00:00:00 / 00:00:00
Wedstrijden / VIOOL 2015 / Pianobegeleiders / Daniel Blumenthal
Daniel Blumenthal
Blumenthal - Copie (Web)
Sluiten
Internet
°1952
Verenigde Staten van Amerika
piano
Biografie
Daniel Blumenthal, geboren in het Duitse Landstuhl maar van Amerikaanse afkomst, zette zijn eerste stappen in de muziekwereld als knaap van amper vijf. Aan de University of Michigan behaalde hij een Bachelor en aan de Juilliard School in New York een Master in muziek en de titel Doctor of Musical Arts. Hij is laureaat van enkele internationale wedstrijden : Sydney en Leeds in 1981, Genève en Busoni in 1982, de Koningin Elisabethwedstrijd in 1983. Internationaal heeft hij een mooie reputatie als solist, concerten kamermusicus opgebouwd. Daniel Blumenthal doceert piano aan het Koninklijk Conservatorium in Brussel en op het Thy Chamber Music Festival in Denemarken. In 1995 was hij jurylid van de Koningin Elisabethwedstrijd voor piano. Hij heeft meer dan 80 cd’s opgenomen. Daniel Blumenthal is erelid van Icons of Europe, een culturele vzw die hij ook muzikaal advies verleent.
Activiteiten
ActiviteitFunctie
Halve finale 2018: Irina Jae-Eun ParkPianobegeleider
Halve finale 2018: Danylo MatviienkoPianobegeleider
Halve finale 2018: Sooyeon LeePianobegeleider
Eerste ronde 2018 : Yuko HayashiPianobegeleider
Eerste ronde 2018 : Jungrae KimPianobegeleider
Eerste ronde 2018 : Irina Jae-Eun ParkPianobegeleider
Eerste ronde 2018 : Danylo MatviienkoPianobegeleider
Eerste ronde 2018 : Sooyeon LeePianobegeleider
Eerste ronde 2018 : Bertrand DubyPianobegeleider
ZANG 2018Pianist
Halve finale 2017: Alexey Zhilin - recitalPianobegeleider
Eerste ronde 2017 : Jinkyung WonPianobegeleider
Eerste ronde 2017 : Alexey ZhilinPianobegeleider
Eerste ronde 2017 : Xin ShiPianobegeleider
Eerste ronde 2017 : Angela ParkPianobegeleider
Eerste ronde 2017 : Marcel MarkowskiPianobegeleider
Eerste ronde 2017 : Ayano KamimuraPianobegeleider
Eerste ronde 2017 : Daeyoun KimPianobegeleider
Eerste ronde 2017 : Dilshod NarzillaevPianobegeleider
CELLO 2017Pianist
PIANO 2016Lid van de artistieke commissie
Recital met laureaten viool 2015Pianobegeleider
Halve finale 2015: Bomsori Kim - recitalPianobegeleider
Halve finale 2015: Tobias Feldmann - recitalPianobegeleider
Halve finale 2015: Suyeon Kang - recitalPianobegeleider
Halve finale 2015: Thomas Reif - recitalPianobegeleider
Eerste ronde 2015: Ji Yoon Lee Pianobegeleider
Eerste ronde 2015: Galiya ZharovaPianobegeleider
Eerste ronde 2015: Wonhee Bae Pianobegeleider
Eerste ronde 2015: Fangyue He Pianobegeleider
Eerste ronde 2015: Eunice KimPianobegeleider
Eerste ronde 2015: Bomsori Kim Pianobegeleider
Eerste ronde 2015: Suyeon Kang Pianobegeleider
Eerste ronde 2015: Marisol Lee Pianobegeleider
Eerste ronde 2015: Richard LinPianobegeleider
Eerste ronde 2015: Jian RenPianobegeleider
Eerste ronde 2015: Thomas ReifPianobegeleider
VIOOL 2015Pianist
Recital met een laureaat van de zangwedstrijd 2014Pianist
Concertino : Sheva TehovalPianist
Concertino : Daniela GerstenmeyerPianist
Halve finale 2014: Yu ShaoPianobegeleider
