahms : Variaties op een thema van Paganini op. 35
Carl Czerny : Variaties op een thema van Rode op. 33
Finale 1975 : Stanislav Igolinsky
Johannes Brahms : Concerto n. 2 in Bes op. 83 (Symfonieorkest van de B.R.T., Irwin Hoffman)
Finale 1975 : Olivier Gardon
Johannes Brahms : Sonate in f op. 5 (Sonates voor piano)
Finale 1975 : Evelyne Brancart
Johannes Brahms : Variaties op een thema van Paganini op. 35
Finale 1976 : Gonçal Comellas Fabregas
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 1978 : Gregory Allen
Finale 1980 : Peter Zazofsky
Johannes Brahms : Sonate n. 2 in A op. 100 (Pianobegeleider : Andrew Willis)
Finale 1989 : Vadim Repin
Johannes Brahms : Sonate n. 3 in d op. 108 (Sonates voor viool en piano)
Finale 1980 : Yuzuko Horigome
Johannes Brahms : Sonate n. 1 in G op. 78 (Pianobegeleider : Jean-Claude Vanden Eynden)
Finale 1983 : Pierre Volondat
Johannes Brahms : 4 Ballades op. 10
Finale 1993 : Martin Beaver
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 2005 : Sergey Khachatryan
Johannes Brahms : Sonate n. 3 in d op. 108
Javier Torres Maldonado : Obscuro etiamtum lumine
Dmitry Shostakovich : Concerto n. 1 in a op. 77
Finale 2012: Hyun Su Shin
Finale 2012: Tatsuki Narita
Finale 2012: Artiom Shishkov
Finale 2012: Tseng Yu-Chien
Finale 2000 : Sunhae Im
Johannes Brahms : Ihr habt nun Traurigkeit (OSM, Marc Soustrot )
Finale 2001 : Boris Brovtsyn
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2001 : Baek Ju-Young
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2001 : Feng Ning
Johannes Brahms : Sonate n. 2 in A op. 100 (Piano : Dana Protopopescu)
Finale 2001 : Alina Pogostkina
Johannes Brahms : Sonate n. 2 in A op. 100 (Piano: Gerda Guttenberg)
Finale 2001 : Barnabás Kelemen
Johannes Brahms : Sonate n. 2 in A op. 100 (Piano: Luc Devos)
Finale 2007 : Francesco Piemontesi
Johannes Brahms : Concerto n. 2 in Bes op. 83 (ONB, Gilbert Varga)
Laureatenconcert 1955 : Berl Senofsky
Johannes Brahms : Allegro giocoso, non troppo vivace (Concerto in D op. 77) (ONB, Franz André)
Recital eerste prijs 1955 : Berl Senofsky
Johannes Brahms : Allegro alla breve (Sonate n. 3 in d op. 108)
Recital eerste prijs 1955 : Berl Senofsky
Johannes Brahms : Adagio (Sonate n. 3 in d op. 108)
Recital eerste prijs 1955 : Berl Senofsky
Johannes Brahms : Presto agitato (Sonate n. 3 in d op. 108)
Concert van de 2de, 4de en 6de laureaat piano 1956
Johannes Brahms : Concerto n. 2 in Bes op. 83 (Allegro appassionnato)
Concert van de 2de, 4de en 6de laureaat piano 1956
Johannes Brahms : Concerto n. 2 in Bes op. 83 (Andante)
Concert van de 2de, 4de en 6de laureaat piano 1956
Johannes Brahms : Concerto n. 2 in Bes op. 83 (Allegro gracioso)
Recital 1ste laureaat 1959 : Jaime Laredo
Johannes Brahms : Allegro molto moderato (Sonate n. 1 in G op. 78)
Finale 1980 : Andres Jorge Cardene-Cuevas
Johannes Brahms : Sonate n. 1 in G op. 78
Finale 1980 : Eugène Sarbu
Johannes Brahms : Sonate n. 2 in A op. 100
Finale 1980 : Véronique Bogaerts
Johannes Brahms : Sonate n. 1 in G op. 78
Finale 1980 : Irina Tseitlin
Johannes Brahms : Sonate n. 2 in A op. 100
Finale 1980 : Teresa Glabowna
Johannes Brahms : Sonate n. 2 in A op. 100
Finale 1983 : Uriel Tsachor
Johannes Brahms : Concerto n. 2 in Bes op. 83
Finale 1983 : David Buechner
Johannes Brahms : Variaties en Fuga op een thema van Haendel op. 24
Finale 1985 : Elisa Kawaguti
Johannes Brahms : Sonate n. 2 in A op. 100
Finale 1985 : Chin Kim
Johannes Brahms : Sonate n. 1 in G op. 78
