00:00:00 / 00:00:00
Persoonlijkheden / Alle persoonlijkheden / Johann Sebastian Bach
Johann Sebastian Bach
°1685 - †1750
Video's
Halve finale 2013: Rémi Geniet - recital
Dinsdag 14 mei 2013 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Partita n. 4 in D BWV 828 (Partitas) Sergey Prokofiev : Sonate n. 4 in c op. 29 (Sonates voor piano) Allegro molto sostenuto | Andante assai | Allegro con brio, ma non leggiero Frederic Rzewski : Dream Solist : Rémi Geniet
De detailpagina bekijken
Halve finale 2013: Andrew Tyson - recital
Donderdag 16 mei 2013 Flagey/Studio 4 Frederic Rzewski : Dream Johann Sebastian Bach : Partita n. 1 in Bes BWV 825 (Partitas) Henri Dutilleux : Le jeu des contraires (3 préludes) Aleksandr Skryabin : Sonate n. 3 in fis op. 23 (Sonates voor piano) Dramatico | Allegretto | Andante | Presto con fuoco Solist : Andrew Tyson
De detailpagina bekijken
Halve finale 2013: Mateusz Borowiak - recital
Zaterdag 18 mei 2013 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Partita n. 2 in c BWV 826 (Partitas) Frederic Rzewski : Dream Maurice Ravel : Gaspard de la nuit Ondine | Le gibet | Scarbo Solist : Mateusz Borowiak
De detailpagina bekijken
Halve finale 2014 : Meghan Lindsay
Zondag 18 mei 2014 Flagey/Studio 4 Wolfgang Amadeus Mozart : In un instante - Parto, m'affretto (Lucio Silla) Johann Sebastian Bach : Weichet nur, betrübte Schatten (Kantate : Weichet nur, betrübte Schatten (Hochzeitkantate) BWV 202) Osvaldo Golijov : Lúa descolorida (La Pasión según San Marcos) Bedrich Smetana : Och, jaky zal ? (Prodaná nevesta (The Bartered Bride)) Solist : Lindsay Meghan Pianobegeleider : Daniel Blumenthal
De detailpagina bekijken
Halve finale 2014: Junghoon Kim
Dinsdag 20 mei 2014 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Benedictus (Hohe Messe BWV 232) Wolfgang Amadeus Mozart : Dies Bildnis ist bezaubernd schön (Die Zauberflöte) Gioachino Rossini : Cujus animam (Stabat Mater) Henri Duparc : Chanson triste (Es) Gaetano Donizetti : Tombe degl'avi miei - Fra poco a me ricovero (Lucia di Lammermoor) Pyotr Tchaikovsky : Kuda, kuda (Evgeny Onegin) Solist : Junghoon Kim Pianobegeleider : Nino Pavlenichvili
De detailpagina bekijken
Finale 2014 : Daniela Gerstenmeyer
Donderdag 29 mei 2014 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Georg Friedrich Haendel : E pur così in un giorno - Piangerò la sorte mia (Giulio Cesare) Johannes Brahms : Ihr habt nun Traurigkeit (Ein deutsches Requiem op. 45 ) Johann Sebastian Bach : Zerfliesse mein Herze (Johannes Passion BWV 245) Wolfgang Amadeus Mozart : Ach, ich fühl's (Die Zauberflöte) Felix Mendelssohn : Höre, Israël (Elias op. 70 ) Solist : Daniela Gerstenmeyer Orkest : Symfonieorkest van de Munt Dirigent : Roland Böer
De detailpagina bekijken
Finale 2014 : Hansung Yoo
Vrijdag 30 mei 2014 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Johann Sebastian Bach : Grosser Herr und starker König (Weihnachts Oratorium BWV 248) Pyotr Tchaikovsky : Vy tak pechalny - Ya vas lioubliou (Pikovaya dama (The Dame of Spades)) Gustav Mahler : Ich hab'ein glühend Messer (d) (Lieder eines fahrenden Gesellen) Charles Gounod : Oh sainte médaille - Avant de quitter ces lieux (Faust) Maurice Ravel : Chanson à boire in C (Don Quichotte à Dulcinée) Gioachino Rossini : Largo al factotum della città (Il Barbiere di Siviglia) Solist : Hansung Yoo Orkest : Symfonieorkest van de Munt Dirigent : Roland Böer
De detailpagina bekijken
Halve finale 2016 : Jun Hwi Cho - recital
Donderdag 12 mei 2016 Flagey/Studio 4 Fabian Fiorini : Tears of Lights Johann Sebastian Bach : Franse suite n. 2 in c BWV 813 (Franse suite) Olivier Messiaen : Première communion de la Vierge (Vingt regards sur l'Enfant-Jésus) Franz Liszt : Après une lecture du Dante (Années de Pèlerinage, 2e année, Italie) Solist : Jun Hwi Cho
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017 : Astrig Siranossian - recital
Maandag 15 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 2 in d BWV 1008) Johann Sebastian Bach : Sarabande (Suite n. 2 in d BWV 1008) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 2 in d BWV 1008) Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Fantasiestücke op. 73 Fantasiestücke | Lebhaft, leicht | Rasch und mit Feuer Benjamin Britten : Sonate in C op. 65 Dialogo (Allegro) | Scherzo - Pizzicato | Elegia | Marcia | Moto perpetuo Solist : Astrig Siranossian Pianobegeleider : Julien Gernay
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Yuya Okamoto - recital
Maandag 15 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Allemande (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Courante (Suite n. 6 in D BWV 1012) Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Igor Stravinsky : Italiaanse suite Introduzione | Serenata | Aria | Tarantella | Minuetto e Finale Henri Dutilleux : Trois Strophes sur le nom de Sacher, pour violoncelle solo Un poco indeciso | Un poco indeciso | Vivace Solist : Yuya Okamoto Pianobegeleider : Thomas Hoppe
