00:00:00 / 00:00:00
Persoonlijkheden / Alle persoonlijkheden / Fryderyk Chopin
Fryderyk Chopin
°1810 - †1849
Video's
Finale 1999 : Ning An Fryderyk Chopin : Concerto n. 1 in e op. 11...
Woensdag 26 mei 1999 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Fryderyk Chopin : Concerto n. 1 in e op. 11 Allegro maestoso | Romance | Rondo Solist : Ning An Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marc Soustrot
De detailpagina bekijken
Halve finale 2013: Lu Shen - recital
Maandag 13 mei 2013 Flagey/Studio 4 Frederic Rzewski : Dream Fryderyk Chopin : 24 Preludia op. 28 Preludium in C op. 28/1 | Preludium in a op. 28/2 | Preludium in G op. 28/3 | Preludium in e op. 28/4 | Preludium in Des op. 28/5 | Preludium in b op. 28/6 | Preludium in A op. 28/7 | Preludium in fis op. 28/8 | Preludium in E op. 28/9 | Preludium in cis op. 28/10 | Preludium in B op. 28/11 | Preludium in gis op. 28/12 | Preludium in Fis op. 28/13 | Preludium in es op. 28/14 | Preludium in Des op. 28/15 | Preludium in bes op. 28/16 | Preludium in As op. 28/17 | Preludium in f op. 28/18 | Preludium in Es op. 28/19 | Preludium in c op. 28/20 | Preludium in Bes op. 28/21 | Preludium in g op. 28/22 | Preludium in F op. 28/23 | Preludium in d op. 28/24 Solist : Lu Shen
De detailpagina bekijken
Halve finale 2013: Joon Kim - recital
Dinsdag 14 mei 2013 Flagey/Studio 4 Fryderyk Chopin : Polonaise in fis op. 44 Frederic Rzewski : Dream Franz Liszt : Erlkönig (naar F. Schubert) Sergey Prokofiev : Sonate n. 7 in Bes op. 83 (Sonates voor piano) Allegro inquieto | Andante caloroso | Precipitato Solist : Joon Kim
De detailpagina bekijken
Halve finale 2013: Sean Kennard - recital
Zaterdag 18 mei 2013 Flagey/Studio 4 Franz Schubert : Impromptu in Ges D 899/3 (4 Impromptus op. 90 D 899) Franz Schubert : Impromptu in As D 899/4 (4 Impromptus op. 90 D 899) Fryderyk Chopin : Ballade n. 1 in g op. 23 (4 Ballades) Frederic Rzewski : Dream Igor Stravinsky : 3 Bewegingen uit Petroesjka Danse russe | Chez Petrouchka | La Semaine Grasse Solist : Sean Kennard
De detailpagina bekijken
Finale 1987 : Andrei Nikolsky
Donderdag 28 mei 1987 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Fryderyk Chopin : Barcarolle in Fis op. 60 Solist : Andrei Nikolsky
De detailpagina bekijken
Halve finale 2016: Chi Ho Han - recital
Maandag 9 mei 2016 Flagey/Studio 4 Fabian Fiorini : Tears of Lights Fryderyk Chopin : Nocturne n. 17 in B op. 62/1 (Nocturnes op. 62) Robert Schumann : Kreisleriana op. 16 Solist : Chi Ho Han
De detailpagina bekijken
Halve finale 2016 : Ruoyu Huang - recital
Dinsdag 10 mei 2016 Flagey/Studio 4 Fabian Fiorini : Tears of Lights Sergey Rachmaninov : Sonate n. 2 in bes op. 36 (Sonates voor piano) Allegro agitato | Non allegro | Allegro molto Fryderyk Chopin : Barcarolle in Fis op. 60 Maurice Ravel : Ondine (Gaspard de la nuit) Solist : Ruoyu Huang
De detailpagina bekijken
Halve finale 2016 : Dinara Klinton - recital
