00:00:00 / 00:00:00
Wedstrijden / VIOOL 2015 / Orkesten en Dirigenten / Nationaal Orkest van België
Nationaal Orkest van België
Foto NOB/ONB ©Wim Van EesbeekSluiten
Biografie
Al sinds de oprichting van het NOB in 1936 is het orkest een vurig verdediger van zowel de traditionele als vernieuwende symfonische muziek. Verscheidene muziekdirecteurs, onder wie André Cluytens, Michael Gielen, Mikko Franck en Walter Weller, vormden al de drijvende kracht achter het orkest. Sinds september 2013 staat muziekdirecteur Andrey Boreyko aan het roer van het NOB. De Russische dirigent kan terugvallen op zijn jarenlange ervaring bij gerenommeerde Europese en Amerikaanse ensembles. Onder hem gaat het NOB steeds verder op zoek naar verfijning, met een almaar bredere waaier aan emoties tot gevolg. Hij staat bekend om zijn kwalitatief hoogstaande en originele programmaties, waarmee hij een breed publiek weet te raken en steeds weer op zoek gaat naar de zuiverste klanken, zinderend en transparant tegelijk.

Het NOB ontmoet zijn publiek in concertzalen over heel België, maar ook op tournee in het buitenland. In de prestigieuze Henry Le Boeufzaal van het Brusselse Paleis voor Schone Kunsten schotelt het orkest zijn luisteraars een eigen concertreeks voor in samenwerking met BOZAR MUSIC. En in het kader van zijn permanente zoektocht naar nieuwe prikkels nodigt het NOB ook geregeld gastdirigenten uit.

Het orkest weet bovendien steeds de gevoelige snaar te raken tijdens gastoptredens van wereldsterren als Hélène Grimaud, Vadim Repin of Gidon Kremer, zonder de grote namen uit de operawereld te vergeten, zoals Bryn Terfel, Roberto Alagna, Jonas Kaufmann, Rolando Villazon, Anna Netrebko en Juan Diego Flórez. Maar het NOB smeedt ook banden met jong muzikaal talent als Plamena Mangova, Lorenzo Gatto of Yossif Ivanov, dankzij een uitstekende samenwerking met de Muziekkapel Koningin Elisabeth en de Koningin Elisabethwedstrijd.

Het NOB is een orkest dat resoluut kiest voor de samenleving van vandaag. Het deinst er niet voor terug om talentvolle componisten aan het werk te zetten. Aan hen hebben we immers de meesterwerken van morgen te danken. Het orkest creëert kansen voor jong talent maar haalt ook minder bekende werken van onder het stof of vertolkt filmmuziek en kwalitatief hoogstaande populaire muziek. Met tal van uiteenlopende projecten voor kinderen en jongeren slaat het NOB de brug met de toekomstige generatie luisteraars. Het orkest zet zijn schouders onder al deze initiatieven en plaatst zich zo in het hart van een steeds evoluerende samenleving.

Onder leiding van Walter Weller (2007-2012) nam het orkest elk jaar een cd op bij Fuga Libera. Enkele van die cd’s werden zelfs bekroond met kwaliteitslabels van de internationale gespecialiseerde pers. Zo werden de opnames van Josef Suks ‘Asrael’-symfonie, van Ein Heldenleben van Richard Strauss, en het Pianoconcerto nr. 1 van Johannes Brahms (met o.a. Plamena Mangova) warm onthaald in het buitenland. Het NOB bleef de laatste jaren verder aan zijn reputatie bouwen over de landsgrenzen heen, meer bepaald in Japan, Spanje, Zwitserland, en onlangs nog in Duitsland en Centraal-Europa.
Copyright www.onb.be
Activiteiten
ActiviteitFunctie
Concert met een laureaat piano 2016
Concert Prelude tot de Nationale Feestdag 2016Orkest
Concert met de 1ste laureaat piano 2016Orkest
Concert met de 1ste laureaat piano 2016Orkest
Concert met de 1ste laureaat piano 2016Orkest
Concert met de 1ste laureaat piano 2016Orkest
Finale 2016 : Henry KramerOrkest
Finale 2016 : Kana OkadaOrkest
Sessie van zaterdag 28/05/2016 - 20.00
Finale 2016 : Alberto FerroOrkest
Finale 2016 : Dmitry ShishkinOrkest
Sessie van vrijdag 27/05/2016 - 20.00
Finale 2016 : Lukas VondracekOrkest
Finale 2016 : Larry WengOrkest
Sessie van donderdag 26/05/2016 - 20.00
Finale 2016 : Chi Ho HanOrkest
Finale 2016 : Aljosa JurinicOrkest
Sessie van woensdag 25/05/2016 - 20.00
Finale 2016 : Hans H. SuhOrkest
Finale 2016 : Alexander BeyerOrkest
Sessie van dinsdag 24/05/2016 - 20.00
Finale 2016 : Atsushi ImadaOrkest
Finale 2016 : Yoonji KimOrkest
Sessie van maandag 23/05/2016 - 20.00
PIANO 2016
Concert met een laureaat van de vioolwedstrijd 2015
Concert Preludium tot de Nationale Feestdag 2015Orkest
Concert met een laureaat van de vioolwedstrijd 2015
Concert met een laureaat van de vioolwedstrijd 2015
Finale 2015: Stephen WaartsOrkest
Finale 2015: Ji Young LimOrkest
Finale 2015: Oleksii SemenenkoOrkest
Finale 2015: Ji Yoon LeeOrkest
Finale 2015: William HagenOrkest
Finale 2015: Xiao WangOrkest
Finale 2015: Bomsori KimOrkest
Finale 2015: Kenneth RenshawOrkest
Finale 2015: Fumika MohriOrkest
Finale 2015: Thomas ReifOrkest
Finale 2015: Tobias FeldmannOrkest
Finale 2015: William Ching-Yi WeiOrkest
Finale viool 2015
VIOOL 2015
Concert Preludium tot de Nationale Feestdag 2014Orkest
Concert met een laureaat van de pianowedstrijd 2013
Concert met een laureaat van de pianowedstrijd 2013
Concert met een laureaat van de pianowedstrijd 2013
Concert Preludium tot de Nationale Feestdag 2013Orkest
Finale 2013 : Mateusz BorowiakOrkest
Finale 2013 : Sean KennardOrkest
Finale 2013 : David FungOrkest
Finale 2013 : Sangyoung KimOrkest
Finale 2013 : Andrew TysonOrkest
Finale 2013 : Yuntian LiuOrkest
Finale 2013 : Boris GiltburgOrkest
Finale 2013 : Stanislav KhristenkoOrkest
Finale 2013 : Roope GröndahlOrkest
Finale 2013 : Rémi GenietOrkest
Finale 2013 : Zhang ZuoOrkest
Finale 2013 : Tatiana ChernichkaOrkest
Finale piano 2013
PIANO 2013
Concert met een laureaat van de vioolwedstrijd 2012
Concert met een laureaat van de vioolwedstrijd 2012
Concert Preludium tot de Nationale Feestdag 2012Orkest
Concert met een laureaat van de vioolwedstrijd 2012Orkest
Concert met de eerste laureaat van de vioolwedstrijd 2012Orkest
Finale 2012: Tseng Yu-ChienOrkest
Finale 2012: Esther YooOrkest
Sessie van zaterdag 26/05/2012 - 20.00
Finale 2012: Nancy ZhouOrkest
Finale 2012: Artiom ShishkovOrkest
Sessie van vrijdag 25/05/2012 - 20.00
Finale 2012: Dami KimOrkest
Finale 2012: Andrey BaranovOrkest
Sessie van donderdag 24/05/2012 - 20.00
Finale 2012: Nikki ChooiOrkest
Finale 2012: Marc BouchkovOrkest
Sessie van woensdag 23/05/2012 - 20.00
Finale 2012: Tatsuki Narita Orkest
Finale 2012: Hyun Su Shin Orkest
Sessie van dinsdag 22/05/2012 - 20.00
Finale 2012: Ermir AbeshiOrkest
Finale 2012: Josef SpacekOrkest
Sessie van maandag 21/05/2012 - 20.00
Finale viool 2012
VIOOL 2012
Concert Preludium tot de Nationale Feestdag 2011
Concert Preludium tot de Nationale Feestdag piano 2010
Finale 2010 : Denis KozhukhinOrkest
Finale 2010 : Claire HuangciOrkest
Finale 2010 : Evgeni BozhanovOrkest
Finale 2010 : Kyu Yeon KimOrkest
Finale 2010 : Tae-Hyung KimOrkest
Finale 2010 : Andrejs OsokinsOrkest
Finale 2010 : Takashi SatoOrkest
Finale 2010 : Hannes MinnaarOrkest
Finale 2010 : Yekwon SunwooOrkest
Finale 2010 : Jong-Hai ParkOrkest
Finale 2010 : Da Sol KimOrkest
Finale 2010 : Yuri FavorinOrkest
Finale piano 2010
Concert Preludium tot de Nationale Feestdag viool 2005
Concert Preludium tot de Nationale Feestdag viool 2009
Finale 2009 : Ray ChenOrkest
Finale 2009 : Nikita BorisoglebskyOrkest
Sessie van zaterdag 30/05/2009 - 20.00
Finale 2009 : Soyoung YoonOrkest
Finale 2009 : Suyoen KimOrkest
Sessie van vrijdag 29/05/2009 - 20.00
Finale 2009 : Mayu KishimaOrkest
Finale 2009 : Ji-Yoon ParkOrkest
Sessie van donderdag 28/05/2009 - 20.00
Finale 2009 : Ilian GârnetOrkest
Finale 2009 : Jiafeng ChenOrkest
Sessie van woensdag 27/05/2009 - 20.00
Finale 2009 : Noah Bendix-BalgleyOrkest
Finale 2009 : Lorenzo GattoOrkest
Sessie van dinsdag 26/05/2009 - 20.00
Finale 2009 : Ye-Eun ChoiOrkest
Finale 2009 : Vineta SareikaOrkest
Sessie van maandag 25/05/2009 - 20.00
Finale viool 2009
Concert Preludium tot de Nationale Feestdag zang 2008
Concert Preludium tot de Nationale Feestdag piano 2007
Finale 2007 : Liebrecht VanbeckevoortOrkest
Finale 2007 : Stanislav KhegayOrkest
Finale 2007 : Ilya RashkovskiyOrkest
Finale 2007 : Lim Hyo-SunOrkest
Finale 2007 : Plamena MangovaOrkest
Finale 2007 : François DumontOrkest
Finale 2007 : Anna VinnitskayaOrkest
Finale 2007 : Lee MiyeonOrkest
Finale 2007 : Youn Hong-ChunOrkest
Finale 2007 : Hisako KawamuraOrkest
Finale 2007 : Mariangela VacatelloOrkest
Finale 2007 : Francesco PiemontesiOrkest
Finale piano 2007
Slotconcert viool 2001
Finale 2005 : Yossif IvanovOrkest
Finale 2005 : Hyuk Joo KwunOrkest
Finale 2005 : Alena BaevaOrkest
Finale 2005 : Sergey KhachatryanOrkest
Finale 2005 : Andreas JankeOrkest
Finale 2005 : Mikhail OvrutskyOrkest
Finale 2005 : Keisuke OkazakiOrkest
Finale 2005 : Saeka MatsuyamaOrkest
Finale 2005 : Sophia JafféOrkest
Finale 2005 : Kyoko YonemotoOrkest
Finale 2005 : Dan ZhuOrkest
Finale 2005 : Antal SzalaiOrkest
Finale viool 2005
Concert Preludium tot de Nationale Feestdag zang 2004
Concert Preludium tot de Nationale Feestdag piano 2003
Finale 2003 : Severin von EckardsteinOrkest
Finale 2003 : Wen-Yu ShenOrkest
Finale 2003 : Roberto GiordanoOrkest
Finale 2003 : Dong-Hyek LimOrkest
Finale 2003 : Valentina IgoshinaOrkest
Finale 2003 : MinSoo SohnOrkest
Finale 2003 : Sergey SobolevOrkest
Finale 2003 : Kazumasa MatsumotoOrkest
Finale 2003 : Jin JuOrkest
Finale 2003 : Amir TebenikhinOrkest
Finale 2003 : Mako OkamotoOrkest
Finale 2003 : Jong-Gyung ParkOrkest
Finale piano 2003
Finale 2001 : Ning KamOrkest
Finale 2001 : Akiko OnoOrkest
Finale 2001 : Barnabás KelemenOrkest
Finale 2001 : Tatiana SamouilOrkest
Finale 2001 : Baiba SkrideOrkest
Finale 2001 : Oleg KaskivOrkest
Finale 2001 : Christina CastelliOrkest
Finale 2001 : Alina PogostkinaOrkest
Finale 2001 : Feng NingOrkest
Finale 2001 : Baek Ju-YoungOrkest
Finale 2001 : Mikhail OvrutskyOrkest
Finale 2001 : Boris BrovtsynOrkest
Finale viool 2001
Finale 1999 : Vitaly SamoshkoOrkest
Finale 1999 : Gottlieb WallischOrkest
Finale 1999 : Vladimir SverdlovOrkest
Finale 1999 : Norie TakahashiOrkest
Finale 1999 : Alexander GhindinOrkest
Finale 1999 : Shai WosnerOrkest
Finale 1999 : Hidéki NaganoOrkest
Finale 1999 : Ning AnDirigent - Orkest
Finale 1999 : Roberto CominatiOrkest
Finale 1999 : Roland KrügerOrkest
Finale 1999 : Esther BudiardjoOrkest
Finale 1999 : Jakob KatznelsonOrkest
Finale piano 1999
Recital - Concerto 1ste laureaat viool 1993
Finale 1993 : Keng-Yuen TsengOrkest
Finale 1993 : Natalia PrischepenkoOrkest
Finale 1993 : Martin BeaverOrkest
Finale 1993 : Yayoi TodaOrkest
Finale 1993 : Chie AbikoOrkest
Finale 1993 : Kyung Sun LeeOrkest
Finale 1993 : Stefan MilenkovicOrkest
Finale 1993 : Rachel BartonOrkest
Finale 1993 : Liviu PrunaruOrkest
Finale 1993 : Latica Honda-RosenbergOrkest
Finale 1993 : Bin HuangOrkest
Finale 1993 : Marco RizziOrkest
Finale viool 1993
Slotconcert zang 1992
Recital - Concerto 1ste laureaat piano 1991
Finale 1991 : Jan SimonOrkest
Finale 1991 : Stephen PrutsmanOrkest
Finale 1991 : Frank BraleyOrkest
Finale 1991 : Brian GanzOrkest
Finale 1991 : Chiharu SakaiOrkest
Finale 1991 : Jan MichielsOrkest
Finale 1991 : Haesun PaikOrkest
Finale 1991 : Igor ArdasevOrkest
Finale 1991 : Rita KinkaOrkest
Finale 1991 : Alexander MelnikovOrkest