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Seungmin Kang - recital
Maandag 15 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 1 in G BWV 1007) Johann Sebastian Bach : Sarabande (Suite n. 1 in G BWV 1007) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 1 in G BWV 1007) Alfred Schnittke : Sonate n. 1 op. 129 Largo | Presto | Largo Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Rodion Shchedrin : Russische Weisen Solist : Seungmin Kang Pianobegeleider : Keiko Tamura
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: JeongHyoun (Christine) Lee - recital
Maandag 15 mei 2017 Flagey/Studio 4 Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 3 in C BWV 1009) Johann Sebastian Bach : Sarabande (Suite n. 3 in C BWV 1009) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 3 in C BWV 1009) Pyotr Tchaikovsky : Pezzo capriccioso in b op. 62 Igor Stravinsky : Italiaanse suite Introduzione | Serenata | Aria | Tarantella | Minuetto e Finale Gaspar Cassadó : Dans van de groene duivel Solist : JeongHyoun (Christine) Lee Pianobegeleider : Dana Protopopescu
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Santiago Cañón-Valencia - recital
Dinsdag 16 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Sarabande (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 6 in D BWV 1012) Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Dmitry Shostakovich : Sonate in d op. 40 Allegro non troppo | Allegro | Largo | Allegro Hans Bottermund : Variaties op een thema van Paganini Solist : Santiago Cañón-Valencia Pianobegeleider : Naoko Sonoda
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Irena Josifoska - recital
Dinsdag 16 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 4 in Es BWV 1010) Johann Sebastian Bach : Sarabande (Suite n. 4 in Es BWV 1010) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 4 in Es BWV 1010) Ludwig van Beethoven : Variaties op Bei Männern, welche Liebe fühlen WoO 46 Robert Schumann : Adagio en Allegro op. 70 Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Claude Debussy : Sonate in d Prologue | Sérénade | Finale Solist : Irena Josifoska Pianobegeleider : Jonas Vitaud
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Christoph Heesch - recital
Dinsdag 16 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 5 in c BWV 1011) Johann Sebastian Bach : Allemande (Suite n. 5 in c BWV 1011) Johann Sebastian Bach : Courante (Suite n. 5 in c BWV 1011) Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Franz Schubert : Fantasie in C op. 159 D 934 Andante molto - Allegretto - Andantino | Allegro - Allegretto - Presto Solist : Christoph Heesch Pianobegeleider : Naoko Sonoda
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Bruno Philippe - recital
Dinsdag 16 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 4 in Es BWV 1010) Johann Sebastian Bach : Courante (Suite n. 4 in Es BWV 1010) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 4 in Es BWV 1010) Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Francis Poulenc : Sonate FP 143 Allegro - Tempo di marcia | Cavatine | Ballabile | Finale David Popper : Elfendans Solist : Bruno Philippe Pianobegeleider : Tanguy de Williencourt
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Ivan Karizna - recital
Woensdag 17 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Sarabande (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 6 in D BWV 1012) Sergey Prokofiev : Sonate in C op. 119 Andante grave | Moderato | Allegro ma non troppo David Popper : Elfendans Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Solist : Ivan Karizna Pianobegeleider : Takashi Sato
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Julia Hagen - recital
Woensdag 17 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 3 in C BWV 1009) Johann Sebastian Bach : Sarabande (Suite n. 3 in C BWV 1009) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 3 in C BWV 1009) Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Dmitry Shostakovich : Sonate in d op. 40 Allegro non troppo | Allegro | Largo | Allegro Henryk Wieniawski : Scherzo - Tarantelle op. 16 Solist : Julia Hagen Pianobegeleider : Naoko Sonoda
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Alexey Zhilin - recital
Woensdag 17 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 4 in Es BWV 1010) Johann Sebastian Bach : Sarabande (Suite n. 4 in Es BWV 1010) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 4 in Es BWV 1010) Johannes Brahms : Sonate n. 2 in F op. 99 Allegro vivace | Adagio affettuoso | Allegro passionato | Allegro Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Pyotr Tchaikovsky : Pezzo capriccioso in b op. 62 Solist : Alexey Zhilin Pianobegeleider : Daniel Blumenthal
