00:00:00 / 00:00:00
Wedstrijden / CELLO 2017 / Video's / Halve finale
Halve finale
Proclamatie halve finale cello 2017
Zaterdag 20 mei 2017 Flagey/Studio 4
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Aurélien Pascal - recital
Zaterdag 20 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 5 in c BWV 1011) Johann Sebastian Bach : Courante (Suite n. 5 in c BWV 1011) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 5 in c BWV 1011) Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Luigi Boccherini : Sonata "L'Impératrice" in A Francis Poulenc : Sonate FP 143 Allegro - Tempo di marcia | Cavatine | Ballabile | Finale Solist : Aurélien Pascal Pianobegeleider : Anna Naretto
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Ayano Kamimura - recital
Zaterdag 20 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Sarabande (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 6 in D BWV 1012) Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Alberto Ginastera : Pampeana n°2 op. 21 Francis Poulenc : Sonate FP 143 Allegro - Tempo di marcia | Cavatine | Ballabile | Finale Solist : Ayano Kamimura Pianobegeleider : Anna Naretto
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Julia Hagen - concerto
Zaterdag 20 mei 2017 Flagey/Studio 4 Joseph Haydn : Concerto n. 1 in C Hob. VIIb:1 Moderato | Adagio | Allegro molto Solist : Julia Hagen Orkest : Orchestre Royal de Chambre de Wallonie Dirigent : Frank Braley
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Ivan Karizna - concerto
Zaterdag 20 mei 2017 Flagey/Studio 4 Joseph Haydn : Concerto n. 1 in C Hob. VIIb:1 Moderato | Adagio | Allegro molto Solist : Ivan Karizna Orkest : Orchestre Royal de Chambre de Wallonie Dirigent : Frank Braley
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Maciej Kulakowski - recital
Zaterdag 20 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Allemande (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 6 in D BWV 1012) Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Claude Debussy : Sonate in d Prologue | Sérénade | Finale Krzysztof Penderecki : Capriccio per Siegfried Palm Pablo de Sarasate : Zigeunerweisen op. 20 Solist : Maciej Kulakowski Pianobegeleider : Keiko Tamura
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Shizuka Mitsui - recital
Zaterdag 20 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 4 in Es BWV 1010) Johann Sebastian Bach : Courante (Suite n. 4 in Es BWV 1010) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 4 in Es BWV 1010) Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Johannes Brahms : Sonate n. 2 in F op. 99 Allegro vivace | Adagio affettuoso | Allegro passionato | Allegro David Popper : Elfendans Solist : Shizuka Mitsui Pianobegeleider : Takashi Sato
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Victor Julien-Laferrière - concerto
Zaterdag 20 mei 2017 Flagey/Studio 4 Joseph Haydn : Concerto n. 2 in D Hob. VIIb:2 Allegro moderato | Adagio | Allegro Solist : Victor Julien-Laferrière Orkest : Orchestre Royal de Chambre de Wallonie Dirigent : Frank Braley
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Alexey Zhilin - concerto
Zaterdag 20 mei 2017 Flagey/Studio 4 Joseph Haydn : Concerto n. 2 in D Hob. VIIb:2 Allegro moderato | Adagio | Allegro Solist : Alexey Zhilin Orkest : Orchestre Royal de Chambre de Wallonie Dirigent : Frank Braley
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Thomas-Michael Auner - recital
Vrijdag 19 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Allemande (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 6 in D BWV 1012) Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Robert Schumann : Adagio en Allegro op. 70 Zoltan Kodály : Sonate op. 4 Fantasia : Adagio di molto | Allegro con spirito Humoresque op. 5 Solist : Thomas-Michael Auner Pianobegeleider : Jonas Vitaud
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Brannon Cho - recital