Finale 1985 : Dene Olding
Johannes Brahms : Sonate n. 2 in A op. 100
Finale 1985 : Michaela Paetsch
Johannes Brahms : Sonate n. 1 in G op. 78
Finale 1985 : Kyoko Shikata
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 1985 : Tamara Smirnova
Johannes Brahms : Sonate n. 2 in A op. 100
Finale 1987 : Chia Chou
Johannes Brahms : Concerto n. 1 in d op. 15
Finale 1987 : Balazs Szokolay
Johannes Brahms : Concerto n. 1 in d op. 15
Finale 1988 : Marie-Noëlle Callataÿ
Johannes Brahms : Botschaft
Finale 1988 : Martina Musacchio
Johannes Brahms : Meine Liebe ist grün
Finale 1988 : Yvonne Schiffelers
Johannes Brahms : Von ewiger Liebe
Laureatenconcert met de 2de, 4de en 6de laureaat viool 1989
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 1989 : Erez Ofer
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 1989 : Annalee Patipatanakoon
Johannes Brahms : Sonate n. 2 in A op. 100
Finale 1989 : Akiko Suwanai
Johannes Brahms : Sonate n. 3 in d op. 108
Finale 1989 : Hiroko Suzuki
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 1989 : Dmitri Berlinsky
Johannes Brahms : Sonate n. 3 in d op. 108 (Sonates voor viool en piano)
Finale 1989 : Eugène Bouchkov
Johannes Brahms : Sonate n. 3 in d op. 108
Finale 1989 : Eugène Bouchkov
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 1989 : Catherine Cho
Johannes Brahms : Sonate n. 3 in d op. 108
Finale 1989 : Michi Sugiura
Johannes Brahms : Sonate n. 3 in d op. 108
Finale 1991 : Jan Michiels
Johannes Brahms : Concerto n. 1 in d op. 15
Finale 1992 : Young-Zoo Oh
Johannes Brahms : Ihr habt nun Traurigkeit
Finale 1993 : Rachel Barton
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 1993 : Bin Huang
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 1993 : Marco Rizzi
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Eerste ronde 2013 : Di Wu
Eerste ronde 2013 : Joon Kim
Halve finale 2013: Mikhail Berestnev - recital
Halve finale 2013: Roope Gröndahl - recital
Halve finale 2013: Yedam Kim - recital
Finale 2013 : Roope Gröndahl
Finale 2013 : Stanislav Khristenko
Finale 2013 : Sean Kennard
Finale 2013 : David Fung
Finale 2014 : Chiara Skerath
Johannes Brahms : Ihr habt nun Traurigkeit (Ein deutsches Requiem op. 45)
Finale 2014 : Daniela Gerstenmeyer
Johannes Brahms : Ihr habt nun Traurigkeit (Ein deutsches Requiem op. 45)
Halve finale 2014: Hansung Yoo
Johannes Brahms : Die Mainacht (Vier Gesänge op. 43)
Halve finale 2014: Ivan Thirion
Johannes Brahms : Denn es gehet dem Menschen (Vier ernste Gesänge op. 121)
Halve finale 2014: Sarah Laulan
Johannes Brahms : Wie rafft ich mich auf in der Nacht (Neun Lieder und Gesänge op. 32)
Halve finale 2014: Susanna Hurrell
Johannes Brahms : Meine Liebe ist grün
Halve finale 2014: Yuan Zhang
Johannes Brahms : Sonntag (5 Lieder op. 47)
Halve finale 2015: Michiru Matsuyama - recital
Halve finale 2015: Rosanne Philippens - recital
Halve finale 2015: Stephen Waarts - recital
Halve finale 2015: Momo Wong - recital
Finale 2005 : Sergey Khachatryan
Johannes Brahms : Sonate n. 3 in d op. 108 (Sonates voor viool en piano)
Finale 2005 : Antal Szalai
Johannes Brahms : Sonate n. 3 in d op. 108 (Sonates voor viool en piano)
Finale 2005 : Saeka Matsuyama
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 2005 : Andreas Janke
Johannes Brahms : Sonate n. 3 in d op. 108 (Sonates voor viool en piano)
Finale 2005 : Yossif Ivanov
Johannes Brahms : Sonate n. 3 in d op. 108 (Sonates voor viool en piano)