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Victor Julien-Laferrière - recital
Woensdag 17 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 2 in d BWV 1008) Johann Sebastian Bach : Allemande (Suite n. 2 in d BWV 1008) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 2 in d BWV 1008) Johannes Brahms : Sonate n. 2 in F op. 99 Allegro vivace | Adagio affettuoso | Allegro passionato | Allegro Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Fritz Kreisler : La campanella (naar N. Paganini) Solist : Victor Julien-Laferrière Pianobegeleider : Théo Fouchenneret
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Jonas Palm - recital
Donderdag 18 mei 2017 Flagey/Studio 4 Henri Dutilleux : Trois Strophes sur le nom de Sacher, pour violoncelle solo Un poco indeciso | Un poco indeciso | Vivace Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 2 in d BWV 1008) Johann Sebastian Bach : Courante (Suite n. 2 in d BWV 1008) Johann Sebastian Bach : Sarabande (Suite n. 2 in d BWV 1008) Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Ludwig van Beethoven : Sonate n. 5 in D op. 102/2 (Sonates voor cello en piano) Allegro con brio | Adagio con molto sentimento d'affetto | Allegro - Allegro fugato Solist : Jonas Palm Pianobegeleider : Yukie Takai
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: James Jeonghwan Kim - recital
Donderdag 18 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Sarabande (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 6 in D BWV 1012) Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Johannes Brahms : Sonate n. 2 in F op. 99 Allegro vivace | Adagio affettuoso | Allegro passionato | Allegro Solist : James Jeonghwan Kim Pianobegeleider : Anna Naretto
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Sihao He - recital
Donderdag 18 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 5 in c BWV 1011) Johann Sebastian Bach : Sarabande (Suite n. 5 in c BWV 1011) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 5 in c BWV 1011) Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Max Bruch : Kol Nidrei op. 47 Igor Stravinsky : Italiaanse suite Introduzione | Serenata | Aria | Tarantella | Minuetto e Finale Solist : Sihao He Pianobegeleider : Victor Santiago Asuncion
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Valentino Worlitzsch - recital
Donderdag 18 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Courante (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Sarabande (Suite n. 6 in D BWV 1012) Robert Schumann : Adagio en Allegro op. 70 Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Benjamin Britten : Sonate in C op. 65 Dialogo (Allegro) | Scherzo - Pizzicato | Elegia | Marcia | Moto perpetuo Solist : Valentino Worlitzsch Pianobegeleider : Naoko Sonoda
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Anastasia Kobekina- recital
Vrijdag 19 mei 2017 Flagey/Studio 4 César Franck : Sonate in A FWV 8 Allegretto ben moderato | Allegro | Recitativo-Fantasia (ben moderato) | Allegretto poco mosso Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Sarabande (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 6 in D BWV 1012) Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Vladimir Kobekin : Narrenschiff Solist : Anastasia Kobekina Pianobegeleider : Karine Sélo
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Yan Levionnois - recital
Vrijdag 19 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 2 in d BWV 1008) Johann Sebastian Bach : Allemande (Suite n. 2 in d BWV 1008) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 2 in d BWV 1008) Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Gabriel Fauré : Vlinder op. 77 Richard Strauss : Sonate in F op. 6 Allegro con brio | Andante ma non troppo | Allegro vivo Solist : Yan Levionnois Pianobegeleider : Anna Naretto
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Brannon Cho - recital
Vrijdag 19 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Sarabande (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 6 in D BWV 1012) Sergey Prokofiev : Sonate in C op. 119 Andante grave | Moderato | Allegro ma non troppo Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Mario Castelnuovo-Tedesco : Paraphrase sur "Largo al' factotum" du Barbier de Séville Solist : Brannon Cho Pianobegeleider : Victor Santiago Asuncion
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Thomas-Michael Auner - recital
