00:00:00 / 00:00:00
Wedstrijden / VIOOL 2015 / Pianobegeleiders / Thomas Hoppe
Thomas Hoppe
Internet
Duitsland
Biografie
Thomas Hoppe heeft samengewerkt met vooraanstaande artiesten als Itzhak Perlman, Joshua Bell, Antje Weithaas, Tabea Zimmermann, Alban Gerhardt, Frans Helmerson en Shirley Verrett en treedt regelmatig op met zowel instrumentalisten als zangers in de Verenigde Staten en Europa. Als pianist van het befaamde ATOS Trio reist hij langs concertpodia wereldwijd. Het ensemble mocht in 2007 de 3de Kalichstein-Laredo-Robinson Award in ontvangst nemen en was in 2009 lid van de BBC3 New Generation Artists. In 2012 werd de artistieke uitmuntendheid van het Trio bekroond met de Borletto-Buitoni Prijs. Thomas Hoppe heeft master classes in pianobegeleiding en kamermuziek gegeven in Europa, China, Australië, Zuid-Amerika en de Verenigde Staten. Daarnaast is hij officieel pianist voor vele internationale wedstrijden, waaronder het Joseph Joachimconcours (Hannover), de Koningin Elisabethwedstrijd en de Indianapolis Violin Competition. Hij was een leerling van Lee Luvisi en voltooide zijn studies aan de Juilliard School of Music, waar hij als studiopianist voor Dorothy DeLay en Itzhak Perlman werkte. Thomas Hoppe en zijn familie wonen in Berlijn, waar hij doceert aan de Hochschule für Musik Hanns Eisler.
Activiteiten
ActiviteitFunctie
Halve finale 2019: Anna Göckel - recitalPianobegeleider
Halve finale 2019: Siwoo Kim - récitalPianobegeleider
Halve finale 2019: Elly Suh - recitalPianobegeleider
Eerste ronde 2019: Siwoo KimPianobegeleider
Eerste ronde 2019: Olga SroubkováPianobegeleider
Eerste ronde 2019: Laurel GagnonPianobegeleider
Eerste ronde 2019: Yun Jae ChoiPianist
Eerste ronde 2019: Yukiko UnoPianist
Eerste ronde 2019: Misako AkamaPianobegeleider
Eerste ronde 2019: Jung Min ChoiPianobegeleider
Eerste ronde 2019: Irène DuvalPianobegeleider
Eerste ronde 2019: Yukari OhnoPianist
Eerste ronde 2019: Anna GöckelPianobegeleider
Eerste ronde 2019: Seina MatsuokaPianist
Eerste ronde 2019: Yiying JiangPianobegeleider
VIOOL 2019Pianist
Halve finale 2018: Yuriy HadzetskyyPianobegeleider
Halve finale 2018: Soo Yeon LimPianobegeleider
Halve finale 2018: Ao LiPianobegeleider
Eerste ronde 2018 : Yuriy HadzetskyyPianobegeleider
Eerste ronde 2018 : Chen WangPianobegeleider
Eerste ronde 2018 : Svetlana MoskalenkoPianobegeleider
Eerste ronde 2018 : Soo Yeon LimPianobegeleider
Eerste ronde 2018 : Alyssa MartinPianobegeleider
Eerste ronde 2018 : Felicitas FrischePianobegeleider
Eerste ronde 2018 : Rocío PérezPianobegeleider
Eerste ronde 2018 : Ao LiPianobegeleider
ZANG 2018Pianist
Halve finale 2017: Yuya Okamoto - recitalPianobegeleider
Eerste ronde 2017 : Benjamin LaiPianobegeleider
Eerste ronde 2017 : Yuya OkamotoPianobegeleider
Eerste ronde 2017 : Tomasz DarochPianobegeleider
Eerste ronde 2017 : Jakob SteppPianobegeleider