Finale 1991 : Vadim RoudenkoOrkest
Finale 1991 : Sergei BabayanOrkest
Finale piano 1991
Finale 1989 : Dmitri BerlinskyOrkest
Finale 1989 : Le ZhangOrkest
Finale 1989 : Hiroko SuzukiOrkest
Finale 1989 : Eugène BouchkovOrkest
Finale 1989 : Ulrike-Anima MathéOrkest
Finale 1989 : Michi SugiuraOrkest
Finale 1989 : Akiko SuwanaiOrkest
Finale 1989 : Annalee PatipatanakoonOrkest
Finale 1989 : Catherine ChoOrkest
Finale 1989 : Mieko KannoOrkest
Finale 1989 : Erez OferOrkest
Finale 1989 : Vadim RepinOrkest
Finale viool 1989
Slotconcert zang 1988
Laureatenconcert met de 2de, 4de en 6de laureaat piano 1987
Finale 1987 : Mi-Joo LeeOrkest
Finale 1987 : Rolf PlaggeOrkest
Finale 1987 : Chia ChouOrkest
Finale 1987 : William StephensonOrkest
Finale 1987 : Andrei NikolskyOrkest
Finale 1987 : Akira WakabayashiOrkest
Finale 1987 : Kayo MikiOrkest
Finale 1987 : Johann SchmidtOrkest
Finale 1987 : Hung-Kuan ChenOrkest
Finale 1987 : Konstanze EickhorstOrkest
Finale 1987 : Ikuyo NakamichiOrkest
Finale 1987 : Balazs SzokolayOrkest
Finale piano 1987
Finale 1985 : Elisa KawagutiOrkest
Finale 1985 : Dene OldingOrkest
Finale 1985 : Mi-Kyung LeeOrkest
Finale 1985 : Kun HuOrkest
Finale 1985 : Henry RaudalesOrkest
Finale 1985 : Peter MatzkaOrkest
Finale 1985 : Nai-Yuan HuOrkest
Finale 1985 : Kyoko ShikataOrkest
Finale 1985 : Ik-Hwan BaeOrkest
Finale 1985 : Michaela PaetschOrkest
Finale 1985 : Chin KimOrkest
Finale 1985 : Tamara SmirnovaOrkest
Finale viool 1985
Finale 1983 : Rian de WaalOrkest
Finale 1983 : Alexander KuzminOrkest
Finale 1983 : Pierre VolondatOrkest
Finale 1983 : Boyan VodenitcharovOrkest
Finale 1983 : Megumi UmeneOrkest
Finale 1983 : David BuechnerOrkest
Finale 1983 : Sergei EdelmannOrkest
Finale 1983 : Hüseyin SermetOrkest
Finale 1983 : Eliane RodriguezOrkest
Finale 1983 : Wolfgang ManzOrkest
Finale 1983 : Daniel BlumenthalOrkest
Finale 1983 : Uriel TsachorOrkest
Finale piano 1983
Finale 1980 : Teresa GlabownaOrkest
Finale 1980 : Mihaela MartinOrkest
Finale 1980 : Yuzuko HorigomeOrkest
Finale 1980 : Takashi ShimizuOrkest
Finale 1980 : Piotr MilewskiOrkest
Finale 1980 : Sung-Ju LeeOrkest
Finale 1980 : Ruriko TsukaharaOrkest
Finale 1980 : Irina TseitlinOrkest
Finale 1980 : Peter ZazofskyOrkest
Finale 1980 : Véronique BogaertsOrkest
Finale 1980 : Eugène SarbuOrkest
Finale 1980 : Andres Jorge Cardene-CuevasOrkest
Finale viool 1980
Slotconcert piano 1978
Finale 1978 : Urszula MitregaOrkest
Finale 1978 : Paulo GoriOrkest
Finale 1978 : Sylvia TraeyOrkest
Finale 1978 : Douglas FinchOrkest
Finale 1978 : Alan WeissOrkest
Finale 1978 : Robert GroslotOrkest
Finale 1978 : Abdel Rahman El BachaOrkest
Finale 1978 : Natasha TadsonOrkest
Finale 1978 : Brigitte EngererOrkest
Finale 1978 : Gregory AllenOrkest
Finale 1978 : Attila NemethyOrkest
Finale 1978 : Bernd Goetzke Orkest
Gala concert 1976 : Mikhaïl BezverkhnyOrkest
Gala concert 1976 : Irina MedvedevaOrkest
Gala concert 1976 : Dong-Suk KangOrkest
Laureatenconcert 1976 : Irina MedvedevaOrkest
Laureatenconcert 1976 : Grigory JislineOrkest
Laureatenconcert 1976 : Kaja DanczowskaOrkest
Finale 1976 : Mikhaïl BezverkhnyOrkest
Finale 1976 : Eugene DruckerOrkest
Finale 1976 : Marie-Annick NicolasOrkest
Finale 1976 : Gonçal Comellas FabregasOrkest
Finale 1976 : Irina MedvedevaOrkest
Finale 1976 : Philip SetzerOrkest
Finale 1976 : Kaja DanczowskaOrkest
Finale 1976 : Shizuka IshikawaOrkest
Finale 1976 : Eugène SarbuOrkest
Finale 1976 : Tadeusz GadzinaOrkest
Finale 1976 : Grigory JislineOrkest
Finale 1976 : Dong-Suk KangOrkest
Galaconcert 1972 : Valery AfanassievOrkest
Galaconcert 1972 : Jeffrey SwannOrkest
Galaconcert 1972 : Jo AlfidiOrkest
Laureatenconcert 1972 : Jeffrey SwannOrkest
Laureatenconcert 1972 : David LivelyOrkest
Laureatenconcert 1972 : Ikuyo KamiyaOrkest
Finale 1972 : Jo AlfidiOrkest
Finale 1972 : James ToccoOrkest
Finale 1972 : Jeffrey SwannOrkest
Finale 1972 : Jonathan PurvinOrkest
Finale 1972 : David LivelyOrkest
Finale 1972 : Valery AfanassievOrkest
Finale 1972 : Ikulo KamiyaOrkest
Finale 1972 : Cyprien KatsarisOrkest
Finale 1972 : Pi-hsien ChenOrkest
Finale 1972 : Djeni PetrovaOrkest
Finale 1972 : Emanuel AxOrkest
Finale 1972 : Svetlana NavassardianOrkest
Laureatenconcert 1971 : Miriam FriedOrkest
Laureatenconcert 1971 : Hamao FujiwaraOrkest
Laureatenconcert 1971 : Edith VolckaertOrkest
Laureatenconcert 1968 : Ekaterina NovitzkayaOrkest
Laureatenconcert 1968 : Jeffrey Siegel Orkest
Laureatenconcert 1968 : André de Groote Orkest
Finale 1968 : Waleed HowraniOrkest
Finale 1968 : François-René DuchableOrkest
Finale 1968 : André De GrooteOrkest
Finale 1968 : Elizavieta LeonskayaOrkest
Finale 1968 : Mitsuko UchidaOrkest
Finale 1968 : Edward AuerOrkest
Galaconcert 1967 : Stoika MilanovaOrkest
Galaconcert 1967 : Philippe HirshhornOrkest
Galaconcert 1967 : Gidon KremerOrkest
Laureatenconcert 1967 : Stoika MilanovaOrkest
Laureatenconcert 1967 : Jean-Jacques KantorowOrkest
Laureatenconcert 1967 : Roman NodelOrkest
Finale 1967 : Uri PiankaPianobegeleider
Finale 1967 : Philippe HirshhornPianobegeleider
Finale 1967 : Stoïka MilanovaPianobegeleider
Finale 1967 : Joseph RyssinePianobegeleider
Finale 1967 : Gidon KremerPianobegeleider
Finale 1967 : Nicolas ChumachencoPianobegeleider
Finale 1967 : Joshua EpsteinPianobegeleider
Finale 1967 : Hidetaro SuzukiPianobegeleider
Finale 1967 : Jean-Jacques KantorowPianobegeleider
Finale 1967 : Roman NodelPianobegeleider
Finale 1967 : Endre GranatOrkest
Finale 1967 : Marjeta KorosecOrkest
Concert laureaten 1964 : Richard SyracuseOrkest
Laureatenconcert 1964 : Jean-Claude Vanden EydenOrkest
Laureatenconcert 1964 : Eugène MoguilevskyOrkest
Finale 1964 : Anton KuertiPianobegeleider
Finale 1964 : Evelyne FlauwPianobegeleider
Finale 1964 : Nicolaï PetrovPianobegeleider
Finale 1964 : Krassimir GatevPianobegeleider
Finale 1964 : Richard SyracusePianobegeleider
Finale 1964 : Eugen RjanovPianobegeleider
Finale 1964 : Michaël PontiPianobegeleider
Finale 1964 : John CovelliPianobegeleider
Finale 1964 : Eugène MoguilevskyPianobegeleider
Finale 1964 : Kou Cheng-YingPianobegeleider
Finale 1964 : Jean-Claude Vanden EyndenPianobegeleider
Finale 1964 : Dora MilanovaPianobegeleider
Gala concert 1963 : Arnold SteinhardtOrkest
Gala concert 1963 : Semion SnitkovskyOrkest
Gala concert 1963 : Alexei MichlinOrkest
Finale 1963 : Semion SnitkovskyPianobegeleider
Finale 1963 : Yossi ZivoniPianobegeleider
Finale 1963 : Jean Ter-MergerianPianobegeleider
Finale 1963 : Arnold SteinhardtPianobegeleider
Finale 1963 : Charles CastlemanPianobegeleider
Finale 1963 : Masuko UshiodaPianobegeleider
Finale 1963 : Paul RosenthalPianobegeleider
Finale 1963 : Hidetaro SuzukiPianobegeleider
Finale 1963 : Zarious SchikhmursaievaPianobegeleider
Finale 1963 : Alexei MichlinPianobegeleider
Finale 1963 : Donald WeilersteinPianobegeleider
Finale 1963 : Nejmi SuccariPianobegeleider
Laureatenconcert 1960 : Gabor GabosOrkest
Laureatenconcert 1960 : Lee Luvisi Orkest
Laureatenconcert 1960 : Malcolm FragerOrkest
Laureatenconcert 1960 : Shirley SeguinOrkest
Laureatenconcert 1960 : Alice MitchenkoOrkest
Laureatenconcert 1960 : Ronald TuriniOrkest
Concert 1ste laureaat 1960 : Malcolm FragerOrkest
Finale 1960 : Walter KamperOrkest
Finale 1960 : Kenneth AmadaOrkest
Finale 1960 : Ronald TuriniOrkest
Finale 1960 : Jerome LowenthalOrkest
Finale 1960 : Jouri AirapetianOrkest
Finale 1960 : Gabor GabosOrkest
Finale 1960 : Shirley SeguinOrkest
Finale 1960 : Malcolm FragerOrkest
Finale 1960 : Alice MitchenkoOrkest
Finale 1960 : Augustin AnievasOrkest
Finale 1960 : Lee LuvisiOrkest
Finale 1960 : Alberto Gimenez AttenelleOrkest
Slotgala - Laureatenconcert 1959 (1e, 2e & 3e)Orkest
Slotgala - Laureatenconcert 1959 : Joseph SilversteinOrkest
Slotgala - Laureatenconcert 1959 : Albert MarkovOrkest
Slotgala - Laureatenconcert 1959 : Jaime LaredoOrkest
Finale 1959 : Koji ToyodaOrkest
Finale 1959 : Agustin Leon AraOrkest
Finale 1959 : Vladimir MalininOrkest
Finale 1959 : Boris KounievOrkest
Finale 1959 : Georgui Mintchev BadevOrkest
Finale 1959 : Jaime LaredoOrkest
Finale 1959 : Desmond BradleyOrkest
Finale 1959 : Raphael SobolevskyOrkest
Finale 1959 : Shmuel AskenasiOrkest
Finale 1959 : Joseph SilversteinOrkest
Finale 1959 : Albert MarkovOrkest
Finale 1959 : Gerard KantarjianOrkest
COMPOSITIE 1957 B
COMPOSITIE 1957 A
Concert ten voordele van Fonds Musical Reine Elisabeth piano 1956
Finale 1956 : Hiroko KashuOrkest
Finale 1956 : Hans GrafOrkest
Finale 1956 : Cécile OussetOrkest
Finale 1956 : Vladimir AshkenazyOrkest
Finale 1956 : Peter FranklOrkest
Finale 1956 : Andrzej CzajkowskiOrkest
Finale 1956 : John BrowningOrkest
Finale 1956 : Stanislav KnorOrkest
Finale 1956 : Lazar BermanOrkest
Finale 1956 : Tamás VásáryOrkest
Finale 1956 : Claude-Albert CoppensOrkest
Finale 1956 : György BanhalmiOrkest
Gala concert 1955 : Berl SenofskyOrkest
Gala concert 1955 : Julian SitkovetskyOrkest
Gala concert 1955 : Pierre DoukanOrkest
Concert ten voordele van Fonds Musical Reine Elisabeth violon 1955
Laureatenconcert 1955 : Victor PikayzenOrkest
Laureatenconcert 1955 : Pierre DoukanOrkest
Laureatenconcert 1955 : Berl SenofskyOrkest
Finale 1955 : Julian SitkovetskyOrkest
Finale 1955 : Marine IaschviliOrkest
Finale 1955 : Luben YordanoffOrkest
Finale 1955 : Berl SenofskyOrkest
Finale 1955 : Marcel DebotOrkest
Finale 1955 : Francine DorfeuilleOrkest
Finale 1955 : Tessa RobbinsOrkest
Finale 1955 : Alberto LysyOrkest
Finale 1955 : Pierre DoukanOrkest
Finale 1955 : Clemens QuatackerOrkest
Finale 1955 : Igor PolitkovskyOrkest
Finale 1955 : Victor PikayzenOrkest
COMPOSITIE 1953
Concert van de 1ste, 3de en 5de laureaat piano 1952
Finale 1952 : Frans BrouwOrkest
Finale 1952 : Yury BoukoffOrkest
Finale 1952 : Theodore LettvinOrkest
Finale 1952 : Maria TipoOrkest
Finale 1952 : Karl EngelOrkest
Finale 1952 : Janine KinetOrkest
Finale 1952 : Laurence DavisOrkest
Finale 1952 : Jacques CoulaudOrkest
Finale 1952 : Philippe EntremontOrkest
Finale 1952 : Léon FleisherOrkest
Finale 1952 : Lamar CrowsonOrkest
Finale 1952 : Hans GrafOrkest
Finale piano 1952
Concert van de eerste drie laureaten viool 1951Orkest
Finale 1951 : Kees Kooper Orkest
Finale 1951 : Leonid KoganOrkest
Finale 1951 : Olga KaverznevaOrkest
Finale 1951 : Pierre Bernard DoukanOrkest
Finale 1951 : Pierre Louis d'Archambeau Orkest
Finale 1951 : Luben YordanoffOrkest
Finale 1951 : Mikhail VaymanOrkest
Finale 1951 : Fredell LackOrkest
Finale 1951 : Elisabeth CserfalviOrkest
Finale 1951 : Théo OlofOrkest
Finale 1951 : Alexei GorokhovOrkest
Finale 1951 : Hedi GiglerOrkest
Finale viool 1951
Video's
Finale 2013 : Tatiana Chernichka
Maandag 27 mei 2013 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Joseph Haydn : Sonate in F Hob. XVI:23 Moderato | Adagio | Presto Michel Petrossian : In the Wake of Ea Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23 Allegro non troppo e molto maestoso - Allegro con spirito | Andantino simplice - Prestissimo - Tempo I | Allegro con fuoco Solist : Tatiana Chernichka Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 1993 : Yayoi Toda Piet Swerts : Zodiac (Ephemeris for violin and orchestra) op. 2...