Dinsdag 10 mei 2016 Flagey/Studio 4 Fabian Fiorini : Tears of Lights Ludwig van Beethoven : Sonate n. 24 in Fis op. 78 (Sonates voor piano) Adagio cantabile | Allegro ma non troppo | Allegro vivace Fryderyk Chopin : Scherzo n. 3 in cis op. 39 (4 Scherzi) Fryderyk Chopin : Nocturne n. 14 in fis op. 48/2 (Nocturnes op. 48) Domenico Scarlatti : Sonate in f K 466 (Sonates voor piano) Solist : Dinara Klinton
De detailpagina bekijken
Halve finale 2016 : Dmitry Shishkin - recital
Woensdag 11 mei 2016 Flagey/Studio 4 Fabian Fiorini : Tears of Lights Wolfgang Amadeus Mozart : Sonate n. 11 in A KV 331 (Sonates voor piano) Andante grazioso | Menuetto | Rondo: Alla turca Fryderyk Chopin : Scherzo n. 2 in bes op. 31 (4 Scherzi) Sergey Prokofiev : 4 Etudes op. 2 Etude in d op. 2/1 | Etude in e op. 2/2 | Etude in c op. 2/3 | Etude in c op. 2/4 Solist : Dmitry Shishkin
De detailpagina bekijken
Halve finale 2016 : Leonardo Pierdomenico - recital
Donderdag 12 mei 2016 Flagey/Studio 4 Fabian Fiorini : Tears of Lights Muzio Clementi : Sonate in fis op. 25/5 Più tosto allegro con espressione | Lento e patetico | Presto Fryderyk Chopin : Ballade n. 1 in g op. 23 (4 Ballades) Aleksandr Skryabin : Fantasie in b op. 28 Solist : Leonardo Pierdomenico
De detailpagina bekijken
Halve finale 2016 : Yoonji Kim - recital
Donderdag 12 mei 2016 Flagey/Studio 4 Aleksandr Skryabin : Fantasie in b op. 28 Fabian Fiorini : Tears of Lights Fryderyk Chopin : Sonate n. 3 in b op. 58 Allegro maestoso | Scherzo | Largo | Finale Solist : Yoonji Kim
De detailpagina bekijken
Finale 2016 : Aljosa Jurinic
Woensdag 25 mei 2016 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Claude Ledoux : A Butterfly's Dream Fryderyk Chopin : Concerto n. 1 in e op. 11 Allegro maestoso | Romance | Rondo Solist : Aljosa Jurinic Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Audio
Finale 1972 : Jo Alfidi
Fryderyk Chopin : Polonaise in fis op. 44
Halve finale 2010 : Claire Huangci - récital
Fryderyk Chopin : Andante spianato et grande polonaise brillante op. 22
Slotconcert piano 2010
Fryderyk Chopin : Concerto n. 1 in e op. 11
Halve finale 2010 : Evgeni Bozhanov - récital
Fryderyk Chopin : Nocturne n. 17 in B op. 62/1 (Nocturnes op. 62)
Halve finale 2010 : Evgeni Bozhanov - récital
Fryderyk Chopin : Sonate n. 3 in b op. 58
Halve finale 2010 : Yekwon Sunwoo - récital
Fryderyk Chopin : Nocturne n. 17 in B op. 62/1 (Nocturnes op. 62)
Halve finale 2010 : Yekwon Sunwoo - récital
Fryderyk Chopin : Scherzo n. 2 in bes op. 31 (4 Scherzi)
Halve finale 2010 : Evgeni Bozhanov - récital
Fryderyk Chopin : Sonate n. 3 in b op. 58
Finale 1956 : Cécile Ousset
Fryderyk Chopin : Concerto n. 2 in f op. 21
Finale 1972 : Jeffrey Swann
Fryderyk Chopin : Concerto n. 1 in e op. 11 (ONB, René Defossez)
Finale 1972 : Ikulo Kamiya
Fryderyk Chopin : Concerto n. 2 in f op. 21
Finale 1975 : Larry Graham
Fryderyk Chopin : Concerto n. 1 in e op. 11
Finale 1975 : Seta Tanyel
Fryderyk Chopin : Concerto n. 1 in e op. 11
Finale 1978 : Alan Weiss
Finale 1978 : Robert Groslot
Finale 1978 : Sylvia Traey
Finale 1978 : Brigitte Engerer
Fryderyk Chopin : Scherzo n. 2 in bes op. 31