Eerste ronde 2017 : Benedict KlöcknerPianobegeleider
Eerste ronde 2017 : Hideaki FujiwaraPianobegeleider
CELLO 2017Pianist
Halve finale 2015: George Tudorache - recitalPianobegeleider
Halve finale 2015: Stephen Waarts - recitalPianobegeleider
Halve finale 2015: Rosanne Philippens - recitalPianobegeleider
Halve finale 2015: Solenne Païdassi - recitalPianobegeleider
Halve finale 2015: Ji Yoon Lee - recitalPianobegeleider
Eerste ronde 2015: Stephen WaartsPianobegeleider
Eerste ronde 2015: George Tudorache Pianobegeleider
Eerste ronde 2015: Rosanne PhilippensPianobegeleider
Eerste ronde 2015: Solenne PaïdassiPianobegeleider
Eerste ronde 2015: Ji Young LimPianobegeleider
Eerste ronde 2015: Francisco Garcia-FullanaPianobegeleider
Eerste ronde 2015: Xika Huang Pianobegeleider
Eerste ronde 2015: Anna SavkinaPianobegeleider
Eerste ronde 2015: Jae Jun Park Pianobegeleider
Eerste ronde 2015: Mai Suzuki Pianobegeleider
Eerste ronde 2015: Tobias FeldmannPianobegeleider
VIOOL 2015Pianist
Halve finale 2014: Susanna HurrellPianobegeleider
Halve finale 2014: Camille SchnoorPianobegeleider
Halve finale 2014: Emoke BaráthPianobegeleider
Eerste ronde 2014: Jungeun KimPianobegeleider
Eerste ronde 2014: Yu ShaoPianobegeleider
Eerste ronde 2014: Oleksandr VozniukPianobegeleider
Eerste ronde 2014: Myong-Hyun LeePianobegeleider
Eerste ronde 2014: Camille SchnoorPianobegeleider
Eerste ronde 2014: Elisabeth MoussousPianobegeleider
Eerste ronde 2014: Susanna HurrellPianobegeleider
Eerste ronde 2014: Chang LiuPianobegeleider
Eerste ronde 2014: Emoke BaráthPianobegeleider
ZANG 2014Pianist
Finale 2012: Nikki ChooiPianobegeleider
Finale 2012: Ermir AbeshiPianobegeleider
Halve finale 2012: Bomsori Kim - recitalPianobegeleider
Halve finale 2012: Kristi Gjezi - recitalPianobegeleider
Halve finale 2012: recitalPianobegeleider
Halve finale 2012: Jinjoo Cho - recitalPianobegeleider
Eerste ronde 2012 - Julien SzulmanPianobegeleider
Eerste ronde 2012 - Christopher Tun AndersenPianobegeleider
Eerste ronde 2012 - Nikki ChooiPianobegeleider
Eerste ronde 2012 - Fabiola KimPianobegeleider
Eerste ronde 2012 - Bomsori KimPianobegeleider
Eerste ronde 2012 - Birthe BlomPianobegeleider
Eerste ronde 2012 - Kristi GjeziPianist
Eerste ronde 2012: Mari PollPianobegeleider
Eerste ronde 2012: Maria-Elisabeth LottPianobegeleider
Eerste ronde 2012: Ermir AbeshiPianobegeleider
Eerste ronde 2012: GaHyun ChoPianobegeleider
Eerste ronde 2012: Claire DassessePianobegeleider
Eerste ronde 2012: Jinjoo ChoPianobegeleider
VIOOL 2012Pianist
Halve finale 2011 : Elena GalitskayaPianobegeleider
Halve finale 2011 : Bae HeeraPianobegeleider
Halve finale 2011 : Katrien BaertsPianobegeleider
Eerste ronde 2011: Stanislas de BarbeyracPianobegeleider
Eerste ronde 2011: Elena GalitskayaPianobegeleider
Eerste ronde 2011: Bae HeeraPianobegeleider