Vrijdag 19 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Allemande (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 6 in D BWV 1012) Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Robert Schumann : Adagio en Allegro op. 70 Zoltan Kodály : Sonate op. 4 Fantasia : Adagio di molto | Allegro con spirito Humoresque op. 5 Solist : Thomas-Michael Auner Pianobegeleider : Jonas Vitaud
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Shizuka Mitsui - recital
Zaterdag 20 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 4 in Es BWV 1010) Johann Sebastian Bach : Courante (Suite n. 4 in Es BWV 1010) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 4 in Es BWV 1010) Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Johannes Brahms : Sonate n. 2 in F op. 99 Allegro vivace | Adagio affettuoso | Allegro passionato | Allegro David Popper : Elfendans Solist : Shizuka Mitsui Pianobegeleider : Takashi Sato
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Maciej Kulakowski - recital
Zaterdag 20 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Allemande (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 6 in D BWV 1012) Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Claude Debussy : Sonate in d Prologue | Sérénade | Finale Krzysztof Penderecki : Capriccio per Siegfried Palm Pablo de Sarasate : Zigeunerweisen op. 20 Solist : Maciej Kulakowski Pianobegeleider : Keiko Tamura
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Ayano Kamimura - recital
Zaterdag 20 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Sarabande (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 6 in D BWV 1012) Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Alberto Ginastera : Pampeana n°2 op. 21 Francis Poulenc : Sonate FP 143 Allegro - Tempo di marcia | Cavatine | Ballabile | Finale Solist : Ayano Kamimura Pianobegeleider : Anna Naretto
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Aurélien Pascal - recital
Zaterdag 20 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 5 in c BWV 1011) Johann Sebastian Bach : Courante (Suite n. 5 in c BWV 1011) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 5 in c BWV 1011) Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Luigi Boccherini : Sonata "L'Impératrice" in A Francis Poulenc : Sonate FP 143 Allegro - Tempo di marcia | Cavatine | Ballabile | Finale Solist : Aurélien Pascal Pianobegeleider : Anna Naretto
De detailpagina bekijken
Halve finale 2018: George Ionut Vîrban
Zaterdag 5 mei 2018 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Deposuit potentes (Magnificat BWV 243) Wolfgang Amadeus Mozart : An Chloe KV 524 Wolfgang Amadeus Mozart : Il mio tesoro intanto (Don Giovanni) Jules Massenet : En fermant les yeux (Manon) Gaetano Donizetti : Una furtiva lagrima (L'elisir d'amore) Richard Strauss : Zueignung (C) (Acht Gedichte aus Letzte Blätter op. 10) Solist : George Ionut Vîrban Pianobegeleider : Andreiana Rosca-Geamana
De detailpagina bekijken
Finale 2018: Eva Zaïcik
Vrijdag 11 mei 2018 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Georges Bizet : Près des remparts de Séville (Carmen) Henry Purcell : Thy hand, Belinda - When I am laid (Dido and Aeneas) Modest Musorgsky : Lullaby (Kolobel'naya Pesnya ostrovky) (Pesni i plyaski smerti (Songs and Dances of Death)) Johann Sebastian Bach : Erbarme dich mein Gott (Matthäus Passion BWV 244) Gioachino Rossini : Cruda sorte - Qua ci vuol disinvoltura (L'Italiana in Algeri) Solist : Eva Zaïcik Orkest : Symfonieorkest van de Munt Dirigent : Alain Altinoglu
De detailpagina bekijken
Audio
Halve finale 2010 : Sean Kennard - récital
Johann Sebastian Bach : Partita n. 4 in D BWV 828 (Partitas)
Halve finale 2010 : Varvara Nepomnyashchaya - récital
Johann Sebastian Bach : Partita n. 5 in G BWV 829 (Partitas)
Concert van de eerste drie laureaten viool 1951
Johann Sebastian Bach : Sarabande (Partita n. 1 in b BWV 1002)
Gala concert 1971 : Miriam Fried
Johann Sebastian Bach : Loure (Partita n. 3 in E BWV 1006)
Recital eerste prijs 1976 : Mikhaïl Bezverkhny
Johann Sebastian Bach : Sonate n. 1 in g BWV 1001
Finale 2011 : Hwang Insu
Johann Sebastian Bach : Grosser Herr und starker König (Weihnachts Oratorium BWV 248)
Eerste ronde 2012: Josef Spacek
Eerste ronde 2012: Jinjoo Cho
Eerste ronde 2012: Igor Pikayzen
Eerste ronde 2012: Kim Soh Yon
Eerste ronde 2012: Myung-Eun Lee
Eerste ronde 2012: Stephen Tavani
Eerste ronde 2012: Yuuki Wong
Eerste ronde 2012: Aylen Pritchin
Eerste ronde 2012: GaHyun Cho
Eerste ronde 2012: Claire Dassesse
Eerste ronde 2012: Elena Graf
Eerste ronde 2012: Ermir Abeshi
Eerste ronde 2012: Erzhan Kulibaev
Eerste ronde 2012: Soojin Han
Eerste ronde 2012: Lev Solodovnikov
Eerste ronde 2012: Maria-Elisabeth Lott
Eerste ronde 2012: Simon Michal
Eerste ronde 2012: Stanislav Pronin
Eerste ronde 2012: Stefan Tarara
Eerste ronde 2012: Sulki Yu
Eerste ronde 2012:Emma Steele