Vrijdag 4 juni 1993 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Piet Swerts : Zodiac (Ephemeris for violin and orchestra) op. 2 : Yayoi Toda Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Ronald Zollman
De detailpagina bekijken
Finale 2007 : Plamena Mangova Franz Schubert : Sonate in a op. 164 D 537 (Sonates voor piano) Miguel...
Donderdag 31 mei 2007 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Franz Schubert : Sonate in a op. 164 D 537 (Sonates voor piano) Allegro ma non troppo | Allegretto quasi andantino | Allegro vivace Miguel Gálvez-Taroncher : La Luna y la Muerte Franz Liszt : Concerto n. 2 in A Solist : Plamena Mangova Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Gilbert Varga
De detailpagina bekijken
Finale 2012: Josef Spacek
Maandag 21 mei 2012 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Sergey Prokofiev : Sonate voor viool en piano n. 1 in f op. 80 (Sonates voor viool en piano) Andante | Allegro brusco | Andante | Allegrissimo Sakai Kenji : Concerto pour violon et orchestre Jean Sibelius : Concerto in d op. 47 Allegro moderato | Adagio di molto | Finale Solist : Josef Spacek Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Gilbert Varga
De detailpagina bekijken
Finale 2012: Ermir Abeshi
Maandag 21 mei 2012 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Sergey Prokofiev : Sonate voor viool en piano n. 2 in D op. 94bis (Sonates voor viool en piano) Scherzo: Presto | Moderato | Andante | Allegro con brio Sakai Kenji : Concerto pour violon et orchestre Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35 Allegro moderato | Canzonetta | Allegro vivacissimo Solist : Ermir Abeshi Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Gilbert Varga
De detailpagina bekijken
Finale 2012: Hyun Su Shin
Dinsdag 22 mei 2012 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Johannes Brahms : Sonate n. 3 in d op. 108 (Sonates voor viool en piano) Allegro alla breve | Adagio | Un poco presto e con sentimento | Presto agitato Sakai Kenji : Concerto pour violon et orchestre Jean Sibelius : Concerto in d op. 47 Allegro moderato | Adagio di molto | Finale Solist : Hyun Su Shin Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Gilbert Varga
De detailpagina bekijken
Finale 2012: Tatsuki Narita
Dinsdag 22 mei 2012 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Johannes Brahms : Sonate n. 3 in d op. 108 (Sonates voor viool en piano) Allegro alla breve | Adagio | Un poco presto e con sentimento | Presto agitato Sakai Kenji : Concerto pour violon et orchestre Nicolò Paganini : Concerto n. 1 in D op. 6 Allegro maestoso | Adagio espressivo | Rondo, allegro spirituoso Solist : Tatsuki Narita Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Gilbert Varga
De detailpagina bekijken
Finale 2012: Marc Bouchkov
Woensdag 23 mei 2012 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Ludwig van Beethoven : Sonate n. 7 in c op. 30/2 (Sonates voor viool en piano) Allegro con brio | Adagio cantabile | Scherzo: Allegro | Allegro Sakai Kenji : Concerto pour violon et orchestre Jean Sibelius : Concerto in d op. 47 Allegro moderato | Adagio di molto | Finale Solist : Marc Bouchkov Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Gilbert Varga
De detailpagina bekijken
Finale 2012: Nikki Chooi
Woensdag 23 mei 2012 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Maurice Ravel : Sonate in G Allegretto | Blues | Perpetuum mobile Sakai Kenji : Concerto pour violon et orchestre Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35 Allegro moderato | Canzonetta | Allegro vivacissimo Solist : Nikki Chooi Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Gilbert Varga
De detailpagina bekijken
Finale 2012: Andrey Baranov
Donderdag 24 mei 2012 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Sergey Prokofiev : Sonate voor viool en piano n. 2 in D op. 94bis (Sonates voor viool en piano) Scherzo: Presto | Moderato | Andante | Allegro con brio Sakai Kenji : Concerto pour violon et orchestre Dmitry Shostakovich : Concerto n. 1 in a op. 77 Nocturne | Scherzo | Passacaille | Burlesque Solist : Andrey Baranov Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Gilbert Varga
De detailpagina bekijken
Finale 2012: Dami Kim
Donderdag 24 mei 2012 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Béla Bartók : Sonate n. 2 Sz. 76 (Sonates voor viool en piano) Molto moderato | Allegretto Sakai Kenji : Concerto pour violon et orchestre Nicolò Paganini : Concerto n. 1 in D op. 6 Allegro maestoso | Adagio espressivo | Rondo, allegro spirituoso Solist : Dami Kim Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Gilbert Varga
De detailpagina bekijken
Finale 2012: Artiom Shishkov
Vrijdag 25 mei 2012 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Johannes Brahms : Sonate n. 3 in d op. 108 (Sonates voor viool en piano) Allegro alla breve | Adagio | Un poco presto e con sentimento | Presto agitato Sakai Kenji : Concerto pour violon et orchestre Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35 Allegro moderato | Canzonetta | Allegro vivacissimo Solist : Artiom Shishkov Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Gilbert Varga
De detailpagina bekijken
Finale 2012: Nancy Zhou
Vrijdag 25 mei 2012 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Sergey Prokofiev : Sonate voor viool en piano n. 1 in f op. 80 (Sonates voor viool en piano) Andante | Allegro brusco | Andante | Allegrissimo Sakai Kenji : Concerto pour violon et orchestre Jean Sibelius : Concerto in d op. 47 Allegro moderato | Adagio di molto | Finale Solist : Nancy Zhou Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Gilbert Varga
De detailpagina bekijken
Finale 2012: Esther Yoo
Zaterdag 26 mei 2012 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Felix Mendelssohn : Sonate in F Allegro vivace | Adagio | Assai vivace Sakai Kenji : Concerto pour violon et orchestre Ludwig van Beethoven : Concerto in D op. 61 Allegro ma non troppo | Larghetto | Rondo: allegro Solist : Esther Yoo Dirigent : Gilbert Varga Orkest : Nationaal Orkest van België
De detailpagina bekijken
Finale 2012: Tseng Yu-Chien
Zaterdag 26 mei 2012 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Maurice Ravel : Sonate in G Allegretto | Blues | Perpetuum mobile Sakai Kenji : Concerto pour violon et orchestre Johannes Brahms : Concerto in D op. 77 Allegro non troppo | Adagio | Allegro giocoso, non troppo vivace Solist : Yu-Chien Tseng Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Gilbert Varga
De detailpagina bekijken
Finale 1983 : Pierre Volondat Frédéric Devreese : Concerto...
Vrijdag 27 mei 1983 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Frédéric Devreese : Concerto Introduzione con variazione | Finale Solist : Pierre-Alain Volondat Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Georges Octors
De detailpagina bekijken
Finale 1983 : Daniel Blumenthal Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23 ...
Maandag 23 mei 1983 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23 Allegro non troppo e molto maestoso - Allegro con spirito | Andantino simplice - Prestissimo - Tempo I | Allegro con fuoco Solist : Daniel Blumenthal Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Georges Octors
De detailpagina bekijken
Finale 1983 : Pierre Volondat Franz Liszt : Concerto n. 2 in A...
Vrijdag 27 mei 1983 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Franz Liszt : Concerto n. 2 in A Solist : Pierre-Alain Volondat Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Georges Octors
De detailpagina bekijken
Finale 1987 : Johann Schmidt Piet Swerts : Rotations...
Woensdag 27 mei 1987 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Piet Swerts : Rotations Solist : Johan Schmidt Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Georges Octors
De detailpagina bekijken
Finale 1987 : Johann Schmidt Sergey Prokofiev : Concerto n. 2 in g op. 16...
Woensdag 27 mei 1987 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Sergey Prokofiev : Concerto n. 2 in g op. 16 Andantino | Scherzo vivace | Intermezzo (allegro moderato) | Final (allegro tempestoso) Solist : Johan Schmidt Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Georges Octors
De detailpagina bekijken
Finale 1999 : Ning An Joseph Haydn : Sonate in C Hob. XVI:50...
Woensdag 26 mei 1999 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Joseph Haydn : Sonate in C Hob. XVI:50 Allegro | Adagio | Allegro molto Solist : Ning An Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marc Soustrot
De detailpagina bekijken
Finale 1999 : Ning An Fryderyk Chopin : Concerto n. 1 in e op. 11...
Woensdag 26 mei 1999 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Fryderyk Chopin : Concerto n. 1 in e op. 11 Allegro maestoso | Romance | Rondo Solist : Ning An Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marc Soustrot
De detailpagina bekijken
Finale 1999 : Alexander Ghindin Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23...
Donderdag 27 mei 1999 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23 Allegro non troppo e molto maestoso - Allegro con spirito | Andantino simplice - Prestissimo - Tempo I | Allegro con fuoco Solist : Alexander Ghindin Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marc Soustrot
De detailpagina bekijken
Finale 2003 : Severin von Eckardstein Sergey Prokofiev : Concerto n. 2 in g op. 16...