Vrijdag 19 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Sarabande (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 6 in D BWV 1012) Sergey Prokofiev : Sonate in C op. 119 Andante grave | Moderato | Allegro ma non troppo Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Mario Castelnuovo-Tedesco : Paraphrase sur "Largo al' factotum" du Barbier de Séville Solist : Brannon Cho Pianobegeleider : Victor Santiago Asuncion
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Irena Josifoska - concerto
Vrijdag 19 mei 2017 Flagey/Studio 4 Joseph Haydn : Concerto n. 2 in D Hob. VIIb:2 Allegro moderato | Adagio | Allegro Solist : Irena Josifoska Orkest : Orchestre Royal de Chambre de Wallonie Dirigent : Frank Braley
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Santiago Cañón-Valencia - concerto
Vrijdag 19 mei 2017 Flagey/Studio 4 Joseph Haydn : Concerto n. 1 in C Hob. VIIb:1 Moderato | Adagio | Allegro molto Solist : Santiago Cañón-Valencia Orkest : Orchestre Royal de Chambre de Wallonie Dirigent : Frank Braley
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Yan Levionnois - recital
Vrijdag 19 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 2 in d BWV 1008) Johann Sebastian Bach : Allemande (Suite n. 2 in d BWV 1008) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 2 in d BWV 1008) Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Gabriel Fauré : Vlinder op. 77 Richard Strauss : Sonate in F op. 6 Allegro con brio | Andante ma non troppo | Allegro vivo Solist : Yan Levionnois Pianobegeleider : Anna Naretto
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Anastasia Kobekina- recital
Vrijdag 19 mei 2017 Flagey/Studio 4 César Franck : Sonate in A FWV 8 Allegretto ben moderato | Allegro | Recitativo-Fantasia (ben moderato) | Allegretto poco mosso Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Sarabande (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 6 in D BWV 1012) Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Vladimir Kobekin : Narrenschiff Solist : Anastasia Kobekina Pianobegeleider : Karine Sélo
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Bruno Philippe - concerto
Vrijdag 19 mei 2017 Flagey/Studio 4 Joseph Haydn : Concerto n. 1 in C Hob. VIIb:1 Moderato | Adagio | Allegro molto Solist : Bruno Philippe Orkest : Orchestre Royal de Chambre de Wallonie Dirigent : Frank Braley
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Christoph Heesch - concerto
Vrijdag 19 mei 2017 Flagey/Studio 4 Joseph Haydn : Concerto n. 2 in D Hob. VIIb:2 Allegro moderato | Adagio | Allegro Solist : Christoph Heesch Orkest : Orchestre Royal de Chambre de Wallonie Dirigent : Frank Braley
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Valentino Worlitzsch - recital
Donderdag 18 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Courante (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Sarabande (Suite n. 6 in D BWV 1012) Robert Schumann : Adagio en Allegro op. 70 Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Benjamin Britten : Sonate in C op. 65 Dialogo (Allegro) | Scherzo - Pizzicato | Elegia | Marcia | Moto perpetuo Solist : Valentino Worlitzsch Pianobegeleider : Naoko Sonoda
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Sihao He - recital
Donderdag 18 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 5 in c BWV 1011) Johann Sebastian Bach : Sarabande (Suite n. 5 in c BWV 1011) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 5 in c BWV 1011) Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Max Bruch : Kol Nidrei op. 47 Igor Stravinsky : Italiaanse suite Introduzione | Serenata | Aria | Tarantella | Minuetto e Finale Solist : Sihao He Pianobegeleider : Victor Santiago Asuncion
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017 : Yuya Okamoto - Concerto
Donderdag 18 mei 2017 Flagey/Studio 4 Joseph Haydn : Concerto n. 2 in D Hob. VIIb:2 Allegro moderato | Adagio | Allegro Solist : Yuya Okamoto Orkest : Orchestre Royal de Chambre de Wallonie Dirigent : Frank Braley
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017 : Astrig Siranossian - Concerto