Eerste ronde 2012: Mari Poll
Eerste ronde 2012: Tatsuki Narita
Eerste ronde 2012: Hyun Su Shin
Eerste ronde 2012: Xavier Alejandro Inchausti
Eerste ronde 2012: Yury Revich
Eerste ronde 2012 - Diana Tishchenko
Eerste ronde 2012 - Harriet Langley
Eerste ronde 2012 - Marc Bouchkov
Eerste ronde 2012 - Michelle Ross
Eerste ronde 2012 - Stefani Collins
Eerste ronde 2012 - Suliman Tekalli
Eerste ronde 2012 - Jung Yoon Yang
Eerste ronde 2012 - Jolente De Maeyer
Eerste ronde 2012 - Kristi Gjezi
Eerste ronde 2012 - Louise Chisson
Eerste ronde 2012 - Maria Milstein
Eerste ronde 2012 - Daichi Nakamura
Eerste ronde 2012 - Sergey Malov
Eerste ronde 2012 - Arsenis Selalmazidis
Eerste ronde 2012 - Birthe Blom
Eerste ronde 2012 - Cristian Andrei Fatu
Eerste ronde 2012 - Haik Kazazyan
Eerste ronde 2012 - Bomsori Kim
Eerste ronde 2012 - Matous Michal
Eerste ronde 2012 - Petteri Iivonen
Eerste ronde 2012 - Nikki Chooi
Eerste ronde 2012 - Elina Buksha
Eerste ronde 2012 - Fabiola Kim
Eerste ronde 2012 - Marisol Lee
Eerste ronde 2012 - Chi Li
Eerste ronde 2012 - Mai Suzuki
Eerste ronde 2012 - Christopher Tun Andersen
Eerste ronde 2012 - Julien Szulman
Eerste ronde 2012 - Aiko Kamishikiryo
Eerste ronde 2012 - Boson Mo
Eerste ronde 2012 - Yoojin Jang
Eerste ronde 2012 - Lea Birringer
Eerste ronde 2012 - Ami Oike
Eerste ronde 2012 - Andrey Baranov
Eerste ronde 2012 - Gabriel Tchalik
Eerste ronde 2012 - Laura Zarina
Eerste ronde 2012 - Richard Lin
Eerste ronde 2012 - Valentina Svyatlovskaya
Eerste ronde 2012 - Yuqing Zhang
Eerste ronde 2012: Artiom Shishkov
Eerste ronde 2012: Dami Kim
Eerste ronde 2012: Jee Won Kim
Eerste ronde 2012: Yu Kurokawa
Eerste ronde 2012: Hyun Woong Lee
Eerste ronde 2012: Liya Petrova
Eerste ronde 2012: Oleksii Semenenko
Eerste ronde 2012: Esther Yoo
Eerste ronde 2012: Eugenia Ryabinina
Eerste ronde 2012: Jaeyoung Kim
Eerste ronde 2012: Nancy Zhou
Eerste ronde 2012: Radu Bitica
Eerste ronde 2012: Yu-Chien Tseng
Eerste ronde 2013 : Gehui Xu
Slotconcert viool 1993
Johann Sebastian Bach : Partita n. 2 in c BWV 826
Eerste ronde 2013 : Zhang Zuo
Eerste ronde 2013 : Yannick Van de Velde
Eerste ronde 2013 : Artem Yasynskyy
Eerste ronde 2013 : Giuseppe Guarrera
Eerste ronde 2013 : Sung-Jae Kim
Eerste ronde 2013 : Evan Wong
Eerste ronde 2013 : Evgeny Sergeev
Eerste ronde 2013 : Anton Smirnov
Eerste ronde 2013 : Anna Volovitch
Eerste ronde 2013 : Di Wu
Eerste ronde 2013 : Hwanhee Yoo
Eerste ronde 2013 : Shih-Wei Huang
Eerste ronde 2013 : Nima Sarkechik
Eerste ronde 2013 : Mikhail Berestnev
Eerste ronde 2013 : Yuhi Ozaki
Eerste ronde 2013 : Joo Hyeon Park
Eerste ronde 2013 : Shoko Kawasaki
Eerste ronde 2013 : Joon Kim
Eerste ronde 2013 : Anna Bulkina
Eerste ronde 2013 : Hye Jin Kim
Eerste ronde 2013 : Lu Shen
Eerste ronde 2013 : Tatiana Chernichka
Eerste ronde 2013 : Akihito Okuda
Eerste ronde 2013 : Vladimir Khomyakov
Eerste ronde 2013 : EunAe Lee
Eerste ronde 2013 : Rémi Geniet
Eerste ronde 2013 : Roope Gröndahl
Eerste ronde 2013 : Sasha Grynyuk
Eerste ronde 2013 : Stanislav Khristenko
Eerste ronde 2013 : Kana Ito
Eerste ronde 2013 : Boris Giltburg
Eerste ronde 2013 : Yuntian Liu
Eerste ronde 2013 : Kate Liu
Eerste ronde 2013 : Dinara Klinton
Eerste ronde 2013 : Yoonhee Yang
Eerste ronde 2013 : JongHo Won
Eerste ronde 2013 : Seomseung Lee
Eerste ronde 2013 : Ben Kim
Eerste ronde 2013 : Andrew Tyson
Eerste ronde 2013 : Vasyl Kotys
Eerste ronde 2013 : Yedam Kim
Eerste ronde 2013 : Jianing Kong
Eerste ronde 2013 : Arisa Sakai
Eerste ronde 2013 : Ilya Maximov
Eerste ronde 2013 : Zhenni Li
Eerste ronde 2013 : Stephanie Proot
Eerste ronde 2013 : Mao Ishida
Eerste ronde 2013 : Sangyoung Kim
Eerste ronde 2013 : Anna Fedorova
Eerste ronde 2013 : David Fung
Eerste ronde 2013 : Fantee Jones
Eerste ronde 2013 : Daniele Rinaldo
Eerste ronde 2013 : Thomas Beijer
Eerste ronde 2013 : Christopher Falzone
Eerste ronde 2013 : Sean Kennard
Eerste ronde 2013 : Yejin Noh
Eerste ronde 2013 : Mateusz Borowiak
Eerste ronde 2013 : Sang-il Han
Eerste ronde 2013 : Kana Okada
Eerste ronde 2013 : Eri Goto
Eerste ronde 2013 : Przemyslaw Witek
Eerste ronde 2013 : Samson Tsoy
Halve finale 2013: Rémi Geniet - recital
Halve finale 2013: Andrew Tyson - recital
Halve finale 2013: Mateusz Borowiak - recital
Finale 2014 : Daniela Gerstenmeyer
Johann Sebastian Bach : Zerfliesse mein Herze (Johannes Passion BWV 245)
Finale 2014 : Hansung Yoo
Johann Sebastian Bach : Grosser Herr und starker König (Weihnachts Oratorium BWV 248)
Halve finale 2014: Junghoon Kim
Johann Sebastian Bach : Benedictus (Hohe Messe BWV 232)
Halve finale 2014 : Meghan Lindsay
Johann Sebastian Bach : Weichet nur, betrübte Schatten (Kantate : Weichet nur, betrübte Schatten (Hochzeitskantate) BWV 202)
Eerste ronde 2015: Benjamin Baker