Zaterdag 7 juni 2003 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Sergey Prokofiev : Concerto n. 2 in g op. 16 Andantino | Scherzo vivace | Intermezzo (allegro moderato) | Final (allegro tempestoso) Solist : Severin von Eckardstein Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Gilbert Varga
De detailpagina bekijken
Finale 1991 : Frank Braley
Vrijdag 31 mei 1991 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Ludwig van Beethoven : Concerto n. 4 in G op. 58 Allegro moderato | Andante con moto | Rondo vivace | Allegro moderato | Andante con moto | Rondo - Vivace Solist : Frank Braley Dirigent : Ronald Zollman Orkest : Nationaal Orkest van België
De detailpagina bekijken
Finale 1987 : Akira Wakabayashi
Donderdag 28 mei 1987 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30 Allegro non tanto | Intermezzo | Alla breve Solist : Akira Wakabayashi Dirigent : Georges Octors Orkest : Nationaal Orkest van België
De detailpagina bekijken
Finale 1987 : Andrei Nikolsky
Donderdag 28 mei 1987 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30 Allegro non tanto | Intermezzo | Alla breve Solist : Andrei Nikolsky Dirigent : Georges Octors Orkest : Nationaal Orkest van België
De detailpagina bekijken
Finale 1987 : Rolf Plagge
Zaterdag 30 mei 1987 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30 Allegro non tanto | Intermezzo | Alla breve Solist : Rolf Plagge Dirigent : Georges Octors Orkest : Nationaal Orkest van België
De detailpagina bekijken
Finale 2013 : Zhang Zuo
Maandag 27 mei 2013 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Ludwig van Beethoven : Sonate n. 18 in Es op. 31/3 (Sonates voor piano) Allegro | Scherzo: Allegretto vivace | Menuetto: moderato e grazioso | Presto con fuoco Michel Petrossian : In the Wake of Ea Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23 Allegro non troppo e molto maestoso - Allegro con spirito | Andantino simplice - Prestissimo - Tempo I | Allegro con fuoco Solist : Zhang Zuo Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2013 : Rémi Geniet
Dinsdag 28 mei 2013 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Ludwig van Beethoven : Sonate n. 9 in E op. 14/1 (Sonates voor piano) Allegro | Allegretto | Rondo: Allegro commodo Michel Petrossian : In the Wake of Ea Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30 Allegro non tanto | Intermezzo | Alla breve Solist : Rémi Geniet Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2013 : Roope Gröndahl
Dinsdag 28 mei 2013 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Ludwig van Beethoven : Sonate n. 24 in Fis op. 78 (Sonates voor piano) Adagio cantabile | Allegro ma non troppo | Allegro vivace Michel Petrossian : In the Wake of Ea Johannes Brahms : Concerto n. 1 in d op. 15 Maestoso - Poco piu moderato | Adagio | Rondo Solist : Roope Gröndahl Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2013 : Stanislav Khristenko
Woensdag 29 mei 2013 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Joseph Haydn : Sonate in D Hob. XVI:42 Andante con espressione | Vivace assai Michel Petrossian : In the Wake of Ea Johannes Brahms : Concerto n. 1 in d op. 15 Maestoso - Poco piu moderato | Adagio | Rondo Solist : Stanislav Khristenko Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2013 : Boris Giltburg
Woensdag 29 mei 2013 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Ludwig van Beethoven : Sonate n. 27 in e op. 90 (Sonates voor piano) Mit Lebhaftigkeit und durchaus mit Empfindung und Ausdruck | Nicht zu geschwind und sehr singbar vorzutragen Michel Petrossian : In the Wake of Ea Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30 Allegro non tanto | Intermezzo | Alla breve Solist : Boris Giltburg Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2013 : Yuntian Liu
Donderdag 30 mei 2013 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Ludwig van Beethoven : Sonate n. 7 in D op. 10/3 (Sonates voor piano) Presto | Largo e mesto | Menuetto | Rondo Michel Petrossian : In the Wake of Ea Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23 Allegro non troppo e molto maestoso - Allegro con spirito | Andantino simplice - Prestissimo - Tempo I | Allegro con fuoco Solist : Yuntian Liu Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2013 : Andrew Tyson
Donderdag 30 mei 2013 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Wolfgang Amadeus Mozart : Sonate n. 15 in F KV 533 (Sonates voor piano) Allegro | Andante | Rondo Michel Petrossian : In the Wake of Ea Sergey Rachmaninov : Concerto n. 2 in c op. 18 Moderato | Adagio sostenuto | Allegro scherzando Solist : Andrew Tyson Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2013 : Sangyoung Kim
Vrijdag 31 mei 2013 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Franz Schubert : Sonate in A op. 120 D 664 (Sonates voor piano) Allegro moderato | Andante | Allegro Michel Petrossian : In the Wake of Ea Sergey Prokofiev : Concerto n. 2 in g op. 16 Andantino | Scherzo vivace | Intermezzo (allegro moderato) | Final (allegro tempestoso) Solist : Sangyoung Kim Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2013 : David Fung
Vrijdag 31 mei 2013 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Wolfgang Amadeus Mozart : Sonate n. 4 in Es KV 282 (Sonates voor piano) Adagio | Menuetto I, Menuetto II | Allegro Michel Petrossian : In the Wake of Ea Johannes Brahms : Concerto n. 2 in Bes op. 83 Allegro non troppo | Allegro appassionato | Andante | Allegretto grazioso Solist : David Fung Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2013 : Sean Kennard
Zaterdag 1 juni 2013 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Joseph Haydn : Sonate in C Hob. XVI:48 Andante con espressione | Rondo. Presto Michel Petrossian : In the Wake of Ea Johannes Brahms : Concerto n. 1 in d op. 15 Maestoso - Poco piu moderato | Adagio | Rondo Solist : Sean Kennard Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2013 : Mateusz Borowiak
Zaterdag 1 juni 2013 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Ludwig van Beethoven : Sonate n. 31 in As op. 110 (Sonates voor piano) Moderato cantabile molto espressivo | Allegro molto | Adagio ma non troppo - Allegro ma non troppo (Fuga) Michel Petrossian : In the Wake of Ea Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30 Allegro non tanto | Intermezzo | Alla breve Solist : Mateusz Borowiak Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2015: William Ching-Yi Wei
Maandag 25 mei 2015 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Michael Jarrell : ...aussi peu que les nuages... Dmitry Shostakovich : Concerto n. 1 in a op. 77 Nocturne | Scherzo | Passacaglia | Burlesque Solist : William Ching-Yi Wei Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2015: Tobias Feldmann
Maandag 25 mei 2015 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Michael Jarrell : ...aussi peu que les nuages... Béla Bartók : Concerto n. 2 Allegro non troppo | Andante tranquillo | Allegro molto Solist : Tobias Feldmann Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2015: Thomas Reif
Dinsdag 26 mei 2015 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Michael Jarrell : ...aussi peu que les nuages... Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35 Allegro moderato | Canzonetta | Allegro vivacissimo Solist : Thomas Reif Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2015: Fumika Mohri
Dinsdag 26 mei 2015 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Michael Jarrell : ...aussi peu que les nuages... Jean Sibelius : Concerto in d op. 47 Allegro moderato | Adagio di molto | Allegro ma non tanto Solist : Fumika Mohri Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2015: Kenneth Renshaw
Woensdag 27 mei 2015 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Michael Jarrell : ...aussi peu que les nuages... Johannes Brahms : Concerto in D op. 77 Allegro non troppo | Adagio | Allegro giocoso, ma non troppo vivace Solist : Kenneth Renshaw Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2015: Bomsori Kim
Woensdag 27 mei 2015 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Michael Jarrell : ...aussi peu que les nuages... Johannes Brahms : Concerto in D op. 77 Allegro non troppo | Adagio | Allegro giocoso, ma non troppo vivace Solist : Bomsori Kim Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2015: Xiao Wang
Donderdag 28 mei 2015 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Michael Jarrell : ...aussi peu que les nuages... Jean Sibelius : Concerto in d op. 47 Allegro moderato | Adagio di molto | Allegro ma non tanto Solist : Xiao Wang Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2015: William Hagen
Donderdag 28 mei 2015 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Michael Jarrell : ...aussi peu que les nuages... Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35 Allegro moderato | Canzonetta | Allegro vivacissimo Solist : William Hagen Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2015: Ji Yoon Lee
Vrijdag 29 mei 2015 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Michael Jarrell : ...aussi peu que les nuages... Johannes Brahms : Concerto in D op. 77 Allegro non troppo | Adagio | Allegro giocoso, ma non troppo vivace Solist : Ji Yoon Lee Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2015: Oleksii Semenenko
Vrijdag 29 mei 2015 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Michael Jarrell : ...aussi peu que les nuages... Jean Sibelius : Concerto in d op. 47 Allegro moderato | Adagio di molto | Allegro ma non tanto Solist : Oleksii Semenenko Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2015: Ji Young Lim
Zaterdag 30 mei 2015 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Michael Jarrell : ...aussi peu que les nuages... Johannes Brahms : Concerto in D op. 77 Allegro non troppo | Adagio | Allegro giocoso, ma non troppo vivace Solist : Ji Young Lim Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2015: Stephen Waarts
Zaterdag 30 mei 2015 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Michael Jarrell : ...aussi peu que les nuages... Béla Bartók : Concerto n. 2 Allegro non troppo | Andante tranquillo | Allegro molto Solist : Stephen Waarts Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2016 : Yoonji Kim
Maandag 23 mei 2016 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Claude Ledoux : A Butterfly's Dream Franz Liszt : Concerto n. 1 in Es Allegro maestoso | Quasi Adagio - Allegro vivace - Allegro animato | Allegro marziale animato Solist : Yoonji Kim Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2016 : Atsushi Imada
Maandag 23 mei 2016 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Claude Ledoux : A Butterfly's Dream Sergey Prokofiev : Concerto n. 2 in g op. 16 Andantino | Scherzo vivace | Intermezzo (allegro moderato) | Finale (allegro tempestoso) Solist : Atsushi Imada Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2016 : Alexander Beyer
Dinsdag 24 mei 2016 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Claude Ledoux : A Butterfly's Dream Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30 Allegro non tanto | Intermezzo | Alla breve Solist : Alexander Beyer Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2016 : Hans H. Suh
Dinsdag 24 mei 2016 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Claude Ledoux : A Butterfly's Dream Sergey Prokofiev : Concerto n. 2 in g op. 16 Andantino | Scherzo vivace | Intermezzo (allegro moderato) | Finale (allegro tempestoso) Solist : Hans H. Suh Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2016 : Aljosa Jurinic
Woensdag 25 mei 2016 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Claude Ledoux : A Butterfly's Dream Fryderyk Chopin : Concerto n. 1 in e op. 11 Allegro maestoso | Romance | Rondo Solist : Aljosa Jurinic Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2016 : Chi Ho Han
Woensdag 25 mei 2016 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Claude Ledoux : A Butterfly's Dream Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30 Allegro non tanto | Intermezzo | Alla breve Solist : Chi Ho Han Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2016 : Larry Weng
Donderdag 26 mei 2016 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Claude Ledoux : A Butterfly's Dream Johannes Brahms : Concerto n. 2 in Bes op. 83 Allegro non troppo | Allegro appassionato | Andante | Allegretto grazioso Solist : Larry Weng Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2016 : Lukas Vondracek
Donderdag 26 mei 2016 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Claude Ledoux : A Butterfly's Dream Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30 Allegro non tanto | Intermezzo | Alla breve Solist : Lukas Vondracek Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2016 : Dmitry Shishkin
Vrijdag 27 mei 2016 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Claude Ledoux : A Butterfly's Dream Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23 Allegro non troppo e molto maestoso - Allegro con spirito | Andantino simplice - Prestissimo - Tempo I | Allegro con fuoco Solist : Dmitry Shishkin Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2016 : Alberto Ferro
Vrijdag 27 mei 2016 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Claude Ledoux : A Butterfly's Dream Sergey Rachmaninov : Concerto n. 1 in fis op. 1 Vivace | Andante | Allegro vivace Solist : Alberto Ferro Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2016 : Kana Okada
Zaterdag 28 mei 2016 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Claude Ledoux : A Butterfly's Dream Sergey Rachmaninov : Concerto n. 2 in c op. 18 Moderato | Adagio sostenuto | Allegro scherzando Solist : Kana Okada Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Finale 2016 : Henry Kramer
Zaterdag 28 mei 2016 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Claude Ledoux : A Butterfly's Dream Sergey Prokofiev : Concerto n. 2 in g op. 16 Andantino | Scherzo vivace | Intermezzo (allegro moderato) | Finale (allegro tempestoso) Solist : Henry Kramer Orkest : Nationaal Orkest van België Dirigent : Marin Alsop