Halve finale 2014: Sheva TehovalPianobegeleider
Halve finale 2014 : Meghan LindsayPianobegeleider
Eerste ronde 2014: Ilona KrzywickaPianobegeleider
Eerste ronde 2014: Marina NachkebiyaPianobegeleider
Eerste ronde 2014: Plamena GirginovauPianobegeleider
Eerste ronde 2014: Jennifer MichelPianobegeleider
Eerste ronde 2014: Marta SwiderskaPianobegeleider
Eerste ronde 2014: Hrafnhildur ÁrnadóttirPianobegeleider
Eerste ronde 2014: Charlotte DellionPianobegeleider
Eerste ronde 2014: Meghan LindsayPianobegeleider
Eerste ronde 2014: Liying YangPianobegeleider
ZANG 2014Pianist
PIANO 2013Lid van de artistieke commissie
Recital met een laureaat van de vioolwedstrijd 2012Pianist
Recital met een laureaat van de vioolwedstrijd 2012Pianist
Recital met een laureaat van de vioolwedstrijd 2012Pianist
Concertino : Ermir AbeshiPianist
Concertino : Nancy ZhouPianist
Concertino : Nikki ChooiPianist
Finale 2012: Tseng Yu-ChienPianobegeleider
Finale 2012: Esther YooPianobegeleider
Halve finale 2012: Esther Yoo - recitalPianobegeleider
Halve finale 2012: Yu-Chien Tseng - recitalPianobegeleider
Halve finale 2012: Richard Lin - recitalPianobegeleider
Halve finale 2012: Stefan Tarara - recitalPianobegeleider
Eerste ronde 2012 - Aiko KamishikiryoPianobegeleider
Eerste ronde 2012 - Aiko KamishikiryoPianobegeleider
Eerste ronde 2012 - Boson MoPianobegeleider
Eerste ronde 2012 - Arsenis SelalmazidisPianobegeleider
Eerste ronde 2012 - Stefani CollinsPianobegeleider
Eerste ronde 2012 - Suliman TekalliPianobegeleider
Eerste ronde 2012: Sulki YuPianobegeleider
Eerste ronde 2012: Stefan TararaPianobegeleider
VIOOL 2012Pianist
Halve finale 2011 : Thomas BlondellePianobegeleider
Halve finale 2011 : Georg GädkerPianobegeleider
Eerste ronde 2011: Georg GädkerPianobegeleider
ZANG 2011Pianist
Halve finale 2008 : Sébastien ParottePianobegeleider
Halve finale 2008 : Anna KasyanPianobegeleider
Halve finale 2008 : Kishani JayasinghePianobegeleider
ZANG 2008Pianist
Halve finale 2004 : Igor GnidiiPianobegeleider
Halve finale 2004 : Lionel LhotePianobegeleider
Halve finale 2004 : Sabine ConzenPianobegeleider
ZANG 2004Pianist
Finale 2001 : Christina CastelliPianobegeleider
Halve finale 2001 : Alexis Cardenas - recitalPianobegeleider
Halve finale 2001 : Amanda Favier - recitalPianobegeleider
Halve finale 2001 : Christina Castelli - recitalPianobegeleider
Halve finale 2001 : Karin Ato - recitalPianobegeleider
Halve finale 2001 : Ju-Young Baek - recitalPianobegeleider
VIOOL 2001Pianist
Halve finale 2000 : Marie-Nicole Lemieux - liedPianobegeleider
Halve finale 2000 : David Dong Qyu Lee - liedPianobegeleider
ZANG 2000Pianist
VIOOL 1997Pianist
ZANG 1996Pianist
Finale piano 1995Jurylid
Halve finale piano 1995Jurylid
Eerste ronde piano 1995Jurylid
PIANO 1995Jurylid
Finale 1993 : Chie AbikoPianobegeleider
Finale 1993 : Rachel BartonPianobegeleider
Finale 1993 : Liviu PrunaruPianobegeleider
Finale 1993 : Marco RizziPianobegeleider
VIOOL 1993Pianist
Finale 1992 : Isabelle KabatuPianobegeleider
Finale 1992 : Wendy HoffmanPianobegeleider