Donderdag 18 mei 2017 Flagey/Studio 4 Joseph Haydn : Concerto n. 2 in D Hob. VIIb:2 Allegro moderato | Adagio | Allegro Solist : Astrig Siranossian Orkest : Orchestre Royal de Chambre de Wallonie Dirigent : Frank Braley
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: James Jeonghwan Kim - recital
Donderdag 18 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Sarabande (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 6 in D BWV 1012) Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Johannes Brahms : Sonate n. 2 in F op. 99 Allegro vivace | Adagio affettuoso | Allegro passionato | Allegro Solist : James Jeonghwan Kim Pianobegeleider : Anna Naretto
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Jonas Palm - recital
Donderdag 18 mei 2017 Flagey/Studio 4 Henri Dutilleux : Trois Strophes sur le nom de Sacher, pour violoncelle solo Un poco indeciso | Un poco indeciso | Vivace Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 2 in d BWV 1008) Johann Sebastian Bach : Courante (Suite n. 2 in d BWV 1008) Johann Sebastian Bach : Sarabande (Suite n. 2 in d BWV 1008) Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Ludwig van Beethoven : Sonate n. 5 in D op. 102/2 (Sonates voor cello en piano) Allegro con brio | Adagio con molto sentimento d'affetto | Allegro - Allegro fugato Solist : Jonas Palm Pianobegeleider : Yukie Takai
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017 : JeongHyoun (Christine) Lee - Concerto
Donderdag 18 mei 2017 Flagey/Studio 4 Joseph Haydn : Concerto n. 2 in D Hob. VIIb:2 Allegro moderato | Adagio | Allegro Solist : JeongHyoun (Christine) Lee Orkest : Orchestre Royal de Chambre de Wallonie Dirigent : Frank Braley
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017 : Seungmin Kang - Concerto
Donderdag 18 mei 2017 Flagey/Studio 4 Joseph Haydn : Concerto n. 2 in D Hob. VIIb:2 Allegro moderato | Adagio | Allegro Solist : Seungmin Kang Orkest : Orchestre Royal de Chambre de Wallonie Dirigent : Frank Braley
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Victor Julien-Laferrière - recital
Woensdag 17 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 2 in d BWV 1008) Johann Sebastian Bach : Allemande (Suite n. 2 in d BWV 1008) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 2 in d BWV 1008) Johannes Brahms : Sonate n. 2 in F op. 99 Allegro vivace | Adagio affettuoso | Allegro passionato | Allegro Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Fritz Kreisler : La campanella (naar N. Paganini) Solist : Victor Julien-Laferrière Pianobegeleider : Théo Fouchenneret
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Alexey Zhilin - recital
Woensdag 17 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 4 in Es BWV 1010) Johann Sebastian Bach : Sarabande (Suite n. 4 in Es BWV 1010) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 4 in Es BWV 1010) Johannes Brahms : Sonate n. 2 in F op. 99 Allegro vivace | Adagio affettuoso | Allegro passionato | Allegro Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Pyotr Tchaikovsky : Pezzo capriccioso in b op. 62 Solist : Alexey Zhilin Pianobegeleider : Daniel Blumenthal
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017 : Maciej Kulakowski - Concerto
Woensdag 17 mei 2017 Flagey/Studio 4 Joseph Haydn : Concerto n. 2 in D Hob. VIIb:2 Allegro moderato | Adagio | Allegro Solist : Maciej Kulakowski Orkest : Orchestre Royal de Chambre de Wallonie Dirigent : Frank Braley
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017 : Shizuka Mitsui - Concerto
Woensdag 17 mei 2017 Flagey/Studio 4 Joseph Haydn : Concerto n. 2 in D Hob. VIIb:2 Allegro moderato | Adagio | Allegro Solist : Shizuka Mitsui Orkest : Orchestre Royal de Chambre de Wallonie Dirigent : Frank Braley
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Julia Hagen - recital
Woensdag 17 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 3 in C BWV 1009) Johann Sebastian Bach : Sarabande (Suite n. 3 in C BWV 1009) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 3 in C BWV 1009) Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Dmitry Shostakovich : Sonate in d op. 40 Allegro non troppo | Allegro | Largo | Allegro Henryk Wieniawski : Scherzo - Tarantelle op. 16 Solist : Julia Hagen Pianobegeleider : Naoko Sonoda