De detailpagina bekijken
Audio
Finale 1972 : Ikulo Kamiya
Wolfgang Amadeus Mozart : Rondo K.V. 511
Finale 2009 : Ray Chen
Eun-Hwa Cho : Agens (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2009 : Ray Chen
Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35 (ONB, Gilbert Varga)



Finale 2009 : Nikita Borisoglebsky
Eun-Hwa Cho : Agens (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2009 : Nikita Borisoglebsky
Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2009 : Soyoung Yoon
Eun-Hwa Cho : Agens (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2009 : Soyoung Yoon
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 2009 : Suyoen Kim
Eun-Hwa Cho : Agens (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2009 : Suyoen Kim
Ludwig van Beethoven : Concerto in D op. 61 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2009 : Ilian Gârnetz
Dmitry Shostakovich : Concerto n. 1 in a op. 77 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2009 : Ilian Gârnetz
Eun-Hwa Cho : Agens (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2009 : Ji-Yoon Park
Eun-Hwa Cho : Agens (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2009 : Ji-Yoon Park
Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2009 : Jiafeng Chen
Eun-Hwa Cho : Agens (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2009 : Jiafeng Chen
Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2009 : Lorenzo Gatto
Eun-Hwa Cho : Agens (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2009 : Lorenzo Gatto
Nicolò Paganini : Concerto n. 1 in D op. 6 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2009 : Mayu Kishima
Eun-Hwa Cho : Agens (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2009 : Mayu Kishima
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2009 : Noah Bendix-Balgley
Eun-Hwa Cho : Agens (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2009 : Noah Bendix-Balgley
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2009 : Vineta Sareika
Edward Elgar : Concerto in b op. 61 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2009 : Vineta Sareika
Eun-Hwa Cho : Agens (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2009 : Ye-Eun Choi
Dmitry Shostakovich : Concerto n. 1 in a op. 77 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2009 : Ye-Eun Choi
Eun-Hwa Cho : Agens (ONB, Gilbert Varga)
Finale 1972 : Jo Alfidi
Fryderyk Chopin : Polonaise in fis op. 44
Finale 1972 : Jo Alfidi
Jacques Leduc : Concerto op. 31
Finale 1972 : Svetlana Navassardian
Robert Schumann : Kreisleriana op. 16
Finale 1972 : Jo Alfidi
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30
Finale 1972 : David Lively
Jacques Leduc : Concerto op. 31
Finale 1972 : Valéry Afanassiev
Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23 (ONB, René Defossez)
Finale 1972 : Ikulo Kamiya
Jacques Leduc : Concerto op. 31
Finale 2011: Anaïk Morel
Georges Bizet : Près des remparts de Séville
Finale 2010 : Andrejs Osokins
Minje Jeon : Target
Finale 2010 : Andrejs Osokins
Sergey Prokofiev : Concerto n. 3 in C op. 26
Finale 2010 : Claire Huangci
Minje Jeon : Target
Finale 2010 : Claire Huangci
Sergey Prokofiev : Concerto n. 2 in g op. 16
Finale 2010 : Da Sol Kim
Minje Jeon : Target
Finale 2010 : Da Sol Kim
Johannes Brahms : Concerto n. 1 in d op. 15
Finale 2010 : Denis Kozhukhin
Minje Jeon : Target
Finale 2010 : Denis Kozhukhin
Sergey Prokofiev : Concerto n. 2 in g op. 16
Finale 2010 : Evgeni Bozhanov
Minje Jeon : Target
Finale 2010 : Evgeni Bozhanov
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 2 in c op. 18
Finale 2010 : Hannes Minnaar
Camille Saint-Saëns : Concerto n. 5 in F op. 103
Finale 2010 : Hannes Minnaar
Minje Jeon : Target
Finale 2010 : Jong-Hai Park
Minje Jeon : Target
Finale 2010 : Jong-Hai Park
Sergey Prokofiev : Concerto n. 3 in C op. 26
Finale 2010 : Kyu Yeon Kim
Minje Jeon : Target
Finale 2010 : Kyu Yeon Kim
Sergey Prokofiev : Concerto n. 2 in g op. 16
Finale 2010 : Tae-Hyung Kim
Minje Jeon : Target
Finale 2010 : Tae-Hyung Kim
Johannes Brahms : Concerto n. 1 in d op. 15
Finale 2010 : Takashi Sato
Minje Jeon : Target
Finale 2010 : Takashi Sato
Sergey Prokofiev : Concerto n. 1 in Des op. 10
Finale 2010 : Yuri Favorin
Franz Liszt : Concerto n. 1 in Es
Finale 2010 : Yuri Favorin
Minje Jeon : Target
Finale 2010 : Yekwon Sunwoo
Minje Jeon : Target
Finale 2010 : Yekwon Sunwoo
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30
Finale 1951 : Leonid Kogan
Nicolò Paganini : Concerto n. 1 in D op. 6
Finale 1951 : Kees Kooper
Felix Mendelssohn : Concerto in e op. 64
Finale 1951 : Luben Yordanoff
Alexander Glazunov : Concerto in a op. 82
Finale 1951 : Théo Olof
Béla Bartók : Concerto n. 2
Finale 1951 : Pierre Louis d'Archambeau
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 1951 : Pierre Bernard Doukan
Johannes Brahms : Allegro non troppo (Concerto in D op. 77)
Finale 1951 : Olga Kaverzneva
Johannes Brahms : Allegro non troppo (Concerto in D op. 77)
Johannes Brahms : Adagio (Concerto in D op. 77)
Finale 1951 : Alexei Gorokhov
Johannes Brahms : Allegro non troppo (Concerto in D op. 77)
Johannes Brahms : Adagio (Concerto in D op. 77)
Finale 1951 : Fredell Lack
Ludwig van Beethoven : Allegro ma non troppo (Concerto in D op. 61)
Ludwig van Beethoven : Larghetto (Concerto in D op. 61)
Finale 1951 : Mikhail Vayman
Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35
Finale 1951 : Mikhail Vayman
Pyotr Tchaikovsky : Allegro vivacissimo (Concerto in D op. 35)
Finale 1951 : Elisabeth Cserfalvi
René Defossez : Concerto voor viool en orkest
Finale 1951 : Elisabeth Cserfalvi
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto in D KV 294a
Concert van de eerste drie laureaten viool 1951
Wolfgang Amadeus Mozart : Allegro aperto (Concerto n. 5 in A KV 219)
Wolfgang Amadeus Mozart : Adagio (Concerto n. 5 in A KV 219)
Finale 1951 : Leonid Kogan
René Defossez : Concerto voor viool en orkest
Finale 1951 : Hedi Gigler
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47
COMPOSITIE 1953
Jean Dupérier : Symphonie
COMPOSITIE 1953
Jean-Michel Defaye : Danses symphoniques (ONB, Franz André)
COMPOSITIE 1953
Makato Moroi : Composition pour orchestre
COMPOSITIE 1953
Yannis Papaioannou : Symphonie
COMPOSITIE 1953
Carlo Franci : Concerto per orchestra (ONB, Franz André)
COMPOSITIE 1953
Alvin Etler : Symphony n. 1
COMPOSITIE 1953
Michal Spisak : Serenade (ONB, Franz André)
Finale 1955 : Berl Senofsky
Johannes Brahms : Allegro non troppo (Concerto in D op. 77) (ONB, Franz André)
Finale 1955 : Julian Sitkovetsky
Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35 (ONB, Franz André)
Finale 1955 : Pierre Doukan
Edouard Lalo : Symphonie Espagnole op. 21 (ONB, Franz André)
Finale 1955 : Victor Pikayzen
Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35
Finale 1955 : Alberto Lysy
Antonín Dvorák : Concerto in a op. 53
Finale 1955 : Marine Iaschvili
Johannes Brahms : Allegro non troppo (Concerto in D op. 77)
Finale 1955 : Tessa Robbins
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47
Finale 1955 : Luben Yordanoff
Ludwig van Beethoven : Allegro ma non troppo
Finale 1955 : Clemens Quatacker
Johannes Brahms : Allegro non troppo
Finale 1955 : Igor Politkovsky
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 9 in Es KV 271
Finale 1955 : Marcel Debot
Ludwig van Beethoven : Allegro ma non troppo
COMPOSITIE 1953
Matthijs Vermeulen : Symphonie n. 2
Finale 1956 : Peter Frankl
Ludwig van Beethoven : Concerto n. 5 in Es op. 73
Finale 1956 : Hans Graf
Johannes Brahms : Concerto n. 1 in d op. 15
Finale 1956 : Hiroko Kashu
Ludwig van Beethoven : Concerto n. 4 in G op. 58
Finale 1956 : Vladimir Ashkenazy
René Defossez : Concerto voor piano en orkest
Finale 1956 : Vladimir Ashkenazy
Franz Liszt : Concerto n. 1 in Es
Finale 1956 : John Browning
Johannes Brahms : Concerto n. 2 in Bes op. 83 (ONB, Franz André)
Finale 1956 : Andrzej Czajkowski
Sergey Prokofiev : Concerto n. 3 in C op. 26 (ONB, Franz André)
Finale 1956 : Cécile Ousset
Fryderyk Chopin : Concerto n. 2 in f op. 21
Finale 1956 : Tamás Vásáry
Franz Liszt : Concerto n. 2 in A
Finale 1956 : Stanislav Knor
Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23
Finale 1956 : Claude-Albert Coppens
René Defossez : Concerto
Finale 1956 : Claude-Albert Coppens
Sergey Prokofiev : Concerto n. 3 in C op. 26
Finale 1956 : György Banhalmi
Sergey Rachmaninov : Rapsodie op een thema van Paganini op. 43
Finale 1959 : Vladimir Malinin
Dmitry Shostakovich : Nocturne (Concerto n. 1 in a op. 77)
Dmitry Shostakovich : Scherzo (Concerto n. 1 in a op. 77)
Finale 1959 : Koji Toyoda
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 1959 : Gerard Kantarjian
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 1959 : Boris Kouniev
Sergey Prokofiev : Concerto n. 1 in D op. 19
Slotgala - Laureatenconcert 1959 : Jaime Laredo
Max Bruch : Concerto n. 1 in g op. 26
Finale 1959 : Jaime Laredo
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47
Finale 1959 : Jaime Laredo
Darius Milhaud : Concert Royal
Slotgala - Laureatenconcert 1959 (1e, 2e & 3e)
Antonio Vivaldi : Concerto pour 3 violons
Finale 1959 : Albert Markov
Henryk Wieniawski : Concerto n. 1 in fis op. 14
Finale 1959 : Shmuel Askenasi
Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35
Finale 1959 : Joseph Silverstein
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 1959 : Desmond Bradley
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 1959 : Georgui Mintchev Badev
Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35
Finale 1960 : Ronald Turini
Franz Liszt : Concerto n. 1 in Es (ONB, Franz André)
Finale 1960 : Jerome Lowenthal
Sergey Prokofiev : Concerto n. 3 in C op. 26
Finale 1960 : Lee Luvisi
Johannes Brahms : Concerto n. 2 in Bes op. 83 (ONB, Franz André)
Finale 1960 : Walter Kamper
Sergey Rachmaninov : Rapsodie op een thema van Paganini op. 43
Finale 1960 : Shirley Seguin
Franz Liszt : Totentanz S 525
Finale 1960 : Alice Mitchenko
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 2 in c op. 18
Finale 1960 : Malcolm Frager
Sergey Prokofiev : Concerto n. 2 in g op. 16 (ONB, Franz André)
Concert 1ste laureaat 1960 : Malcolm Frager
Sergey Prokofiev : Concerto n. 1 in Des op. 10 (ONB, Franz André)
Concert 1ste laureaat 1960 : Malcolm Frager
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto in D KV 451 (ONB, Franz André)
Finale 1960 : Augustin Anievas
Ludwig van Beethoven : Concerto n. 5 in Es op. 73
Finale 1960 : Jouri Airapetian
Sergey Rachmaninov : Rapsodie op een thema van Paganini op. 43
Finale 1960 : Kenneth Amada
Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23
Finale 1960 : Malcolm Frager
Marcel Poot : Concerto (ONB, Franz André)
Finale 1960 : Gabor Gabos
Franz Liszt : Concerto n. 1 in Es
Gala concert 1963 : Arnold Steinhardt
Béla Bartók : Allegro ma non troppo & Andante tranquillo (Concerto n. 2) (ONB, André Cluytens)
Gala concert 1963 : Alexei Michlin
Dmitry Shostakovich : Concerto n. 1 in a op. 77
Finale 1963 : Charles Castleman
Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35
Finale 1963 : Masuko Ushioda
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 1963 : Alexei Michlin
Léon Jongen : Concerto in D
Finale 1963 : Alexei Michlin
Dmitry Shostakovich : Concerto n. 1 in a op. 77
Gala concert 1963 : Semion Snitkovsky
Edouard Lalo : Symphonie Espagnole op. 21 (ONB, André Cluytens)
Finale 1963 : Arnold Steinhardt
Béla Bartók : Concerto n. 2 (ONB, Franz André)
Finale 1963 : Zarious Schikhmursaieva
Dmitry Shostakovich : Concerto n. 1 in a op. 77
Laureatenconcert 1964 : Eugène Moguilevsky
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30
Finale 1964 : Eugène Moguilevsky
Marcel Quinet : Concerto (ONB, Franz André)
Laureatenconcert 1964 : Nicolai Petrov
Béla Bartók : Concerto n. 2
Concert laureaten 1964 : Richard Syracuse
Sergey Rachmaninov : Rapsodie op een thema van Paganini op. 43
Gala concert 1967 : Gidon Kremer
Edward Elgar : Concerto in b op. 61 (ONB, René Defossez)
Finale 1967 : Philippe Hirshhorn
Victor Legley : Concerto pour violon (ONB, René Defossez)
Laureatenconcert 1967 : Roman Nodel
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 3 in G KV 216
Laureatenconcert 1967 : Roman Nodel
Ernest Chausson : Poème op. 25
Laureatenconcert 1967 : Jean-Jacques Kantorow
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Gala concert 1967 : Philippe Hirshhorn
Maurice Ravel : Tzigane (ONB, René Defossez)
Gala concert 1967 : Stoika Milanova
Ludwig van Beethoven : Concerto in D op. 61 (ONB, René Defossez)
Gala concert 1967 : Philippe Hirshhorn
Camille Saint-Saëns : Concerto n. 1 in a op. 20 (ONB, René Defossez)
Finale 1967 : Stoïka Milanova
Victor Legley : Concerto pour violon (ONB, René Defossez)
Finale 1967 : Stoïka Milanova
Dmitry Shostakovich : Concerto n. 1 in a op. 77 (ONB, René Defossez)
Finale 1967 : Stoïka Milanova
Dmitry Shostakovich : Concerto n. 1 in a op. 77 (ONB, René Defossez)
Laureatenconcert 1967 : Stoika Milanova
Dmitry Shostakovich : Concerto n. 1 in a op. 77 (ONB, René Defossez)
Finale 1967 : Gidon Kremer
Edward Elgar : Concerto in b op. 61
Gala concert 1967 : Gidon Kremer
Edward Elgar : Concerto in b op. 61 (ONB, René Defossez)
Finale 1967 : Gidon Kremer
Victor Legley : Concerto pour violon
Finale 1967 : Roman Nodel
Victor Legley : Concerto pour violon
Finale 1967 : Roman Nodel
Dmitry Shostakovich : Concerto n. 1 in a op. 77 (Nocturne - Scherzo)
Finale 1967 : Roman Nodel
Dmitry Shostakovich : Concerto n. 1 in a op. 77 (Passacaille - Burlesque)
Finale 1967 : Hidetaro Suzuki
Béla Bartók : Concerto n. 2
Finale 1967 : Hidetaro Suzuki
Victor Legley : Concerto pour violon
Laureatenconcert 1967 : Jean-Jacques Kantorow
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 1967 : Jean-Jacques Kantorow
Victor Legley : Concerto pour violon