Eerste ronde 2011 : Thomas BlondellePianobegeleider
Eerste ronde 2011 : Katrien BaertsPianobegeleider
ZANG 2011Pianist
Finale 2009 : Ray ChenPianobegeleider
Finale 2009 : Mayu KishimaPianobegeleider
Finale 2009 : Jiafeng ChenPianobegeleider
Halve finale 2009 : Ray Chen - récital Pianobegeleider
Halve finale 2009 : Jiafeng Chen - récital Pianobegeleider
Halve finale 2009 : Jing Zhang - récital Pianobegeleider
Halve finale 2009 : Jung Yoon Yang - récitalPianobegeleider
Eerste ronde 2009 : Ray ChenPianobegeleider
Eerste ronde 2009 : Chen JiafengPianobegeleider
Eerste ronde 2009 : Andrey Baranov Pianobegeleider
Eerste ronde 2009 : Jung Yoon YangPianobegeleider
VIOOL 2009Pianist
Video's
Halve finale 2012: Cho Jinjoo - recital
Maandag 7 mei 2012 Flagey/Studio 4 Camille Saint-Saëns : Introduction et rondo capriccioso op. 28 Eugène Ysaÿe : Sonate in d op. 27/3 Ballade Victor Kissine : Caprice Franz Waxman : Fantaisie sur des thèmes de Carmen Amy Beach : Romance Solist : Jinjoo Cho Pianobegeleider : Thomas Hoppe
De detailpagina bekijken
Halve finale 2012: recital
Maandag 7 mei 2012 Flagey/Studio 4 Ernest Chausson : Poème op. 25 Victor Kissine : Caprice Eugène Ysaÿe : Sonate in d op. 27/3 Ballade Nicolò Paganini : I Palpiti op. 13 Solist : Ermir Abeshi Pianobegeleider : Thomas Hoppe
De detailpagina bekijken
Halve finale 2012: Kristi Gjezi - recital
Woensdag 9 mei 2012 Flagey/Studio 4 Eugène Ysaÿe : Sonate in d op. 27/3 Ballade Victor Kissine : Caprice Johannes Brahms : Sonate n. 3 in d op. 108 (Sonates voor viool en piano) Allegro alla breve | Adagio | Un poco presto e con sentimento | Presto agitato Henryk Wieniawski : Polonaise n. 1 in D op. 4 Solist : Kristi Gjezi Pianobegeleider : Thomas Hoppe
De detailpagina bekijken
Halve finale 2012: Bomsori Kim - recital
Donderdag 10 mei 2012 Flagey/Studio 4 Wolfgang Amadeus Mozart : Sonate n. 21 in e KV 304 (Sonates voor viool en piano) Allegro | Tempo di minuetto Victor Kissine : Caprice Eugène Ysaÿe : Sonate in d op. 27/3 Ballade Jean Sibelius : Tanz-Idylle (Six Pieces op. 79) Jean Sibelius : Berceuse (Six Pieces op. 79) Camille Saint-Saëns : Introduction et rondo capriccioso op. 28 Solist : Bomsori Kim Pianobegeleider : Thomas Hoppe
De detailpagina bekijken
Halve finale 2014: Emoke Baráth
Zondag 18 mei 2014 Flagey/Studio 4 Franz Schubert : Im Frühling Wolfgang Amadeus Mozart : Fulget, amica dies - Tu virginum coronam (andante) (Exsultate, Jubilate KV 165) Wolfgang Amadeus Mozart : Alleluia (allegro) (Exsultate, Jubilate KV 165) Claude Debussy : Le jet d'eau (Cinq Poèmes de Baudelaire) Vincenzo Bellini : Eccomi in lieta vesta - Oh ! Quante volte (I Capuleti e i Montecchi) Béla Bartók : Székely lassú (Slow dance) (20 Hungarian folksongs) Solist : Emoke Baráth Pianobegeleider : Thomas Hoppe
De detailpagina bekijken
Halve finale 2014: Camille Schnoor