Finale 1992 : Cristina Gallardo-Domas Pianobegeleider
Halve finale 1992 : Wendy Hoffman - liedPianobegeleider
Halve finale 1992 : Isabelle Kabatu - liedPianobegeleider
Halve finale 1992 : Craig Morphis - liedPianobegeleider
Halve finale 1992 : Anastassios Christoyannopoulos - liedPianobegeleider
ZANG 1992Pianist
VIOOL 1989Pianist
Halve finale 1988 : Eva Hess-Thaysen - oratorioPianobegeleider
Halve finale 1988 : Eva Hess-Thaysen - liederPianobegeleider
ZANG 1988Pianist
PIANO 1987Lid van de artistieke commissie
Finale 1985 : Ik-Hwan BaePianobegeleider
Finale 1985 : Michaela PaetschPianobegeleider
Finale 1985 : Chin KimPianobegeleider
Halve finale 1985 : Angel GimenoPianobegeleider
Halve finale 1985 : Ik-Hwan BaePianobegeleider
Halve finale 1985 : Chin KimPianobegeleider
Halve finale 1985 : Michaela PaetschPianobegeleider
VIOOL 1985Pianist
Laureatenconcert met de 2de, 4de en 6de laureaat piano 1983Solist
Finale 1983 : Daniel BlumenthalSolist
Halve finale 1983 : Daniel BlumenthalSolist
PIANO 1983Vierde prijs
Video's
Halve finale 2012: Stefan Tarara - recital
Dinsdag 8 mei 2012 Flagey/Studio 4 Béla Bartók : Tempo di ciaccona (Sonate voor viool solo in g op. 115 Sz. 117) Victor Kissine : Caprice Eugène Ysaÿe : Sonate in d op. 27/3 Ballade Massimo Lauricella : Kairòs voor viool solo Nicolò Paganini : Introductie et variaties op "Nel cor più non mi sento" uit "La molinara" van Paisiello Solist : Stefan Tarara Pianobegeleider : Daniel Blumenthal
De detailpagina bekijken
Halve finale 2012: Richard Lin - recital
Vrijdag 11 mei 2012 Flagey/Studio 4 Christian Sinding : Suite im alten Stil in a op. 10 Presto | Adagio | Tempo giusto Victor Kissine : Caprice Eugène Ysaÿe : Sonate in d op. 27/3 Ballade Alexander Glazunov : Meditation op. 32 Camille Saint-Saëns : Introduction et rondo capriccioso op. 28 Solist : Richard Lin Pianobegeleider : Daniel Blumenthal
De detailpagina bekijken
Halve finale 2012: Esther Yoo - recital
Zaterdag 12 mei 2012 Flagey/Studio 4 Fritz Kreisler : Duivelstrillersonate in g (naar G. Tartini) Eugène Ysaÿe : Sonate in d op. 27/3 Ballade Victor Kissine : Caprice Franz Waxman : Fantaisie sur des thèmes de Carmen Solist : Esther Yoo Pianobegeleider : Daniel Blumenthal
De detailpagina bekijken
Halve finale 2012: Yu-Chien Tseng - recital
Vrijdag 11 mei 2012 Flagey/Studio 4 Fritz Kreisler : Duivelstrillersonate in g (naar G. Tartini) Eugène Ysaÿe : Sonate in d op. 27/3 Ballade Victor Kissine : Caprice Henryk Wieniawski : Variations sur un thème original in a op. 15 Solist : Yu-Chien Tseng Pianobegeleider : Daniel Blumenthal
De detailpagina bekijken
Finale 1983 : Daniel Blumenthal Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23 ...
Maandag 23 mei 1983 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23 Allegro non troppo e molto maestoso - Allegro con spirito | Andantino simplice - Prestissimo - Tempo I | Allegro con fuoco Solist : Daniel Blumenthal Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Georges Octors
De detailpagina bekijken
Finale 1983 : Daniel Blumenthal Claude Debussy : Estampes...