Eerste ronde 2015: Woo Hyung Kim
Eerste ronde 2015: Lev Solodovnikovu
Eerste ronde 2015: Luke Hsu
Eerste ronde 2015: Markiyan Melnychenko
Eerste ronde 2015: Jian Ren
Eerste ronde 2015: Romuald Grimbert-Barré
Eerste ronde 2015: Ryosuke Suho
Eerste ronde 2015: Thomas Reif
Eerste ronde 2015: Tobias Feldmann
Eerste ronde 2015: William Ching-Yi- Wei
Eerste ronde 2015: Hrachya Avanesyan
Eerste ronde 2015: Suyeon Kang
Eerste ronde 2015: Kenneth Renshaw
Eerste ronde 2015: Aya Kiyonaga
Eerste ronde 2015: Ju-Ni Lee
Eerste ronde 2015: Marisol Lee
Eerste ronde 2015: Wonhee Bae
Eerste ronde 2015: Jae Jun Park
Eerste ronde 2015: Richard Lin
Eerste ronde 2015: Mai Suzuki
Eerste ronde 2015: Mai Tategami
Eerste ronde 2015: Anna Savkina
Eerste ronde 2015: Eunice Kim
Eerste ronde 2015: Fabiola Kim
Eerste ronde 2015: Guillaume Chilemme
Eerste ronde 2015: Kim Bomsori
Eerste ronde 2015: Mimi Jung
Eerste ronde 2015: Vladyslava Luchenko
Eerste ronde 2015: Xiao Wang
Eerste ronde 2015: Yoon Yang
Eerste ronde 2015: Hwa-pyung Yoo
Eerste ronde 2015: Elly Suh
Eerste ronde 2015: Galiya Zharova
Eerste ronde 2015: Fangyue He
Eerste ronde 2015: Karen Kido
Eerste ronde 2015: Myung-Eun Lee
Eerste ronde 2015: Michiru Matsuyama
Eerste ronde 2015: Sungmi Park
Eerste ronde 2015: William Hagen
Eerste ronde 2015: Lifan Zhu
Eerste ronde 2015: Brendan Shea
Eerste ronde 2015: Francisco Garcia-Fullana
Eerste ronde 2015: Xika Huang
Eerste ronde 2015: Yu Kurokawa
Eerste ronde 2015: Ji Yoon Lee
Eerste ronde 2015: Chi Li
Eerste ronde 2015: Oleksii Semenenko
Eerste ronde 2015: Sirena Huang
Eerste ronde 2015: Ji Won Song
Eerste ronde 2015: Danbi Um
Eerste ronde 2015: Fien Van den Fonteyne
Eerste ronde 2015: Yiliang Jiang
Eerste ronde 2015: Rosanne Philippens
Eerste ronde 2015: Solenne Païdassi
Eerste ronde 2015: Ji Young Lim
Eerste ronde 2015: George Tudorache
Eerste ronde 2015: Kristi Gjezi
Eerste ronde 2015: Michelle Ross
Eerste ronde 2015: Stephen Waarts
Eerste ronde 2015: Wong Momo
Eerste ronde 2016 : Yoonji Kim
Eerste ronde 2016 : Dina Bensaïd
Eerste ronde 2016 : Joo Hyeon Park
Eerste ronde 2016 : Jun Hwi Cho
Eerste ronde 2016 : Jun Sun
Eerste ronde 2016 : Juyoung Park
Eerste ronde 2016 : Nadezda Pisareva
Eerste ronde 2016 : Olof Hansen
Eerste ronde 2016 : Youbin Kim
Eerste ronde 2016 : Yukyeong Ji
Eerste ronde 2016 : Dongkyu Kim
Eerste ronde 2016 : George Xiaoyuan Fu
Eerste ronde 2016 : Leonardo Pierdomenico
Eerste ronde 2016 : Alexander Beyer
Eerste ronde 2016 : Annika Treutler
Eerste ronde 2016 : Atsushi Imada
Eerste ronde 2016 : EunAe Lee
Eerste ronde 2016 : Evelyne Berezovsky
Eerste ronde 2016 : François-Xavier Poizat
Eerste ronde 2016 : Natalia Sokolovskaya
Eerste ronde 2016 : Rachel Cheung
Eerste ronde 2016 : Yannick Van de Velde
Eerste ronde 2016 : Ye Seul Kim
Eerste ronde 2016 : Saetbyeol Kim
Eerste ronde 2016 : Sara Daneshpour
Eerste ronde 2016 : Sungpil Kim
Eerste ronde 2016 : Alexei Tartakovsky
Eerste ronde 2016 : Anna Dmytrenko
Eerste ronde 2016 : Brian Lin
Eerste ronde 2016 : Denis Zhdanov
Eerste ronde 2016 : Evan Wong
Eerste ronde 2016 : Florian Noack
Eerste ronde 2016 : Hans H. Suh
Eerste ronde 2016 : Hee Jun Han
Eerste ronde 2016 : Jiayan Sun
Eerste ronde 2016 : Myunghyun Kim
Eerste ronde 2016 : Ning Zhou
Eerste ronde 2016 : Ronaldo Rolim
Eerste ronde 2016 : Sheng Cai
Eerste ronde 2016 : Alexey Sychev
Eerste ronde 2016 : Aljosa Jurinic
Eerste ronde 2016 : Benedek Horvath
Eerste ronde 2016 : Enrique Lapaz
Eerste ronde 2016 : Franck Laurent-Grandpré
Eerste ronde 2016 : Jeung Eun Yoon
Eerste ronde 2016 : Nathanaël Gouin
Eerste ronde 2016 : Ryoma Takagi
Eerste ronde 2016 : Su Yeon Kim
Eerste ronde 2016 : Andrey Dubov
Eerste ronde 2016 : Victoria Vassilenko
Eerste ronde 2016 : Chi Ho Han
Eerste ronde 2016 : San Jittakarn
Eerste ronde 2016 : Andrei Gologan
Eerste ronde 2016 : Anna Bulkina
Eerste ronde 2016 : Arisa Sakai
Eerste ronde 2016 : Artem Yasynskyy
Eerste ronde 2016 : Aurèle Marthan
Eerste ronde 2016 : Dinara Klinton
Eerste ronde 2016 : Honggi Kim
Eerste ronde 2016 : Jong Ho Won
Eerste ronde 2016 : Kausikan Rajeshkumar
Eerste ronde 2016 : Larry Weng
Eerste ronde 2016 : Ruoyu Huang
Eerste ronde 2016 : Tsubasa Tatsuno
Eerste ronde 2016 : Airi Katada
Eerste ronde 2016 : Lukas Vondracek
Eerste ronde 2016 : Alberto Ferro
Eerste ronde 2016 : Jaeyeon Won
Eerste ronde 2016 : Jeung Beum Sohn
Eerste ronde 2016 : Jong Yun Kim
Eerste ronde 2016 : Kana Okada
Eerste ronde 2016 : Konstantinos Destounis
Eerste ronde 2016 : Akihiro Sakiya
Eerste ronde 2016 : Henry Kramer
Eerste ronde 2016 : Hyoung Lok Choi
Eerste ronde 2016 : Dmitry Shishkin
Halve finale 2016 : Jun Hwi Cho - recital
Halve finale 2017 : Astrig Siranossian - recital
Halve finale 2017: JeongHyoun (Christine) Lee - recital
Halve finale 2017: Seungmin Kang - recital