Maandag 19 mei 2014 Flagey/Studio 4 Antonín Dvorák : Necitelná vodní moci (Rusalka) Franz Liszt : O lieb, so lang du lieben kannst Gioachino Rossini : Crucifixus (Petite messe solennelle) Giuseppe Verdi : Mi parea - Piangea cantando - Ave Maria (Otello) Solist : Camille Schnoor Pianobegeleider : Thomas Hoppe
De detailpagina bekijken
Halve finale 2014: Susanna Hurrell
Dinsdag 20 mei 2014 Flagey/Studio 4 Giacomo Puccini : Sì, mi chiamano Mimì (La Bohème) Johannes Brahms : Meine Liebe ist grün Wolfgang Amadeus Mozart : Quando avran fine omai - Padre, germani, addio ! (Idomeneo) Ivor Gurney : Most holy night Erich Korngold : Was Du mir bist? (Drei Lieder op. 22) Georg Friedrich Haendel : Mio caro bene (Rodelinda) Solist : Susanna Hurrell Pianobegeleider : Thomas Hoppe
De detailpagina bekijken
Halve finale 2015: Ji Yoon Lee - recital
Maandag 11 mei 2015 Flagey/Studio 4 Vykintas Baltakas : Recitativo Eugène Ysaÿe : Sonate in e op. 27/4 Allemande | Sarabande | Finale Béla Bartók : Rhapsodie n. 1 Moderato | Allegro moderato Karol Szymanowski : Dryads and Pan (Myths op. 30) Pyotr Tchaikovsky : Valse-Scherzo in C op. 34 Solist : Ji Yoon Lee Pianobegeleider : Thomas Hoppe
De detailpagina bekijken
Halve finale 2015: Solenne Païdassi - recital
Dinsdag 12 mei 2015 Flagey/Studio 4 Eugène Ysaÿe : Sonate in e op. 27/4 Allemande | Sarabande | Finale Vykintas Baltakas : Recitativo Camille Saint-Saëns : Sonate voor viool en piano n. 1 in d op. 75 Allegro agitato - Adagio | Allegretto moderato - Allegro molto Solist : Solenne Païdassi Pianobegeleider : Thomas Hoppe
De detailpagina bekijken
Halve finale 2015: Rosanne Philippens - recital
Dinsdag 12 mei 2015 Flagey/Studio 4 Vykintas Baltakas : Recitativo Johannes Brahms : Sonate n. 2 in A op. 100 (Sonates voor viool en piano) Allegro amabile | Andante tranquillo | Allegretto grazioso Eugène Ysaÿe : Sonate in e op. 27/4 Allemande | Sarabande | Finale Solist : Rosanne Philippens Pianobegeleider : Thomas Hoppe
De detailpagina bekijken
Halve finale 2015: Stephen Waarts - recital
Woensdag 13 mei 2015 Flagey/Studio 4 Johannes Brahms : Scherzo (F.A.E.) in c Karol Szymanowski : Dryads and Pan (Myths op. 30) Eugène Ysaÿe : Sonate in e op. 27/4 Allemande | Sarabande | Finale Vykintas Baltakas : Recitativo Franz Waxman : Fantaisie sur des thèmes de Carmen Solist : Stephen Waarts Pianobegeleider : Thomas Hoppe
De detailpagina bekijken
Halve finale 2015: George Tudorache - recital
Woensdag 13 mei 2015 Flagey/Studio 4 Vykintas Baltakas : Recitativo Eugène Ysaÿe : Sonate in e op. 27/4 Allemande | Sarabande | Finale Francis Poulenc : Sonate voor viool en piano Allegro con fuoco | Intermezzo: Très lent et calme | Presto tragico Franz Waxman : Fantaisie sur des thèmes de Carmen Solist : George Tudorache Pianobegeleider : Thomas Hoppe
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Yuya Okamoto - recital