Maandag 23 mei 1983 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Claude Debussy : Estampes Pagodes | La soirée dans Grenade | Jardins sous la pluie Solist : Daniel Blumenthal
De detailpagina bekijken
Finale piano 1999 - Daniel Blumenthal
Van Maandag 24 mei 1999 tot Zaterdag 29 mei 1999 : Daniel Blumenthal
De detailpagina bekijken
Halve finale 2014 : Meghan Lindsay
Zondag 18 mei 2014 Flagey/Studio 4 Wolfgang Amadeus Mozart : In un instante - Parto, m'affretto (Lucio Silla) Johann Sebastian Bach : Weichet nur, betrübte Schatten (Kantate : Weichet nur, betrübte Schatten (Hochzeitkantate) BWV 202) Osvaldo Golijov : Lúa descolorida (La Pasión según San Marcos) Bedrich Smetana : Och, jaky zal ? (Prodaná nevesta (The Bartered Bride)) Solist : Lindsay Meghan Pianobegeleider : Daniel Blumenthal
De detailpagina bekijken
Halve finale 2014: Sheva Tehoval
Dinsdag 20 mei 2014 Flagey/Studio 4 Georg Friedrich Haendel : Tornami a vagheggiar (Alcina) Franz Schubert : Auf dem Wasser zu singen Franz Schubert : Die junge Nonne op. 43/1 D 828 Francis Poulenc : "C" Francis Poulenc : Fêtes galantes Wolfgang Amadeus Mozart : Solitudini amiche - Zeffiretti lusinghieri (Idomeneo) Charles Gounod : Les grands seigneurs - O Dieu! Que de bijoux! - Ah ! Je ris de me voir si belle (Faust) Solist : Sheva Tehoval Pianobegeleider : Daniel Blumenthal
De detailpagina bekijken
Halve finale 2014: Yu Shao
Dinsdag 20 mei 2014 Flagey/Studio 4 Hector Berlioz : Au cimetière in D op. 7/5 (Les nuits d'été op. 7) Hector Berlioz : L'île inconnue (F) (Les nuits d'été op. 7) Robert Schumann : Sehnsucht nach der Waldgegend (Zwölf Gedichte von Justinus Kerner op. 35) Wolfgang Amadeus Mozart : Wenn der Freude Tränen fliessen (Die Entführung aus dem Serail) Georg Friedrich Haendel : Confort ye my people - Ev'ry valley shall be exalted (Messiah) Solist : Yu Shao Pianobegeleider : Daniel Blumenthal
De detailpagina bekijken
Halve finale 2015: Thomas Reif - recital
Donderdag 14 mei 2015 Flagey/Studio 4 Eugène Ysaÿe : Sonate in e op. 27/4 Allemande | Sarabande | Finale Lachen verlernt Vykintas Baltakas : Recitativo Claude Debussy : Sonate in g Allegro vivo | Intermède | Finale Solist : Thomas Reif Pianobegeleider : Daniel Blumenthal
De detailpagina bekijken
Halve finale 2015: Suyeon Kang - recital
Donderdag 14 mei 2015 Flagey/Studio 4 Eugène Ysaÿe : Sonate in e op. 27/4 Allemande | Sarabande | Finale Vykintas Baltakas : Recitativo Ernest Bloch : Baal Shem Vidui | Nigun | Simhat Torah Franz Waxman : Fantaisie sur des thèmes de Carmen Solist : Suyeon Kang Pianobegeleider : Daniel Blumenthal
De detailpagina bekijken
Halve finale 2015: Tobias Feldmann - recital
Donderdag 14 mei 2015 Flagey/Studio 4 Eugène Ysaÿe : Sonate in e op. 27/4 Allemande | Sarabande | Finale Claude Debussy : Sonate in g Allegro vivo | Intermède | Finale Vykintas Baltakas : Recitativo Franz Waxman : Fantaisie sur des thèmes de Carmen Solist : Tobias Feldmann Pianobegeleider : Daniel Blumenthal
De detailpagina bekijken
Halve finale 2015: Bomsori Kim - recital
Vrijdag 15 mei 2015 Flagey/Studio 4 Vykintas Baltakas : Recitativo Paul Hindemith : Sonate voor viool en piano in Es op. 11/1 (Sonates voor viool en piano) Eugène Ysaÿe : Sonate in e op. 27/4 Allemande | Sarabande | Finale Franz Waxman : Fantaisie sur des thèmes de Carmen Solist : Bomsori Kim Pianobegeleider : Daniel Blumenthal
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Alexey Zhilin - recital