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Ivan Karizna - recital
Woensdag 17 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Sarabande (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 6 in D BWV 1012) Sergey Prokofiev : Sonate in C op. 119 Andante grave | Moderato | Allegro ma non troppo David Popper : Elfendans Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Solist : Ivan Karizna Pianobegeleider : Takashi Sato
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017 : Aurélien Pascal - Concerto
Woensdag 17 mei 2017 Flagey/Studio 4 Joseph Haydn : Concerto n. 1 in C Hob. VIIb:1 Moderato | Adagio | Allegro molto Solist : Aurélien Pascal Orkest : Orchestre Royal de Chambre de Wallonie Dirigent : Frank Braley
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017 : Ayano Kamimura - Concerto
Woensdag 17 mei 2017 Flagey/Studio 4 Joseph Haydn : Concerto n. 1 in C Hob. VIIb:1 Moderato | Adagio | Allegro molto Solist : Ayano Kamimura Orkest : Orchestre Royal de Chambre de Wallonie Dirigent : Frank Braley
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Bruno Philippe - recital
Dinsdag 16 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 4 in Es BWV 1010) Johann Sebastian Bach : Courante (Suite n. 4 in Es BWV 1010) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 4 in Es BWV 1010) Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Francis Poulenc : Sonate FP 143 Allegro - Tempo di marcia | Cavatine | Ballabile | Finale David Popper : Elfendans Solist : Bruno Philippe Pianobegeleider : Tanguy de Williencourt
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Christoph Heesch - recital
Dinsdag 16 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 5 in c BWV 1011) Johann Sebastian Bach : Allemande (Suite n. 5 in c BWV 1011) Johann Sebastian Bach : Courante (Suite n. 5 in c BWV 1011) Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Franz Schubert : Fantasie in C op. 159 D 934 Andante molto - Allegretto - Andantino | Allegro - Allegretto - Presto Solist : Christoph Heesch Pianobegeleider : Naoko Sonoda
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017 : Yan Levionnois - Concerto
Dinsdag 16 mei 2017 Flagey/Studio 4 Joseph Haydn : Concerto n. 1 in C Hob. VIIb:1 Moderato | Adagio | Allegro molto Solist : Yan Levionnois Orkest : Orchestre Royal de Chambre de Wallonie Dirigent : Frank Braley
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017 : Anastasia Kobekina - Concerto
Dinsdag 16 mei 2017 Flagey/Studio 4 Joseph Haydn : Concerto n. 2 in D Hob. VIIb:2 Allegro moderato | Adagio | Allegro Solist : Anastasia Kobekina Orkest : Orchestre Royal de Chambre de Wallonie Dirigent : Frank Braley
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Irena Josifoska - recital
Dinsdag 16 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 4 in Es BWV 1010) Johann Sebastian Bach : Sarabande (Suite n. 4 in Es BWV 1010) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 4 in Es BWV 1010) Ludwig van Beethoven : Variaties op Bei Männern, welche Liebe fühlen WoO 46 Robert Schumann : Adagio en Allegro op. 70 Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Claude Debussy : Sonate in d Prologue | Sérénade | Finale Solist : Irena Josifoska Pianobegeleider : Jonas Vitaud
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Santiago Cañón-Valencia - recital
Dinsdag 16 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Sarabande (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 6 in D BWV 1012) Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Dmitry Shostakovich : Sonate in d op. 40 Allegro non troppo | Allegro | Largo | Allegro Hans Bottermund : Variaties op een thema van Paganini Solist : Santiago Cañón-Valencia Pianobegeleider : Naoko Sonoda
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017 : Thomas-Michael Auner - Concerto