Maandag 15 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Allemande (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Courante (Suite n. 6 in D BWV 1012) Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Igor Stravinsky : Italiaanse suite Introduzione | Serenata | Aria | Tarantella | Minuetto e Finale Henri Dutilleux : Trois Strophes sur le nom de Sacher, pour violoncelle solo Un poco indeciso | Un poco indeciso | Vivace Solist : Yuya Okamoto Pianobegeleider : Thomas Hoppe
De detailpagina bekijken
Halve finale 2018: Ao Li
Vrijdag 4 mei 2018 Flagey/Studio 4 Wolfgang Amadeus Mozart : La vendetta, oh ! la vendetta (Le Nozze di Figaro) Franz Schubert : Auf dem Flusse (Winterreise op. 89 D 911) Giuseppe Verdi : Ella giammai m'amò (Don Carlo) Pyotr Tchaikovsky : Primiren'ye [Reconciliation] (Shest' romansov op. 25) Solist : Ao Li Pianobegeleider : Thomas Hoppe
De detailpagina bekijken
Halve finale 2018: Soo Yeon Lim
Vrijdag 4 mei 2018 Flagey/Studio 4 Wolfgang Amadeus Mozart : Giunse alfin il momento - Deh vieni, non tardar (Le Nozze di Figaro) Ernest Chausson : La cigale (Quatre mélodies op. 13) Richard Strauss : Grossmächtige Prinzessin - Noch glaub'ich ... Als ein Gott (Ariadne auf Naxos) Solist : Soo Yeon Lim Pianobegeleider : Thomas Hoppe
De detailpagina bekijken
Halve finale 2018: Yuriy Hadzetskyy
Zaterdag 5 mei 2018 Flagey/Studio 4 Wolfgang Amadeus Mozart : Rivolgete a lui lo sguardo KV 584 (Concert Aria's) Edvard Grieg : Hjertets melodier op. 5 To brune øjne | Du fatter ei bølgernes evige gang | Jeg elsker dig | Min tanke er et maegtigt fjeld Felix Mendelssohn : Es ist genug (Elias op. 70 ) Richard Strauss : Heimliche Aufforderung (Vier Lieder op. 27) Solist : Yuriy Hadzetskyy Pianobegeleider : Thomas Hoppe
De detailpagina bekijken
Halve finale 2019: Elly Suh - recital
Dinsdag 7 mei 2019 Flagey/Studio 4 Bram Van Camp : Scherzo - Bagatelle Wolfgang Amadeus Mozart : Sonate n. 20 in C KV 303 (Sonates voor viool en piano) Adagio - Molto allegro | Tempo di minuetto Jörg Widmann : Étude III Eugène Ysaÿe : Allegretto poco scherzoso | Finale con brio (Sonate in g op. 27/1) Nicolò Paganini : La Campanella op. 7 Solist : Elly Suh Pianobegeleider : Thomas Hoppe
De detailpagina bekijken
Halve finale 2019: Siwoo Kim - récital
Woensdag 8 mei 2019 Flagey/Studio 4 Claude Debussy : Sonate in g Allegro vivo | Intermède | Finale Eugène Ysaÿe : Allegretto poco scherzoso | Finale con brio (Sonate in g op. 27/1) Bram Van Camp : Scherzo - Bagatelle Maurice Ravel : Tzigane Solist : Siwoo Kim Pianobegeleider : Thomas Hoppe
De detailpagina bekijken
Halve finale 2019: Anna Göckel - recital
Donderdag 9 mei 2019 Flagey/Studio 4 Wolfgang Amadeus Mozart : Sonate n. 18 in G KV 301 (Sonates voor viool en piano) Allegro con spirito | Allegro Eugène Ysaÿe : Allegretto poco scherzoso | Finale con brio (Sonate in g op. 27/1) Bram Van Camp : Scherzo - Bagatelle Henryk Wieniawski : Briljante fantasie op thema's uit Faust op. 20 Solist : Anna Göckel Pianobegeleider : Thomas Hoppe