Woensdag 17 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 4 in Es BWV 1010) Johann Sebastian Bach : Sarabande (Suite n. 4 in Es BWV 1010) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 4 in Es BWV 1010) Johannes Brahms : Sonate n. 2 in F op. 99 Allegro vivace | Adagio affettuoso | Allegro passionato | Allegro Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Pyotr Tchaikovsky : Pezzo capriccioso in b op. 62 Solist : Alexey Zhilin Pianobegeleider : Daniel Blumenthal
De detailpagina bekijken
Halve finale 2018: Sooyeon Lee
Vrijdag 4 mei 2018 Flagey/Studio 4 Georg Friedrich Haendel : Tornami a vagheggiar (Alcina) Gustav Mahler : Frühlingsmorgen (Lieder und Gesänge) Richard Strauss : Ich schwebe (Fünf Lieder op. 48) Wolfgang Amadeus Mozart : Ruhe sanft, mein holdes Leben (Zaïde) Richard Strauss : Die Wiener Herrn (Arabella) Solist : Sooyeon Lee Pianobegeleider : Daniel Blumenthal
De detailpagina bekijken
Halve finale 2018: Danylo Matviienko
Vrijdag 4 mei 2018 Flagey/Studio 4 Gaetano Donizetti : Perché dell'aure in sen (Torquato Tasso) Wolfgang Amadeus Mozart : Donne mie, la fate a tanti (Così fan tutte) Nikolai Medtner : Meeresstille (12 Goethe-Lieder op. 15) Reinhold Glière : Noch pechal'na (6 Romances op. 14) Reinhold Glière : Slyozy lyudskiye (3 Romances op. 6) Georgy Sviridov : Bogomater' v gorode (Peterburg) Solist : Danylo Matviienko Pianobegeleider : Daniel Blumenthal
De detailpagina bekijken
Halve finale 2018: Irina Jae-Eun Park
Vrijdag 4 mei 2018 Flagey/Studio 4 Alfred Bachelet : Chère nuit Wolfgang Amadeus Mozart : Ach, ich fühl's (Die Zauberflöte) Fernando Obradors : Con amores, la mi madre (Canciones clásicas españolas ) Fernando Obradors : El vito (Canciones clásicas españolas ) Viktor Ullmann : Wenn je ein Schönes mir zu bilden glückte (5 Liebeslieder (R. Huch) op. 26a) Viktor Ullmann : O schöne Hand (5 Liebeslieder (R. Huch) op. 26a) Giacomo Puccini : Signore ascolta (Turandot) Solist : Irina Jae-Eun Park Pianobegeleider : Daniel Blumenthal
De detailpagina bekijken
Audio
Halve finale 2008 : Anna Kasyan
Alban Berg : Die Nachtigall
Halve finale 2008 : Anna Kasyan
Antonio Vivaldi : Squarciami pure il seno
Halve finale 2008 : Anna Kasyan
Carl Maria von Weber : Einst träumte meiner sel'gen Base - Trübe Augen
Finale 1993 : Liviu Prunaru
Felix Mendelssohn : Sonate in F (Pianobegeleider : Daniel Blumenthal)
Eerste ronde 2012: Stefan Tarara
Eerste ronde 2012: Sulki Yu
Eerste ronde 2012 - Stefani Collins
Eerste ronde 2012 - Suliman Tekalli
Eerste ronde 2012 - Arsenis Selalmazidis
Eerste ronde 2012 - Aiko Kamishikiryo
Eerste ronde 2012 - Boson Mo
Eerste ronde 2012 - Laura Zarina
Eerste ronde 2012 - Richard Lin
Eerste ronde 2012: Jee Won Kim
Eerste ronde 2012: Esther Yoo
Eerste ronde 2012: Jaeyoung Kim
Eerste ronde 2012: Yu-Chien Tseng
Finale 2012: Esther Yoo
Finale 1997 : Andrew Haveron
Leos Janácek : Sonate voor viool en piano
Finale 1997 : Kristof Barati
Wolfgang Amadeus Mozart : Sonate n. 32 in Bes KV 454
Finale 1997 : Kazuhiro Takagi
Claude Debussy : Sonate in g
Finale 2001 : Baek Ju-Young
Ludwig van Beethoven : Sonate n. 3 in Es op. 12/3 (Piano : Daniel Blumenthal)
Finale 1983 : Daniel Blumental
Frédéric Devreese : Concerto
Finale 1983 : Daniel Blumenthal
Claude Debussy : Estampes
Finale 1983 : Daniel Blumenthal
Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23
Finale 1985 : Ik-Hwan Bae
Wolfgang Amadeus Mozart : Sonate n. 32 in Bes KV 454
Finale 1985 : Chin Kim
Johannes Brahms : Sonate n. 1 in G op. 78
Finale 1985 : Michaela Paetsch
Johannes Brahms : Sonate n. 1 in G op. 78
Finale 1992 : Wendy Hoffman
Wolfgang Amadeus Mozart : Ch'io mi scordi te?