Finale 1967 : Jean-Jacques Kantorow
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47
Finale 1967 : Nicolas Chumachenco
Victor Legley : Concerto pour violon
Finale 1967 : Nicolas Chumachenco
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 1967 : Joshua Epstein
Victor Legley : Concerto pour violon
Finale 1967 : Joshua Epstein
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47
Finale 1967 : Endre Granat
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 1967 : Endre Granat
Victor Legley : Concerto pour violon
Finale 1967 : Joseph Ryssine
Victor Legley : Concerto pour violon
Finale 1967 : Joseph Ryssine
Sergey Prokofiev : Concerto n. 1 in D op. 19
Finale 1967 : Marjeta Korosec
Victor Legley : Concerto pour violon
Finale 1967 : Marjeta Korosec
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 5 in A KV 219
Finale 1967 : Uri Pianka
Victor Legley : Concerto pour violon
Finale 1967 : Uri Pianka
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Laureatenconcert 1967 : Stoika Milanova
Dmitry Shostakovich : Concerto n. 1 in a op. 77 (ONB, René Defossez)
Laureatenconcert 1971 : Edith Volckaert
Béla Bartók : Concerto n. 2
Laureatenconcert 1971 : Miriam Fried
Henry Vieuxtemps : Concerto n. 5 in a op. 37
Finale 1971 : Joshua Epstein
Jean Louël : Concerto n. 2
Laureatenconcert 1968 : Ekaterina Novitzkaya
Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23
Laureatenconcert 1968 : Jeffrey Siegel
Sergey Prokofiev : Concerto n. 3 in C op. 26
Laureatenconcert 1968 : André de Groote
Sergey Rachmaninov : Rapsodie op een thema van Paganini op. 43
Finale 1980 : Peter Zazofsky
Frederik van Rossum : Concerto n. 1 op. 37 (ONB, Georges Octors)
Finale 1972 : Svetlana Navassardian
Dmitry Shostakovich : Concerto n. 1 in c op. 35
Finale 1972 : Svetlana Navassardian
Jacques Leduc : Concerto op. 31
Finale 1972 : Jeffrey Swann
Fryderyk Chopin : Concerto n. 1 in e op. 11 (ONB, René Defossez)
Finale 1972 : Jeffrey Swann
Jacques Leduc : Concerto op. 31 (ONB, René Defossez)
Finale 1972 : David Lively
Maurice Ravel : Concerto pour la main gauche in D
Finale 1972 : Ikulo Kamiya
Fryderyk Chopin : Concerto n. 2 in f op. 21
Finale 1976 : Gonçal Comellas Fabregas
Nicolò Paganini : I Palpiti op. 13
Finale 1976 : Gonçal Comellas Fabregas
Jacqueline Fontyn : Concerto
Finale 1976 : Mikhaïl Bezverkhny
Dmitry Shostakovich : Ten preludes for violin
Finale 1976 : Irina Medvedeva
Jacqueline Fontyn : Concerto
Finale 1976 : Mikhaïl Bezverkhny
Camille Saint-Saëns : Concerto n. 3 in b op. 61
Finale 1976 : Irina Medvedeva
Alexander Glazunov : Concerto in a op. 82
Finale 1976 : Dong-Suk Kang
Jacqueline Fontyn : Concerto
Finale 1976 : Dong-Suk Kang
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47
Finale 1976 : Grigory Jisline
Jacqueline Fontyn : Concerto
Finale 1976 : Grigory Jisline
Nicolò Paganini : Concerto n. 1 in D op. 6
Finale 1976 : Shizuka Ishikawa
Jacqueline Fontyn : Concerto
Finale 1976 : Shizuka Ishikawa
Ludwig van Beethoven : Allegro ma non troppo (Concerto in D op. 61)
Finale 1976 : Shizuka Ishikawa
Ludwig van Beethoven : Larghetto (Concerto in D op. 61)
Ludwig van Beethoven : Rondo: allegro (Concerto in D op. 61)
Finale 1976 : Kaja Danczowska
Jacqueline Fontyn : Concerto
Finale 1976 : Kaja Danczowska
Ludwig van Beethoven : Allegro ma non troppo (Concerto in D op. 61)
Finale 1976 : Marie-Annick Nicolas
Camille Saint-Saëns : Etude en forme de valse op. 52/6
Finale 1976 : Marie-Annick Nicolas
Jacqueline Fontyn : Concerto
Finale 1976 : Marie-Annick Nicolas
Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35
Finale 1976 : Eugene Drucker
Béla Bartók : Sonate voor viool solo in g op. 115 Sz. 117
Finale 1976 : Eugene Drucker
Jacqueline Fontyn : Concerto
Finale 1976 : Eugene Drucker
Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35
Finale 1976 : Eugène Sarbu
Jacqueline Fontyn : Concerto
Finale 1976 : Eugène Sarbu
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47
Finale 1976 : Tadeusz Gadzina
Jacqueline Fontyn : Concerto
Finale 1976 : Tadeusz Gadzina
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47
Finale 1976 : Gonçal Comellas Fabregas
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 1976 : Philip Setzer
Jacqueline Fontyn : Concerto
Finale 1976 : Philip Setzer
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47
Laureatenconcert 1976 : Kaja Danczowska
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 4 in D KV 218
Laureatenconcert 1976 : Grigory Jisline
Nicolò Paganini : Concerto n. 1 in D op. 6
Laureatenconcert 1976 : Irina Medvedeva
Alexander Glazunov : Concerto in a op. 82 (ONB, Georges Octors)
Finale 1978 : Alan Weiss
Finale 1978 : Brigitte Engerer
Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23 (ONB, Georges Octors)
Finale 1978 : Robert Groslot
Finale 1978 : Abdel-Rahman El-Bacha
Willem Kersters : Concerto op. 69 (ONB, Georges Octors)
Finale 1978 : Attila Nemethy
Finale 1978 : Attila Nemethy
Finale 1978 : Douglas Finch
Finale 1978 : Natasha Tadson
Finale 1978 : Natasha Tadson
Finale 1978 : Paulo Gori
Finale 1978 : Sylvia Traey
Finale 1978 : Sylvia Traey
Finale 1978 : Gregory Allen
Finale 1978 : Bernd Goetzke
Ludwig van Beethoven : Concerto n. 5 in Es op. 73
Finale 1978 : Paulo Gori
Finale 1978 : Bernd Goetzke
Willem Kersters : Concerto op. 69
Finale 1978 : Gregory Allen
Finale 1978 : Brigitte Engerer
Willem Kersters : Concerto op. 69 (ONB, Georges Octors)
Finale 1978 : Urszula Mitrega
Finale 1978 : Urszula Mitrega
Finale 1980 : Takashi Shimizu
Frederik van Rossum : Concerto n. 1 op. 37 (ONB, Georges Octors)
Finale 1980 : Peter Zazofsky
Béla Bartók : Concerto n. 2 (ONB, Georges Octors)
Finale 1980 : Takashi Shimizu
Henryk Wieniawski : Concerto n. 1 in fis op. 14 (ONB, Georges Octors)
Finale 1983 : Boyan Vodenitcharov
Frédéric Devreese : Concerto (ONB, Georges Octors)
Finale 1983 : Boyan Vodenitcharov
Ludwig van Beethoven : Concerto n. 5 in Es op. 73 (ONB, Georges Octors)
Finale 1983 : Wolfgang Manz
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 2 in c op. 18 (ONB, Georges Octors)
Finale 1983 : Wolfgang Manz
Frédéric Devreese : Concerto (ONB, Georges Octors)
Finale 1987 : Andrei Nikolsky
Piet Swerts : Rotations (ONB, Georges Octors)
Finale 1987 : Andrei Nikolsky
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30 (ONB, Georges Octors)
Finale 1985 : Ik-Hwan Bae
Jean-Marie Simonis : Cantilène op. 39 (ONB, Georges Octors)
Finale 1985 : Nai-Yuan Hu
Jean-Marie Simonis : Cantilène op. 39
Finale 1985 : Kun Hu
Aram Khachaturian : Concerto in d
Finale 1989 : Vadim Repin
Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35
Finale 1989 : Vadim Repin
André Laporte : Fantasia Rondino Con Tema Reale
Finale 1991 : Frank Braley
Patrice Challulau : Concerto : Ne la Città dolente, 9 Images d'Enfer, d'après Dante n. 4 (ONB, Ronald Zollman)
Finale 1991 : Frank Braley
Ludwig van Beethoven : Concerto n. 4 in G op. 58
Finale 1980 : Yuzuko Horigome
Frederik van Rossum : Concerto n. 1 op. 37 (ONB, Georges Octors)
Finale 1980 : Yuzuko Horigome
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47 (ONB, Georges Octors)
Finale 1983 : Pierre Volondat
Franz Liszt : Concerto n. 2 in A (ONB, Georges Octors)
Finale 1983 : Pierre Volondat
Frédéric Devreese : Concerto (ONB, Georges Octors)
Finale 1993 : Yayoi Toda
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47 (ONB, Ronald Zollman)
Finale 1993 : Yayoi Toda
Piet Swerts : Zodiac (Ephemeris for violin and orchestra) op. 2 (ONB, Ronald Zollman)
Finale 1993 : Liviu Prunaru
Camille Saint-Saëns : Concerto n. 3 in b op. 61 (ONB, Ronald Zollman)
Finale 1993 : Liviu Prunaru
Piet Swerts : Zodiac (Ephemeris for violin and orchestra) op. 2 (ONB, Ronald Zollman)
Finale 1993 : Keng-Yuen Tseng
Dmitry Shostakovich : Concerto n. 1 in a op. 77 (ONB, Ronald Zollman)
Finale 1993 : Keng-Yuen Tseng
Piet Swerts : Zodiac (Ephemeris for violin and orchestra) op. 2 (ONB, Ronald Zollman)
Finale 1993 : Martin Beaver
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 1993 : Martin Beaver
Leos Janácek : Sonate voor viool en piano
Finale 2005 : Sergey Khachatryan
Johannes Brahms : Sonate n. 3 in d op. 108
Javier Torres Maldonado : Obscuro etiamtum lumine
Dmitry Shostakovich : Concerto n. 1 in a op. 77
Finale 2005 : Sophia Jaffé
Ludwig van Beethoven : Sonate n. 3 in Es op. 12/3
Javier Torres Maldonado : Obscuro etiamtum lumine
Dmitry Shostakovich : Concerto n. 1 in a op. 77
Finale 2012: Ermir Abeshi
Finale 2012: Hyun Su Shin
Finale 2012: Josef Spacek
Finale 2012: Tatsuki Narita
Finale 2012: Marc Bouchkov
Finale 2012: Nikki Chooi
Finale 2012: Andrey Baranov
Finale 2012: Kim Dami
Finale 2012: Artiom Shishkov
Finale 2012: Nancy Zhou
Finale 2012: Esther Yoo
Finale 2012: Tseng Yu-Chien
Finale 1959 : Agustin Leon Ara
Zbigniew Tursky : Concerto Polonais
Finale 2000 : Jakob Katznelson
Uljas Voitto Pulkkis : Tears of Ludovico (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Jakob Katznelson
Fryderyk Chopin : Concerto n. 1 in e op. 11 (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Esther Budiardjo
Uljas Voitto Pulkkis : Tears of Ludovico
Finale 1999 : Esther Budiardjo
Fryderyk Chopin : Concerto n. 1 in e op. 11
Finale 1999 : Roland Krüger
Uljas Voitto Pulkkis : Tears of Ludovico (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Roland Krüger
Franz Liszt : Concerto n. 1 in Es (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Roberto Cominati
Uljas Voitto Pulkkis : Tears of Ludovico
Finale 1999 : Roberto Cominati
Maurice Ravel : Concerto in G
Finale 1999 : Ning An
Uljas Voitto Pulkkis : Tears of Ludovico (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Ning An
Fryderyk Chopin : Concerto n. 1 in e op. 11 (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Hidéki Nagano
Uljas Voitto Pulkkis : Tears of Ludovico (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Hidéki Nagano
Sergey Prokofiev : Concerto n. 3 in C op. 26 (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Shai Wosner
Uljas Voitto Pulkkis : Tears of Ludovico (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Shai Wosner
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 15 in Bes KV 450 (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Alexander Ghindin
Uljas Voitto Pulkkis : Tears of Ludovico (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Alexander Ghindin
Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23 (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Norie Takahashi
Uljas Voitto Pulkkis : Tears of Ludovico (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Norie Takahashi
Sergey Prokofiev : Concerto n. 3 in C op. 26 (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Vladimir Sverdlov
Uljas Voitto Pulkkis : Tears of Ludovico (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Vladimir Sverdlov
Fryderyk Chopin : Concerto n. 2 in f op. 21 (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Gottlieb Wallisch
Uljas Voitto Pulkkis : Tears of Ludovico (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Gottlieb Wallisch
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 2 in c op. 18 (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Vitaly Samoshko
Uljas Voitto Pulkkis : Tears of Ludovico (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Vitaly Samoshko
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30 (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1959 : Desmond Bradley
Darius Milhaud : 1. Vif (Concert Royal)
Finale 1959 : Desmond Bradley
Darius Milhaud : 2. Lent (Concert Royal)
Finale 1959 : Desmond Bradley
Darius Milhaud : 3. Vif (Concert Royal)
Finale 1959 : Albert Markov
Darius Milhaud : 1. Vif (Concert Royal)
Finale 1959 : Albert Markov
Darius Milhaud : 3. Vif (Concert Royal)
Finale 1959 : Joseph Silverstein
Darius Milhaud : 1. Vif (Concert Royal)
Finale 1959 : Joseph Silverstein
Darius Milhaud : 3. Vif (Concert Royal)
Finale 2001 : Boris Brovtsyn
Søren Nils Eichberg : Qilaatersorneq (Gilbert Varga, ONB)
Finale 2001 : Boris Brovtsyn
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2001 : Mickhail Ovrutsky
Søren Nils Eichberg : Qilaatersorneq (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2001 : Mickhail Ovrutsky
Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2001 : Baek Ju-Young
Søren Nils Eichberg : Qilaatersorneq (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2001 : Baek Ju-Young
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2001 : Feng Ning
Søren Nils Eichberg : Qilaatersorneq (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2001 : Feng Ning
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2001 : Alina Pogostkina
Søren Nils Eichberg : Qilaatersorneq (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2001 : Alina Pogostkina
Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2001 : Baiba Skride
Søren Nils Eichberg : Qilaatersorneq (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2001 : Baiba Skride
Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2001 : Tatiana Samouil
Søren Nils Eichberg : Qilaatersorneq (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2001 : Tatiana Samouil
Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2001 : Barnabás Kelemen
Søren Nils Eichberg : Qilaatersorneq (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2001 : Barnabás Kelemen
Béla Bartók : Concerto n. 2 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2001 : Akiko Ono
Søren Nils Eichberg : Qilaatersorneq (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2001 : Akiko Ono
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2001 : Ning Kam
Søren Nils Eichberg : Qilaatersorneq (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2001 : Ning Kam
Béla Bartók : Concerto n. 2 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Anna Vinnitskaya
Miguel Gálvez-Taroncher : La Luna y la Muerte (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Anna Vinnitskaya