De detailpagina bekijken
Audio
Finale 2009 : Jiafeng Chen
Maurice Ravel : Sonate in G (Pianobegeleider : Thomas Hoppe)
Finale 2009 : Mayu Kishima
Sergey Prokofiev : Sonate n. 1 in f op. 1 (Pianobegeleider : Thomas Hoppe)
Halve finale 2009 : Jiafeng Chen
Claude Ledoux : V... (Pianobegeleider : Thomas Hoppe)
Halve finale 2009 : Jiafeng Chen
Sergey Prokofiev : 5 Melodieën voor viool en piano op. 35bis (Pianobegeleider : Thomas Hoppe)
Halve finale 2009 : Jing Zhang
Claude Ledoux : V... (Pianobegeleider : Thomas Hoppe)
Halve finale 2009 : Jing Zhang
Ernest Chausson : Poème op. 25 (Pianobegeleider : Thomas Hoppe)
Halve finale 2009 : Jung Yoon Yang
Eugène Ysaÿe : Caprice d'après l'étude en forme de valse op. 52 de C. Saint-Saëns (Pianobegeleider : Thomas Hoppe)
Halve finale 2009 : Jung Yoon Yang
Claude Ledoux : V... (Pianobegeleider : Thomas Hoppe)
Halve finale 2009 : Jung Yoon Yang
Igor Stravinsky : Divertimento (Pianobegeleider : Thomas Hoppe)
Halve finale 2009 : Ray Chen
Camille Saint-Saëns : Introduction et rondo capriccioso op. 28 (Pianobegeleider : Thomas Hoppe)
Halve finale 2009 : Ray Chen
Claude Ledoux : V... (Pianobegeleider : Thomas Hoppe)
Halve finale 2009 : Ray Chen
Henryk Wieniawski : Variations sur un thème original in a op. 15 (Pianobegeleider : Thomas Hoppe)
Eerste ronde 2012: Jinjoo Cho
Eerste ronde 2012: GaHyun Cho
Eerste ronde 2012: Claire Dassesse
Eerste ronde 2012: Ermir Abeshi
Eerste ronde 2012: Maria-Elisabeth Lott
Eerste ronde 2012: Mari Poll
Eerste ronde 2012 - Kristi Gjezi
Eerste ronde 2012 - Birthe Blom
Eerste ronde 2012 - Bomsori Kim
Eerste ronde 2012 - Fabiola Kim
Eerste ronde 2012 - Christopher Tun Andersen
Eerste ronde 2012 - Julien Szulman
Eerste ronde 2012 - Yoojin Jang
Eerste ronde 2012: Hyun Woong Lee
Finale 2012: Ermir Abeshi
Finale 2012: Nikki Chooi
Halve finale 2014: Camille Schnoor
Antonín Dvorák : Necitelná vodní moci (Rusalka)
Halve finale 2014: Camille Schnoor
Franz Liszt : O lieb, so lang du lieben kannst
Halve finale 2014: Camille Schnoor
Gioachino Rossini : Crucifixus (Petite messe solennelle)
Halve finale 2014: Camille Schnoor
Giuseppe Verdi : Mi parea - Piangea cantando - Ave Maria (Otello)
Halve finale 2014: Emoke Baráth
Béla Bartók : Székely lassú (Slow dance) (20 Hungarian folksongs)
Halve finale 2014: Emoke Baráth
Claude Debussy : Le jet d'eau (Cinq Poèmes de Baudelaire)
Halve finale 2014: Emoke Baráth
Franz Schubert : Im Frühling
Halve finale 2014: Emoke Baráth
Wolfgang Amadeus Mozart : Fulget, amica dies - Tu virginum coronam (andante) - Alleluia (allegro) (Exsultate, Jubilate KV 165)
Halve finale 2014: Emoke Baráth
Vincenzo Bellini : Eccomi in lieta vesta - Oh ! Quante volte (I Capuleti e i Montecchi)