Finale 1993 : Chie Abiko
Maurice Ravel : Sonate in G
Finale 1993 : Rachel Barton
Felix Mendelssohn : Sonate in F
Halve finale 2014 : Meghan Lindsay
Bedrich Smetana : Och, jaky zal ? (Prodaná nevesta (The Bartered Bride))
Halve finale 2014 : Meghan Lindsay
Johann Sebastian Bach : Weichet nur, betrübte Schatten (Kantate : Weichet nur, betrübte Schatten (Hochzeitskantate) BWV 202)
Halve finale 2014 : Meghan Lindsay
Osvaldo Golijov : Lúa descolorida (La Pasión según San Marcos)
Halve finale 2014 : Meghan Lindsay
Wolfgang Amadeus Mozart : In un instante - Parto, m'affretto (Lucio Silla)
Halve finale 2014: Sheva Tehoval
Charles Gounod : Les grands seigneurs - O Dieu! Que de bijoux! - Ah ! Je ris de me voir si belle (Faust)
Halve finale 2014: Sheva Tehoval
Francis Poulenc : "C"
Halve finale 2014: Sheva Tehoval
Francis Poulenc : Fêtes galantes
Halve finale 2014: Sheva Tehoval
Franz Schubert : Auf dem Wasser zu singen
Halve finale 2014: Sheva Tehoval
Franz Schubert : Die junge Nonne op. 43/1 D 828
Halve finale 2014: Sheva Tehoval
Georg Friedrich Haendel : Tornami a vagheggiar (Alcina)
Halve finale 2014: Sheva Tehoval
Wolfgang Amadeus Mozart : Solitudini amiche - Zeffiretti lusinghieri (Idomeneo)
Halve finale 2014: Yu Shao
Georg Friedrich Haendel : Confort ye my people - Ev'ry valley shall be exalted (Messiah)
Halve finale 2014: Yu Shao
Hector Berlioz : Au cimetière op. 7/5 (Les nuits d'été op. 7)
Halve finale 2014: Yu Shao
Hector Berlioz : L'île inconnue (Les nuits d'été op. 7)
Halve finale 2014: Yu Shao
Robert Schumann : Sehnsucht nach der Waldgegend (Zwölf Gedichte von Justinus Kerner op. 35)
Halve finale 2014: Yu Shao
Wolfgang Amadeus Mozart : Wenn der Freude Tränen fliessen (Die Entführung aus dem Serail)
Eerste ronde 2015: Jian Ren
Eerste ronde 2015: Thomas Reif
Eerste ronde 2015: Suyeon Kang
Eerste ronde 2015: Marisol Lee
Eerste ronde 2015: Wonhee Bae
Eerste ronde 2015: Richard Lin
Eerste ronde 2015: Eunice Kim
Eerste ronde 2015: Kim Bomsori
Eerste ronde 2015: Galiya Zharova
Eerste ronde 2015: Fangyue He
Eerste ronde 2015: Ji Yoon Lee
Halve finale 2015: Suyeon Kang - recital
Halve finale 2015: Thomas Reif - recital
Halve finale 2015: Tobias Feldmann - recital
Halve finale 2015: Bomsori Kim - recital
Finale 2001 : Christina Castelli
Claude Debussy : Sonate in g (Piano : Daniel Blumenthal)
Eerste ronde 2017 : Dilshod Narzillaev
Eerste ronde 2017 : Daeyoun Kim
Eerste ronde 2017 : Ayano Kamimura
Eerste ronde 2017 : Marcel Markowski
Eerste ronde 2017 : Angela Park
Eerste ronde 2017 : Xin Shi
Eerste ronde 2017 : Alexey Zhilin
Eerste ronde 2017 : Jinkyung Won
Halve finale 2017: Alexey Zhilin - recital
Eerste ronde 2018 : Bertrand Duby
Eerste ronde 2018 : Danylo Matviienko
Eerste ronde 2018 : Sooyeon Lee
Eerste ronde 2018 : Irina Jae-Eun Park
Eerste ronde 2018 : Jungrae Kim
Eerste ronde 2018 : Yuko Hayashi
Halve finale 2018: Irina Jae-Eun Park
Halve finale 2018: Danylo Matviienko
Halve finale 2018: Sooyeon Lee
Galerie
    1 beeld Diaporama
    Shop
    Français - Nederlands - English
    In de website zoeken
    Newsletter
    Inloggen
    Audio & video Viool 2019
    Herbeluister of herbekijk de optredens van de kandidaten !
    De cd's van de Wedstrijd
    Online mediatheek
    Audio, video's en foto's van 1951 tot 2019