Halve finale 2017: Yuya Okamoto - recital
Halve finale 2017: Bruno Philippe - recital
Halve finale 2017: Christoph Heesch - recital
Halve finale 2017: Irena Josifoska - recital
Halve finale 2017: Santiago Cañón-Valencia - recital
Halve finale 2017: Alexey Zhilin - recital
Halve finale 2017: Ivan Karizna - recital
Halve finale 2017: Julia Hagen - recital
Halve finale 2017: Victor Julien-Laferrière - recital
Halve finale 2017: James Jeonghwan Kim - recital
Halve finale 2017: Jonas Palm - recital
Halve finale 2017: Sihao He - recital
Halve finale 2017: Valentino Worlitzsch - recital
Halve finale 2017: Anastasia Kobekina- recital
Halve finale 2017: Brannon Cho - recital
Halve finale 2017: Thomas-Michael Auner - recital
Halve finale 2017: Yan Levionnois - recital
Halve finale 2017: Aurélien Pascal - recital
Halve finale 2017: Ayano Kamimura - recital
Halve finale 2017: Maciej Kulakowski - recital
Halve finale 2017: Shizuka Mitsui - recital
Halve finale 2018: George Ionut Vîrban
Finale 2018: Eva Zaïcik
Eerste ronde 2019: Peter Lin
Eerste ronde 2019: Sumina Studer
Eerste ronde 2019: Yiying Jiang
Johann Sebastian Bach : Adagio - Fuga : Allegro (Sonate n. 1 in g BWV 1001)
Nicolò Paganini : Capriccio n. 1 in E (24 cappriccio's voor viool solo op. 1)
Nicolò Paganini : Capriccio n. 24 in a (24 cappriccio's voor viool solo op. 1)
Ludwig van Beethoven : Allegro assai (Sonate n. 8 in G op. 30/3)
Eerste ronde 2019: Anna Göckel
Eerste ronde 2019: Brieuc Vourch
Eerste ronde 2019: Emily Sun
Eerste ronde 2019: Hyun Jae Lim
Eerste ronde 2019: Luke Hsu
Eerste ronde 2019: Seina Matsuoka
Eerste ronde 2019: Sylvia Huang
Eerste ronde 2019: Yukari Ohno
Eerste ronde 2019: Christine Lim
Eerste ronde 2019: Daniel Kogan
Eerste ronde 2019: Hyunjoo Choo
Eerste ronde 2019: Irène Duval
Eerste ronde 2019: Ji Won Song
Eerste ronde 2019: Jueun Jeong
Eerste ronde 2019: Jung Min Choi
Eerste ronde 2019: Kunwha Lee
Eerste ronde 2019: Mio Yoshie
Eerste ronde 2019: Misako Akama
Eerste ronde 2019: Stephen Kim
Eerste ronde 2019: Clémence de Forceville
Eerste ronde 2019: Dmitry Serebrennikov
Eerste ronde 2019: Eva Zavaro
Eerste ronde 2019: Hawijch Elders
Eerste ronde 2019: Kyumin Park
Eerste ronde 2019: Melody Yuan
Eerste ronde 2019: Meruert Karmenova
Eerste ronde 2019: Mizuki Chiba
Eerste ronde 2019: Seiji Okamoto
Eerste ronde 2019: Sergey Pospelov
Eerste ronde 2019: William Lee
Eerste ronde 2019: Akiyo Fujiwara
Eerste ronde 2019: Ashley Jeehyun Park
Eerste ronde 2019: Fanglei Liu
Eerste ronde 2019: Hannah Cho
Eerste ronde 2019: Ioana Cristina Goicea
Eerste ronde 2019: Júlia Pusker
Eerste ronde 2019: Liya Petrova
Eerste ronde 2019: Runyin Zhang
Eerste ronde 2019: Yoo Jin Lee
Eerste ronde 2019: Max Tan
Eerste ronde 2019: Arata Yumi
Eerste ronde 2019: Elly Suh
Eerste ronde 2019: Gyehee Kim
Eerste ronde 2019: Johanna Pichlmair
Eerste ronde 2019: Stella Chen
Eerste ronde 2019: Timothy Chooi
Eerste ronde 2019: Vasyl Zatsikha
Eerste ronde 2019: Yukiko Uno
Eerste ronde 2019: Yun Jae Choi
Eerste ronde 2019: Yuna Toki
Eerste ronde 2019: Dmitry Smirnov
Eerste ronde 2019: Eva Rabchevska
Eerste ronde 2019: Kyungah Oh
Eerste ronde 2019: Laurel Gagnon
Eerste ronde 2019: Michiru Matsuyama
Eerste ronde 2019: Olga Sroubková
Eerste ronde 2019: Shannon Lee
Eerste ronde 2019: Siwoo Kim
Eerste ronde 2019: Woo Hyung Kim
Eerste ronde 2019: Yoerae Kim
Werken
ComponistWerk
Bach Johann SebastianAch, bleibe doch, mein liebstes Leben
Bach Johann SebastianAdagio - Fuga : Alla breve
Bach Johann SebastianAdagio - Fuga : Allegro
Bach Johann SebastianAllemande
Bach Johann SebastianAllemande
Bach Johann SebastianAllemande
Bach Johann SebastianAm abend da es kühle war - Mache dich mein Herze rein
Bach Johann SebastianBenedictus
Bach Johann SebastianBlute nur, du liebes Herz
Bach Johann SebastianChaconne
Bach Johann SebastianConcerto n. 1 in d
Bach Johann SebastianConcerto voor 2 violen in d BWV 1043
Bach Johann SebastianCourante
Bach Johann SebastianCourante
Bach Johann SebastianCourante
Bach Johann SebastianCourante
Bach Johann SebastianDeposuit potentes
Bach Johann SebastianDer Heiland fällt vor seinem Vater nieder - Gerne will ich mich bequemen
Bach Johann SebastianDie Welt wird wieder neu - Phoebus eilt
Bach Johann SebastianDu Falscher - Nur ein Wink von seinen Händen
Bach Johann SebastianDu hast wohl recht - Dein Wachstum sei feste und lache vor Lust
Bach Johann SebastianDu, lieber Heiland, du - Buss' und Reu'
Bach Johann SebastianEi ! Wie schmeckt der Kaffee süsse
Bach Johann SebastianEngelse suite n. 3 in g BWV 808
Bach Johann SebastianEr hat uns allen wohlgetan - Aus Liebe will mein Heiland sterben
Bach Johann SebastianErbarme dich mein Gott
Bach Johann SebastianErmuntre dich
Bach Johann SebastianEs ist vollbracht !
