00:00:00 / 00:00:00
Wedstrijden / PIANO 2003 / Kalender / Eerste ronde / Eerste ronde piano 2003
Eerste ronde piano 2003
Van Donderdag 8 mei 2003 tot Vrijdag 16 mei 2003
Activiteiten
Donderdag 8 mei 2003
Koninklijk Conservatorium Brussel/Grote zaal (Bruxelles)
De detailpagina bekijken
Donderdag 8 mei 2003
Koninklijk Conservatorium Brussel/Grote zaal (Bruxelles)
De detailpagina bekijken
Vrijdag 9 mei 2003
Koninklijk Conservatorium Brussel/Grote zaal (Bruxelles)
De detailpagina bekijken
Vrijdag 9 mei 2003
Koninklijk Conservatorium Brussel/Grote zaal (Bruxelles)
De detailpagina bekijken
Zaterdag 10 mei 2003
Koninklijk Conservatorium Brussel/Grote zaal (Bruxelles)
De detailpagina bekijken
Zaterdag 10 mei 2003
Koninklijk Conservatorium Brussel/Grote zaal (Bruxelles)
De detailpagina bekijken
Zondag 11 mei 2003
Koninklijk Conservatorium Brussel/Grote zaal (Bruxelles)
De detailpagina bekijken
Zondag 11 mei 2003
Koninklijk Conservatorium Brussel/Grote zaal (Bruxelles)
De detailpagina bekijken
Maandag 12 mei 2003
Koninklijk Conservatorium Brussel/Grote zaal (Bruxelles)
De detailpagina bekijken
Maandag 12 mei 2003
Koninklijk Conservatorium Brussel/Grote zaal (Bruxelles)
De detailpagina bekijken
Dinsdag 13 mei 2003
Koninklijk Conservatorium Brussel/Grote zaal (Bruxelles)
De detailpagina bekijken
Dinsdag 13 mei 2003
Koninklijk Conservatorium Brussel/Grote zaal (Bruxelles)
De detailpagina bekijken
Woensdag 14 mei 2003
Koninklijk Conservatorium Brussel/Grote zaal (Bruxelles)
De detailpagina bekijken
Woensdag 14 mei 2003
Koninklijk Conservatorium Brussel/Grote zaal (Bruxelles)
De detailpagina bekijken
Donderdag 15 mei 2003
Koninklijk Conservatorium Brussel/Grote zaal (Bruxelles)
De detailpagina bekijken
Donderdag 15 mei 2003
Koninklijk Conservatorium Brussel/Grote zaal (Bruxelles)
De detailpagina bekijken
Vrijdag 16 mei 2003
Koninklijk Conservatorium Brussel/Grote zaal (Bruxelles)
De detailpagina bekijken
Vrijdag 16 mei 2003
Koninklijk Conservatorium Brussel/Grote zaal (Bruxelles)
De detailpagina bekijken
Jury
NaamFunctie
Arie Van Lysebeth Voorzitter van de jury
Paul Badura-Skoda Jurylid
Pierre Bartholomée Jurylid
Sergei Dorensky Jurylid
Abdel Rahman El Bacha Jurylid
Valentin Gheorghiu Jurylid
Karl-Heinz Kämmerling Jurylid
Kum Sing Lee Jurylid
David Lively Jurylid
Viktor Merjanov Jurylid
Eugène Moguilevsky Jurylid
Cécile Ousset Jurylid
Daniel Pollack Jurylid
Menahem Pressler Jurylid
Takahiro Sonoda Jurylid
Boyan Vodenitcharov Jurylid
Delen
Français - Nederlands - English
In de website zoeken
Newsletter
Inloggen
Audio & video Viool 2019
Herbeluister of herbekijk de optredens van de kandidaten !
De cd's van de Wedstrijd
Online mediatheek
Audio, video's en foto's van 1951 tot 2019