Dinsdag 16 mei 2017 Flagey/Studio 4 Joseph Haydn : Concerto n. 2 in D Hob. VIIb:2 Allegro moderato | Adagio | Allegro Solist : Thomas-Michael Auner Orkest : Orchestre Royal de Chambre de Wallonie Dirigent : Frank Braley
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017 : Brannon Cho - Concerto
Dinsdag 16 mei 2017 Flagey/Studio 4 Joseph Haydn : Concerto n. 1 in C Hob. VIIb:1 Moderato | Adagio | Allegro molto Solist : Brannon Cho Orkest : Orchestre Royal de Chambre de Wallonie Dirigent : Frank Braley
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: JeongHyoun (Christine) Lee - recital
Maandag 15 mei 2017 Flagey/Studio 4 Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 3 in C BWV 1009) Johann Sebastian Bach : Sarabande (Suite n. 3 in C BWV 1009) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 3 in C BWV 1009) Pyotr Tchaikovsky : Pezzo capriccioso in b op. 62 Igor Stravinsky : Italiaanse suite Introduzione | Serenata | Aria | Tarantella | Minuetto e Finale Gaspar Cassadó : Dans van de groene duivel Solist : JeongHyoun (Christine) Lee Pianobegeleider : Dana Protopopescu
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Seungmin Kang - recital
Maandag 15 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 1 in G BWV 1007) Johann Sebastian Bach : Sarabande (Suite n. 1 in G BWV 1007) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 1 in G BWV 1007) Alfred Schnittke : Sonate n. 1 op. 129 Largo | Presto | Largo Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Rodion Shchedrin : Russische Weisen Solist : Seungmin Kang Pianobegeleider : Keiko Tamura
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: James Jeonghwan Kim - concerto
Maandag 15 mei 2017 Flagey/Studio 4 Joseph Haydn : Concerto n. 1 in C Hob. VIIb:1 Moderato | Adagio | Allegro molto Solist : James Jeonghwan Kim Orkest : Orchestre Royal de Chambre de Wallonie Dirigent : Frank Braley
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Jonas Palm - concerto
Maandag 15 mei 2017 Flagey/Studio 4 Joseph Haydn : Concerto n. 1 in C Hob. VIIb:1 Moderato | Adagio | Allegro molto Solist : Jonas Palm Orkest : Orchestre Royal de Chambre de Wallonie Dirigent : Frank Braley
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Yuya Okamoto - recital
Maandag 15 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Allemande (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Courante (Suite n. 6 in D BWV 1012) Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Igor Stravinsky : Italiaanse suite Introduzione | Serenata | Aria | Tarantella | Minuetto e Finale Henri Dutilleux : Trois Strophes sur le nom de Sacher, pour violoncelle solo Un poco indeciso | Un poco indeciso | Vivace Solist : Yuya Okamoto Pianobegeleider : Thomas Hoppe
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017 : Astrig Siranossian - recital
Maandag 15 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 2 in d BWV 1008) Johann Sebastian Bach : Sarabande (Suite n. 2 in d BWV 1008) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 2 in d BWV 1008) Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Fantasiestücke op. 73 Fantasiestücke | Lebhaft, leicht | Rasch und mit Feuer Benjamin Britten : Sonate in C op. 65 Dialogo (Allegro) | Scherzo - Pizzicato | Elegia | Marcia | Moto perpetuo Solist : Astrig Siranossian Pianobegeleider : Julien Gernay
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Valentino Worlitzsch - concerto
Maandag 15 mei 2017 Flagey/Studio 4 Joseph Haydn : Concerto n. 2 in D Hob. VIIb:2 Allegro moderato | Adagio | Allegro Solist : Valentino Worlitzsch Orkest : Orchestre Royal de Chambre de Wallonie Dirigent : Frank Braley
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Sihao He - concerto
Maandag 15 mei 2017 Flagey/Studio 4 Joseph Haydn : Concerto n. 1 in C Hob. VIIb:1 Moderato | Adagio | Allegro molto Solist : Sihao He Orkest : Orchestre Royal de Chambre de Wallonie Dirigent : Frank Braley
De detailpagina bekijken
Français - Nederlands - English
In de website zoeken
Newsletter
Inloggen
De cd's van de Wedstrijd
Online mediatheek
Audio, video's en foto's van 1951 tot 2018