Bach Johann SebastianEsurientes
Bach Johann SebastianEt exultavit
Bach Johann SebastianEt in spiritum sanctum
Bach Johann SebastianFranse suite n. 2 in c BWV 813
Bach Johann SebastianFranse suite n. 5 in G BWV 816
Bach Johann SebastianGebt mir meinen Jesum wieder
Bach Johann SebastianGigue
Bach Johann SebastianGigue
Bach Johann SebastianGigue
Bach Johann SebastianGigue
Bach Johann SebastianGigue
Bach Johann SebastianGigue
Bach Johann SebastianGrave - Fuga
Bach Johann SebastianGrosser Herr und starker König
Bach Johann SebastianHeute noch
Bach Johann SebastianIch folge dir gleichfalls
Bach Johann SebastianIch habe genug ! Mein Trost ist nur allein - Schlummert ein
Bach Johann SebastianIch will den Kreuzstab gerne tragen
Bach Johann SebastianJa freilich will - Komm süsses Kreuz
Bach Johann SebastianJauchzet Gott in allen Landen
Bach Johann SebastianLaudamus te
Bach Johann SebastianMein Gott ! - Ich freue mich auf meinem Tod
Bach Johann SebastianMein Wandel - Endlich, endlich wird mein Joch
Bach Johann SebastianNon sa che sia dolore - Parti pur col dolore
Bach Johann SebastianNun wird - Bereite dich Zion
Bach Johann SebastianPartita n. 1 in Bes BWV 825
Bach Johann SebastianPartita n. 2 in c BWV 826
Bach Johann SebastianPartita n. 3 in E BWV 1006
Bach Johann SebastianPartita n. 4 in D BWV 828
Bach Johann SebastianPartita n. 5 in G BWV 829
Bach Johann SebastianPreludium
Bach Johann SebastianPreludium
Bach Johann SebastianPreludium
Bach Johann SebastianPreludium
Bach Johann SebastianPreludium
Bach Johann SebastianPreludium
Bach Johann SebastianPreludium en Fuga n. 1 in C BWV 846
Bach Johann SebastianPreludium en Fuga n. 1 in C BWV 870
Bach Johann SebastianPreludium en Fuga n. 10 in e BWV 855
Bach Johann SebastianPreludium en Fuga n. 10 in e BWV 879
Bach Johann SebastianPreludium en Fuga n. 11 in F BWV 856
Bach Johann SebastianPreludium en Fuga n. 11 in F BWV 880
Bach Johann SebastianPreludium en Fuga n. 12 in f BWV 857
Bach Johann SebastianPreludium en Fuga n. 12 in f BWV 881
Bach Johann SebastianPreludium en Fuga n. 13 in Fis BWV 858
Bach Johann SebastianPreludium en Fuga n. 13 in Fis BWV 882
Bach Johann SebastianPreludium en Fuga n. 14 in fis BWV 859
Bach Johann SebastianPreludium en Fuga n. 14 in fis BWV 883
Bach Johann SebastianPreludium en Fuga n. 15 in G BWV 860
Bach Johann SebastianPreludium en Fuga n. 15 in G BWV 884
Bach Johann SebastianPreludium en Fuga n. 16 in g BWV 861
Bach Johann SebastianPreludium en Fuga n. 16 in g BWV 885
Bach Johann SebastianPreludium en Fuga n. 17 in As BWV 862
Bach Johann SebastianPreludium en Fuga n. 17 in As BWV 886
Bach Johann SebastianPreludium en Fuga n. 18 in gis BWV 863
Bach Johann SebastianPreludium en Fuga n. 18 in gis BWV 887
Bach Johann SebastianPreludium en Fuga n. 19 in A BWV 864
Bach Johann SebastianPreludium en Fuga n. 19 in A BWV 888
Bach Johann SebastianPreludium en Fuga n. 2 in c BWV 847
Bach Johann SebastianPreludium en Fuga n. 2 in c BWV 871
Bach Johann SebastianPreludium en Fuga n. 20 in a BWV 865
Bach Johann SebastianPreludium en Fuga n. 20 in a BWV 889
Bach Johann SebastianPreludium en Fuga n. 21 in Bes BWV 866
Bach Johann SebastianPreludium en Fuga n. 21 in Bes BWV 890
Bach Johann SebastianPreludium en Fuga n. 22 in bes BWV 867
Bach Johann SebastianPreludium en Fuga n. 22 in bes BWV 891
Bach Johann SebastianPreludium en Fuga n. 23 in B BWV 868
Bach Johann SebastianPreludium en Fuga n. 23 in B BWV 892
Bach Johann SebastianPreludium en Fuga n. 24 in b BWV 869
Bach Johann SebastianPreludium en Fuga n. 24 in b BWV 893
Bach Johann SebastianPreludium en Fuga n. 3 in Cis BWV 848
Bach Johann SebastianPreludium en Fuga n. 3 in Cis BWV 872
Bach Johann SebastianPreludium en Fuga n. 4 in cis BWV 849
Bach Johann SebastianPreludium en Fuga n. 4 in cis BWV 873
Bach Johann SebastianPreludium en Fuga n. 5 in D BWV 850
Bach Johann SebastianPreludium en Fuga n. 5 in D BWV 874
Bach Johann SebastianPreludium en Fuga n. 6 in d BWV 875
Bach Johann SebastianPreludium en Fuga n. 7 in Es BWV 876
Bach Johann SebastianPreludium en Fuga n. 8 in dis BWV 877
Bach Johann SebastianPreludium en Fuga n. 8 in es BWV 853
Bach Johann SebastianPreludium en Fuga n. 9 in E BWV 854
Bach Johann SebastianPreludium en Fuga n. 9 in E BWV 878
Bach Johann SebastianQui sedes ad dexteram Patris
Bach Johann SebastianQuia respexit
Bach Johann SebastianSarabande
Bach Johann SebastianSarabande
Bach Johann SebastianSarabande
Bach Johann SebastianSarabande
Bach Johann SebastianSarabande
Bach Johann SebastianSarabande
Bach Johann SebastianSarabande
Bach Johann SebastianSchlummert ein
Bach Johann SebastianSeufzer, Tränen, Kummer, Not
Bach Johann SebastianSonate n. 1 in g BWV 1001
Bach Johann SebastianSonate n. 2 in a BWV 1003
Bach Johann SebastianSonate n. 3 in C BWV 1005
Bach Johann SebastianToccata en fuga in d
Bach Johann SebastianToccata en fuga in C BWV 564
Bach Johann SebastianTrio sonate BWV 1038
Bach Johann SebastianTuo saver al tempo e l'età - Ricetti gramezza e pavento
Bach Johann SebastianUnd dieses ist das Glücke - Sich üben im Lieben
Bach Johann SebastianWeichet nur, betrübte Schatten
Bach Johann SebastianWiewohl mein Herz in Tränen schwimmt - Ich will dir mein Herze schenken
Bach Johann SebastianWir beten zu dem Tempel an - Höchster mache deine Güte
Bach Johann SebastianZerfliesse mein Herze
Shop
Français - Nederlands - English
In de website zoeken
Newsletter
Inloggen
Audio & video Viool 2019
Herbeluister of herbekijk de optredens van de kandidaten !
De cd's van de Wedstrijd
Online mediatheek
Audio, video's en foto's van 1951 tot 2019