Halve finale 2014: Susanna Hurrell
Erich Korngold : Was Du mir bist? (Drei Lieder op. 22)
Halve finale 2014: Susanna Hurrell
Georg Friedrich Haendel : Mio caro bene (Rodelinda)
Halve finale 2014: Susanna Hurrell
Giacomo Puccini : Sì, mi chiamano Mimì (La Bohème)
Halve finale 2014: Susanna Hurrell
Ivor Gurney : Most holy night
Halve finale 2014: Susanna Hurrell
Johannes Brahms : Meine Liebe ist grün
Halve finale 2014: Susanna Hurrell
Wolfgang Amadeus Mozart : Quando avran fine omai - Padre, germani, addio ! (Idomeneo)
Eerste ronde 2015: Tobias Feldmann
Eerste ronde 2015: Jae Jun Park
Eerste ronde 2015: Mai Suzuki
Eerste ronde 2015: Anna Savkina
Eerste ronde 2015: Francisco Garcia-Fullana
Eerste ronde 2015: Xika Huang
Eerste ronde 2015: Rosanne Philippens
Eerste ronde 2015: Solenne Païdassi
Eerste ronde 2015: Ji Young Lim
Eerste ronde 2015: George Tudorache
Eerste ronde 2015: Stephen Waarts
Halve finale 2015: Ji Yoon Lee - recital
Halve finale 2015: Rosanne Philippens - recital
Halve finale 2015: Solenne Païdassi - recital
Halve finale 2015: Stephen Waarts - recital
Halve finale 2015: George Tudorache - recital
Eerste ronde 2017 : Benedict Klöckner
Eerste ronde 2017 : Hideaki Fujiwara
Eerste ronde 2017 : Jakob Stepp
Eerste ronde 2017 : Tomasz Daroch
Eerste ronde 2017 : Yuya Okamoto
Eerste ronde 2017 : Benjamin Lai
Halve finale 2017: Yuya Okamoto - recital
Eerste ronde 2018 : Ao Li
Eerste ronde 2018 : Rocío Pérez
Eerste ronde 2018 : Alyssa Martin
Eerste ronde 2018 : Felicitas Frische
Eerste ronde 2018 : Soo Yeon Lim
Eerste ronde 2018 : Svetlana Moskalenko
Eerste ronde 2018 : Chen Wang
Eerste ronde 2018 : Yuriy Hadzetskyy
Halve finale 2018: Soo Yeon Lim
Halve finale 2018: Ao Li
Halve finale 2018: Yuriy Hadzetskyy
Eerste ronde 2019: Yiying Jiang
Johann Sebastian Bach : Adagio - Fuga : Allegro (Sonate n. 1 in g BWV 1001)
Nicolò Paganini : Capriccio n. 1 in E (24 cappriccio's voor viool solo op. 1)
Nicolò Paganini : Capriccio n. 24 in a (24 cappriccio's voor viool solo op. 1)
Ludwig van Beethoven : Allegro assai (Sonate n. 8 in G op. 30/3)
Eerste ronde 2019: Anna Göckel
Eerste ronde 2019: Irène Duval
Eerste ronde 2019: Jung Min Choi
Eerste ronde 2019: Misako Akama
Eerste ronde 2019: Laurel Gagnon
Eerste ronde 2019: Olga Sroubková
Johann Sebastian Bach : Grave - Fuga (Sonate n. 2 in a BWV 1003)
Ludwig van Beethoven : Allegro assai (Sonate n. 8 in G op. 30/3)
Nicolò Paganini : Capriccio n. 4 in c (24 cappriccio's voor viool solo op. 1)
Eerste ronde 2019: Siwoo Kim
Halve finale 2019: Elly Suh - recital
Halve finale 2019: Siwoo Kim - récital
Halve finale 2019: Anna Göckel - recital
Shop
Français - Nederlands - English
In de website zoeken
Newsletter
Inloggen
Audio & video Viool 2019
Herbeluister of herbekijk de optredens van de kandidaten !
De cd's van de Wedstrijd
Online mediatheek
Audio, video's en foto's van 1951 tot 2019