Finale 1987 : Andrei Nikolsky
Fryderyk Chopin : Barcarolle in Fis op. 60
Finale 1999 : Jakob Katznelson
Fryderyk Chopin : Concerto n. 1 in e op. 11 (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Esther Budiardjo
Fryderyk Chopin : Concerto n. 1 in e op. 11
Finale 1999 : Ning An
Fryderyk Chopin : Concerto n. 1 in e op. 11 (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Vladimir Sverdlov
Fryderyk Chopin : Concerto n. 2 in f op. 21 (ONB, Marc Soustrot)
Finale 2007 : Hisako Kawamura
Fryderyk Chopin : Concerto n. 1 in e op. 11 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 1956 : Tamás Vásáry
Fryderyk Chopin : Sonate n. 2 in bes op. 35
Concert van de 2de, 4de en 6de laureaat piano 1956
Fryderyk Chopin : Concerto n. 1 in e op. 11 (Allegro maestoso)
Concert van de 2de, 4de en 6de laureaat piano 1956
Fryderyk Chopin : Concerto n. 2 in f op. 21 (Larghetto)
Concert van de 2de, 4de en 6de laureaat piano 1956
Fryderyk Chopin : Concerto n. 2 in f op. 21 (Allegro vivace)
Recital 1ste laureaat piano 1956
Fryderyk Chopin : Ballade n. 2 in F op. 38 (4 Ballades)
Recital 1ste laureaat piano 1956
Fryderyk Chopin : Mazurka in As op. 7/4
Fryderyk Chopin : Mazurka in c op. 30/1
Recital 1ste laureaat piano 1956
Fryderyk Chopin : Scherzo n. 4 in E op. 54 (4 Scherzi)
Concert ten voordele van Fonds Musical Reine Elisabeth piano 1956
Fryderyk Chopin : Mazurka in As op. 17/3
Finale 1960 : Alice Mitchenko
Fryderyk Chopin : Ballade n. 1 in g op. 23 (4 Ballades)
Finale 1960 : Jerome Lowenthal
Fryderyk Chopin : Scherzo n. 3 in cis op. 39 (4 Scherzi)
Finale 1983 : Sergei Edelmann
Fryderyk Chopin : Concerto n. 1 in e op. 11
Finale 1987 : Chia Chou
Fryderyk Chopin : Scherzo n. 4 in E op. 54
Slotconcert piano 1987
Fryderyk Chopin : Etude in C op. 10/1
Slotconcert piano 1987
Fryderyk Chopin : Nocturne n. 20 in cis
Finale 1987 : Kayo Miki
Fryderyk Chopin : Concerto n. 1 in e op. 11
Eerste ronde 2013 : Zhang Zuo
Eerste ronde 2013 : Sung-Jae Kim
Eerste ronde 2013 : Evan Wong
Eerste ronde 2013 : Yuhi Ozaki
Eerste ronde 2013 : Shoko Kawasaki
Eerste ronde 2013 : Anna Bulkina
Eerste ronde 2013 : Hye Jin Kim
Eerste ronde 2013 : EunAe Lee
Eerste ronde 2013 : Rémi Geniet
Eerste ronde 2013 : Roope Gröndahl
Eerste ronde 2013 : Stanislav Khristenko
Eerste ronde 2013 : Boris Giltburg
Eerste ronde 2013 : Yuntian Liu
Eerste ronde 2013 : Kate Liu
Eerste ronde 2013 : Dinara Klinton
Eerste ronde 2013 : Seomseung Lee
Eerste ronde 2013 : Ben Kim
Eerste ronde 2013 : Vasyl Kotys
Eerste ronde 2013 : Yedam Kim
Eerste ronde 2013 : Jianing Kong
Eerste ronde 2013 : Ilya Maximov
Eerste ronde 2013 : Stephanie Proot
Eerste ronde 2013 : Sangyoung Kim
Eerste ronde 2013 : Anna Fedorova
Eerste ronde 2013 : Christopher Falzone
Eerste ronde 2013 : Yejin Noh
Eerste ronde 2013 : Eri Goto
Eerste ronde 2013 : Przemyslaw Witek
Eerste ronde 2013 : Samson Tsoy
Halve finale 2013: Lu Shen - recital
Halve finale 2013: Joon Kim - recital
Halve finale 2013: Sean Kennard - recital
Halve finale 2007 : Mariangela Vacatello - récital