Sergey Prokofiev : Concerto n. 2 in g op. 16 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Francesco Piemontesi
Johannes Brahms : Concerto n. 2 in Bes op. 83 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Francesco Piemontesi
Miguel Gálvez-Taroncher : La Luna y la Muerte (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : François Dumont
Miguel Gálvez-Taroncher : La Luna y la Muerte (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : François Dumont
Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Hisako Kawamura
Fryderyk Chopin : Concerto n. 1 in e op. 11 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Hisako Kawamura
Miguel Gálvez-Taroncher : La Luna y la Muerte (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Youn Hong-Chun
Miguel Gálvez-Taroncher : La Luna y la Muerte (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Youn Hong-Chun
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Lim Hyo-Sun
Miguel Gálvez-Taroncher : La Luna y la Muerte (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Lim Hyo-Sun
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Ilya Rashkovskiy
Miguel Gálvez-Taroncher : La Luna y la Muerte (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Ilya Rashkovskiy
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Liebrecht Vanbeckevoort
Miguel Gálvez-Taroncher : La Luna y la Muerte (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Liebrecht Vanbeckevoort
Sergey Prokofiev : Concerto n. 3 in C op. 26 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Mariangela Vacatello
Miguel Gálvez-Taroncher : La Luna y la Muerte (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Mariangela Vacatello
Sergey Prokofiev : Concerto n. 3 in C op. 26 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Lee Miyeon
Ludwig van Beethoven : Concerto n. 5 in Es op. 73 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Lee Miyeon
Miguel Gálvez-Taroncher : La Luna y la Muerte (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Plamena Mangova
Franz Liszt : Concerto n. 2 in A (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Plamena Mangova
Miguel Gálvez-Taroncher : La Luna y la Muerte (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Stanislav Khegay
Miguel Gálvez-Taroncher : La Luna y la Muerte (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Stanislav Khegay
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30 (ONB, Gilbert Varga)
Gala concert 1955 : Pierre Doukan
Edouard Lalo : Rondo (Symphonie Espagnole op. 21) (ONB, Franz André)
Laureatenconcert 1955 : Victor Pikayzen
Henry Vieuxtemps : Concerto n. 2 in fis op. 19
Finale 1955 : Victor Pikayzen
Joseph Leroy : Intermezzo (Concerto voor viool in e)
Finale 1955 : Igor Politkovsky
Joseph Leroy : Intermezzo (Concerto voor viool in e) (ONB, Franz André)
Finale 1955 : Clemens Quatacker
Joseph Leroy : Intermezzo (Concerto voor viool in e) (ONB, Franz André)
Finale 1955 : Alberto Lysy
Joseph Leroy : Intermezzo (Concerto voor viool in e) (ONB, Franz André)
Finale 1955 : Tessa Robbins
Joseph Leroy : Intermezzo (Concerto voor viool in e) (ONB, Franz André)
Finale 1955 : Marcel Debot
Joseph Leroy : Intermezzo (Concerto voor viool in e) (ONB, Franz André)
Laureatenconcert 1955 : Berl Senofsky
Johannes Brahms : Allegro giocoso, non troppo vivace (Concerto in D op. 77) (ONB, Franz André)
Gala concert 1955 : Berl Senofsky
Sergey Prokofiev : Scherzo: vivacissimo (Concerto n. 1 in D op. 19)
Finale 1956 : Tamás Vásáry
René Defossez : Fusioso ed Marcato (Concerto voor piano en orkest)
Finale 1956 : Lazar Berman
René Defossez : Fusioso ed Marcato (Concerto voor piano en orkest)
René Defossez : Religioso (Concerto voor piano en orkest)
Finale 1956 : Lazar Berman
Franz Liszt : Concerto n. 1 in Es
Finale 1956 : Stanislav Knor
René Defossez : Fusioso ed Marcato (Concerto voor piano en orkest)
Finale 1956 : Stanislav Knor
René Defossez : Allegro giocoso (Concerto voor piano en orkest)
Finale 1956 : John Browning
René Defossez : Fusioso ed Marcato (Concerto voor piano en orkest)
Finale 1956 : Andrzej Czajkowski
René Defossez : Fusioso ed Marcato (Concerto voor piano en orkest)
Finale 1956 : Andrzej Czajkowski
René Defossez : Religioso (Concerto voor piano en orkest)
René Defossez : Allegro giocoso (Concerto voor piano en orkest)
Finale 1956 : Peter Frankl
René Defossez : Fusioso ed Marcato (Concerto voor piano en orkest)
Finale 1956 : Peter Frankl
René Defossez : Allegro giocoso (Concerto voor piano en orkest)
Finale 1956 : Cécile Ousset
René Defossez : Fusioso ed Marcato (Concerto voor piano en orkest)
Finale 1956 : Cécile Ousset
René Defossez : Allegro giocoso (Concerto voor piano en orkest)
Finale 1956 : Hans Graf
René Defossez : Fusioso ed Marcato (Concerto voor piano en orkest)
Finale 1956 : Hans Graf
René Defossez : Allegro giocoso (Concerto voor piano en orkest)
Concert van de 1ste, 3de en 5de laureaat piano 1956
Rondo vivace (Beethoven : Concerto No. 4 op. 58)
Concert ten voordele van Fonds Musical Reine Elisabeth piano 1956
Sergey Rachmaninov : Rapsodie op een thema van Paganini op. 43 (Part. 1)
Concert ten voordele van Fonds Musical Reine Elisabeth piano 1956
Sergey Rachmaninov : Rapsodie op een thema van Paganini op. 43 (Part. 2)
Finale 1959 : Gerard Kantarjian
Darius Milhaud : 1. Vif (Concert Royal)
Finale 1959 : Shmuel Askenasi
Darius Milhaud : 2. Lent (Concert Royal)
Finale 1959 : Shmuel Askenasi
Darius Milhaud : 3. Vif (Concert Royal)
Finale 1959 : Raphael Sobolevsky
Darius Milhaud : 1. Vif (Concert Royal)
Finale 1959 : Raphael Sobolevsky
Darius Milhaud : 2. Lent (Concert Royal)
Finale 1959 : Raphael Sobolevsky
Darius Milhaud : 3. Vif (Concert Royal)
Finale 1959 : Raphael Sobolevsky
Jean Sibelius : Adagio di molto (Concerto in d op. 47)
Finale 1959 : Raphael Sobolevsky
Jean Sibelius : Finale (Concerto in d op. 47)
Finale 1959 : Georgui Mintchev Badev
Darius Milhaud : 1. Vif (Concert Royal)
Finale 1959 : Georgui Mintchev Badev
Darius Milhaud : 3. Vif (Concert Royal)
Finale 1959 : Vladimir Malinin
Darius Milhaud : 1. Vif (Concert Royal)
Finale 1959 : Vladimir Malinin
Darius Milhaud : 3. Vif (Concert Royal)
Finale 1959 : Vladimir Malinin
Dmitry Shostakovich : Passacaille (Concerto n. 1 in a op. 77)
Finale 1959 : Vladimir Malinin
Dmitry Shostakovich : Burlesque (Concerto n. 1 in a op. 77)
Finale 1959 : Agustin Leon Ara
Darius Milhaud : 1. Vif (Concert Royal)
Finale 1959 : Agustin Leon Ara
Darius Milhaud : 2. Lent (Concert Royal)
Finale 1959 : Agustin Leon Ara
Darius Milhaud : 3. Vif (Concert Royal)
Finale 1959 : Koji Toyoda
Darius Milhaud : 1. Vif (Concert Royal)
Finale 1959 : Koji Toyoda
Darius Milhaud : 2. Lent (Concert Royal)
Finale 1959 : Koji Toyoda
Darius Milhaud : 3. Vif (Concert Royal)
Finale 1960 : Alberto Gimenez Attenelle
Marcel Poot : Allegro vivace e con brio (Concerto)
Finale 1960 : Alberto Gimenez Attenelle
Marcel Poot : Andante funerale (Concerto)
Finale 1960 : Alberto Gimenez Attenelle
Marcel Poot : Allegro scherzando (Concerto)
Finale 1960 : Alberto Gimenez Attenelle
Sergey Prokofiev : Concerto n. 3 in C op. 26 (Andante)
Finale 1960 : Alberto Gimenez Attenelle
Sergey Prokofiev : Concerto n. 3 in C op. 26 (Thème et variations)
Finale 1960 : Alberto Gimenez Attenelle
Sergey Prokofiev : Concerto n. 3 in C op. 26 (Allegro ma non troppo)
Finale 1960 : Lee Luvisi
Marcel Poot : Allegro vivace e con brio (Concerto)
Finale 1960 : Lee Luvisi
Marcel Poot : Andante funerale (Concerto)
Finale 1960 : Lee Luvisi
Marcel Poot : Allegro scherzando (Concerto)
Finale 1960 : Augustin Anievas
Marcel Poot : Allegro vivace e con brio (Concerto)
Finale 1960 : Augustin Anievas
Marcel Poot : Andante funerale (Concerto)
Finale 1960 : Augustin Anievas
Marcel Poot : Allegro scherzando (Concerto)
Finale 1960 : Alice Mitchenko
Marcel Poot : Allegro vivace e con brio (Concerto)
Finale 1960 : Alice Mitchenko
Marcel Poot : Andante funerale (Concerto)
Finale 1960 : Alice Mitchenko
Marcel Poot : Allegro scherzando (Concerto)
Finale 1960 : Shirley Seguin
Marcel Poot : Allegro vivace e con brio (Concerto)
Finale 1960 : Shirley Seguin
Marcel Poot : Andante funerale (Concerto)
Finale 1960 : Shirley Seguin
Marcel Poot : Allegro scherzando (Concerto)
Finale 1960 : Gabor Gabos
Marcel Poot : Allegro vivace e con brio (Concerto)
Finale 1960 : Gabor Gabos
Marcel Poot : Andante funerale (Concerto)
Finale 1960 : Gabor Gabos
Marcel Poot : Allegro scherzando (Concerto)
Finale 1960 : Jouri Airapetian
Marcel Poot : Allegro vivace e con brio (Concerto)
Finale 1960 : Jouri Airapetian
Marcel Poot : Andante funerale (Concerto)
Finale 1960 : Jouri Airapetian
Marcel Poot : Allegro scherzando (Concerto)
Finale 1960 : Jerome Lowenthal
Marcel Poot : Allegro vivace e con brio (Concerto)
Finale 1960 : Jerome Lowenthal
Marcel Poot : Andante funerale (Concerto)
Finale 1960 : Jerome Lowenthal
Marcel Poot : Allegro scherzando (Concerto)
Finale 1960 : Ronald Turini
Marcel Poot : Allegro vivace e con brio (Concerto)
Finale 1960 : Ronald Turini
Marcel Poot : Andante funerale (Concerto)
Finale 1960 : Ronald Turini
Marcel Poot : Allegro scherzando (Concerto)
Finale 1960 : Kenneth Amada
Marcel Poot : Allegro vivace e con brio (Concerto)
Finale 1960 : Kenneth Amada
Marcel Poot : Andante funerale (Concerto)
Finale 1960 : Kenneth Amada
Marcel Poot : Allegro scherzando (Concerto)
Finale 1960 : Walter Kamper
Marcel Poot : Allegro vivace e con brio (Concerto)
Finale 1960 : Walter Kamper
Marcel Poot : Andante funerale (Concerto)
Finale 1960 : Walter Kamper
Marcel Poot : Allegro scherzando (Concerto)
COMPOSITIE 1957 A
Orazio Fiume : Concerto per orchestra
COMPOSITIE 1957 A
Variations pour orchestre (1)
COMPOSITIE 1957 A
Variations pour orchestre (2)
COMPOSITIE 1957 A
Variations pour orchestre (3)
COMPOSITIE 1957 A
Giorgio Cambissa : Concerto per orchestra
COMPOSITIE 1957 B
Michal Spisak : Concerto giocoso per orchestra da camera
COMPOSITIE 1957 B
Ginette Keller : Fresque pour orchestre de chambre
COMPOSITIE 1957 B
Albert Delvaux : Esquisses
COMPOSITIE 1961 A
Nicolae Beloiu : Symphonie en deux mouvements
COMPOSITIE 1969 A
Karl Korte : Symphonie n. 3
COMPOSITIE 1969 A
Rudolf Halaczinsky : Lumière imaginaire (Lux transfigurationis)
COMPOSITIE 1969 A
Hinoharu Matsumoto : Mouvements symphoniques
COMPOSITIE 1969 A
Gregory Kosteck : Strophes for orchestra
COMPOSITIE 1969 A
Erich Opitz : Sinfonia brevis
COMPOSITIE 1969 B
Hans Vogt : Divertissements concertants pour pianoforte solo et orchestre
COMPOSITIE 1969 B
Silvio Omizzolo : Concerto per pianoforte e orchestra
COMPOSITIE 1969 A
Nicolae Beloiu : Symphonie en deux mouvements
Finale 1980 : Andres Jorge Cardene-Cuevas
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47
Finale 1980 : Eugène Sarbu
Frederik van Rossum : Concerto n. 1 op. 37
Finale 1980 : Véronique Bogaerts
Frederik van Rossum : Concerto n. 1 op. 37
Finale 1980 : Véronique Bogaerts
Sergey Prokofiev : Concerto n. 1 in D op. 19
Finale 1980 : Peter Zazofsky
Béla Bartók : Concerto n. 2
Finale 1980 : Irina Tseitlin
Alexander Glazunov : Concerto in a op. 82
Finale 1980 : Ruriko Tsukahara
Frederik van Rossum : Concerto n. 1 op. 37
Finale 1980 : Ruriko Tsukahara
Sergey Prokofiev : Concerto n. 1 in D op. 19
Finale 1980 : Sung-Ju Lee
Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35
Finale 1980 : Piotr Milewski
Frederik van Rossum : Concerto n. 1 op. 37
Finale 1980 : Piotr Milewski
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47
Finale 1980 : Mihaela Martin
Frederik van Rossum : Concerto n. 1 op. 37
Finale 1983 : Uriel Tsachor
Frédéric Devreese : Concerto
Finale 1983 : Uriel Tsachor
Johannes Brahms : Concerto n. 2 in Bes op. 83
Finale 1983 : Daniel Blumental
Frédéric Devreese : Concerto
Finale 1983 : Daniel Blumenthal
Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23
Finale 1983 : Eliane Rodriguez
Frédéric Devreese : Concerto
Finale 1983 : Eliane Rodriguez
Ludwig van Beethoven : Concerto n. 4 in G op. 58
Finale 1983 : Hüseyin Sermet
Frédéric Devreese : Concerto
Finale 1983 : Hüseyin Sermet
Ludwig van Beethoven : Concerto n. 4 in G op. 58
Finale 1983 : Sergei Edelmann
Frédéric Devreese : Concerto
Finale 1983 : Sergei Edelmann
Fryderyk Chopin : Concerto n. 1 in e op. 11
Finale 1983 : David Buechner
Frédéric Devreese : Concerto
Finale 1983 : David Buechner
Ludwig van Beethoven : Concerto n. 5 in Es op. 73
Finale 1983 : Megumi Umene
Frédéric Devreese : Concerto
Finale 1983 : Megumi Umene
Franz Liszt : Concerto n. 1 in Es
Finale 1983 : Alexander Kuzmin
Frédéric Devreese : Concerto
Finale 1983 : Alexander Kuzmin
Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23
Finale 1983 : Rian de Waal
Frédéric Devreese : Concerto
Finale 1983 : Rian de Waal
Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23
Finale 1985 : Elisa Kawaguti
Jean-Marie Simonis : Cantilène op. 39
Finale 1985 : Elisa Kawaguti
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47
Finale 1985 : Chin Kim
Jean-Marie Simonis : Cantilène op. 39
Finale 1985 : Chin Kim
Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35
Finale 1985 : Mi-Kyung Lee
Jean-Marie Simonis : Cantilène op. 39
Finale 1985 : Mi-Kyung Lee
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47
Finale 1985 : Peter Matzka
Jean-Marie Simonis : Cantilène op. 39
Finale 1985 : Peter Matzka
Felix Mendelssohn : Concerto in e op. 64
Finale 1985 : Dene Olding
Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35
Finale 1985 : Michaela Paetsch
Jean-Marie Simonis : Cantilène op. 39
Finale 1985 : Michaela Paetsch
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47
Finale 1985 : Henry Raudales
Jean-Marie Simonis : Cantilène op. 39
Finale 1985 : Henry Raudales
Henryk Wieniawski : Concerto n. 1 in fis op. 14
Finale 1985 : Kyoko Shikata
Jean-Marie Simonis : Cantilène op. 39
Finale 1985 : Kyoko Shikata
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 1985 : Tamara Smirnova
Jean-Marie Simonis : Cantilène op. 39
Finale 1985 : Tamara Smirnova
Dmitry Shostakovich : Concerto n. 1 in a op. 99