Finale 2015: Bomsori Kim
Finale 2015: Kenneth Renshaw
Halve finale 2005 : Saeka Matsuyama - récital
Johannes Brahms : Sonate n. 3 in d op. 108 (Sonates voor viool en piano)
Finale 2015: Ji Yoon Lee
Finale 2015: Ji Young Lim
Finale 1978 : Alan Weiss
Johannes Brahms : Concerto n. 1 in d op. 15
Halve finale 2007 : Anna Vinnitskaya - récital
Johannes Brahms : Variaties op een thema van Paganini op. 35 I (Variaties op een thema van Paganini op. 35)
Halve finale 2007 : Ilya Rashkovskiy - récital
Johannes Brahms : Variaties op een thema van Paganini op. 35
Halve finale 2007 : Stanislav Khegay - récital
Johannes Brahms : 8 Klavierstücke op. 76
Halve finale 2016 : Lukas Vondracek - recital
Halve finale 2016 : Denis Zhdanov - recital
Finale 2016 : Larry Weng
Halve finale 2017: Alexey Zhilin - recital
Halve finale 2017: Victor Julien-Laferrière - recital
Halve finale 2017: James Jeonghwan Kim - recital
Halve finale 2017: Shizuka Mitsui - recital
Eerste ronde 2018 : Veronica Jensen
Eerste ronde 2018 : Zoya Petrova
Halve finale 2018: Samuel Hasselhorn
Halve finale 2018: Heejin Park
Halve finale 2019: Max Tan - recital
Halve finale 2019: Shannon Lee - recital
Halve finale 2019: Stephen Kim - recital
Finale 2019 : Stephen Kim
Finale 2019 : Yukiko Uno
Finale 2019 : Eva Rabchevska
Werken
ComponistWerk
Brahms Johannes4 Ballades op. 10
Brahms Johannes4 Klavierstücke op. 119
Brahms Johannes6 Klavierstücke op. 118
Brahms Johannes7 Fantasieën op. 116
Brahms Johannes8 Klavierstücke op. 76
Brahms JohannesAch, wende diesen Blick
Brahms JohannesAuf dem Kirchhofe
Brahms JohannesBotschaft
Brahms JohannesConcerto in D op. 77
Brahms JohannesConcerto n. 1 in d op. 15
Brahms JohannesConcerto n. 2 in Bes op. 83
Brahms JohannesDämmrung senkte sich von oben
Brahms JohannesDenn es gehet dem Menschen
Brahms JohannesDie Mainacht
Brahms JohannesFeldeinsamkeit
Brahms JohannesHe, Zigeuner, greife in die Saiten ein
Brahms JohannesHerr lehre doch mich
Brahms JohannesIhr habt nun Traurigkeit
Brahms JohannesImmer leiser wird mein Schlummer
Brahms JohannesMädchenlied
Brahms JohannesMeine Liebe ist grün
Brahms JohannesO Tod, wie bitter bist du
Brahms JohannesOch Mod'r, ich well en Ding han n. 33 Woo 33
Brahms JohannesRapsodies op. 79
Brahms JohannesRhapsodie in Es op. 119/4
Brahms JohannesScherzo (F.A.E.) in c
Brahms JohannesSonate in C op. 1
Brahms JohannesSonate in f op. 5
Brahms JohannesSonate in fis op. 2
Brahms JohannesSonate n. 1 in e op. 38
Brahms JohannesSonate n. 1 in G op. 78
Brahms JohannesSonate n. 2 in A op. 100
Brahms JohannesSonate n. 2 in F op. 99
Brahms JohannesSonate n. 3 in d op. 108
Brahms JohannesSonntag
Brahms JohannesVariaties en Fuga op een thema van Haendel op. 24
Brahms JohannesVariaties op een originele thema op. 21/1
Brahms JohannesVariaties op een thema van Paganini op. 35
Brahms JohannesVariaties op een thema van Paganini op. 35 I
Brahms JohannesVariaties op een thema van Paganini op. 35 II
Brahms JohannesVier ernste Gesänge op. 121
Brahms JohannesVon ewiger Liebe
Brahms JohannesWenn du nur zuweilen
Brahms JohannesWenn ich mit Menschen
Brahms JohannesWie Melodien zieht es mir
Brahms JohannesWie rafft ich mich auf in der Nacht
Brahms JohannesWir wandelten
Shop
Français - Nederlands - English
In de website zoeken
Newsletter
Inloggen
Audio & video Viool 2019
Herbeluister of herbekijk de optredens van de kandidaten !
De cd's van de Wedstrijd
Online mediatheek
Audio, video's en foto's van 1951 tot 2019