Fryderyk Chopin : Ballade n. 3 in As op. 47 (4 Ballades)
Halve finale 2007 : Hong-Chun Youn - récital
Fryderyk Chopin : Ballade n. 4 in f op. 52 (4 Ballades)
Halve finale 2007 : Hyo-Sun Lim - récital
Fryderyk Chopin : Sonate n. 2 in bes op. 35
Finale 2003 : Mako Okamoto
Fryderyk Chopin : Concerto n. 1 in e op. 11
Halve finale 2003 : Valentina Igoshina - recital
Fryderyk Chopin : Sonate n. 2 in bes op. 35
Halve finale 2003 : Ekaterina Mechetina - recital
Fryderyk Chopin : Preludium in Es op. 28/19 (24 Preludia op. 28)
Fryderyk Chopin : Preludium in c op. 28/20 (24 Preludia op. 28)
Fryderyk Chopin : Preludium in Bes op. 28/21 (24 Preludia op. 28)
Fryderyk Chopin : Preludium in g op. 28/22 (24 Preludia op. 28)
Fryderyk Chopin : Preludium in F op. 28/23 (24 Preludia op. 28)
Fryderyk Chopin : Preludium in d op. 28/24 (24 Preludia op. 28)
Halve finale 2003 : Roberto Giordano - recital
Fryderyk Chopin : Ballade n. 4 in f op. 52 (4 Ballades)
Eerste ronde 2016 : Yoonji Kim
Eerste ronde 2016 : Joo Hyeon Park
Eerste ronde 2016 : Jun Sun
Eerste ronde 2016 : Juyoung Park
Eerste ronde 2016 : Nadezda Pisareva
Eerste ronde 2016 : Olof Hansen
Eerste ronde 2016 : Youbin Kim
Eerste ronde 2016 : Yukyeong Ji
Eerste ronde 2016 : Dongkyu Kim
Eerste ronde 2016 : George Xiaoyuan Fu
Eerste ronde 2016 : Leonardo Pierdomenico
Eerste ronde 2016 : Alexander Beyer
Eerste ronde 2016 : Annika Treutler
Eerste ronde 2016 : Atsushi Imada
Eerste ronde 2016 : EunAe Lee
Eerste ronde 2016 : Evelyne Berezovsky
Eerste ronde 2016 : François-Xavier Poizat
Eerste ronde 2016 : Natalia Sokolovskaya
Eerste ronde 2016 : Rachel Cheung
Eerste ronde 2016 : Ye Seul Kim
Eerste ronde 2016 : Saetbyeol Kim
Eerste ronde 2016 : Anna Dmytrenko
Eerste ronde 2016 : Brian Lin
Eerste ronde 2016 : Denis Zhdanov
Eerste ronde 2016 : Evan Wong
Eerste ronde 2016 : Florian Noack
Eerste ronde 2016 : Hans H. Suh
Eerste ronde 2016 : Hee Jun Han
Eerste ronde 2016 : Jiayan Sun
Eerste ronde 2016 : Ning Zhou
Eerste ronde 2016 : Alexey Sychev
Eerste ronde 2016 : Aljosa Jurinic
Eerste ronde 2016 : Enrique Lapaz
Eerste ronde 2016 : Franck Laurent-Grandpré
Eerste ronde 2016 : Jeung Eun Yoon
Eerste ronde 2016 : Nathanaël Gouin
Eerste ronde 2016 : Chi Ho Han
Eerste ronde 2016 : San Jittakarn
Eerste ronde 2016 : Andrei Gologan
Eerste ronde 2016 : Anna Bulkina
Eerste ronde 2016 : Arisa Sakai
Eerste ronde 2016 : Artem Yasynskyy
Eerste ronde 2016 : Aurèle Marthan
Eerste ronde 2016 : Honggi Kim
Eerste ronde 2016 : Jong Ho Won
Eerste ronde 2016 : Ruoyu Huang
Eerste ronde 2016 : Tsubasa Tatsuno
Eerste ronde 2016 : Airi Katada
Eerste ronde 2016 : Lukas Vondracek
Eerste ronde 2016 : Alberto Ferro
Eerste ronde 2016 : Jaeyeon Won
Eerste ronde 2016 : Jeung Beum Sohn
Eerste ronde 2016 : Jong Yun Kim
Eerste ronde 2016 : Kana Okada
Eerste ronde 2016 : Konstantinos Destounis
Eerste ronde 2016 : Akihiro Sakiya
Eerste ronde 2016 : Henry Kramer
Eerste ronde 2016 : Hyoung Lok Choi
Eerste ronde 2016 : Dmitry Shishkin
Halve finale 2016: Chi Ho Han - recital