Finale 1987 : Hung-Kuan Chen
Piet Swerts : Rotations
Finale 1987 : Hung-Kuan Chen
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30
Finale 1987 : Chia Chou
Piet Swerts : Rotations
Finale 1987 : Chia Chou
Johannes Brahms : Concerto n. 1 in d op. 15
Finale 1987 : Konstanze Eickhorst
Piet Swerts : Rotations
Finale 1987 : Konstanze Eickhorst
Franz Liszt : Concerto n. 2 in A
Finale 1987 : Mi-Joo Lee
Piet Swerts : Rotations
Finale 1987 : Kayo Miki
Piet Swerts : Rotations
Laureatenconcert met de 2de, 4de en 6de laureaat piano 1987
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 2 in c op. 18
Laureatenconcert met de 2de, 4de en 6de laureaat piano 1987
Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23
Laureatenconcert met de 2de, 4de en 6de laureaat piano 1987
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30
Finale 1987 : Mi-Joo Lee
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 2 in c op. 18
Finale 1987 : Kayo Miki
Fryderyk Chopin : Concerto n. 1 in e op. 11
Finale 1987 : Ikuyo Nakamichi
Ludwig van Beethoven : Concerto n. 4 in G op. 58
Finale 1987 : Rolf Plagge
Piet Swerts : Rotations
Finale 1987 : Rolf Plagge
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30
Finale 1987 : Johann Schmidt
Piet Swerts : Rotations
Finale 1987 : Johann Schmidt
Sergey Prokofiev : Concerto n. 2 in g op. 16
Finale 1987 : William Stephenson
Piet Swerts : Rotations
Finale 1987 : William Stephenson
Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23
Finale 1987 : Balazs Szokolay
Piet Swerts : Rotations
Finale 1987 : Balazs Szokolay
Johannes Brahms : Concerto n. 1 in d op. 15
Finale 1987 : Akira Wakabayashi
Piet Swerts : Rotations
Finale 1987 : Akira Wakabayashi
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30
Finale 1987 : Ikuyo Nakamichi
Piet Swerts : Rotations
Slotconcert zang 1988
Wolfgang Amadeus Mozart : Madamina, il catalogo è questo
Slotconcert zang 1988
Georges Bizet : Me voilà seule dans la nuit - Comme autrefois
Slotconcert zang 1988
Carl Maria von Weber : Einst träumte meiner sel'gen Base - Trübe Augen
Slotconcert zang 1988
Gaetano Donizetti : Quel guardo il cavaliere - Son anch'io la virtù magica
Slotconcert zang 1988
Wolfgang Amadeus Mozart : Ach, ich fühl's
Slotconcert zang 1988
George Gershwin : My man's gone now
Slotconcert zang 1988
Giuseppe Verdi : Gualtier Maldè - Caro nome
Slotconcert zang 1988
Wolfgang Amadeus Mozart : Non più andrai, farfallone
Slotconcert zang 1988
Giuseppe Verdi : Che mai vegg'io - Infelice ! E tuo credevi
Slotconcert zang 1988
Giovanni Battista Pergolesi : Vidit suum
Slotconcert zang 1988
Giuseppe Verdi : Gualtier Maldè - Caro nome
Slotconcert zang 1988
Giuseppe Verdi : È strano - Ah, fors'è lui - Folie ! Folie ! - Sempre libera
Finale 1989 : Mieko Kanno
André Laporte : Fantasia Rondino Con Tema Reale
Finale 1989 : Ulrike-Anima Mathé
André Laporte : Fantasia Rondino Con Tema Reale
Finale 1989 : Ulrike-Anima Mathé
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47
Finale 1989 : Erez Ofer
André Laporte : Fantasia Rondino Con Tema Reale
Finale 1989 : Erez Ofer
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 1989 : Annalee Patipatanakoon
André Laporte : Fantasia Rondino Con Tema Reale
Finale 1989 : Annalee Patipatanakoon
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47
Finale 1989 : Michi Sugiura
André Laporte : Fantasia Rondino Con Tema Reale
Finale 1989 : Michi Sugiura
Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35
Finale 1989 : Akiko Suwanai
André Laporte : Fantasia Rondino Con Tema Reale
Finale 1989 : Akiko Suwanai
Nicolò Paganini : Concerto n. 1 in D op. 6
Finale 1989 : Hiroko Suzuki
André Laporte : Fantasia Rondino Con Tema Reale
Finale 1989 : Hiroko Suzuki
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 1989 : Dmitri Berlinsky
André Laporte : Fantasia Rondino Con Tema Reale
Finale 1989 : Dmitri Berlinsky
Nicolò Paganini : Concerto n. 1 in D op. 6
Finale 1989 : Eugène Bouchkov
André Laporte : Fantasia Rondino Con Tema Reale
Finale 1989 : Eugène Bouchkov
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 1989 : Catherine Cho
André Laporte : Fantasia Rondino Con Tema Reale
Finale 1989 : Catherine Cho
William Walton : Concerto
Finale 1989 : Mieko Kanno
Felix Mendelssohn : Concerto in e op. 64
Finale 1989 : Le Zhang
André Laporte : Fantasia Rondino Con Tema Reale
Finale 1989 : Le Zhang
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47
Finale 1991 : Igor Ardasev
Patrice Challulau : Concerto : Ne la Città dolente, 9 Images d'Enfer, d'après Dante n. 4
Finale 1991 : Igor Ardasev
Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23
Finale 1991 : Sergei Babayan
Patrice Challulau : Concerto : Ne la Città dolente, 9 Images d'Enfer, d'après Dante n. 4
Finale 1991 : Sergei Babayan
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30
Finale 1991 : Brian Ganz
Patrice Challulau : Concerto : Ne la Città dolente, 9 Images d'Enfer, d'après Dante n. 4
Finale 1991 : Brian Ganz
Sergey Prokofiev : Concerto n. 3 in C op. 26
Finale 1991 : Rita Kinka
Patrice Challulau : Concerto : Ne la Città dolente, 9 Images d'Enfer, d'après Dante n. 4
Finale 1991 : Rita Kinka
Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23
Finale 1991 : Alexander Melnikov
Patrice Challulau : Concerto : Ne la Città dolente, 9 Images d'Enfer, d'après Dante n. 4
Finale 1991 : Jan Michiels
Patrice Challulau : Concerto : Ne la Città dolente, 9 Images d'Enfer, d'après Dante n. 4
Finale 1991 : Jan Michiels
Johannes Brahms : Concerto n. 1 in d op. 15
Finale 1991 : Haesun Paik
Patrice Challulau : Concerto : Ne la Città dolente, 9 Images d'Enfer, d'après Dante n. 4
Finale 1991 : Stephen Prutsman
Patrice Challulau : Concerto : Ne la Città dolente, 9 Images d'Enfer, d'après Dante n. 4
Finale 1991 : Stephen Prutsman
Sergey Prokofiev : Concerto n. 3 in C op. 26
Finale 1991 : Vadim Roudenko
Patrice Challulau : Concerto : Ne la Città dolente, 9 Images d'Enfer, d'après Dante n. 4
Finale 1991 : Vadim Roudenko
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30
Finale 1991 : Chiharu Sakai
Camille Saint-Saëns : Concerto n. 2 in g op. 22
Finale 1991 : Chiharu Sakai
Patrice Challulau : Concerto : Ne la Città dolente, 9 Images d'Enfer, d'après Dante n. 4
Finale 1991 : Jan Simon
Patrice Challulau : Concerto : Ne la Città dolente, 9 Images d'Enfer, d'après Dante n. 4
Finale 1991 : Jan Simon
Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23
Slotconcert zang 1992
Gustav Mahler : Nun will die Sonn' so hell aufgeh'n in d
Slotconcert zang 1992
Wolfgang Amadeus Mozart : Le Nozze di Figaro
Slotconcert zang 1992
Georges Bizet : La jolie fille de Perth
Slotconcert zang 1992
Georg Friedrich Haendel : Then shall the eyes of the blind - He shall feed his flock
Slotconcert zang 1992
Giacomo Puccini : Donde lieta usci (La Bohème)
Slotconcert zang 1992
Arrigo Boito : L'altra notte in fondo al mare
Slotconcert zang 1992
Georg Friedrich Haendel : Behold, a virgin shall conceive
Slotconcert zang 1992
Richard Strauss : Zueignung in C
Slotconcert zang 1992
Georges Bizet : Carmen
Slotconcert zang 1992
Gian Carlo Menotti : The Medium
Slotconcert zang 1992
Wolfgang Amadeus Mozart : Giunse alfin il momento - Deh vieni, non tardar
Slotconcert zang 1992
Gioachino Rossini : Una voce poco fà in F
Slotconcert zang 1992
Richard Strauss : September
Slotconcert zang 1992
Giuseppe Verdi : Gualtier Maldè - Caro nome
Slotconcert zang 1992
Charles Gounod : Ah, je veux vivre
Slotconcert zang 1992
Felix Mendelssohn : Zerreisst eure Herzen - So ihr mich von ganzem Herzen suchet
Slotconcert zang 1992
Wolfgang Amadeus Mozart : Dies Bildnis ist bezaubernd schön
Slotconcert zang 1992
Wolfgang Amadeus Mozart : Die Entführung aus dem Serail
Finale 1993 : Chie Abiko
Piet Swerts : Zodiac (Ephemeris for violin and orchestra) op. 2
Finale 1993 : Chie Abiko
Camille Saint-Saëns : Concerto n. 3 in b op. 61
Finale 1993 : Rachel Barton
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 1993 : Latica Honda-Rosenberg
Piet Swerts : Zodiac (Ephemeris for violin and orchestra) op. 2
Finale 1993 : Latica Honda-Rosenberg
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47
Finale 1993 : Bin Huang
Piet Swerts : Zodiac (Ephemeris for violin and orchestra) op. 2
Finale 1993 : Bin Huang
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 1993 : kyung-Sun Lee
Piet Swerts : Zodiac (Ephemeris for violin and orchestra) op. 2
Finale 1993 : kyung-Sun Lee
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47
Finale 1993 : Stefan Milenkovic
Piet Swerts : Zodiac (Ephemeris for violin and orchestra) op. 2
Finale 1993 : Stefan Milenkovic
Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35
Finale 1993 : Natalia Prischepenko
Piet Swerts : Zodiac (Ephemeris for violin and orchestra) op. 2
Finale 1993 : Natalia Prischepenko
Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35
Finale 1993 : Marco Rizzi
Piet Swerts : Zodiac (Ephemeris for violin and orchestra) op. 2
Finale 1993 : Marco Rizzi
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 2013 : Rémi Geniet
Finale 2013 : Roope Gröndahl
Finale 2013 : Tatiana Chernichka
Finale 2013 : Zhang Zuo
Finale 2013 : Stanislav Khristenko
Finale 2013 : Boris Giltburg
Finale 2013 : Yuntian Liu
Finale 2013 : Andrew Tyson
Finale 2013 : Mateusz Borowiak
Finale 2013 : Sean Kennard
Finale 2013 : David Fung
Finale 2013 : Sangyoung Kim
Finale 2015: Tobias Feldmann
Finale 2015: William Ching-Yi Wei
Finale 2005 : Kyoko Yonemoto
Nicolò Paganini : Concerto n. 1 in D op. 6
Finale 2005 : Kyoko Yonemoto
Javier Torres Maldonado : Obscuro etiamtum lumine
Finale 2005 : Mikhail Ovrutsky
Dmitry Shostakovich : Concerto n. 1 in a op. 77
Finale 2005 : Mikhail Ovrutsky
Javier Torres Maldonado : Obscuro etiamtum lumine
Finale 2005 : Hyuk Joo Kwun
Javier Torres Maldonado : Obscuro etiamtum lumine
Finale 2005 : Antal Szalai
Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35
Finale 2005 : Dan Zhu
Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35
Finale 2005 : Antal Szalai
Javier Torres Maldonado : Obscuro etiamtum lumine
Finale 2005 : Dan Zhu
Javier Torres Maldonado : Obscuro etiamtum lumine
Finale 2005 : Sophia Jaffé
Dmitry Shostakovich : Concerto n. 1 in a op. 77
Finale 2005 : Sophia Jaffé
Javier Torres Maldonado : Obscuro etiamtum lumine
Finale 2005 : Saeka Matsuyama
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 2005 : Keisuke Okazaki
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47
Finale 2005 : Saeka Matsuyama
Javier Torres Maldonado : Obscuro etiamtum lumine
Finale 2005 : Keisuke Okazaki
Javier Torres Maldonado : Obscuro etiamtum lumine
Finale 2005 : Andreas Janke
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47
Finale 2005 : Andreas Janke
Javier Torres Maldonado : Obscuro etiamtum lumine
Finale 2005 : Alena Baeva
Dmitry Shostakovich : Concerto n. 1 in a op. 77
Finale 2005 : Sergey Khachatryan
Dmitry Shostakovich : Concerto n. 1 in a op. 77
Finale 2005 : Alena Baeva
Javier Torres Maldonado : Obscuro etiamtum lumine
Finale 2005 : Sergey Khachatryan
Javier Torres Maldonado : Obscuro etiamtum lumine
Finale 2005 : Yossif Ivanov
Dmitry Shostakovich : Concerto n. 1 in a op. 77
Finale 2005 : Hyuk Joo Kwun
Dmitry Shostakovich : Concerto n. 1 in a op. 77
Finale 2005 : Yossif Ivanov
Javier Torres Maldonado : Obscuro etiamtum lumine
Finale 2015: Fumika Mohri
Finale 2015: Thomas Reif
Finale 2015: Bomsori Kim
Finale 2015: Kenneth Renshaw
Finale 2015: Xiao Wang
Finale 2015: William Hagen
Finale 2015: Ji Yoon Lee
Finale 2015: Oleksii Semenenko
Finale 2015: Ji Young Lim
Finale 2015: Stephen Waarts
Finale 1978 : Abdel Rahman El Bacha
Sergey Prokofiev : Concerto n. 2 in g op. 16
Finale 1978 : Alan Weiss
Johannes Brahms : Concerto n. 1 in d op. 15
COMPOSITIE 1969 B
Ray E. Luke : Concerto for piano
Finale 2001 : Christina Castelli
Søren Nils Eichberg : Qilaatersorneq (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2003 : Jong-Gyung Park
Ian Munro : Dreams
Finale 2003 : Jong-Gyung Park
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 2 in c op. 18
Finale 2003 : Mako Okamoto
Ian Munro : Dreams
Finale 2003 : Mako Okamoto
Fryderyk Chopin : Concerto n. 1 in e op. 11
Finale 2003 : Amir Tebenikhin
Ian Munro : Dreams
Finale 2003 : Amir Tebenikhin
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30
Finale 2003 : Jin Ju
Ian Munro : Dreams
Finale 2003 : Jin Ju
Sergey Prokofiev : Concerto n. 3 in C op. 26
Finale 2003 : Kazumasa Matsumoto
Ian Munro : Dreams
Finale 2003 : Kazumasa Matsumoto
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 2 in c op. 18
Finale 2003 : Sergey Sobolev
Ian Munro : Dreams
Finale 2003 : Sergey Sobolev
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 2 in c op. 18
Finale 2003 : MinSoo Sohn
Ian Munro : Dreams
Finale 2003 : MinSoo Sohn
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30
Finale 2003 : Valentina Igoshina
Sergey Rachmaninov : Rapsodie op een thema van Paganini op. 43
Finale 2003 : Dong-Hyek Lim
Ian Munro : Dreams
Finale 2003 : Roberto Giordano
Franz Liszt : Concerto n. 2 in A
Finale 2003 : Severin von Eckardstein
Ian Munro : Dreams
Finale 2003 : Severin von Eckardstein
Sergey Prokofiev : Concerto n. 2 in g op. 16
Finale 2003 : Wen-Yu Shen
Ian Munro : Dreams
Finale 2003 : Wen-Yu Shen
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30
Finale 2016 : Yoonji Kim
Finale 2016 : Atsushi Imada
Finale 2016 : Alexander Beyer
Finale 2016 : Hans H. Suh
Finale 2016 : Aljosa Jurinic
Finale 2016 : Chi Ho Han
Finale 2016 : Larry Weng
Finale 2016 : Lukas Vondracek
Finale 2016 : Dmitry Shishkin
Finale 2016 : Alberto Ferro
Finale 2016 : Kana Okada
Finale 2016 : Henry Kramer
Galerie
    1 beeld Diaporama
    Shop
    Français - Nederlands - English
    In de website zoeken
    Newsletter
    Inloggen
    Audio & video Viool 2019
    Herbeluister of herbekijk de optredens van de kandidaten !
    De cd's van de Wedstrijd
    Online mediatheek
    Audio, video's en foto's van 1951 tot 2019