Halve finale 2016 : Ruoyu Huang - recital
Halve finale 2016 : Dinara Klinton - recital
Halve finale 2016 : Dmitry Shishkin - recital
Halve finale 2016 : Leonardo Pierdomenico - recital
Halve finale 2016 : Yoonji Kim - recital
Finale 2016 : Aljosa Jurinic
Werken
ComponistWerk
Chopin Fryderyk24 Preludia op. 28
Chopin Fryderyk3 Mazurkas op. 59
Chopin Fryderyk4 Mazurkas op. 30
Chopin FryderykAndante spianato et grande polonaise brillante op. 22
Chopin FryderykBallade n. 1 in g op. 23
Chopin FryderykBallade n. 2 in F op. 38
Chopin FryderykBallade n. 3 in As op. 47
Chopin FryderykBallade n. 4 in f op. 52
Chopin FryderykBarcarolle in Fis op. 60
Chopin FryderykBriljante variaties in Bes op. 12
Chopin FryderykBriljante wals n. 3 in F op. 34/3
Chopin FryderykConcerto n. 1 in e op. 11
Chopin FryderykConcerto n. 2 in f op. 21
Chopin FryderykEtude in a op. 10/2
Chopin FryderykEtude in a op. 25/11
Chopin FryderykEtude in a op. 25/4
Chopin FryderykEtude in As op. 10/10
Chopin FryderykEtude in b op. 25/10
Chopin FryderykEtude in C op. 10/1
Chopin FryderykEtude in c op. 10/12
Chopin FryderykEtude in C op. 10/7
Chopin FryderykEtude in c op. 25/12
Chopin FryderykEtude in cis op. 10/4
Chopin FryderykEtude in Des op. 25/8
Chopin FryderykEtude in e op. 25/5
Chopin FryderykEtude in Es op. 10/11
Chopin FryderykEtude in F op. 10/8
Chopin FryderykEtude in Ges op. 10/5
Chopin FryderykEtude in Ges op. 25/9
Chopin FryderykEtude in gis op. 25/6
Chopin FryderykFantasie in f op. 49
Chopin FryderykGrote briljante wals in Es op. 18
Chopin FryderykGrote wals in As op. 42
Chopin FryderykImpromptu in Ges op. 51
Chopin FryderykNocturne n. 13 in c op. 48/1
Chopin FryderykNocturne n. 14 in fis op. 48/2
Chopin FryderykNocturne n. 16 in Es op. 55/2
Chopin FryderykNocturne n. 17 in B op. 62/1
Chopin FryderykNocturne n. 7 in cis op. 27/1
Chopin FryderykNocturne n. 8 in Des op. 27/2
Chopin FryderykPolonaise - Fantasie in As op. 61
Chopin FryderykPolonaise in As
Chopin FryderykPolonaise in As op. 53
Chopin FryderykPolonaise in fis op. 44
Chopin FryderykPrecz Z Moich Oczu! (Out of My Sight) n. 6 op. 74
Chopin FryderykPreludium in Bes op. 28/21
Chopin FryderykPreludium in c op. 28/20
Chopin FryderykPreludium in cis op. 45
Chopin FryderykPreludium in d op. 28/24
Chopin FryderykPreludium in Es op. 28/19
Chopin FryderykPreludium in F op. 28/23
Chopin FryderykPreludium in Fis op. 28/13
Chopin FryderykPreludium in g op. 28/22
Chopin FryderykRondo in Es op. 16
Chopin FryderykRondo op. 5
Chopin FryderykScherzo n. 1 in b op. 20
Chopin FryderykScherzo n. 2 in bes op. 31
Chopin FryderykScherzo n. 3 in cis op. 39
Chopin FryderykScherzo n. 4 in E op. 54
Chopin FryderykSonate n. 2 in bes op. 35
Chopin FryderykSonate n. 3 in b op. 58
Chopin FryderykWals in As op. 64/3
Chopin FryderykZyczenie n. 1 op. 74
Shop
Français - Nederlands - English
In de website zoeken
Newsletter
Inloggen
Audio & video Viool 2019
Herbeluister of herbekijk de optredens van de kandidaten !
De cd's van de Wedstrijd
Online mediatheek
Audio, video's en foto's van 1951 tot 2019